320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui juba kõneoperaatorite peale läks siis jätkan enda omaga. Paar nädalat tagasi läksin iseteenindusse, et tavapäraselt arve ära maksta. Kuna see kuu parkimist ei kasutanud siis teadsin, et summa peaks olema min kuumax+ mõned sendid kuna nett, enamus kõnesid ja sms tasuta. Aga opatrilla hoopis oli summa ikka üllatavalt suur. Arvet edasi lugedes nägin, et pakettitasu on hoopis suurem sellest, millega kunagi liitunud olin. Vaatasin huvipärast eelmise kuu arvet ka ja seal ilutses samuti suurem paketitasu. Veel üks kuu tagasi oli aga vana paketitasu (ja nimi). Ise küll ei mäleta, et oleks paketti muutnud või kellegiga suhelnud. Aga igaks juhuks surfasin meilboxi, smsid ja iseteenindusse läbi aga mingit kirjavahetust lepingu muutmisest siiski ei leidnud. Saatsin siis päringu, et mis kamm on ja kuna mind lepingu muutmisest teavitati. Nädal hiljem tuli automaatne tagasiside vorm, et olete teinud päringu ja nüüd tahame teie tagasisidet. Et palun hinnake kas soovitakse meid oma sõbrale. Kirjutasin kommentaari, et hallloo mida ma hindan kui te pole mu päringulegi vastanud. Nüüd sellest ka juba nädal kaks möödas, ikka pole keegi minuga kontakti otsinud. Eks uuel nädalal kirjutan uuesti, et mis värk on. Iseenesest see paar euri mind vaesemaks ei tee, aga lepingutingimusi oleks ikka hea teada. Palju tasuta netti, palju smse jne. Pärast kuskil punkt, et kui 2GB netti ei kasuta siis pead meilt elevandi ära ostma.... Operaatoriks Elisa.

    Kommentaar


      hm.com (H&M) lubab transporti Eestisse 2-5 tööpäeva. Teist korda tellisin, teist korda läheb üle. Täna 7. tööpäev. Order tracking ütleb, et pakk on "At parcel delivery centre". Ehk siis 8 tööpäeva läheb tegelikkuses. Kannatan ära, aga kodulehel võiks selle 2-5 heaga ära vahetada 5-10 peale ja probleemi poleks.

      edit: 1 minut pärast kiunumist (täpselt) tuleb SMS, et pakk jõuab täna pärastlõunal.

      Kommentaar


        Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
        hm.com (H&M) lubab transporti Eestisse 2-5 tööpäeva. Teist korda tellisin, teist korda läheb üle. Täna 7. tööpäev. Order tracking ütleb, et pakk on "At parcel delivery centre". Ehk siis 8 tööpäeva läheb tegelikkuses. Kannatan ära, aga kodulehel võiks selle 2-5 heaga ära vahetada 5-10 peale ja probleemi poleks.

        edit: 1 minut pärast kiunumist (täpselt) tuleb SMS, et pakk jõuab täna pärastlõunal.
        They are watching you..

        Kommentaar


          Helistati Teliast, kuna soovisin nendega konsulteerida, sest ei saa telekavast meelespead eemaldada (saan eemaldades teate, et ebaõnn ja proovi hiljem uuesti...kaks kuud pole õnnestunud). Öeldi siis telefonis mulle viisakalt, et selle vana Motorola digiboksiga on jah seda mure olnud ja ega teagi millepärast ja lahendus on...võimalus uus digiboks osta või rentida ca 2€/kuus ning mingeid kohustusi pole jne kõik on lill.

          Ma nüüd otsustasin võtta säärase riski ja digiboksi tehaseseaded taastada. Kui õnnestub meelespeast lahti saada, siis otsejoones Ajujahti, EASi ning taotlus mingi ordeni osas Presidendile.

          e: huvitav, kui kiviga Telia maja visata, kas see kukub kokku? Õppige müüma ja müüge midagi kasulikku, kasvõi porgandit.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Tegelikult ei hala, pigem on naljakas, aga ei leidnud paremat teemat selle jaoks. Telia saadab iga paari kuu tagant SMSi "Vastavalt Teie senisele kasutusele, soovitame Teil vahetada paketti /--/ Uus internetimaht 8GB ja uue paketi kuutasu 18.98 eur." Hetkel lepingus on 15GB ja maksan 7 või 8 eurot. Tundub suht kickäss diil.

            Kommentaar




              keegi siit tegi nalja jälle?

              Kommentaar


                Ei sa ju omati nii lollakaid inimesi olemas olla?

                edit: ja albumi nimi oli Sheik Yerbouti, mitte Seik Yerbouti.

                Kommentaar


                  manguarvutid.ee

                  Selline asi ajab närvi, mis mõttes pannakse juba rebenenud garantiikleeps lauaarvuti küljepaneelile. Et tolmust puhastada pean iga paari kuu tagant hooldusesse saatma? Mingu persse. Ja kui tekivadki probleemid ütlevad mulle, et pista näpp persse sest kleeps on rikutud?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                    Et tolmust puhastada pean iga paari kuu tagant hooldusesse saatma?
                    Aga tee nagu mina. Ära puhasta oma arvutit seestpoolt mitte kunagi
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      Me, Myseld and I - shut up and take my money!
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Ma võib-olla nimesid ei hakka panema, sest otseselt sitta keegi ei tootnud, lihtsalt jagati tühje lubadusi.

                        1) Ettevõte teeb valla lehes reklaami, et nemad on kõvad juurdepääsuteede ehitajad. No vot, mul on maja ees paras mülgas, tahaks normaalset õueala ja sissesõiduteed, et kui mitte kuiva, siis vähemalt puhta kingaga autost tuppa saada. Ja tegelt tahaks ühe auto veel osta, aga märjal ajal ei anna kuidagi kahe autoga manööverdada. Helistasin, jah, nemad teevad tõepoolest. Tuli mees kohalegi, vaatas üles, pakkus omapoolse soovituse, ütles umbkaudse hinna.. ja kadunud ta oligi. Niipalju kui ma olen hiljem neile helistanud, on "jajah, ikka teeme, helistan homme tagasi". Ühekorra lubas, et tuleb vaatab täpsemalt üle ja paneme konkreetse tööplaani paika. Alustasin vist augustis, enam ei viitsi lolli mängida. Õues on mudane, värskes vallalehes jälle reklaam üleval.

                        2) Ostsin vanni, nüüd on see vaja paigale monteerida. Ma tean, seal pole midagi keerulist, üks voolik (sifoon vist?) vannipõhjast äravoolutorusse, see on komplektis. Tuleks osta segistid, vanni serva auk freesida, segistid paika panna, vann tasakaalustada, ohtralt silikooni vahele ja koormustest. Aga parem oleks, kui seda teeks keegi, kes on seda vähemalt korra elus pealt näinud, soovitavalt, ise teinud ka. Santehnik1 jagab juba kuu aega lubadusi. Santehnik2 lubas tulla eile kell 9, aga telefon oli väljas. No mul ongi kodus parem töötada, eriti reedesel päeval, kui tööd napib. Santehnik3 lisas mu järjekorda, mis ulatub novembri alguseni.

                        Siia juurde passib hästi pilt nr. 18:



                        Tühikargajad ajavad mind sitaks närvi. Pljääd!
                        Igapäeva olukorrad ehituses...
                        Sellest suvest alates on eriti pekkis muidugi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                          Igapäeva olukorrad ehituses...
                          Sellest suvest alates on eriti pekkis muidugi.
                          Sugulasel väike ehitusfirma ja hiljuti rääkis ka, et enne tuleva aasta hiliskevadet hetkel graafikus auke pole. Ja tõenäoliselt on lähima kuu-paari jooksul järgmine suvi täis. Teeb just väiksemaid töid põhiliselt eraisikutele, alltöövõttu teha ei taha.

                          Muidugi aus ehitusmees ütleks kohe, et a la aprillis näeme vms, aga noh, eks selles sektoris ongi "lubajate" ning "desperaado ehitus"-stiili harrastajate kontsentratsioon keskmisest kõrgem.

                          Aeg enda firma püsti panna I guess.

                          Kommentaar


                            Teine täissöönud segment on mööblivalmistajad. Ma ei ole veel kohanud ühtegi, kes peaks kokkulepetest kinni. Olgu see siis tähtaeg või mis iganes.

                            Jaanuaris mööblivalmistaja- ütlesime mitu kuud ette, et meil on täpselt selleks kuupäevaks mööblit vaja. Saime vastuse- pole probleemi. Loomulikult ei olnud õigeks kuupäevaks midagi valmis. Hästi panid siis ülesse, paar liistu ja vidinat jäid panemata. Ülesime, et okei, see ei sega kasutamist. Tulge teheke hiljem, siis kui tehtud, kanname ka viimased 20% rahast üle. Kuu aja pärast saime meili- miks viimane osamakse ei ole tehtud. Meie vastu- teil on töö lõpetamata. Tulge tehke ära, siis teeme ka viimase kande. Järgmisel päeval tehit viimased asjad ära.

                            Juunis esikugarderoob. Esimene valmistaja pooltuttav. Esimene kord kui kohale pidi tulema, kirjutas 15 minutit enne kokkulepitud tähtaega, et ta tuleks 2 3 päeva pärast mõõte võtma. Lubas helistada veel üle. Siiani helistab.

                            Võtsime siis juuli alguses teise garderoobitegija. Ütlesid, et neil pikad järjekorrad ja enne augusti algust ei saa. Meie vastu- hästi, augusti esimene nädal ongi väga hea, sest meil siis puhkus ja saame ise kodus olla. Lubati, et augusti esimeseks nädalaks on kõik valmis. Loomulikult ei olnud augusti esimesel nädalal muhvigi valmis. Nädala vist lasid ikka üle.

                            Vannitoamööbel. Selleks valisin ka ühe teise pooltuttava. Helistasin talle 2 nädalat tagasi. Lubas nädala pärast (eelmisel esmaspäeval) helistada ja vaatama tulla, siiani helistab. Loodetavasti leiame ikka kellegi kes kohale tuleb ja selle ära teeb

                            E: köögitoolid tellisime ka ühest firmast juuli alguses ja lubati, et 3-4 nädalat, sest suvine aeg ja palju puhkusi. Kätte saime 8 nädala pärast. Selle aja jooksul jõudsin neile 3 korda kirjutada ja loomulikult ühtegi vastust ei saanud.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Teine täissöönud segment on mööblivalmistajad.
                              Sama siin. Vannitoa töötasapinda ja sisseehitatud kapi tähtaeg lasti ka kummalgi juhul ca 2 nädalat üle. Ühendust pidin kogu aeg ise otsima, et millal saab ja millal saab.

                              Küll aga sattusin köögi osas puhta kulla otsa. Järjekorrana ehmatati küll kolm kuud, kuhu mõttes lisasin juba tambovit otsa. Kuid siis ühtäkki olid nad kaks nädalat enne tähtaega juba kohal paigaldamas. Ja kui hiljem selgus, et venditoru varjav kast on mõned sentimeetrid liiga kõrge, ei olnud neil probleemi see ise peale võtta, vajalik serv maha freesida ning tagasi tuua.
                              308

                              Kommentaar


                                Märgi tootja ka ära

                                Kommentaar

                                Working...
                                X