320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas alehis Vaata postitust
    Vabandust klounid. Pole ilmselgelt Arsenali ega Chelsea fänn, seega polnud täpselt eelmisel aastal toimuvaga kursis. Lihtsalt teie klubi ja kõik sellega kaasnev on nii nii nii rõve, et ajab oksele. Ja üldiselt need tasemel noored olete ilmselt saanud samal moel nagu Arsenalgi, kottipistes. Kasvatage ise noori, rotid. Ja veel.. äige utsi.
    tore kohe vaielda fänniga, kelle argumendid kenasti põhjendatud ja tabavad. Aga mis sa mänju fännilt ikka ootad

    Kommentaar


      Bayern on küll edukalt hakkama saanud ilma rikaste omaniketa

      Kommentaar


        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
        Hea et millegi üle saad uhke olla. Trofeekappi on päris kõva tolmukiht juba tekkinud ju.
        kusjuures mul on täiesti pohhui sellest trofeekapist, usu või mitte!
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas karl15 Vaata postitust
          Bayern on küll edukalt hakkama saanud ilma rikaste omaniketa


          ja saab ka arsenal, erinevalt paljudest teistest siin teemas kiibitsejatest (nende klubidest)

          Kommentaar


            ei noh ajad muutuvad, kord ühel majanduslikult/tiitlivõitudelt hästi, siis jälle teisel.

            aga sedand küll,et Chelsea-Arsenali mängu tulemusega olin rahul, aga kordagi ei tundnud vajadust võõrasse teemasse tõukama tulla sellega. wtf is this shit.

            Teisest küljest, kui mõnda meest teised tiimid oksele ajavad, siis chill da fuck down küll tegu kõigest mänguga ju ja palun feel free nüüd kõik oma 18 tiitlit üles lugeda
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Klubi ei pea vahetama ja ma ka ei vahetaks kui arsenalile tuleks ka oma sugar daddy aga sorry, ma eelistaks ikka klubi majandamist nii nagu meie seda teeme praegu. Ma olen pigem uhke et me suudame ise edukad ja majandmisvõimelised olla.
              Ma ei tea, kas sa midagi NFList mõikad, kuid NE Patriots müüs äsja Randy Mossi. Samasse klubisse, kust nad ta kunagi ostsid. Igatahes maksid nad tema eest siis a'la 6. ringi drafti valiku ja said nüüd vastu 4. ringi. Edasine ja eriti vastus peaks Arsenali fänne väga täpselt puudutama.

              Gary from Jacksonville
              So, the Patriots bought a used car in good condition for $10,000. They drove it all over creation, got the most out of it for three years, and then the service engine light came on. So they go to the Vikings and sell them the same car in worse condition for $15,000. The league should really look into this. These guys are using Jedi mind-control tricks or something.

              Vic: No tricks. They’re just preying on weakness. The Patriots prey on those teams that don’t see the big picture or haven’t heard the dirty little secret. What’s the dirty little secret? The dirty little secret is that the Super Bowl isn’t the goal. The goal is to be a playoff contender every year and fill your stadium, and every once in awhile you’ll get hot at playoff time and win it all. The ones that try to win it all this year, usually don’t win it all and then find themselves hopelessly out of playoff contention for several years as they rebuild. That’s when the real trouble starts. The good franchises are the ones that discipline themselves to see the big picture.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                kusjuures mul on täiesti pohhui sellest trofeekapist, usu või mitte!
                Never go full retard.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Ja Sellile suur aitäh maitsva põdralihakotleti eest. Nämma!
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Edasine ja eriti vastus peaks Arsenali fänne väga täpselt puudutama.
                    Mäsasja. Arsenal peaks vahetama ümara palli ovaalse vastu ja hakkama seda käega mängima?! Aga tegelt ka, ma ei saa võrdlusest aru.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Never go full retard.
                      Ma ei hakanud Arsenali fänniks sel hetkel kui trofeesid tuli ludinal, oli vahepeal tore aeg ja tuli, ning nüüd jälle ei tule. Loomulikult oleks ju super kui me võidaks, aga mul on pohhui selles mõttes et see ei pane mind ju fännama või mittefännama. Ning ma eelistaks võita sel moel nagu me hetkel majandame kui õlisheigi rahadega.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Rikaste investorite abil võidetud tiitlitel ongi alati mingi rahalõhn küljes.Eriti ei sümpatiseeri see,rohkem jalgpallile üldises mõttes selline asi kasu ei too.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas karl15 Vaata postitust
                          Rikaste investorite abil võidetud tiitlitel ongi alati mingi rahalõhn küljes.Eriti ei sümpatiseeri see,rohkem jalgpallile üldises mõttes selline asi kasu ei too.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                            Aga tegelt ka, ma ei saa võrdlusest aru.
                            Et teie juhtkond käitub sarnaselt Patsile: loksutab meeskonda ülaotsas, kuid ei tee investeeringuid (hallooo, väravavaht? ning bye bye Henry ja co), et meeskonda iga hinna eest tiitlile suruda. Kui kunagi kümnendi jooksul korra joppab, siis joppab. Stata tuleb ikka täis, kui väga alla ei vajuta. Ehk neile tuleb raha ja suva need fännide ootused, kui nad ikka kohale ennast veavad.

                            Ehk uuesti: "The dirty little secret is that the Super Bowl isn’t the goal. The goal is to be a playoff contender every year and fill your stadium."
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Põhimõtteliselt on sul õigus. Meeskon loksub tõesti ülaotsas, igaaastaselt võetakse Premier League's koht nelja hulgas ja Meistrite Liigas jõutakse alati playoffidesse. Tõde on ka see, et seni kuni laenud pole tasutud, ei hakkagi suurt muutust sündima. Võibolla investeeritakse väravavahti aga võibolla mitte

                              Ja näed kõik ongi rahul.

                              Teine külg on see, et raha on lihtsalt investeeritu staadioni, mille eelkäija oli väiksem kui Elland Road. Ja ajal, mil klubil oli ca 350 miljonit naela laenusid kaelas ei olnud tõesti mõistlik onu Romani vastu osturallil end hävitada. Selles mõttes olemegi Leedsist targemad, et laenurahal buy or die poliitikat ei harrasta
                              Sest kokkuvõttes on praegune olukord ju parem, kui see, et troffeekappi tuleb League One karikas...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Et teie juhtkond käitub sarnaselt Patsile: loksutab meeskonda ülaotsas, kuid ei tee investeeringuid (hallooo, väravavaht? ning bye bye Henry ja co), et meeskonda iga hinna eest tiitlile suruda.
                                Erxx ütles elegantselt kõik ära. Et ühesõnaga - kas see suurem pilt pole siin üleüldse selline, et klubi ca 10-aastase perioodi jooksul ehitab endale uue staadioni (klubi ajaloo suurim investeering), maksab tagasi selle ehitamiseks võetud laenu ja ei lange seejuures tabelis madalamale neljandast kohast?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X