Lehekülg 8, kokku 11 EsimeneEsimene ... 4567891011 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 206
    Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Kuna ma lendamist suht vihkan, siis minu silmad näevad staadionit rongiaknast ja maapinnalt. Mõlemast kohast vaadatuna meenutab see eskiis täispuhutud kilehalli, mis ei ole praegusest mitte millegi poolest parem. Lisan plussühe kõigele, mis Andres. ütles.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Eesti koondislane Kasutaja Mehhanisaator avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Sulguv katus on ju vägagi tervitatav. Muudab vaatajasõbralikumaks küll.
    Mulle isklikult isegi tundub taitsa sümpaatne see staadioni valimus. Tundub, et see katus ikkagi paris maani ei tule, ehk kilehalli välimust pole karta.
    Muidugi kui see raha tuleb muu infra arvelt on jama. Kui aga kuskilt mujalt, siis miks mitte. See praegune vâlimus on nagu on.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Kus parklad on sellel munastaadionil?

praadimiskindel margariin
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Kristiine keskuses
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Shparkz Vaata postitust

Munale ilmselt parim koht P5, vahest P1.

Eesti koondislane Kasutaja Jeti88 avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

No olgem ausad, hetkel näeb Arena ikka väga rõve välja. Eelmainitud joonis on võib-olla tõesti veidi overkill aga vuntsimist vajaks Arena välimus kindlasti.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

Purjus Klopp Kasutaja sanderos avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Kuna ma lendamist suht vihkan, siis minu silmad näevad staadionit rongiaknast ja maapinnalt. Mõlemast kohast vaadatuna meenutab see eskiis täispuhutud kilehalli, mis ei ole praegusest mitte millegi poolest parem. Lisan plussühe kõigele, mis Andres. ütles.
    Aivari sündroom? Mitu korda vest seljas tööl oled käinud?

E: Loodan, et tegemist on ainult lennukartusega

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
    No olgem ausad, hetkel näeb Arena ikka väga rõve välja. Eelmainitud joonis on võib-olla tõesti veidi overkill aga vuntsimist vajaks Arena välimus kindlasti.
    Võtsid mu sõnad suust. Seksikamat välja nägemist on kindlasti vaja. Kuigi nagu me kõik eestlased oleme paraja kiiksuga, võiks ka see staadion olla mingi x kiiksuga. Seega hetkeline lahend pole ideaalne, aga ei ole miskit hullu kah. Vunki võiks isegi juurde panna. Reklaami mõttes kasvõi.

Universumi Direktor Kasutaja marcello avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Vunki võiks isegi juurde panna. Reklaami mõttes kasvõi.
    Kui juba Vunk pannakse siis võiks Šišovi ka panna

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas sanderos Vaata postitust
    Aivari sündroom? Mitu korda vest seljas tööl oled käinud?

E: Loodan, et tegemist on ainult lennukartusega
    Ma vist ei saanud päris hästi aru. Ei ma ikka lendan, kui vaja, aga mulle ei meeldi õhkutõusmine, maandumine ja turbulentsid.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Ma vist ei saanud päris hästi aru. Ei ma ikka lendan, kui vaja, aga mulle ei meeldi õhkutõusmine, maandumine ja turbulentsid.
    Aivar kardab lendamist ja teeb oma käigud Nyoni ja kesk-euroopasse auto ja jalgrattaga.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Nüüd siis A.Le Coqil pea kaks aastakümmet oodatud tablood.

Kaks ekraani, paraku jube pisikesed. Otsatribüünilt oli raske näha, mis klubid isegi mängivad. Logod olid, aga klubide täisnimed enam ei mahtunud.
    Tablool ei näidatud vahetusi, ei näidatud väravalööjaid, ei näidatud mängu alguses koosseise (tõenäoliselt kisuksid koosseisud kirbukirjaks)
    Huvitav, kas on ekraanidele üldse võimalik suunata telepilti, korduseid?

Kahju, oleks oodanud paremat lahendust, kui juba üks kord teha, võiks hästi teha..

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kesa Vaata postitust

Kaks ekraani, paraku jube pisikesed. Otsatribüünilt oli raske näha, mis klubid isegi mängivad. Logod olid, aga klubide täisnimed enam ei mahtunud.
    Tablool ei näidatud vahetusi, ei näidatud väravalööjaid, ei näidatud mängu alguses koosseise (tõenäoliselt kisuksid koosseisud kirbukirjaks)

Kahju, oleks oodanud paremat lahendust, kui juba üks kord teha, võiks hästi teha..
    Pilti on sellest?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Ekraanid pandi täna esimest korda tööle, lõpuni veel seadistuski tegemata, avamine on laupäeval. Flora kodumänguks täiesti teadlikult pandi ainult seis. Loomulikult on ekraanil kõik funktsioonid: vahetused, koosseisud, telepilt (kui on soov seda kasutada), otsepilt festivalialalt, otsepilt riietusruumide juurest (mängijate tunnelist) jms. Koosseisud näidatakse ekraanil (nagu on ka varem koondise mängudel näidatud) selliselt, et on mängija koos pildiga. Ei ole nõus, et ekraanid on "jube pisikesed". Vaatasin mängu täna nii otsa- kui ka küljetribüünilt.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas asdf Vaata postitust
    Ekraanid pandi täna esimest korda tööle, lõpuni veel seadistuski tegemata, avamine on laupäeval. Flora kodumänguks täiesti teadlikult pandi ainult seis. Loomulikult on ekraanil kõik funktsioonid: vahetused, koosseisud, telepilt (kui on soov seda kasutada), otsepilt festivalialalt, otsepilt riietusruumide juurest (mängijate tunnelist) jms. Koosseisud näidatakse ekraanil (nagu on ka varem koondise mängudel näidatud) selliselt, et on mängija koos pildiga. Ei ole nõus, et ekraanid on "jube pisikesed". Vaatasin mängu täna nii otsa- kui ka küljetribüünilt.
    Võib-olla jäi mulje sellest, et ekraanid asuvad suht ebaharilikult küljetribüünide kohal aga peamine, et nad ikka kasutusse jääksid ja täisvõimsusel kasutataks tulevikus ka liigamängudel, k.a. kordused väravaolukordadest

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Võib-olla jäi mulje sellest, et ekraanid asuvad suht ebaharilikult küljetribüünide kohal aga peamine, et nad ikka kasutusse jääksid ja täisvõimsusel kasutataks tulevikus ka liigamängudel, k.a. kordused väravaolukordadest
    Sellega olen päri. Võimalusi ekraani kasutamiseks on palju.

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Püha jumal. Ma arvasin, et seda staadionit pole võimalik enam kitsamaks ehitada. Eksisin. Otstest sissepääs on ikka eriti rõlge. Roni üle risti ees trepiastmete ja mida kõike veel.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Püha jumal. Ma arvasin, et seda staadionit pole võimalik enam kitsamaks ehitada. Eksisin. Otstest sissepääs on ikka eriti rõlge. Roni üle risti ees trepiastmete ja mida kõike veel.
    Pilti ka. Paras kakerdamine oli tõesti. Suurema rahvamassiga hakkab nalja saama.

U21 Kasutaja Jaan95 avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2013

Algupärane

Sealt ei pea läbi minema. Avatud oli ka otsakoridor.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Et käib ringiga?

Tsitaat Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
    Sealt ei pea läbi minema. Avatud oli ka otsakoridor.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud