320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

A le Coq Arena

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Felipe Vaata postitust
    Ei ole Eestis veel ühelegi mängule piletite saamisega probleeme olnud, viimaseld 10 aastat.
    Mis sa arvad, kui suur protsent sellest 15 000 kohast igasugustele UEFA papadele ja sponsoritele läheb? See on ikka pigem mingi suurte Euroopa härrade tore reisimisvõimalus kui et tõsine spordiüritus. Plus päris palju kohti mõlema meeskonna fännidele. Kui kolmandik vabamüüki jääb, oleks isegi hästi juba.

    Kommentaar


      #62
      Öelge mulle palun, miks üldse arvatakse, et see nii kõva promoüritus ja mainekujundus on? Selles mõttes, et näidatakse mäng miljonitele inimestele ära, küllap mingid poolehoidjad leiavad tee Tallinnasse ka, aga pärast kahte tundi on ju kõik läbi. Martinson kirjutas EPLis, et sama raha eest saaks Eestisse tuua jalgratta maanteesõidu MMi, mis on sisuliselt nädal aega kestev üritus, kuhu on oodata rohkem fänne (kokku sõitude peale) ja telekajastus on samuti mahukam. Lisaks näidatakse telekast Eesti loodust (olenevalt radadest, muidugi) ja teleajamaht on kah kordades suurem. Ma ei ütle, et nüüd maanteesõidu MMi korraldama peaks kohe, aga no promoürituse ja mainekujundusena tundub see mõistlikum. Ja noh, meil on sel ajal ju maailma reaalsed tipud ka.

      Kommentaar


        #63
        See üks, otsekohe peale toimumist unustatud mäng on ju vaid ettekääne, et staadion valmis saaks. Ses mõttes Pohlakul hästi tehtud, et oskas riikliku promovankri pääle hüpata.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas Memento Vaata postitust
          Öelge mulle palun, miks üldse arvatakse, et see nii kõva promoüritus ja mainekujundus on? Selles mõttes, et näidatakse mäng miljonitele inimestele ära, küllap mingid poolehoidjad leiavad tee Tallinnasse ka, aga pärast kahte tundi on ju kõik läbi. Martinson kirjutas EPLis, et sama raha eest saaks Eestisse tuua jalgratta maanteesõidu MMi, mis on sisuliselt nädal aega kestev üritus, kuhu on oodata rohkem fänne (kokku sõitude peale) ja telekajastus on samuti mahukam. Lisaks näidatakse telekast Eesti loodust (olenevalt radadest, muidugi) ja teleajamaht on kah kordades suurem. Ma ei ütle, et nüüd maanteesõidu MMi korraldama peaks kohe, aga no promoürituse ja mainekujundusena tundub see mõistlikum. Ja noh, meil on sel ajal ju maailma reaalsed tipud ka.
          Kas jalgrattaliit on sellise ettepaneku teinud ja nõusoleku saanud?

          Kommentaar


            #65
            Minu jaoks on kõige veidram, et asi sai alguse nii, et kultuuriministeerium küsis jalkaliidult, et kas teil on mingi idee, kuidas EV 100 tähistada. Mis seos on vabariigi juubelil kahe välismaise meeskonna omavahelise matšiga?

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Minu jaoks on kõige veidram, et asi sai alguse nii, et kultuuriministeerium küsis jalkaliidult, et kas teil on mingi idee, kuidas EV 100 tähistada. Mis seos on vabariigi juubelil kahe välismaise meeskonna omavahelise matšiga?
              Eesti riigi ja tema sünniaasta tähistamine moel, et paljud jalkafännid üle maailma sellest teada saavad ...

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas Memento Vaata postitust
                Öelge mulle palun, miks üldse arvatakse, et see nii kõva promoüritus ja mainekujundus on? Selles mõttes, et näidatakse mäng miljonitele inimestele ära, küllap mingid poolehoidjad leiavad tee Tallinnasse ka, aga pärast kahte tundi on ju kõik läbi. Martinson kirjutas EPLis, et sama raha eest saaks Eestisse tuua jalgratta maanteesõidu MMi, mis on sisuliselt nädal aega kestev üritus, kuhu on oodata rohkem fänne (kokku sõitude peale) ja telekajastus on samuti mahukam. Lisaks näidatakse telekast Eesti loodust (olenevalt radadest, muidugi) ja teleajamaht on kah kordades suurem. Ma ei ütle, et nüüd maanteesõidu MMi korraldama peaks kohe, aga no promoürituse ja mainekujundusena tundub see mõistlikum. Ja noh, meil on sel ajal ju maailma reaalsed tipud ka.
                Su jutus on point aga paratamatult kerkib üles küsimus. Paljudele (eestlastele) läheb korda jalgpall ja paljudele jalgrattasõit?

                Jalgratta MM toomine on hüpoteetiline. Kas Eesti oma looduse poolest üldse oleks mõeldav (loe: künkad ainult). Ja mida pikem üritus, seda suuremat ressursi tahab ka korraldajameeskonna poolt, alustades krõbisevast kuni joogimeesteni välja.
                Huumoriga pooleks siis peaksime hakkama ehitama maanteesõiduks sobivaid teid, sest need, mis hetkel meil on küll MM tasmele ei sobi.

                Maailma reaalsed tipud? No pigistame silma kinni ja ütleme, et maailmatasemel sõitjad.

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                  Su jutus on point aga paratamatult kerkib üles küsimus. Paljudele (eestlastele) läheb korda jalgpall ja paljudele jalgrattasõit?

                  Jalgratta MM toomine on hüpoteetiline. Kas Eesti oma looduse poolest üldse oleks mõeldav (loe: künkad ainult). Ja mida pikem üritus, seda suuremat ressursi tahab ka korraldajameeskonna poolt, alustades krõbisevast kuni joogimeesteni välja.
                  Huumoriga pooleks siis peaksime hakkama ehitama maanteesõiduks sobivaid teid, sest need, mis hetkel meil on küll MM tasmele ei sobi.

                  Maailma reaalsed tipud? No pigistame silma kinni ja ütleme, et maailmatasemel sõitjad.
                  Noh, see ratta MM oligi hüpoteetiline näide kah. Ja nagu ütlesin ka: ega ma ei mõelnud, et nüüd kohe korraldama on vaja hakata. Ja Eesti oleks mõeldav ikka, Lõuna-Eesti teedel v kasvõi Tartu linnatänavatel annab midagi sarnast korraldada nagu just hiljuti Richmondi MMi grupisõidurada oli. Või noh, see oleks sisuliselt identne. Ja reaalsed tipud jah, olgu, läksin veidi liiale Kuigi Kangertit ma loeks küll selleks, sest liidri leitnandina temast selles valdkonnas väga palju paremaid mehi, kui üldse, pole.

                  Aga no kurat, oleks 2018 kossu EM, siis tooks ühe alagrupi siia, kuigi pigem läheks see üle viie milli maksma. Samas, ehk FIBA toetaks ka pisut ja pole ju võimatu küll enam-vähem sellise summa eest alagruppi korraldada. Ma arvan. Ja taas, mainekujunduse ja promoüritusena oleks seegi mõtekam kui Supercup.

                  Kommentaar


                    #69
                    Kõik ideed on toredad, point on ikkagi see, et Pohlak oli tõenäoliselt ainuke kes läks ja enda idee maha müüs. Hiljem kui otsus juba tuli, oli suur hunnik kadedaid vingujaid platsis, kelle arvates võiks seda mujale paigutada. See eestlaslik kadedus ja ving on lihtsalt nii haige. Eriti nõme on sellist diskussiooni lugeda JALKAFOORUMIS. Mis teil viga on?

                    Kommentaar


                      #70
                      Nagu eelkirjutaja mainis siis nõme on staadioni valmisehitamise teemal lugeda sellist juttu . See on üks põhjuseid ,miks ma enam ei viitsi eriti soccernetti lugeda ja siin arutleda .
                      mcnamara ja veel mõned üksikud aru saanud ,et Superkarikas on vaid peibutuspart valitsusele ,et see raha eraldaks ja saaks lõpuks staadioni valmis ehitada nii nagu see oli planeeritud peaaegu 15 aastat tagasi ja mida mina ja paljud teisedki on pikki aastaid oodanud , lootust kaotamata .
                      Täiesti mõttetu on hakata vaidlema staadioni vastastega . Ma jaotaks nad põhiliselt kaheks. Ühed on lihtsalt lollid ,kes iga sellise teema puhul karjuma hakkavad ,et ,miks meile ei anta jne. Nende esinadajaks võiks tinglikult nimetada Jaan Taltsi ,kes tahab Estonia kontserdisaalis kangi tõsta . Teise ehk kadedate leeri etteotsa paneks ma Pahvi taolise totaalse jalgpalli vihkaja .Seda mulli sai täna hommikul kuulata hommiku TV-st. Õnneks oli Indrek tunduvalt paremini ettevalmistanud ja Pahv jättis endast haleda leheneegri mulje ,korrutades sama plaati demagoogiast.
                      Võibolla tõesti juhtub ,et saame järgmise viie aasta jooksul ühe korra staadioni täis nagu näiteks Laulupeol ,kui iga viie aasta jooksul korra koguneb sinna täismaja aga see pole antud juhul üldsegi peamine . Peamine on ,et jalgpall saab uue hingamise läbi renoveeritud ja lõpuni ehitatud kodu . Pahvile lohtuseks võiks öelda ,et isegi ,kui me seda viit milli ei saaks siis jalgpalli võidukäiku see nagunii ei peata enam ,ehitage või igale korvpallurile oma spordihall aga lapsed viiakse ikka suuremas osas jalgpalltrenni.
                      Eks kadedad saavad ka ise sellest aru ja selle pärast ongi nii piss.
                      Mis puudutab seda leeri ,kes nüüd äkki räägivad ,et oh küll saaks selle raha eest jalgratta MM-i ja kossu alagrupi siis ma ütleks selle peale . - aga palun,, rääkige välja , põhjendage ära ja ,kui valitsus annab mina ei kobiseks õhtegi sõna .
                      Ainult võib juhtuda ,et kui Eesti saab omale selle kossu alagrupi ja sinna satuvad näiteks jälle Belgia , Tsehhi , Ukraina siis ,mis te aravate palju sealt fänne kohale tuleb .... seda oli Rias näha. Võiks nagu aru saada ,et peale leedukate ei reisigi teiste riikide fännid sellisel määral .
                      Rattaspordi fännidele aga õtleks ma seda ,et Eestile ei antakski sellise mastaabiga võistlust ,et seda läbi viia ei piisa üksnes rahast . See ei ole mingi naisekandmise MM. Ah ,kes saab aru see saab ja ,kes ei saa sellele pole mõtet ka pikemalt seletada .
                      Ning lõpetuseks vaadakem veel korra ,kes olid ikkagi avalikkuses põhilised vingatsid . Kui välja jätta Talts ,kellel on ilmselt jõudu rohkem ,kui mõistust siis esirinnas olid kossupeded Salumets ja Pahv ning neile sekundeeris mingil määral võrkpallur Roosna .
                      Mõlemad on alad ,kes tänu jalgpalli tormilisele arengule on üsna kohitsetud olemisega ja neid kummitab järglaste vähene juurdekasv järjest rohkem . Tingimuste üle nad küll nuriseda ei tohiks ,sest igas suuremas kolkas on Eestis moodne spordihall mõnes ka kaks ja rohkemgi .
                      Kadedus ja konkurentsis allajäämine on selle asja nimi ,mitte aga mure raha kulutamise või viletsa vehklemissaali pärast .
                      Tubli Aivar ,et ära tegid ja ,kui vaja siis tuleme appi nagu vanasti .
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas plastic'99
                        hämmastav on näha retoorikat, kus n.ö. "võitjad" argumenteerivad oma juttu stiilis "aga palun, taotlege ja mitte keegi ei kobise". Ma olen 100% kindel, et kui oleks nt olnud valikus Tartu Arena (või mis iganes ta nimi on) ning Pohlaku stata ning võitjaks oleks osutunud tartu arena, siis oleks siin sitt ikka niimoodi ventilaatorisse lennanud.

                        Muuseas, rootsi kunn, mina nt ei jagune kumbagi gruppi. Minu spordialal on pappi piisavalt ning teiste rahakotis lugeda ei viitsi. Pigem ei ole minu hinnangul 5 mln EUR lisanduv kulutamine sellise käki peale lihtsalt pragmaatiline samm kui võimalus oleks sellega teha midagi muud.

                        Aga see on põhimõtete küsimus. Kas korraldada ulme raha eest olümpia või muu suurvõistlus ning saada ühekordne hiilgus või suunata raha kuhugi mujale. Millegipärast on esimene variant viimasel ajal omane riikidele, mis........
                        Kui sa ei kuulu kumbagi leeri siis peaks olema lihtne aru saada .
                        ,Et see ,, käkk-eurocup,, või ,kuidas kellegile meeldib on peibutuspart aga staadioni remont ja lõplik valmisehitamine on asja eesmärk. Selle mängu korraladamise rahad tulevad nii või naa rahvusvaheliselt alaliidult.

                        P.S. EJL investeerib ka ise omavahenitest staadioni remonti väga korraliku summa .
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          #72
                          tuletage meelde, millal eestis viimati mõne tõsisema spordiala euroopa v maailmamastaabis sündmus toimus.
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            #73
                            Üldiselt saab selle vigina tagajärjeks raha ümbersuunamine mõne valitsusasutuse ülesvuntsimisele aastapäevaks. Öeldakse veel parastavalt, et sport ei tahtnud. Kui riigieelarvest saaks vahendeid Lilleküla staadioni väljaehitamiseks, siis vabaneks Jalkaliidul rohkem vahendeid Eesti jalgpalli infrastruktuuri jaoks. Vastasel juhul tuleks esindusstaadion välja ehitada teiste jalgpalliobjektide arvelt. Korvpallurid tahavad raha välisleegionäride sisse ostmiseks. Neil pole vaja ehitada ühtegi objekti. Kõik nõutakse omavalitsustelt. Jalgratturid peaksid oma xMi Eestis ära ja mis neist järgi jääb? Raha lihtsalt "põletataks" ära igapäeva kuludele. Pealegi toimuvad suured rattavõistlused ikkagi palju rahvarohkemates paikades. Kelle jaoks firmad Võrumaa metsadesse reklaame riputaksid? Momendiks kaadrisse jäämiseks? Või peaks tõesti olümpiale rohkem "turiste" sõidutama? Sportlasi, kelle elu eesmärk on olümpiale pääs, pole mõtet sinna viia. Seda ütles muuseas ka Erki Nool. Eesmärgiks peaks olema VÕIT.

                            Kommentaar


                              #74
                              nii muuseas - riik toetab ka Pärnu Rannastaadioni ehitust mingis osas
                              ja üleüldse, kas see suusahüppetorn Otepääl ei maksnud mitte 100 M eeku? see on ju tip-top investeering
                              Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                              Kommentaar


                                #75
                                Kõigepealt tahaks lõpliku projekti näha, siis saaks hinnata, kas 5m on palju, vähe või parajalt. Olgem ausad, hetkel on see üks kesine staadion.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X