320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes võiks Eesti hümni mängudel esitada?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas taku* Vaata postitust
    duubeldan raisk
    duubeldn.....

    Kommentaar


      #17
      parim oleks kui hümni laulaks vaid fännid,pole vaja neid nn staare sinna
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        parim oleks kui hümni laulaks vaid fännid,pole vaja neid nn staare sinna
        jeppp!!! Seesama vend kes Sundjale molli küttis! See vend ette solistiks!!!!!!
        Eks jumal!!!!
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          #19
          Orkester võiks mängida lihtsalt või mingi koor laulda, siis on fännidel ka normaalne.
          Algselt postitas Cule
          Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

          Kommentaar


            #20
            A-rühm !
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              #21
              lindi pealt lihtsalt, mingi räigelt tünn on kuulata kui nad laulavad seal, või siis mõni selline kes koguaeg on nagu hümne laulnud ja teab lampi ja korralikult sõnu ja rütmi.

              Kommentaar


                #22
                Kuni hümn kõlab hümni moodi on mul poogen, kes esitab. Aga see kidra värk jne on suhteliselt jama.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                  Kuni hümn kõlab hümni moodi on mul poogen, kes esitab. Aga see kidra värk jne on suhteliselt jama.
                  õõvastav jah, mida jimi omal ajal usa hümniga tegi
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    õõvastav jah, mida jimi omal ajal usa hümniga tegi
                    no sundjal on siiani väheke paremini ka läinud, jimi pani juba 27selt kõrvad pea alla
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas dareth Vaata postitust
                      no sundjal on siiani väheke paremini ka läinud, jimi pani juba 27selt kõrvad pea alla
                      sundja ei mänginud kitarri ka.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        #26
                        minu arvates pole üldse hümni vaja. ma olen ikka vana kooli mees, et no foreplay, pure action!

                        Kommentaar


                          #27
                          wanker

                          äääööööõõõõ
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            #28
                            hümni võiks jätkuvalt laulda ikka see, kelle mehel, äial v muul mugulasel on piisavalt füüri vutiliidu v floora sponsimiseks

                            Kommentaar


                              #29
                              Naljaks teema..s.t postitused,,

                              Miks on 1 salm?

                              Kommentaar


                                #30
                                või miks peab laulmise õiguse keegi teine ostma. võib ka ise. maksad nt pool milkut ja pääsed statkale kiljuma,maksad milku ja saad kiljuda + riigilipu asemel tõmmatakse vardasse su perekona/firma lipp.
                                kuigi ma ei tea hetkel Eestis peale ühe pere rohkem suguseltse, kes mingisse keskpärasusse nii palju oleks valmis invsteerima...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X