320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoffenheim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
    Tuimalt ei laseks mingi 6 kuud sellisel vandil klubi eest penaltit lüüa. Tase
    Lihtsam oleks mõni fänn tribüünilt võtta.. las lööb tema.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
      Tuimalt ei laseks mingi 6 kuud sellisel vandil klubi eest penaltit lüüa. Tase
      Magasin alguse maha.
      Mis juhtus?

      Kommentaar


        Nii nagu pennal, nii ka löök. Kõik õige.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Seni üsna hea vaatamine olnud, võib veel emmale-kummale poole vabalt minna.
          Põidlad, varbad ja kõikse muu rippuv ka pihku, et Hoffenheim ikka paar väravat ka sisse lööks

          Kommentaar


            T*ra kül, nii ikka ei tohi endale lasta.

            Kommentaar


              Nagu oli arvata, mõnus kiire mäng.
              Ise tehti endal elu keeruliseks aga lootusetult kadunud pole veel miskit.
              Jääme uut mängu ootama.

              Kommentaar


                Väga lahtine mäng ja mõlema satsi kaitse kärises korralikult. 1-2 ei ole katastroofiline, sest Liverpool on ikka uskumatult haavatav olnud kahes esimeses mängus, kuid mõlemad need on võõrsil olnud.
                Hoffenheim oleks võinud asja omale palju lihtsamaks teha, kui oleks esimesel poolajal selle penalti ära löönud, üks kõige sitem penalti, mida ma kunagi tipptasemel näinud olen. Närvi ajas ka Wagneri uimerdamine tipus, kus tüüp sõna otseses mõttes ei viitsinud suluseisust tagasi tulla. Realiseerimine kõigi poolt oli kohutav. Mignolet tegi hea mängu, aga talle löödi ikka konkreetselt pihta ka. Gnabry paari meetri pealt ja Amiri ka kuskilt kasti keskelt. Lõpus Uth muidugi realiseeris nii toorelt, et äkki äratas teised ka üles. Oleks Hübner selle standardi ka ära löönud, oleks võinud enamvähem rahule jääda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  Ütlus selline lihtsalt ning hetkel tundub, et ka alahinnatakse tugevalt Hoffenheimi Liverpooli toetajate poolt.
                  Tuleb välja, et Julian on siis n.ö Liverpooli toetaja, mis on mõneti üllatav, kuid kuidagi on vaja teiste kodurahu häirida ja ses suhtes hea lüke.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Tuleb välja, et Julian on siis n.ö Liverpooli toetaja, mis on mõneti üllatav, kuid kuidagi on vaja teiste kodurahu häirida ja ses suhtes hea lüke.
                    Möh!?
                    Julian Nagelsmann fännab ikka Barcelonat, Arsenali ja Bayernit või noh neid on ta tihti intervjuudes imetlenud erinevatel põhjustel.

                    Kommentaar


                      Viide oli tema mängujärgsele sõnavõtule
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Viide oli tema mängujärgsele sõnavõtule
                        Aaaaaa... seda ma ei näinud.
                        Eks ta üldiselt olegi väga viisakas ning aupaklik seni olnud vastaste vastu.

                        Kommentaar


                          Huvitav lugu Hoffenheimi ning tema omaniku ambitsioonide kohta.
                          http://bundesligafanatic.com/will-rb...esliga-season/

                          Kommentaar


                            Nagelsmann lõikas ikka sajaga näppu. Anfieldil oleks võinud ikka kõvasti rohkem välja korjata, kui need 4.
                            Baumann tegi väga hea mängu ja no ülejäänud satsi kohta midagi head küll öelda pole. Okei, kohe kui oma rünnak üles saadi, oldi ohtlikud, aga no Gnabry oli ikka täielik puit eile. Kaitse on täiesti kohutav, keskväli ei saanud üldse midagi aru ja Wagnerit nägin vist esimest korda, kui ta värava lõi.
                            Üldiselt annab selgelt tunda, kuidas Rudyst ja Sülest puudus on. Ma kardan, et Euroopa liigas läheb ka väga raskeks, kui nii edasi plaanitakse mängida ja Bundesligas kukutakse ka see hooaeg kuhugi tabeli keskele.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                              Nagelsmann lõikas ikka sajaga näppu. Anfieldil oleks võinud ikka kõvasti rohkem välja korjata, kui need 4.
                              Baumann tegi väga hea mängu ja no ülejäänud satsi kohta midagi head küll öelda pole. Okei, kohe kui oma rünnak üles saadi, oldi ohtlikud, aga no Gnabry oli ikka täielik puit eile. Kaitse on täiesti kohutav, keskväli ei saanud üldse midagi aru ja Wagnerit nägin vist esimest korda, kui ta värava lõi.
                              Üldiselt annab selgelt tunda, kuidas Rudyst ja Sülest puudus on. Ma kardan, et Euroopa liigas läheb ka väga raskeks, kui nii edasi plaanitakse mängida ja Bundesligas kukutakse ka see hooaeg kuhugi tabeli keskele.
                              Mina näiteks Nagelsmannil süüd ei näe, tegi geniaalse vahetuse juba I poolajal, mis ka kohe tulemusi andis, kahjuks pole meeskonnas piisaval kvaliteeti ning Süle ja Rudy lahkumine andsid tugevalt tunda.
                              Kaotada polnud midagi ja pani kõik mängu ( 4 puhast ründajat korraga aga selle lükkega kadus niigi õhukene keskväli täielikult )
                              Gnabry rapsis ja isetses rohkem, kui muidu - ilmselt ei pidanud närvid vastu aga tegemist on ka üsna rumala mängijaga.

                              Kommentaar


                                Nagelsman polnudki süüdi, lihtsalt väike klassivahe on satsidel.. muud ei midagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X