320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veits nalja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ilmselt peeti silmas igasugust MMSi ja muud kama mida seal propageeriti. Mõnele naljakas, tegelikkuses aga kurb, et leidub sellise ajumahuga inimesi kes tõepoolest seda si*ta usuvad.

    Kommentaar


      Kõigi maade rõhutud, arenege!
      Mul on liiv ja sul on savi.

      Kommentaar


        Aitäh, et võtsid vaevaks seda jagada, sain korralikult itsitada.

        Kommentaar


          Kommentaar


            see pole satiir?
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              see pole satiir?
              Kui on, siis on hästi ja põhjalikult tehtud. Ettevõte ilusasti registreeritud ning pakub ka muid toredaid võimalusi enda arendamiseks.
              Mul on liiv ja sul on savi.

              Kommentaar


                Väga hea, aga pool elanikkonnast on sihtrühmast välja jäänud, mis saab naistest?

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                  Väga hea, aga pool elanikkonnast on sihtrühmast välja jäänud, mis saab naistest?
                  No näete, üks sihtgrupi liige juba olemas. Käi ära, siis töötavad eksperdid spetsiaalselt välja ja integreerivad intellektuaali-alfaliidri mudeli ja enam ei teki selliseid küsimusi.
                  Mul on liiv ja sul on savi.

                  Kommentaar


                    Kui keegi läheb võiks öelda kuidas oli.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Udupasun Vaata postitust
                      Kui on, siis on hästi ja põhjalikult tehtud. Ettevõte ilusasti registreeritud ning pakub ka muid toredaid võimalusi enda arendamiseks.
                      kuidas nad kavatsevad võistelda Gio Monaldo ja Borrielloga, kui neil pole isegi instagrami? ma ei leidnud lihtsalt?
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Panin ennast juba kirja, sest uje 23 Andrei....
                        • 10 päeva pärast koolituse algust astus neiuga seksuaalvahekorda juba teisel kohtamisel.

                        Kommentaar


                          Jepjep ja see polnud ju kõik!

                          60 päeva pärast näitas end eakaaslaste seas juba liidrina, oli muutunud playboy´ks ja neidude lemmikuks. Muutis tegevusvaldkonda ja asus tööle mänedžerina prestiižsesse firmasse.

                          xx päeva pärast sai väga kuulsaks ja populaarseks linna klubiõhtutel, stiilseks, karismaatiliseks ja silmatorkavaks noormeheks, keda iseloomustavad tugevalt väljendunud liidriomadused ning seksuaalne agressiivsus
                          Üks asi ainult tekitab küsimusi. Misasi see seksuaalne agressiivsus on? Vägistamine? Kes meil kõige kuulsam vägistaja-Andrei üldse on?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Jepjep ja see polnud ju kõik!


                            Üks asi ainult tekitab küsimusi. Misasi see seksuaalne agressiivsus on? Vägistamine? Kes meil kõige kuulsam vägistaja-Andrei üldse on?
                            Samas jälle...
                            • Integreeriti rahulikumad käitumismudelid. Vähendati agressiivsust.

                            Selsamal Andreil.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
                              Panin ennast juba kirja, sest uje 23 Andrei....
                              • 10 päeva pärast koolituse algust astus neiuga seksuaalvahekorda juba teisel kohtamisel.
                              Kui käid tööl, siis tööandja saab maksusoodustust töötaja tervise edendamiseks - peaks sinna alla kenasti minema.
                              Kui ei käi tööl, siis selliseid koolitusi toetab ilmselt ka Eesti Töötukassa.

                              "Võid ühtmoodi kindlalt tunda end nii kõrgseltskonna olengul kui dessantväelaste seas õhudessantvägede päeva
                              tähistamisel
                              "

                              Prestiižsne linnaosa siit ma tulen... seksuaalselt agressiivsena!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                                Kui käid tööl, siis tööandja saab maksusoodustust töötaja tervise edendamiseks - peaks sinna alla kenasti minema.
                                Kui ei käi tööl, siis selliseid koolitusi toetab ilmselt ka Eesti Töötukassa.

                                "Võid ühtmoodi kindlalt tunda end nii kõrgseltskonna olengul kui dessantväelaste seas õhudessantvägede päeva
                                tähistamisel
                                "

                                Prestiižsne linnaosa siit ma tulen... seksuaalselt agressiivsena!
                                Mul on eelmine 10 korra ujulakaart veel lõpuni kasutama.
                                Olgugi et õhudessantvägede päeva tähistamine on alati mu unistus olnud. Kogu aeg kartsin, et ainult triibulisest maikast ja umbjoobest ei piisa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X