320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teemade kustutamisest

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Kustuta kõik teemad ära...
    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

    AD e. Andekas Disainer...

    Kommentaar


      #92
      Verba volant, scripta manent

      Kommentaar


        #93
        oletame, et ma postitan teema, mille mõttetusest saan aru 15 minutit hiljem ja ma tahan sellest lahti saada... mida ma teen?
        kas see oleks väga halb kui teema loojal oleks õigus ise kustutada seda?
        When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace.

        Kommentaar


          #94
          Kahjuks pead oma häbis edasi elama. On ka hullemaid asju, eksju.

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas SergoV Vaata postitust
            kas see oleks väga halb kui teema loojal oleks õigus ise kustutada seda?
            Vanas foorumis vist isegi oli selline süsteem, a mu meelest ei olnud see ka kuigi hea, et teema looja äkitselt sai kaotada kõikide teiste postid koos teemaga. Ehk peab häbis edasi elama jah ning äärmisel juhul võid kõik oma postid ära muuta mingiks rändombrändoniks.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              #96
              kah võimalus. ja tegelikult, kui vigadest õppida siis peale ühte või max kahte lolli teemat ei tohiks enam nii teha ka, aitäh
              When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace.

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                Vanas foorumis vist isegi oli selline süsteem, a mu meelest ei olnud see ka kuigi hea, et teema looja äkitselt sai kaotada kõikide teiste postid koos teemaga.
                need olid ilusad ajad Estoni jaoks. Chelseavennad käisid graafiku alusel oma lemmiklubi teemale armu imemas
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  #98
                  Pöördun härra Konna poole palvega vaadata üle teema "Rumalad küsimused ootavad vastust" paiknemine foorumis. Ning kui hr. Konn leiab, et on tehtud ülekohut selle tõstmisega läbusse, siis edasise tegevusena ootan selle pidulikku taasavamist off-topic alafoorumis. Aitäh

                  Kommentaar


                    #99
                    ma süveneda ei jõua, aga kunagi oli Rumalate küsimuste pagendamise põhjuseks teema Abi olemasolu. kui sa kinnitad, et Rumalad küsimused on nüüdsest täis puhast kvaliteeti, mis eristub muust läbust nagu briljant sitas, siis võib ta vabalt tagasi kolida.
                    Jack of all trades, Master of nuns

                    Kommentaar


                      ma kinnitan, et see on täiesti ok teema võrreldes paljude roppustega mis siin Off-topicu all pesitsevad.

                      Rumalates küsimustes küsitakse väga asjalikke asju ja saadakse väärt vastuseid.

                      Kommentaar


                        erilist mõtet ma selles ei näe, aga ega meil siin nüüd terror ka ei valitse. nauditagu!
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          Ole terve konn!

                          Kommentaar


                            küll terroriBanaan selle jälle tagasi tõstab.

                            Kommentaar


                              kes ja mis põhjusel Totside teemast asjakohast juttu kustutab?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                kes ja mis põhjusel Totside teemast asjakohast juttu kustutab?
                                mina. hindasin ebaasjakohaseks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X