320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veits nalja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
    Mul on eelmine 10 korra ujulakaart veel lõpuni kasutama.
    Olgugi et õhudessantvägede päeva tähistamine on alati mu unistus olnud. Kogu aeg kartsin, et ainult triibulisest maikast ja umbjoobest ei piisa.
    Vali siis Pakett «VIP» (1 200+ a.t.) ja kõigest €16.000.

    Tööandja peaks puhta rumal olema, kui ei soovi töötaja arengusse panustada aga alati võid ise ka selle vahe kinni taguda "10 korra ujulakaart" + puuduv summa. Usun küll, et Dimitri aksepteerib kõiki kaarte: Master, Visa, Ujula, Ühiskaart jne.

    Kommentaar


      Algselt postitas Pints Vaata postitust
      Vali siis Pakett «VIP» (1 200+ a.t.) ja kõigest €16.000.

      Tööandja peaks puhta rumal olema, kui ei soovi töötaja arengusse panustada aga alati võid ise ka selle vahe kinni taguda "10 korra ujulakaart" + puuduv summa. Usun küll, et Dimitri aksepteerib kõiki kaarte: Master, Visa, Ujula, Ühiskaart jne.
      Oo, kõigest 16 tonni eest saakski korra keppi ja lõuga dessantnikute käest, see on küll soodus kraam, isegi proua kodus aktsepteeriks mul seda väljaminekut.

      Kommentaar


        Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
        Oo, kõigest 16 tonni eest saakski korra keppi ja lõuga dessantnikute käest, see on küll soodus kraam, isegi proua kodus aktsepteeriks mul seda väljaminekut.
        Muidugi ja oleks isegi õnnelik.

        Mees teeniks vähemalt 2-3 korda rohkem.
        Mees näeks välja tugev, stiilne, julge, otsusekindel. Võitja!
        Mees oleks seksuaalselt agressiivne.

        Teid mõlemaid Integreeritakse soovitud sotsiaalsesse kihti ja kiiresti kolite prestiižsesse linnaossa.

        Maini veel, et korrigeeritakse isiksuse ajalugu, kõrvaldatakse valusad mälestused elus toimunud ebaõnnestumistest ja spetsiaalsete harjutustega muudetakse intellekti, mälu, tähelepanu keskendamist.

        Suht win-win mõlemale.

        Milline prõua selliseid põhjendusi ei aksepteeriks ja selles investeeringut ei näeks?

        *üsna kindel, et Mõnu on seal koolitusel juba käinud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Udupasun Vaata postitust
          No näete, üks sihtgrupi liige juba olemas. Käi ära, siis töötavad eksperdid spetsiaalselt välja ja integreerivad intellektuaali-alfaliidri mudeli ja enam ei teki selliseid küsimusi.
          neile müüakse sama asja "kuidas teha oma mehest/träppida miljonar" or sth.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Kommentaar


              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                neile müüakse sama asja "kuidas teha oma mehest/träppida miljonar" or sth.
                Lingam massaaži grupikoolitus meesmodelliga
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  *üsna kindel, et Mõnu on seal koolitusel juba käinud.
                  Ehh, mis mina jälle?

                  Kommentaar


                    Sellel facebooki leheküljel soovitatakse mulle ka Waldorfi-pihunuku õpituba, mulle mõjus see hüsteeriliselt naljakana, aga ma olen rikutud ka.
                    U ja I on klaviatuuril veel kõrvuti ka.

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Ott Leplandil tuleb raamat välja enne jõule. Mu meelest on see veits rohkem kui naljakas, mõistan kui Arvo Pärt laseb oma raamatu välja. Aga Ott Lepland, kes järgmine? Getter Jaani, Lepatriinu?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Ott Leplandil tuleb raamat välja enne jõule. Mu meelest on see veits rohkem kui naljakas, mõistan kui Arvo Pärt laseb oma raamatu välja. Aga Ott Lepland, kes järgmine? Getter Jaani, Lepatriinu?
                          Kas tal mitte pole juba üht väljas? Jõuab palju ikka

                          Kommentaar


                            Belgias Charleroi lähedal Montignies-sur-Sambre’is asuva e-sigaretipoe omanik palus poodi tulnud röövlitel pärast sulgemist tagasi tulla, kui kassas rohkem raha on. Röövlid võtsidki nõu kuulda.

                            Kommentaar


                              Muigasin.

                              Mugav abivahend sularahaautomaadist raha saamiseks- Swedpang

                              Kommentaar

                              Working...
                              X