320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Andrei Sidorenkov (23/0)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas chac Vaata postitust
    hm, nojah kuidas kellegi jaoks... veel keegi pakub või teab midagi valgevenest (mis ei ole lukašenko v riigikord vms)?
    Millest sellised küsimused üldse? Sa tahad võrrelda eestlaste teadmist Valgevenest Eesti Vabariigi kodaniku teadmistega oma riigist? Päris huvitav...
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      mulle lihtsalt tundus üsna imelik et me justkui ootaks mingeid suuri teadmisi eesti kohta teistelt aga ise ei tea teistest, omale suht lähedastest riikidest nagu õieti midagi... no mille poolest keskmine kodanik targem on kui väidetavalt debillikust valgevenelasest küsija.
      Seisan üksi mere ääres
      jalas kollased sandaalid
      valged, merevahust sääred
      hüüan: "Elagu skandaalid!"

      Kommentaar


        Eks jah Poom ja Hleb ju Arsenalipäevilt endised klubikaaslased. Mis Sidot ja koondist puudutab, siis ühest küljest on ta Valgevene neljanda klubi eest põhimees. Tõestuseks ka eilne, mitte küll just parimat hooaega tegeva Bate enda skalp. Teisalt viimasel ajal on ta sinises särgis rohkem kui vedel olnud, kuigi aastate taga on tal ka väga häid esitlusi kirjas. Tegelikult praegu siiski pigem ei, vasaku esimesed eelistused on Teniste ja Kruglov.

        Kommentaar


          Kommentaar


            FK Gomeli kodulehelt on aru saada, et Sidorenkov nüüdsest vabaagent. Ei tea, kuhu jalad seekord kannavad või naaseb kodumaale.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              FK Gomeli kodulehelt on aru saada, et Sidorenkov nüüdsest vabaagent. Ei tea, kuhu jalad seekord kannavad või naaseb kodumaale.
              Mul poleks absoluutselt mitte midagi selle vastu, kui Sidorenkov taas Flora särgi selga tõmbaks. Eriti arvestades, et Palatu on kadumas ja Metsa kõrvale peale Baranovi kedagi päris valmis meest panna polegi...

              Edit: jah, ma loodan, et Post uuel hooajal tagasi ründesse liiguks...

              Kommentaar


                Sidorenkov on vasakkaitsja ja pole keskkaitses minu teada kordagi kunagi mänginud, seega Metsa kõrvale või Posti asendama ei sobiks ta kohe kuidagi.

                Kui ta üldse peaks Eestisse naasma, siis ma kipun arvama, et sihtkohaks oleks kodulinn Sillamäe.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Sidorenkov on vasakkaitsja ja pole keskkaitses minu teada kordagi kunagi mänginud, seega Metsa kõrvale või Posti asendama ei sobiks ta kohe kuidagi.

                  Kui ta üldse peaks Eestisse naasma, siis ma kipun arvama, et sihtkohaks oleks kodulinn Sillamäe.
                  Hmm... Kustkohast mulle on jäänud mulje, et ta on keskkaitset mänginud küll? (Peale selle õnnetu koondise omavärava, kus ta ennastsalgava ponnistusega keskkaitsja kohalt imeilusa värava lõi? Anna andeks, Andrei )

                  Sillamäe oli ka minu esimene mõte, aga ega tea ju.

                  Kommentaar


                    Kuhu siis Palatu minemas on?
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budu Vaata postitust
                      Kuhu siis Palatu minemas on?
                      Kuhugi ei ole minemas minuteada, aga hooaja viimases kolmandikus ta pildilt ära kadus. Lapsi treenib minuteada usinasti ja talle meeldib. Aga võib-olla ajan ka täiega mäda.

                      Kommentaar


                        Keegi vabaagendiks saamise põhjust ka teab? Sest mänguaega tal Gomelis tegelikult ju jagus.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas magicm Vaata postitust
                          Keegi vabaagendiks saamise põhjust ka teab? Sest mänguaega tal Gomelis tegelikult ju jagus.
                          Põhjus siin täitsa olemas: http://soccernet.ee/eestlased-valgev...kardinate-taga
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Sido kohta uudiseid ei ole?
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Mees on hetkel Eestis tagasi ja ise ka ei oska öelda mis edasi saab.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas #11 Vaata postitust
                                Mees on hetkel Eestis tagasi ja ise ka ei oska öelda mis edasi saab.
                                Vaadates tema tegemisi-suunda, siis tundub, et lõpetab profikarjääri.
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X