320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoffenheim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No ma ei tea, minu arust nii kõrge kaitseliiniga minna Liverpooli vastu võõrsil mängima on lauslollus, eriti kui Premmi satsid on tõestanud, et nende vastu parkides on shanssid kõige paremad. Ei pidanud kohe algul nii lahmima midagi minema, 2 väravat oli vaja. Esimese poolaja parkinud ja oma varianti otsinud ja teisel vajadusel riskides peale lennanud.

    Kommentaar


      Olen siinkohal Mõmmikuga nõus. Nagelsmann on muidugi sihikindel noormees ja loodetavasti on pikk ja võimas treenerikarjäär ees, aga eile ta tegi seda, millega treenerid üldjuhul (ja premmitiimid ise) Euroopas põruvad. Hoffenheim sooritas eile esimese 20 minutiga enesetapu. Pärast 3-0 polnud enam mängust suurt järel midagi.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Olen siinkohal Mõmmikuga nõus. Nagelsmann on muidugi sihikindel noormees ja loodetavasti on pikk ja võimas treenerikarjäär ees, aga eile ta tegi seda, millega treenerid üldjuhul (ja premmitiimid ise) Euroopas põruvad. Hoffenheim sooritas eile esimese 20 minutiga enesetapu. Pärast 3-0 polnud enam mängust suurt järel midagi.
        Tagantjärgi seda alati hea väita.
        Oleks ta kaitses istunud ja ainult kontratele rõhunud, oleks jälle paar arvajat, kes oleks väitnud, et kaotada poleks enam olnud midagi jne.
        Jah, Euroopas on ta veel roheline ning Klopp valis parema strateegia aga seda teame me nüüd.
        Mina jään enda arvamusele, et praeguse materjaliga sai ta hästi hakkama ja Nagelsmannil suurt süüd ei näe aga mõistan ke teie järeldusi.
        Kui keegi nimeliselt esile tuua, siis näiteks:
        Nordtveit - vähemalt 4 väravat kahes mängus jäävad suuresti või osaliselt tema õlgadele.
        Gnabry - närvid ei pidanud vastu ja isetses.
        Wagner - lonkis kõrgel ja tihti sulus.
        Demirbay - nähtamatu ning Rudy saapad jäis suureks.
        Terve keskväli, kes tihti ei mänginud olukordi lõpuni aga nad ongi kvaliteedi ja ambitsioonide poolest sümpaatne väikeklubi, kes eelmine hooaeg lihtsalt hüppas üle enda varju.

        Kommentaar


          Kaks arvajat kümnest vast oleks pahaks pannud, kuid ühele n.ö keskmisele vaatajale oli ja on tema lähenemine atraktiivne, mis omakorda on heaks reklaamiks tervele alale (ja võitjatele).

          Samas ma näen ikka ka tema süüd (et mängijad lagunesid ning tänu sellele ka meeskond) - sisendada, et võõrsil mängimine ei erine kodusest...nõnda saab öelda ainult teflon-fänn või siis nuh, ülbik.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Kaks arvajat kümnest vast oleks pahaks pannud, kuid ühele n.ö keskmisele vaatajale oli ja on tema lähenemine atraktiivne, mis omakorda on heaks reklaamiks tervele alale (ja võitjatele).

            Samas ma näen ikka ka tema süüd (et mängijad lagunesid ning tänu sellele ka meeskond) - sisendada, et võõrsil mängimine ei erine kodusest...nõnda saab öelda ainult teflon-fänn või siis nuh, ülbik.
            Huvitav, alati kiputakse usukuma, et just enda arvamus esindab enamust.
            Olen päri, et TSG läks liialt naiivselt võõrsil mängima aga samas on see Bundesliigas suuremate vastu tihti õnnestunud.
            Siiski ma ei näitaks näpuga ainult treenerile ja loodan, et ta sai oma õppetunni, oli see ju ka tema esimene kord Euroopas.

            Kommentaar


              Bundesliga on ju mingi pleista mäng (punn intended).
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Bundesliga on ju mingi pleista mäng (punn intended).
                Ei mõista aga noh täna oli ka väsitav tööpäev ning pea on paks otsas.

                Kommentaar


                  Alles gut
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Alles gut
                    Alles gut

                    Kommentaar


                      Täna sai jälle mängu vaadatud.
                      Võideti küll näiliselt veenvalt 3:0 Kölni aga oleks vastastel vähe asisem ründaja ees olnud (Modeste), oleks vabalt võinud ka 3:3 see mäng jääda.
                      TSG ründab üldiselt hästi (täna samas raisati ka palju võimalusi), kontrollib keskvälja, kaitse on enam-vähem korralik aga kuskilt ikka tekivad need ohtlikud võimalused vastastele ja see muster kordub mängust mängu.
                      Tea kas asi on treeneris või tema käsutuses olevas materjalis, hetkel veel kipun arvama, et materjalis.
                      Pink on liiga lühikene ja kui mõnel või mitmel põhimehel on kehv päev, siis vahetustega on keeruline miskit muuta.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Täna sai jälle mängu vaadatud.
                        Võideti küll näiliselt veenvalt 3:0 Kölni aga oleks vastastel vähe asisem ründaja ees olnud (Modeste), oleks vabalt võinud ka 3:3 see mäng jääda.
                        TSG ründab üldiselt hästi (täna samas raisati ka palju võimalusi), kontrollib keskvälja, kaitse on enam-vähem korralik aga kuskilt ikka tekivad need ohtlikud võimalused vastastele ja see muster kordub mängust mängu.
                        Tea kas asi on treeneris või tema käsutuses olevas materjalis, hetkel veel kipun arvama, et materjalis.
                        Pink on liiga lühikene ja kui mõnel või mitmel põhimehel on kehv päev, siis vahetustega on keeruline miskit muuta.
                        Kuule, kas sina olid see, kelle naine Hoffenheimi fänn on?
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Kuule, kas sina olid see, kelle naine Hoffenheimi fänn on?
                          Jeeeššš, mina see olen.
                          Meil kodus isegi Oliver Baumanni poolt signeeritud foto
                          Tahtis ta ka jalgpalli minuga koos vaadata ja palusin omale sümpaatne klubi valida, siis pönevam.
                          Rääkisin pikalt ja laialt klubidest ning salamisi lootsin, et valib Dortmundi aga läks nii, et valis TSG.
                          Seda põhjusel, et tol hetkel olid nad kõige saamatumad. Võimalik, et samal põhjusel valis ka minu kunagi.

                          Mõõdusid mõned kuud ja saabus Nagelsmann, edasine on juba ajalugu.
                          Vahel puhtalt kiusu pärast kasutab ta endiselt veidraid termineid, näiteks ütleb ta "väravavalvur" mitte "väravavaht", sest noh mis seal ikka vahtida, värav tuleb puhas hoida ning valvel olla

                          Kommentaar


                            Kuidas SEDA mängu vaatasite muidu?
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Kuidas SEDA mängu vaatasite muidu?
                              Kuna lootsin, et Carlo saaks enne jõule ametist vabaks, siis rõõmustasin koos temaga aga ikka olid kahetised emotsioonid

                              Kommentaar


                                Hamburger SV 3 - 0 Hoffenheim

                                Mõned tähelepanekud.

                                HSV poolt väga südikas mäng, kaitse võitles iga palli pärast väga jõuliselt. Kiitused neile ja ehk saavad Dinosaurused nüüd sellest august välja, kus nad 10+ aastat vedelenud on ja vaikselt naftaks komposteerusid
                                Kyriakos Papadopoulos on endiselt valus tropp. Füüsiliselt tugev mängija aga peast vähe lihtne.
                                Väravad saadi küll õnnega pooleks aga tabati ka latti või posti mitmel korral, seega vääriti võitu. Jann-Fiete Arpi (17) poolt juba mitmes korralik mäng järjest.

                                Hoffenheim ei saanud kuidagi kontrolli keskvälja üle ja kaitse oli kohutav.
                                Palju kiidetud Kevin Akpoguma suutis palli suunata enda väravasse ja peale igat puudet pikali viskuda või pallist sootuks mõõda hüpata. Ootasin temalt oluliselt küpsemat esitust, arvestades kui palju on ta erinevates vanusegruppides Saksamaad esindanud.

                                Julian Nagelsmann panustab võimsalt noortele aga nendega veel tippu liigas ei jõua, ehk aasta-kahe pärast saame tulemusi näha. Mis muidugi on õige lähenemine, sest klubil suurt rahakotti pole ja pidevalt rõhutab ka nende omanik, et tuleb olla jätkusuutlik, sest tema juba vanem meesterahvas. See muidugi ei õigusta seda, et Rudyle sisuliselt asendust ei toodudki ja see annab väga tugevalt tunda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X