320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda te siis täpselt toetate?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    Kuna ma sõna 'vihkamine' üldse ever ei kasutaks enda puhul (või üldse kellegi, sest et jalgpalliklubi vihkamine on uskumatult naeruväärne mõte) siis kõige parem sõna oleks vist inglise keeli dislike. ('mittemeeldimine' pole vist päris sama?)
    Nõus ja ma arvan, et eks enamus inimesi seda viimast lahtrit pigem "dislikena" ka võtsid. Kui keegi eestlane arvab end mõne meeskonna "ultra" olevat siis soovitaks professionaalse abi otsimist. Aga see nö. dislikemine kujuneb samamoodi suures plaanis ikka põhirivaalide seast niiet midagi imetabast või kohustuslikku ma kindlasti ei näe inimeste nimekirjades.

    Siin foorumis Arsenali fännina tunnen ma, et suurim särts on vast Liverpooli ja Arsenali fännide vahel ja püsib üleval stabiilselt. Chelsea fännidega läheb kuumemaks ainult omavahaheliste mängude ajal, Unitediga pole nagu midagi rivaalitseda viimased aastad olnud ja Spursi fänne on üldse vähe ja enamus neist chillid (ja velts trollib lahedalt) ehk peale kohustusliku "banteri" suurt ei toimu enamikuga. Aga no ma olen suht uus nägu ka siin võrreldes foorumi elueaga (jalgpalli erineva intensiivsusega jälginud 96 EMist) ning eks kindlasti on olnud erinevad need seisud.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      kui te ei tea, kas kasutada mõne meeskonna puhul dislike või hate, siis otsige üles mõni tarkade inimeste kirjatükk teemal passiiv-agressiivne käitumine ja võib olla see aitab otsustada
      vihkamine on täiesti normaalne nähtus.

      kui ma peaksin kokku sattuma kümne jalgpallifänniga ja kelle hulgas pole isegi ühte inimest, kes ei vihka mõnda klubi, mängijat jne, siis nendega mina viina ei jooks
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        kui te ei tea, kas kasutada mõne meeskonna puhul dislike või hate, siis otsige üles mõni tarkade inimeste kirjatükk teemal passiiv-agressiivne käitumine ja võib olla see aitab otsustada
        vihkamine on täiesti normaalne nähtus.

        kui ma peaksin kokku sattuma kümne jalgpallifänniga ja kelle hulgas pole isegi ühte inimest, kes ei vihka mõnda klubi, mängijat jne, siis nendega mina viina ei jooks
        Järgmise Chelsea - Liverpooli järel võibolla siis rüüpame siis veits
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Pakun, et sõna ''vihkama'' on kõvasti devalveerunud, eriti internetis.
          Inter - ausaim klubi Itaalias.

          Kommentaar


            Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
            Pakun, et sõna ''vihkama'' on kõvasti devalveerunud, eriti internetis.
            Just nii, vihkamine on midagi sügavamat, kui õlles peaga vutti vaadates tekkiv hetke-emotsioon. Vihkad sa pigem sõpra kes su naist pani või roolijoodikut kes su vanaemale otsa sõitis. Jalka on minu meelest pigem väljund igapäevaelus kuhjunud väljendamata emotsioonide läbielamiseks.

            Kommentaar


              Mainiks veel seda, et championshipist on alati mu suur lemmik olnud Leicester Ciity (isiklikel põhjustel)


              Välismaalt on muidu nö Lemmad Atletico Madrid, Dortmund, Napoli ja Juventus
              Ka lemmad on vast Lyon ning Milan ebasümpaatseimad on el clasico tiimid ja loomulikult Interpohhui on Bayernist ja Romast

              Kommentaar

              Working...
              X