320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti-Hispaania

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Ja eile sai mängu vaadatud asjaolude sunnil tribüünil "tavafännide" seas. Peaks mainima, et päris nõme kogemus oli- Eesti fännitribüüni laule polnud peaaegu absoluutselt kuulda (istusin umbes keskjoone juures) ning püstitõusmine (kaasa arvatud Eesti ohtlike momentide ajal) keelati selja taga istuvate inimeste poolt üsna kiiresti ära. Ime, et mul hümni ajal lasti püsti seista
    Kuule sama siin, ajasin oma vanemad fännikasse ja ise läksin kuhugi c4'ja. No anna otsad - keegi ei laula kaasa ja ma üksinda laulsin seal Mu ees oli ainult mingi 1 tüüp kes sõimas kohtunikku, peale sellist paska liikusingi põhjatribüünile, et näidata francodele hambaid.

    Kommentaar


      Algselt postitas erxu Vaata postitust
      No anna otsad - keegi ei laula kaasa ja ma üksinda laulsin seal
      Jep-Jep, mul oli sama asi.

      Kommentaar


        pidid hispaanlased pühapäeva tallinnas veetma ning esmaspäeval brüsselisse sõitma.
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          üks mees siiski lendas juba Barcelonasse- Riera, kel sündis poeg
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            no kui te tahate,et kogu staadion kaasa elaks siis teie, kõige suuremad ja valjemad fännid peaksite ennast kogu staadioni ulatuses laiali istuma sättima..ja inimesi kaasa haarama..muidu ei muutu siin midagi..ja eile ei olnud fännisektorist tõesti midagi kuulda,kuigi tavaliselt on.

            Kommentaar


              no Torres oli Sindi DIO bensukas ja sõi küpsist

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                üks mees siiski lendas juba Barcelonasse- Riera, kel sündis poeg
                Oi, kui armas. Palju õnne talle!
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stella89 Vaata postitust
                  Why not lasta hispaania lugusid,jätab eestist positiivsema mulje.Me peame ennast ikka reklaamima kuidagi.Isegi oleks tore välismaal enda keeles midagi kuulda ju
                  1. See on tippjalgpall mitte TV Shop !

                  2. Hispaanias ei lasta elu sees enne Hispaania-Eesti mängu mingit Eesti esitajat. Veel vähem minigis muus riigis.

                  3. Why not lasta ? Why not mitte mängida tippjalgpalli. Pisiasjad loevad tänapäeva maailmas, kui sa lähed võõrale staadionile võõra riigiga mängima siis seal lastav muusika mõjutab sind, kui see on kodumaa muusika tekitab see sinus hea enesetunde. Olgu, tegemist on tippudega, niiet nende jaoks võib sealt Qlimax ka tulla nemad keskenduvad mängule, aga fännidele loob see küll kodu tunde. Nagu üks eelpool olnud postitaja mainis, et EJL ei mõtle absoluutselt, erinevatele mõjutamis viisidele nagu nt kehvem riietusruum vastastele. EJL üritab jätta vastastele ülisõbralikku ja vahva mulje. Eestil peaks olema rohkem nahaalsust ja jultumust teha asju, mis muudaksdi vastastele siin olemise ebameeldivaks. Ma usun, et balkani riigid ei hiilga just eriti heade tingimustega mängu päeval. Ka mängijad peaksid tegema Hispaanlastele asju ebameeldivamaks või neid lihtsalt kuidagi närvi ajama, oleks nt Tarmo Kink läinud ja joonud eile Cassilase pudelist vett v selle üldse tyhjaks kallanud nagu üks Bosnia vend Londaku omast oleks Hispaanlased temperamendist lähtudest närvi läinud ning oleks nii mõndagi juhtunud. Igasugu pisiasjadega on vaja viia vastane endast välja psüühilises mõttes, oleksime pidanud olema meeldejäävamad. aga jah ma ei viitsi enam seletada

                  Aga muidu oli koondis tubli, tahtnuks Zenjovi näha ...

                  Kommentaar


                    Eesti - Hispaania mängu pildid
                    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                    AD e. Andekas Disainer...

                    Kommentaar


                      Keegi Kingi intekat mäletab "Lisaaeg" saates? Kus mee snüüd oli? Pidi täiega oma sõnu sööma

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                        Keegi Kingi intekat mäletab "Lisaaeg" saates? Kus mees nüüd oli? Pidi täiega oma sõnu sööma
                        Mismõttes? Tüüp lubas kaotusseisus olles vastasele haiget teha ja seda ta tegi ka ja sai kollase. Või mõtled midagi muud, mida ta seal ütles.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                          1. See on tippjalgpall mitte TV Shop !

                          2. Hispaanias ei lasta elu sees enne Hispaania-Eesti mängu mingit Eesti esitajat. Veel vähem minigis muus riigis.

                          3. Why not lasta ? Why not mitte mängida tippjalgpalli. Pisiasjad loevad tänapäeva maailmas, kui sa lähed võõrale staadionile võõra riigiga mängima siis seal lastav muusika mõjutab sind, kui see on kodumaa muusika tekitab see sinus hea enesetunde. Olgu, tegemist on tippudega, niiet nende jaoks võib sealt Qlimax ka tulla nemad keskenduvad mängule, aga fännidele loob see küll kodu tunde. Nagu üks eelpool olnud postitaja mainis, et EJL ei mõtle absoluutselt, erinevatele mõjutamis viisidele nagu nt kehvem riietusruum vastastele. EJL üritab jätta vastastele ülisõbralikku ja vahva mulje. Eestil peaks olema rohkem nahaalsust ja jultumust teha asju, mis muudaksdi vastastele siin olemise ebameeldivaks. Ma usun, et balkani riigid ei hiilga just eriti heade tingimustega mängu päeval. Ka mängijad peaksid tegema Hispaanlastele asju ebameeldivamaks või neid lihtsalt kuidagi närvi ajama, oleks nt Tarmo Kink läinud ja joonud eile Cassilase pudelist vett v selle üldse tyhjaks kallanud nagu üks Bosnia vend Londaku omast oleks Hispaanlased temperamendist lähtudest närvi läinud ning oleks nii mõndagi juhtunud. Igasugu pisiasjadega on vaja viia vastane endast välja psüühilises mõttes, oleksime pidanud olema meeldejäävamad. aga jah ma ei viitsi enam seletada

                          Aga muidu oli koondis tubli, tahtnuks Zenjovi näha ...
                          hispaania muusika kõlas,meie mängisime hästi,hispaanlased enda kohta halvasti...see muusika mõjub ainult publikule,ja kui hispaania koondislased seda üldse kuulsid/kuulasid,siis selline soe vastuvõtt võib ka uinutavana mõjuda...oleks meie koondis hispaaniat närvi ajanud kuidagi ebasportlikumalt, oleks meile ainult rohkem väravaid löödud.Selline käitumine ajab ka teostajat ennast närvi.
                          Kuid ma nõustun sellega,et psühholoogiaga võiks meie koondis tegeleda rohkem küll,näiteks võiks juba ükskord psühholoogi palgata...kaua võib

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stella89 Vaata postitust
                            hispaania muusika kõlas,meie mängisime hästi,hispaanlased enda kohta halvasti...see muusika mõjub ainult publikule,ja kui hispaania koondislased seda üldse kuulsid/kuulasid,siis selline soe vastuvõtt võib ka uinutavana mõjuda...oleks meie koondis hispaaniat närvi ajanud kuidagi ebasportlikumalt, oleks meile ainult rohkem väravaid löödud.Selline käitumine ajab ka teostajat ennast närvi.
                            Kuid ma nõustun sellega,et psühholoogiaga võiks meie koondis tegeleda rohkem küll,näiteks võiks juba ükskord psühholoogi palgata...kaua võib
                            Vaata Lisaaega...

                            E:"Kullakallid hispaanlased, palun ärge lööge meil täna puuri täis, me väga-väga palume. Me oleme aegade algusest peale Teie kõige suurimad fännid."

                            Kommentaar


                              Goal.com-i hinded mängijatele

                              Kommentaar


                                Mina külle ei näinud seda Eesti head mängu, millest mõned siin räägivad. okei, võibolla mõne katastroofiga võrreldes tõesti...

                                Metsikult palju praaki, kui ka keskvälja lähistel ka pall saadakse, siis instintktiivselt ikka vaja peres pöörata Hispaania värava poole, ning hakata palli ajama oma värava poole tagasi. Heal juhul, ilmselt erilsies rünnakuvaimustuses, kuhugi külje joone suunas.
                                Palli otas elatakse pool tundi, okei pole ka võibolla ka võimalik sööta kui teyhnika ei kannata ja keegi ka ei avane. Vahel tundus ka, et pidevalt hispaanlasi taga ajades, väsiti lihtsalt ära, nii et kui ka pall saadi, siis polnud enam jõudu vabaks joosta.

                                Et kaitse oli hea, et Piiroja oli hea? Moodsas jalgpallis ei mõõdeta kaitse headust enasunustava ringijooksmise ja meeleheitlike spagaatide järgi. Kaitse on esimene liin rünnakuks. Mis kasu on Piiroja pingutusest kui ta ise palli saades ja isegi surve all olemata, läkitab kuhugi keskväljakupoole mõeldud söödu otse hispaanlase jalale. Kohe tekib uus Hispaania rünnak ja kohe vaja uuesti heroilist kaitse kangelaslikkust vaja näidata. ja siis hakkab kõik otsast peale...
                                Y R A

                                Kommentaar

                                Working...
                                X