320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

BL fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Väike meeldetuletus siis ka selleks hooajaks.



    Väikese vihjena võin öelda, et sõber pani enda tiimi neli ühemillist mängijat. Minul jäi tiimi ainult 2 ühemillist mängijat (kolmas ründaja ja varuvv), ülejäänud kompileerisin ikkagi eeldatavalt mängivatest mängijatest...
    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

    Kommentaar


      #92
      Wowza! Mul pole ühtegi mängijat, kelle väärtus jääks alla 5 milli.

      Kas lõikasin näppu? Seda näitab aeg.
      Magava kauboi suhu viski ei jookse.

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas cobras Vaata postitust
        Wowza! Mul pole ühtegi mängijat, kelle väärtus jääks alla 5 milli.

        Kas lõikasin näppu? Seda näitab aeg.
        Ma ostsin maailmaklassi algrivistuse. Samas kogu pink on totaalne prügi.

        Kommentaar


          #94
          Komplekteerisin endale ka "vägeva" meeskonna
          Saab näha, mis hakkab juhtuma. Ahvisin kasutajat ericbana ning pingil on... noh vähem võimekamad, kes ehk mängu või kaks saavad... kamba peale kokku.

          Kommentaar


            #95
            Hooaeg läbi!

            TOP10:

            Magava kauboi suhu viski ei jookse.

            Kommentaar


              #96
              Keegi siit foorumist ka "Eesti Liigas" aktiivne veel on?

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Keegi siit foorumist ka "Eesti Liigas" aktiivne veel on?
                Defineeri aktiivne:P
                JK Madallend on seal olema küll, kuid pärast mõnda vooru enam sisse pole loginud.
                Enda seitsmendat kohta 43-st antud liigas vaadates, tundub, et teised on veel ebaaktiivsemad. Eks punkte on ka üldse saanud 17 meeskonda.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  Defineeri aktiivne:P
                  JK Madallend on seal olema küll, kuid pärast mõnda vooru enam sisse pole loginud.
                  Enda seitsmendat kohta 43-st antud liigas vaadates, tundub, et teised on veel ebaaktiivsemad. Eks punkte on ka üldse saanud 17 meeskonda.
                  Defineerin: neid, kes iga voor ikka veel nuputavad oma taktikat.
                  Hetkel tundub selliseid olevat vaid 4-5 kasutajat (mina nende hulgas).

                  Kommentaar


                    #99
                    Olen aktiivne.

                    Piinlik muidugi tunnistada, kui MD26 neli esimest meeskonda on inactive ja ikkagi tõmbasid mulle koti pähe.
                    Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cobras Vaata postitust
                      Olen aktiivne.

                      Piinlik muidugi tunnistada, kui MD26 neli esimest meeskonda on inactive ja ikkagi tõmbasid mulle koti pähe.
                      Pole hullu mul läks hooaja algus täiesti metsa ja mingi hetk sain ka sellistelt pähe, kes ilmselt peale esimest vooru sisse enam ei loginud Loodetavasti on järgmine aasta aktiivseid kasutajaid juba rohkem.

                      Kommentaar


                        Eesmärgiks seatud koht 1000 hulgas hakkab vaikselt käest libisema.
                        Tegelikult oli tempo päris kena alates jõuludest aga hooaja algus läks rappa ning hiljem sai paaniliselt püütud seda vahet tagasi teha.
                        Hetkel on rank 1009 ja suured lootused Leverkuseni mängijatel.

                        Kommentaar


                          Top 1000-sse jõudmiseks peab sel aastal kuidagi eriliselt vaeva nägema.
                          Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cobras Vaata postitust
                            Top 1000-sse jõudmiseks peab sel aastal kuidagi eriliselt vaeva nägema.
                            Ma eelmine aasta jäin kindlalt välja, sest alles õppisin mängu tundma aga see aasta on konkurents kuidagi hüppeliselt kasvanud. Ilmselt tingib kõvema konkurentsi ka osalejate arvu järsk kasv. Tahan väga seda pronksist tärni oma meeskonna nime taha

                            Kommentaar


                              Eesti Liiga alustab oma kolmandat hooaega, liitumiseks pane otsingusse "Eesti Liiga", mingit parooli pole tarvis.
                              Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                              Kommentaar


                                Huvitav lugu kunagi Bildi Bundesliga fantasy võitnud portugallasest, kes sai sellest suure tõuke hakata skaudiks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X