320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes võiks Eesti hümni mängudel esitada?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma arvan et sulo ja vaido neigaus võiksid miskit duetivormis proovida... see võib tulla täitsa huvitava kontseptsiooniga

    Kommentaar


      Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
      ma arvan et sulo ja vaido neigaus võiksid miskit duetivormis proovida... see võib tulla täitsa huvitava kontseptsiooniga
      Keegi ei pea sind naljakaks, sa võid nende lollide postitustega lõpetada.

      Kommentaar


        a ta pidi jürvi varikas olema ju, no võta noksist kes on kes
        slimm.ee

        Kommentaar


          Keegi vist arvas jah, et Jürvi oma aga olgem ausad - ta ei jõua Jürvile mitte ligilähedalegi.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
            ma arvan et sulo ja vaido neigaus võiksid miskit duetivormis proovida... see võib tulla täitsa huvitava kontseptsiooniga
            Kusjuures Sulo laulab väga hästi hümni, tunnen teda ammu ja olen temaga kooski laulnud. Ta ei jääks mingil juhul hätta.
            Kapten Trumm

            Kommentaar


              ma tean. ega ma sulo ei pandki naljapärast, olen isegi ka sulleriga( sulo hüüdnimi ) samal prallel viibinud ja kuulsin küll ta lauluhäält. vaidoga aga läksin vist alt jah, kuna vaits pole väga hea

              Kommentaar


                Mine perse, Merka. Sul on oma riigi hümni sõnad ees ja sa laulad ikka valesti?!
                Laulja või asi...

                Kommentaar


                  .............esitada? Igaljuhul mitte kunagi enam tema!

                  Kommentaar


                    +1 Martn
                    See oli ikka selline bläkk, et lase täis, raisk. Neksuse tase, midagi pole öelda.

                    Kommentaar


                      Natukene piinlik oli kuulata sellist hümni esitamist, tõsiselt.
                      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                      Kommentaar


                        Ega ta eriti terav pliiats polnud keskkooliski..

                        Kommentaar


                          See-eest on tal tõhus riiul. Ma oigasin enda ette juba enne mängu, kui kuulsin, et see maadam laulma pannakse. Hümni viisiga ta tuli enamvähem toime, aga faking paberi pealt hümni maha lauldes KA mööda panna, see on räme feil!

                          Kommentaar


                            Enda arvates laulis ta hästi ja kui ma mainisin, et sõnu võiks ikka paremini teada, siis vastas ta- keegi pole täiuslik
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Millega ta võssa pani, kui tohib huvi tunda?
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Ma arvan, et see, et meil hümm kolme salmine on juu tegalt hea - Lugano ja co külmetasid paraja kopika eest.Kahju , et serbid on veits rohkem harjunud selliste ilmadega, et isegi Merka venitused neid väga kangeks ei ajanud. Talv ja mängud selleks korraks läbi aga vahest võiks Lioneli kutsuda järgmiseks korraks ,.
                                Mis puutub Merkasse siis ilmselt loodeti pigem selle peale , et tal pole probleeme otse laulmisega aga ärge nüüd neiu peale kurjad ka olge ,on teisel mõnus naeratus ja mina seda vaadates kaua kuri ei suuda olla.
                                Felix: Oh, bollocks!
                                Elmo: Dog's bollocks?
                                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                                Elmo: No dog involved?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X