320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veits nalja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        I saw these 2 fat chicks at the bar the other night. So I approached them and asked "Are you two ladies from Britain?" One replied "It's Whales, you idiot!" me:" I'm sorry, are you two whales from Britain?"

        Kommentaar


          Vintage AD Sexism







          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

          AD e. Andekas Disainer...

          Kommentaar


            What does LMAOSHMSFOAIDMT means ?

            Laughing my ass off so hard my sombrero fell off and i drop my taco
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              fännid aitavad võistkonnal, kes 25 mängus 16 kolli löönud, väravat leida - http://www.whoateallthepies.tv/video...e-goal-is.html
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Juuksur (pärast lõikust): "Kas ajan püsti ka?"
                Mina: "Mmm... nojah!"
                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                AD e. Andekas Disainer...

                Kommentaar


                  Emme, mis asi on transvestiit?"
                  "Ma täpselt ei tea, pojake, kuid mine kööki ja küsi seda onu Angela käest!"
                  Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                  Kommentaar


                    Why You Should Let Me Touch Your Bum or Boobs: A Powerpoint presentation
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Tiit Karuks teatas kella 10-tes spordiuudistes nagu muuseas, et Konstantin Nahk on testimisel Hispaania kõrgliigameeskonnas Mallorca. Mul läks ikka tükk aega, enne kui taipasin, mis kuupäev täna on

                        Kommentaar


                          Mees pangatellerile: "Mul oleks väike rahasoov."
                          Teller: "Kas laen?"
                          Mees: "Ei tänan, mul on juba laetud!"
                          Hala Madrid !

                          Kommentaar


                            pede läheb arsti juurde ja kurdab: "arstionu, mul on tegumikus mingi imelik tunne, nagu torgiks miski." arst tõmbab kummikinda kätte ja hakkab uurima. pistab kaks sõrme sisse, katsub, ei ole nagu midagi.
                            "eiei, sügavamal, arstionu." arst läheneb siis veidi julgemalt, aga ikka ei midagi.
                            "eiei, ikka sügavamal arstionu." arst pisab käe randmeni perse, kombib ja kombib, ikka ei midagi. "veel sügavamal!"
                            "no kurat," mõtleb arst, venitab kummikinda küünarnukini ja paneb käe hooga persse. kombib ja müttab, pool kätt pärakus, aga endiselt ei midagi.
                            pede jaurab ikka veel: "sügavamale, veel sügavamale arstionu, ma tunnen, et midagi on." ega's midagi, arst venitab kinda õlani, võtab veidi hoogu ja vupsti käsi õlani persse. kobab nagu elajas ja lõpuks tunneb, et on jah midagi. tõmbab välja - lilled!
                            "need on teile, arstionu!"
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Eesti Jalgpalliliit:
                              "Pikemas perspektiivis Eesti klubijalgpalli suursündmueks plaanitav karikafinaal juhatab sisse uue kontseptuaalse lähenemise, mille kaugem siht on kasvatada Eesti klubikultuuri."
                              DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                              Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                              AD e. Andekas Disainer...

                              Kommentaar



                                Kommentaar

                                Working...
                                X