320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tegelikult peaks see mingi maailmaparanduse teemasse minema, aga ma jäin täna vaatama, et mul oli rahakoti vahel kaks ostutšekki. Mõlemal kirjas ühe toote ost. Tšekkide mõõdud on kõrguses 20+ ja laiuses 7+ sentimeetrit. Ehk siis 140+ cm2. Vajalikku infot on 70 cm2.
    Nagu mida perset? Kusagil riigis pole inimestel wc-paberit ja meie e-riigina (ha-ha) trükime tšekile infot, mis on nii ehk naa (kaardiostu korral) n.ö süsteemis olemas. Ja Eesti on veel väike. Võtame teised edukad (kaardimaksete) riigid siia juurde. Perse küll. Mis krdi kilekott on paha? Putsi minge. Ingvar Kamprad, kes puidust tüüblite mõõtude muutmisega "teenis" miljoneid, pöörab hauas ringi sellise raiskamise peale.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Enamikes iseteeninduskassades on valik "ei soovi tšekki" mis töötab väga edukalt.

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Tegelikult peaks see mingi maailmaparanduse teemasse minema, aga ma jäin täna vaatama, et mul oli rahakoti vahel kaks ostutšekki. Mõlemal kirjas ühe toote ost. Tšekkide mõõdud on kõrguses 20+ ja laiuses 7+ sentimeetrit. Ehk siis 140+ cm2. Vajalikku infot on 70 cm2.
        Nagu mida perset? Kusagil riigis pole inimestel wc-paberit ja meie e-riigina (ha-ha) trükime tšekile infot, mis on nii ehk naa (kaardiostu korral) n.ö süsteemis olemas. Ja Eesti on veel väike. Võtame teised edukad (kaardimaksete) riigid siia juurde. Perse küll. Mis krdi kilekott on paha? Putsi minge. Ingvar Kamprad, kes puidust tüüblite mõõtude muutmisega "teenis" miljoneid, pöörab hauas ringi sellise raiskamise peale.
        Väga ei saa aru, et üldse neid tsekke vaja võtta väikeste ostude puhul. Mõttetu rahakoti paksendaja. Või usaldamatus 10 sendi ülesaamisel on tõesti nii suur?

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Väga ei saa aru, et üldse neid tsekke vaja võtta väikeste ostude puhul. Mõttetu rahakoti paksendaja. Või usaldamatus 10 sendi ülesaamisel on tõesti nii suur?
          Alati ei ole meeles öelda, et ei soovi tšekki. Kui müüja juba välja on printinud, siis üldiselt on viisakam see juba leti pealt kaasa votta, et müüja ei peaks lisaliigutusi tegema selle minema viskamiseks. Muide, isegi kui ütled, et tšekki ei soovi, siis mitte iseteeninduskassades prindivad arvutid selle niikuinii alati välja.

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Coobis ei ole. Ja Selveris mobiiliga makstes antakse samuti pabertšekk, kuigi digitšekk salvestub telefoni ka.
            Kvartali coobis on.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Väga ei saa aru, et üldse neid tsekke vaja võtta väikeste ostude puhul. Mõttetu rahakoti paksendaja. Või usaldamatus 10 sendi ülesaamisel on tõesti nii suur?
              Tead. Mõnes kohas on teinekord raamatupidamine. Pealegi tšeki jätmine iseteenindusse on näotu. Ja asi polegi rahakoti vahes.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Tead. Mõnes kohas on teinekord raamatupidamine. Pealegi tšeki jätmine iseteenindusse on näotu. Ja asi polegi rahakoti vahes.
                Ei muidugi, raamatupidamise puhul täiesti arusaadav. Ma olen lihtsalt näinud inimesi, kes peale nii väikseid kui ka suuremaid oste vaatab tšekki 5 minutit üksikasjalik üle, et ega ometi on kõik okei ja kui ongi 10 senti vähem tagasi saadud minnakse julmalt ja tehakse draama ja pannakse tipptunnil teenindaja halba olukord, nagu meelega oleks teinud vms.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Ei muidugi, raamatupidamise puhul täiesti arusaadav. Ma olen lihtsalt näinud inimesi, kes peale nii väikseid kui ka suuremaid oste vaatab tšekki 5 minutit üksikasjalik üle, et ega ometi on kõik okei ja kui ongi 10 senti vähem tagasi saadud minnakse julmalt ja tehakse draama ja pannakse tipptunnil teenindaja halba olukord, nagu meelega oleks teinud vms.
                  Jah. Mõnel inimesel on küll sellised harjumused, et tahaks teinekord pikali lükata.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    pole head ilma halvata. 1. aprillist kadus ELis geoblokk, mis tähendab muu hulgas seda, et nüüd peab rännates näiteks Netflixi puhul leppima ainult Eestis saadaval oleva sisuga ja kohalikku valikut ei näe, kui seal uut lepingut ei sõlmi

                    Kommentaar


                      Algselt postitas El President Vaata postitust
                      pole head ilma halvata. 1. aprillist kadus ELis geoblokk, mis tähendab muu hulgas seda, et nüüd peab rännates näiteks Netflixi puhul leppima ainult Eestis saadaval oleva sisuga ja kohalikku valikut ei näe, kui seal uut lepingut ei sõlmi
                      Neil mingi teatud aeg, peale mida hakkad siiski nägema selle riigi asju, kus oled. Mulle vastati nii:
                      The "limited time" is on a rolling 365 day schedule, which initiates on the first day it was used while traveling abroad. Once the limited time has expired, the customer will not be able to access content from their home country while traveling until the 365 day window restarts. You will get a message when the limited time ends, stating that they will start getting the content for the region they are currently in going forward.
                      Ja kui uurisin mitu päeva see "limited time" on, vastati:
                      Well with that, we don't have the specific number of days or for how long, but the good news is that we will notify you right away once the limited time ends.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Tänud info eest. Enam umbmäärasemalt väljenduda ei saakski vist. Kolme nädalaga pole 'limited time' veel täis tiksunud, kui arvestus 1. aprillist käima läks (tegelikult juba kolm kuud ära olnud). Loodetavasti enne Eestisse naasmist saab siinse sisu (jälle) kätte. Huvitav, kas see jääb siis koju naastes ka mõneks ajaks nähtavaks? Naljakas see, et kontol pole kuskil näha, mis riiki sa regatud oled.

                        Kommentaar


                          Alates 15. maist väljastab All Media Eesti nii telekanali TV3, TV6 kui ka TV3+ pilti HD-kvaliteedis ja nende eest tuleb Elisa ja Telia juures eraldi maksta. HD-pildile üleminek tähendab televaatajatele paremat pildikvaliteeti ning võimalust vaadata filme, sarju, saateid ja spordiülekandeid kõrgemas resolutsioonis kui täna. Seni kanti neid telekanaleid üle SD-kvaliteedis. “Spordifännid saavad rõõmustada, sest näevad […]


                          Okei TV3 ja muud sellised, istuge sisse endale midagi suurt ja ogalist.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            https://geenius.ee/uudis/tv3-tv6-ja-...b-lisa-maksta/

                            Okei TV3 ja muud sellised, istuge sisse endale midagi suurt ja ogalist.
                            Eesti Meedia (K2,K11,K12) + ERR (ETV,ETV2) HD + hunnik muud = 6.- eur
                            TV3 + TV6 = 2.- eur

                            mõni vend arvab ikka väga hästi enda kanalil näidatavast sisust

                            Kommentaar


                              Mitte, et see summa tegelikult kallis oleks, aga njaa...
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Elisa.

                                Lõpetasin ruuteri lepingu 1. veebruaril. Esinduses öeldi, et kuna tegu on esimese kuupäevaga, siis selle eest tuleb märtsi alguseks arve ühe päeva seadmerendi eest ca 18 senti. Ma olin, et "Okei, lahe, et ma maksaks teil siin esinduses kõik korraga ära siis". Nemad "aa, ei, see pole võimalik"

                                Mõtlesin, et pohui, et 18 senti oleks imelik maksta ja maksan jaanuar-veebruar korraga siis, kui see 18 sendine arve märtsis nö lisaks tuleb. Okei, tuleb siis märtsis arve ja värki ja tuleb hoiatuskiri, et "yo, teil on jaanuari asi maksmata". Noh, ma olen oma peas, et jep, veitsa teadlik lüke ja maksan täissumma ära.

                                Nüüd tuli kiri, et "Yo, olete meile võlgu viis eurot"
                                Ma olin "wtf, mille eest üldse? Enda teada on mul kõik tasutud."
                                Kirjutan ja helistatakse tagasi. Tuleb välja, et hoiatuskirjas oli tekstimüüri sees lause "Kuna olete arve tasumisega viivitanud, tuleb Teil tasuda võlahaldustasu 5 eurot". Seda viit eurot ilmselgelt arvele otsa polnud lisatud, polnud seda ka eraldi arvena ja ma ilmselgelt ei osanud seda sealt välja lugeda, et pean veel 5 eurot tasuma. Sestnoh, tavaliselt on asjad, mida vaja maksta arvena pdfina kaasa. alati"
                                Mina "Okei, et oligi siis ainult see üks rida selles meilis, mida ma pidin selles pikas meilis märkama? ja eraldi mitte ühtegi märget kuskil pole"
                                Nemad "Noojah ja sõnumid tulid ka"
                                Mina "Sorri, ma pole kunagi ühtegi sõnumit teilt saanud (tegelikult ka pole). Aga. No mis seal ikka, et saatke see viie eurone arve siis ja tasun ära"
                                Nemad "Nop, tegelikult kuna tuli see kiri, et olete viis eurot meile võlgu, siis seal oli sees ka lause "Kuna olete arve tasumisega viivitanud, tuleb Teil tasuda võlahaldustasu 5 eurot" ehk tegelikult olete meile rohkem võlgu.
                                Mina "no mis seal ikka, tehke üks korralik mingi arve, et mis ma teile siis võlgu olen"
                                Nemad "aa, ei, seda ei saa teha, et saame teha selle eelmise 5 eurose võla arve, aga mitte tervet võlgu"

                                Nagu, ma ei tea, pole nagu eriline raha ega midagi, aga suht "oehjah" keiss mu meelest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X