320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Upitame seda teemat natuke. Loodan, et mu novelli vähene liigendatus kedagi ei morjenda.

    Tegevuspaigaks Gym! jõusaal Tartus. Lähen nagu tavaliselt kell 6 sinna aga QR-koodi lugeja sel korral ei funktsioneeri (jep, kõik variandid said läbi proovitud, hädalisi oli teisigi). Varasemalt sisse lastud tegelased (ju seal mingi roheline mehike oli, kes vastutab terve maja eest) lasid meidki tuppa. Jõusaali enda värava juures olevad QR-koodi lugejad streikisid samuti. Kuna kellelgi suurt ideed asja lahendamiseks ei olnud, siis tehti võimalikult palju lärmi, sest üks varasem härra oli läbi akende märganud koristaja-turvameest jõusaalis koristamas. Sellest suurt tolku ei olnud, võtsime appi kõige suurema sõbra, Google'i, kes ütles, et see olla mingi myFitnessi tütarettevõte (Gym! ise ühtegi ametlikku telefoniliini nähtavasti ei oma). Tallinnas avatakse üks myFitnessi punker kella 6-st, tõmbasin sinna kõned peale. Rääkisin küll (oma arust vähemalt) selges eesti keeles, et kuulge, ma siin Tartus ja mul selline probleem. Hääle järgi oli tegu kahekümnendates vene rahvusest beibega, kellele tuli suureks üllatuseks, et Gym! ja myFitness on kuidagi pidi omavahel seotud. Ta veel paar korda küsis mu käest, mis moodi tahan ma nende jõusaali sisse saada, kuigi ma iga kord rääkisin talle, et ma asetsen kuskil Tartus. Kõne katkes ootamatult ning paari minuti pärast helistati tagasi. Tšikk küsis, millist sissepääsu ma parasjagu penetreerida üritan, tema tegi majale ringi peale ja kedagi ei näinud. Ega midagi, võtsin hoo veelgi maha ja üritasin uuesti selgitada, et ma tahaksin vähe teise ruumi siseneda. Kuna teisest linna otsast sai kohale tuldud, siis palusin näitsikul võimalusel võtta ühendust kellegi pädevamaga. Samal ajal tulid sinna Tartu putkasse kaks hakkajamat härrasmeest, kes probleemiga tutvudes leidsid kiire lahenduse. Nimelt tuli mudida seda nuppu, mis kodanikud jõusaalist välja laseb ja vastavat väravat tavaolukorras vastassuunas pöörab. Kui väravale meile soovitud suunas survet rakendada, siis iga vajutusega oli vähehaaval võimalik väravat edasi liigutada. Need hakkajamad leidsid seejärel üles koristaja-turvamehe, kes minu arusaamist mööda ignoreeris meie poolt tehtud lärmi kahel põhjusel: 1) ta ei tohi kedagi "oma" sissepääsu kaudu sisse lasta, kuna ta saab selle eest 45 euri trahvi 2) tema eesti keele oskus piirdus fraasiga "ma ei või". Kuna pool tundi oli juba oodatud, siis kasutasime isegi eelpool kirjeldatud sisenemisviisi. Kui ma poolteist tundi hiljem jõusaalist lahkusin, nikerdasid jõusaalilised värava juures täpselt sel samal moel.

    Kommentaar


      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
      Tegevuspaigaks Gym! jõusaal Tartus. Lähen nagu tavaliselt kell 6 sinna


      sealt su probleemid algavadki.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Väga ei saa aru, et üldse neid tsekke vaja võtta väikeste ostude puhul. Mõttetu rahakoti paksendaja. Või usaldamatus 10 sendi ülesaamisel on tõesti nii suur?
        Kusjuures peab KOGUAEG jälgima ostujärgselt, sh ka nn valgeinimese-poodides nagu Selver. Korduvalt sygada saanud ma

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          sealt su probleemid algavadki.
          Pole kindel, kas pead silmas jõusaali ennast, kellaega või mõlemat. Aga ma üldiselt läksin sinna, kuna mul vend ja mõned sõbrad käivad ka seal. Ei taha ise ja ei soovita ka kellelgi teisel jõusaali üksi minna - igav ja palju vähem efektiivsem. Muidu üldiselt toimib see "iseteenindav" värk päris hästi. Muidugi oleks tore, kui see vähenegi personal teaks üht-teist oma ettevõttest ning eesti keelest aga noh... oletame, et juhtub.

          Kommentaar


            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
            Pole kindel, kas pead silmas jõusaali ennast, kellaega või mõlemat. Aga ma üldiselt läksin sinna, kuna mul vend ja mõned sõbrad käivad ka seal. Ei taha ise ja ei soovita ka kellelgi teisel jõusaali üksi minna - igav ja palju vähem efektiivsem. Muidu üldiselt toimib see "iseteenindav" värk päris hästi. Muidugi oleks tore, kui see vähenegi personal teaks üht-teist oma ettevõttest ning eesti keelest aga noh... oletame, et juhtub.
            Ta mõtles Tartut. Kuidas jõusaalis igav on? Lähete sinna jutustama või mida tegema?

            Kommentaar


              Algselt postitas Shaq Vaata postitust
              Ta mõtles Tartut.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                Ta mõtles Tartut. Kuidas jõusaalis igav on? Lähete sinna jutustama või mida tegema?
                Üldiselt on kõrvalseisjale paremini näha, kas harjutusi tehakse õigesti ja võimalikult ohutult (eriti kui grupis on pädevamaid inimesi kui mina). Väike võistlusmoment jne käib samuti asja juurde. Ei ole täheldanud, et jutustamise peale liigselt aega kuluks (loe: olen rahul enda "arenguga").

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                  Ta mõtles Tartut. Kuidas jõusaalis igav on? Lähete sinna jutustama või mida tegema?
                  Mulle sitaks meeldivad need piffid jõukas:

                  1- Selfitame sitaks
                  2- Krohvikiht on laitmatu
                  3- kindlasti peab nike riietus olema, eelistatult kindlasti roosa
                  4- passin rohkem telefonis, kui higistan oma pekki välja
                  5- kindlasti teen check in instagrammi ja see peab kindlasti olema myfitness, sest reval sport näiteks on täiesti mõttetu klubi ja nii edasi.
                  6-tegelt ma ei tee mitte midagi jõuakas ja olen lihtsalt poosetaja.
                  7 trenn läbi, 20 minutist piisas küll.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    Mulle sitaks meeldivad need piffid jõukas:

                    1- Selfitame sitaks
                    2- Krohvikiht on laitmatu
                    3- kindlasti peab nike riietus olema, eelistatult kindlasti roosa
                    4- passin rohkem telefonis, kui higistan oma pekki välja
                    5- kindlasti teen check in instagrammi ja see peab kindlasti olema myfitness, sest reval sport näiteks on täiesti mõttetu klubi ja nii edasi.
                    6-tegelt ma ei tee mitte midagi jõuakas ja olen lihtsalt poosetaja.
                    7 trenn läbi, 20 minutist piisas küll.
                    Jõusaal on sitaks naljakas koht.

                    Ise külastan jõukat korra nädalas üldliikumise eesmärgil ja noh ettevõte maksab kinni, aga muidugi on väga palju inimesi, kes tulevad sinna lihtsalt trenni tegema. Need ei jää silma. Silma jäävad igast vellod ja pihvid, kes ei käi seal trenni eesmärgil.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      ARKi (ma tean, et uus nimi Maanteeamet) ja PPA kodukal on osakondade kontaktide kõrval ka live seis järjekorra pikkusega.

                      Pidin minema ARKi kohapeale, toimingut ei saa netis teha, lisaks ei jõudnud ka aega broneerida, oli tegemist äkilise asjaga. Vaatan netist keskmine ooteaeg 21 minutit, normaalne, lendan laivi. Võtan numbri, minu numbrini 32 numbrit aega, umbusk puges hinge. Tund ja 30 minutit hiljem sain löögile.

                      Täna PPAs. Broneerisin üleeile õhtuks aja, et ID kaart kätte saada. Täna selgus aga, et see õhtune aeg väga ei sobi enam, aga kuna puhkus, siis mõtlesin et aega passida on mul seal. Netist vaatan, doki kättesaamine keskmiselt 8 minutit. Vapsjee lux ju. Laekun kohale, võtan numbri, 20 numbrit minna. Küsin tädi käest masina kõrval, kaua võib aega minna. "Kuskil 10 minutit". Ootan ja ootan. Vahepeal üldse minu seeriaga numbreid ei teenindatud, siis mingi hakati ainult neid seeriaid teenindama. Ühesõnaga 50 minutit hiljem olin leti ääres.

                      Mis moodi need prognoositavad ajad netis pannakse sinna? Ja miks nad nii vänta näitavad?

                      Kommentaar


                        Keskmine aeg saabki siis tekkida, kui mõni ootab kauem ja mõni vähem. Ei jopanud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                          ARKi (ma tean, et uus nimi Maanteeamet) ja PPA kodukal on osakondade kontaktide kõrval ka live seis järjekorra pikkusega.

                          Pidin minema ARKi kohapeale, toimingut ei saa netis teha, lisaks ei jõudnud ka aega broneerida, oli tegemist äkilise asjaga. Vaatan netist keskmine ooteaeg 21 minutit, normaalne, lendan laivi. Võtan numbri, minu numbrini 32 numbrit aega, umbusk puges hinge. Tund ja 30 minutit hiljem sain löögile.

                          Täna PPAs. Broneerisin üleeile õhtuks aja, et ID kaart kätte saada. Täna selgus aga, et see õhtune aeg väga ei sobi enam, aga kuna puhkus, siis mõtlesin et aega passida on mul seal. Netist vaatan, doki kättesaamine keskmiselt 8 minutit. Vapsjee lux ju. Laekun kohale, võtan numbri, 20 numbrit minna. Küsin tädi käest masina kõrval, kaua võib aega minna. "Kuskil 10 minutit". Ootan ja ootan. Vahepeal üldse minu seeriaga numbreid ei teenindatud, siis mingi hakati ainult neid seeriaid teenindama. Ühesõnaga 50 minutit hiljem olin leti ääres.

                          Mis moodi need prognoositavad ajad netis pannakse sinna? Ja miks nad nii vänta näitavad?
                          Järgmine kord broneeri internetis aeg. Jah, samal päeval (või nädalal) ei saa. Aga saab 10 minutiga käidud.

                          Kommentaar


                            Tänase postkontorite uudisena haakub.

                            Tahtsin mina pühapäeval ühest Eesti linnast saata kaarti.
                            Valida sai erinevate kohaletoimetusviisise vahel - pudeliga põllule, tiiki või jõkke; ise kaart kohale viia; osta mark ja panna postkasti... .
                            Postkast oli olemas. Ilus, silmapaistev ja rahulolu süstiv oran˛. Kaardi valisin ka välja - über romantiline, mis pani ka lillepoes oleva müüja telefonikõne katkestama. Aga jah siis tuli välja, et postmarki pole... ainukene seda väärt tänavakraami müüv organisatsioon puhkab pühapäeval. Õige kah.
                            Mis aga pole õige on see, et kosmosetehnoloogiaga varustatud pakiautomaadid ei oma sellist lihtsat võimalust, et saaks kirja saata. Paberil siis, mitte e-kirja. Krt, need pakiautomaadid on ikka hea palga peal.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Ma vist enne ka virisenud, et Eestis on piletid natsa kallimad kui mujal. Aga siiski. Teeks seda uuesti. MŲ tuuritab mööda Euroopat. Tuleb ka Tallinnasse. Piletihinnad Euroopas: Brüssel 28, Utrecht 28, Saksamaa iga linn 29, Milan 28, Riia 28, Varssav 28, stockholm 33, Helsinki 34, Kopenhaagen 38 ja, boom, Tallinn 39.50. Terve tuuri kalleim piletihind.

                              Millest see siiski tuleb? Väike turg? Kallis koharent? Ainus rõveda käibemaksuga riik Euroopas? Või siis lihtsalt kooritakse?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Ma vist enne ka virisenud, et Eestis on piletid natsa kallimad kui mujal. Aga siiski. Teeks seda uuesti. MŲ tuuritab mööda Euroopat. Tuleb ka Tallinnasse. Piletihinnad Euroopas: Brüssel 28, Utrecht 28, Saksamaa iga linn 29, Milan 28, Riia 28, Varssav 28, stockholm 33, Helsinki 34, Kopenhaagen 38 ja, boom, Tallinn 39.50. Terve tuuri kalleim piletihind.

                                Millest see siiski tuleb? Väike turg? Kallis koharent? Ainus rõveda käibemaksuga riik Euroopas? Või siis lihtsalt kooritakse?

                                Huvitaks sama asi. Üks väljamaa bänd isegi oma blogis kirjutas kunagi, et mismõttes eestis piletihind 4x kallim oli kui brüsselis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X