Lehekülg 3, kokku 10 EsimeneEsimene 1234567 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 193
    Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

olen igati selle poolt, et staadion lõpuks valmis (korda) tehtaks, sõltumata sellest, kas tuleb mäng või ei tule. superfinaali juttu on vist vaja muu rahva äravõlumiseks.

4NC Kasutaja Andres. avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2009

Algupärane

Usun ka, et pigem ikka positiivne ettevõtmine jalkarahva jaoks. See, et ühel õhtul saame tõsist suurvuti melu nautida on vaid üks väike osa sellest. Naiivne loota, et selle raha eest mõni laps hakkaks koolis tasuta süüa saama. Veel naiivsem, et riik pooltki sellest summast nt kunstmuruhallide jaoks loovutaks. Kui meie (jalkarahvas) seda raha ei saa, siis saab keegi teine ja pole üldse kindel, et seda mõistlikumalt rakendataks.

Oleks ju uhke küll, kui nt hiljemalt aastal 2018 oleks meil riigis vähemalt üks tõsiseltvõetav jalgpallikompleks. Korralik väljaehitatud rahvusstaadion (katus, tablood jne), tasemel kunstmurustaadion ja jalkahall. Kui pealinnas sihuke asi tehtud saaks juba jõulisemalt hakata ka edasi vaatama, kus teistes regioonides asja parandada. Tunduks vähemalt mulle loogilise mõtlemisena, aga võib-olla olen ise liialt naiivne.

Tondilossi argument ka minu arust ei päde. Väga vahet ei ole kas 1000 inimest istub 10 000 või 15 000 pealtvaatajat mahutaval areenil. Lisaks, staadioni laiendamine annaks ehk teinekordki võimaluse tuua siia midagi suurt? Küllap langeks ka piletihind mõnevõrra. U-19 noorte EM õnnestus meil hästi, saame selle Supercupiga ka hakkama, siis tõenäoliselt tõstaks see mõnevõrra jälle meie aktsiaid UEFA silmis.
    - \\\\\\\\\\\\ R A K V E R E - JK - T A R V A S //////////// -

komeet Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Tegemist on põhimõtteliselt glorifitseeritud sõprusmänguga ja auhinnaga, mida kodeeritakse kõrgelt vaid UEFA koridorides. Toimub suure meediakära saatel ja seejärel unustatakse, aga eriti unustatakse see pärapõrgus asuv koht, kuhu staarid üheks õhtuks kohale veeti.
    Et siis umbes nagu klubide MM või nii?

Staadioni seisukohalt muidugi tore, kui korda teevad, sest teha on, jumal paraku, juba praegu seal palju. Keegi eespool kirjutas, et "ainukesed tööd katus lõpuni ja tabloo" - see on ehk jah kõige silmapaistvam, aga pisasjad nagu laest sadav vesi igal pool koridorides ja pressiruumides tahavad ka ammu tööd.

Iseasi, et see viis milli nüüd spordi kaudu maine kujundamiseks leiti, kui varem pakilisemate asjade jaoks on öeldud, et hui on mingit raha anda. Aga noh ilmselgelt kui praegu oli valik, et saate alekoki jaoks viieka või üldse mitte midagi, siis loomulikult tuleb rõõmuga vastu võtta.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Et siis umbes nagu klubide MM või nii?
    Paraku küll jah. Klubide MM meeldib mulle teoreetiliselt palju rohkem, sest võimaldab korra ka klubijalgpallile globaalse pilgu heita. Aga FIFA-poolne teostus on kahjuks absurdne.
    Staadioniarenduse vastu pole ilmselt kellelgi midagi. Ma lihtsalt ei saa selle superkarika haibist aru, mis mulle leheveergudelt vastu vaatab.
    highways and heartaches
    go together like you and me
    do you ever think about it
    when the night is sad and lonely

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
    Muidugi jalgpalliliselt suur üritus. Aga kas on tõesti kasulik?
    Näen et need 5-6m € võiks minna rohkem sisehallid ehitamiseks (Islandi järgi) ja trennitingimused tõsta.
    Ma vōtan seda ka laias laastus nii, sellest ka hinnang, et suht loll paigutus rahale.

Samas ma annan endale aru, et hui antaks seda raha mingite normaalsete projektide jaoks.

Umbes nagu Tallinna Kalev ja Tallinna linn olukord, tore, et raha sporti, kuid kahju, et mitte sisuliste ja tervikuna kasulike asjade jaoks (kui vintsu aitav pressiruum jms pudi-padi kōrvale jätta).

Aga pärast väikest und: hea, et niigi läheb, ehk saab EJL selle arvelt kokkuhoidu ja mingi ühe platsi kuhugi meisterdada. Näiteks Tartusse.

komeet Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust
    (kui vintsu aitav pressiruum jms pudi-padi kōrvale jätta).
    remargiks veel, et minul on täiesti ükskõik, kuna ma oma väljakuäärsest elust mingi 90% elan telgis ehk igasugune katuski on juba luksus, aga kohati on lihtsalt vähe piinlik, kui valikmängud ja siis mingi meri lainetab toas ja tribüünil. välja tõin puht selle illustreerimiseks, et tööd on rohkem kui üks asi, kogu see üritus seal tahab tegelikult juba renoveerimist. mis muidugi ei ole üllatav, 14 aastat ka siiski juba avamisest möödas.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vincent Vaata postitust
    kogu see üritus seal tahab tegelikult juba renoveerimist. mis muidugi ei ole üllatav, 14 aastat ka siiski juba avamisest möödas.
    Vastupidi. See on just üllatav, sest 14 aastaga ei tohiks üks staadion läbi sadada nagu ma ei tea mis asi. Normaalne on see Lilleküla puhul, sest staadion ehitati juba nii, et see oli ilmselt paratamatu. Tore muidugi, et 5 milli saab, aga kui arvestada juurdeehitust, siis ilmselt sealt suure pildi muutmiseks raha ei jätku.

Seda ma olen juba korduvalt öelnud, et Lilleküla staadion on puhtalt arhitektuuriliselt täielik käkk selle ehitamisest saati. Väikeste vahenditega oleks saanud hulga funktsionaalsema staadioni ehitada. Nüüd tuleb aga järk-järgult olukorda lappida. Muidugi oleks võimalik 5 milli Eesti jalgpallis paljudesse teistesse kohtadesse investeerida. Aga sellisel juhul poleks ilmselt seda raha riigilt saadudki. Seega win-win ilmselt.

Kui tegemist oleks alaliidu rahaga, siis oleks totaalselt selle projekti vastu. Kuna aga riigi raha, siis hea, et seegi tuleb.

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Kui me oleme nii rikas riik, et suudame mingit zoovolinike kampa ülal pidada ja rahva raha eest pedepropagandat teha, siis suudame vabalt ka 5mil staadionisse panna. Kirjutan alla.

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Need toolid on ka sitaks ebamugavad, võiksid upgrade'i saada kõik.
    Firmino, Salah, Mane, Henderson, Alexander-Arnold, Grujic, Lovren, Mignolet
    @ World Cup party

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Feb 2008

Algupärane

Uued toolid siis sinised ja FCF kirjade asemel EESTI vms? Rahvusstaadion ja värki.

U21 Kasutaja gd77 avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    Uued toolid siis sinised ja FCF kirjade asemel EESTI vms? Rahvusstaadion ja värki.
    Pohlak:"Tõenäoline on, et uued toolid soetame valged või sinised ja valged, ent ca 9000 rohelise tooli väljavahetamine ei ole majanduslikult otstarbekas. Küll aga kaotame ümberehituse käigus tribüünidelt tähekombinatsiooni FCF, mis pärit ajast, mil staadion kuulus klubile. Kas kirjutame midagi muud või tekitame lihtsalt kirju toolimustri, ei oska täna veel öelda."

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Feb 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas gd77 Vaata postitust
    Pohlak:"Tõenäoline on, et uued toolid soetame valged või sinised ja valged, ent ca 9000 rohelise tooli väljavahetamine ei ole majanduslikult otstarbekas. Küll aga kaotame ümberehituse käigus tribüünidelt tähekombinatsiooni FCF, mis pärit ajast, mil staadion kuulus klubile. Kas kirjutame midagi muud või tekitame lihtsalt kirju toolimustri, ei oska täna veel öelda."
    Linki ka.

Sain ammendava vastuse, tänan.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas gd77 Vaata postitust
    Nõme, siis võiks selle va 5 milli eest juba Florale oma hubase kodustaadioni ehitada, fakk
    Vähemalt niikaua kui A.Le Coq veel Flora kodustaadion on, võiks FCF seal edasi ilutseda.
    SOS lasteküla ja kodutundeta fännid

Catch me if you can Kasutaja Herr avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

kas siis antud projekt viiakse lõpule? ma tõesti paremat pilti ei leidnud.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Muuseas kui keegi mäletab, siis A.Le Coq Arena ehitust torpedeerinud korruptant Savisaar valiti 2002 a.-l Jalgpallihaigla poolt jalgpallijobuks.

http://www.ohtuleht.ee/154923/aivar-...n-paris-valmis
    http://www.ohtuleht.ee/120843/publik...ak-edeneb-ikka
    http://www.ohtuleht.ee/171794/a-le-c...htud-kaunikene

Algupärane

http://sport.err.ee/v/jalgpall/1c7b6...ik-ongi-kallis Pahvil head argumendid tegelikult. Selle rahaga annaks teha nii mõndagi. A. Le Coq ei vaja neid lisatribüüne, see on ilmselgelt raiskamine arvestades publikut. Aga noh, eks arvamusi on mitmeid..

Mis puutub ruumide renoveerimisse jms. siis sellega 2 käega poolt. Staadion tuleb korda teha, aga praegune istekohtade arv on piisav.
    Viimati muudetud Silver poolt : 29.09.15 at 13:12

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Silver Vaata postitust
    http://sport.err.ee/v/jalgpall/1c7b6...ik-ongi-kallis Pahvil head argumendid tegelikult. Selle rahaga annaks teha nii mõndagi. A. Le Coq ei vaja neid lisatribüüne, see on ilmselgelt raiskamine arvestades publikut. Aga noh, eks arvamusi on mitmeid..

Mis puutub ruumide renoveerimisse jms. siis sellega 2 käega poolt. Staadion tuleb korda teha, aga praegune istekohtade arv on piisav.
    Schwede jutud on aastaid teada kõigile jah ning selles küsimuses olen kindlalt Pahvi poolt. Jah. Vajalikud renoveerimised ära teha nii et katus läbi ei sajaks ja publikul oleks katus peakohal terves ulatuses, aga see 1,6miljonit +5000 koha peale on selgelt mõttetu praegusel hetkel ning ilmselt jääbki alatiseks olema.

See projektipõhisuse jutt ka. Kadrioru staadion on ka jumal teab kui kaua lõpuni välja ehitamata. Kuna "toimus" kuulus ära jäänud kohtumine? Järgmine aasta mödub sellest juba 20 aastat. Valgustust pole aga suudetud siiani ehitada. Eriti arvestades, et Kadriorg on tegelik "rahvusstaadion" kui üldse sellist sõna kasutada. Tõeline ajalooga ja aastate jooksul olulisel kohal olnud staadion nii kergejõustiku kui jalgpalli jaoks.

Veider on üldse see, et Lilleküla "rahvusstaadioniks" ja "esindusstaadioniks" kutsumine. Millest lähtudes? Heal juhul on see "jalgpalli rahvusstaadion" ja seda ainult viimased 14 aastat. Mingisuguse üldise "rahvusstaadioni" jutuga Lilleküla kontekstis võib edukalt jalga puhata.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

seda Pahvi, Paju ja Martinsoni viha ja kadedust võis juba nädala eest Mehed Ei Nuta saatest kuulata. praegu anti ju raha väljaspoolt süsteemi. kelleltki otseselt seda ära ei võetud.

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Jalkafännina oleks võimalus näha siin superkarikamängu muidugi suurepärane ja seostada seda vabariigi sünnipäevaüritustega, miks mitte. Kogu see kriitika, et tegu on ebaproportsionaalse summaga vs teised spordialad, no loomulikult on. Aga ma olen päris kindel, et ega selle raha eest midagi muud sellises mastaabis spordiüritust ei suudaks Eesti küll korraldada. Jalgpall on ikka maailma mastaabis vaieldamatult kõige populaarsem spordiala ja kasvõi maadluse, vehklemise, kujundujumise ja mis iganes teiste väikeste spordialade tiitlivõistluste korraldamine ei tooks rohkem tähelepanu kui see mäng.
    Kui nüüd saab selle käigus staadion ka lõpuks valmis, why da fck not.
    Eriti arvestades, et ega siin ei olnud küsimus, et kuhu see 5 milkut panna, oli otsus, et 5 milkut sellele, kui seda mitte eraldada, ega siis mingite lambiprojektide jaoks ei ole mõtet ka seda välja käia.
    Tegu on suhteliselt erijuhtumiga ja ma näen selles ainult head.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Muu veel, aga kohalikel jalkafännidel saab olema väga raske sellele mängule piletit saada.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud