320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Miks? Kas tal on release clause mida me ignoorida saaks või kas ühest korrast korvi saamisest juba ei piisanud?
    Kannibal?

    Kommentaar


      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
      Me peaks Sancheze eest lihtsalt niisama 40m+2paundi pakkuma. Lihtsalt. Niisama.
      ... Te juba kulutate selle Egiptuse sprinteri peale, võtke meilt 15-e eest theo ka ära vb saate kokku ühe normaalse ostu

      Kommentaar


        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
        Kannibal?
        1. http://www.independent.co.uk/sport/f...r-9164948.html

        2. http://www.givemesport.com/486856-al...phical-reasons
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          In before Saver!


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          In before Saver!
          Võid omale medali rinda riputada. Sa oled selle auga välja teeninud!

          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          link + link + link + L'Equipe kirjutas täna samuti samal teemal: + link + link + ...
          Kui nüüd mina oleks sellise ülipika peeru siia maha pannud, ohhhh neid pisaraid ...

          Aga noh, ega's elu ongi vahest ebaõiglane.
          Benitez: "In football, everything is a lie".

          Kommentaar


            Loodame, et see on Mbappe/Aubameyangi smokescreen
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Loodame, et see on Mbappe/Aubameyangi smokescreen
              Hahahahahaaaaaa.... good one

              Kommentaar


                Tore, et huumorile pihta saad.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Tore, et huumorile pihta saad.
                  Vahel harva juhtub jah. Kui lihtsalt spekuleerida, siis Lacaz sobibki teile oluliselt paremini... Auba raiskab meeletult võimalusi ning suht ühe-triki-pony (kindlasti teen talle natukene ka liiga)

                  Kommentaar


                    Ma ei tea sellest noormehest midagi. Aga kaks küsimust tekib.
                    a) kui ta on hea, miks on prantsuse koondise esimene valik Giroud?
                    b) uue ründaja tulek viitab kellegi lahkumisele. kas Alexise või Giroud' lahkumise puhul on tegu kokkuvõttes meeskonna tugevnemisega?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                      Ma ei tea sellest noormehest midagi. Aga kaks küsimust tekib.
                      a) kui ta on hea, miks on prantsuse koondise esimene valik Giroud?
                      b) uue ründaja tulek viitab kellegi lahkumisele. kas Alexise või Giroud' lahkumise puhul on tegu kokkuvõttes meeskonna tugevnemisega?
                      ma ka ei tea cazettest suurt sittagi aga küsimus a) vastus on lihtne. Prantslaste esimene valik on Giroud, sest Giroud tüüpi ründaja sobib paremini nende taktikaga. Prantslased juba pikemat aega mängivad sellise klassikalise target maniga ees ja tegemist on rolliga kuhu tüübid nagu Giroud, Benzema ja isegi Cignac sobivad paremini kui 1m75 pikkune Lacazette.
                      Küsimus b) on keerukam, ma arvaks et meil oleks värskuse mõttes uut ründajat vaja aga samas oleks vaja Alexis ja Giroud alles pidada. Kas uue ründaja toomise suurim ohver ei pruugi hoopis Welbeck olla?

                      Kommentaar


                        Lacazette on Perezi asendus
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Lacazette on Perezi asendus
                          Vot ma ei saa ka aru sellest teemast, et kui tuleb Alex või Kylian siis miks peaks Giroud lahkuma? Ilmselgelt on meil vaja kahte sellist ründajat kes suudaks regluaarselt seda palli võrku ajada. Herr Giroud full seasonit ei suuda kuna tal mingi aeg alati kaob see vibe ära mingiks ajaks. Hetkel meil reaalselt vaid 1 puhas ründaja ongi ning selleks on Giroud. Ta jääb, peab jääma kas plaan A v Plaan B ... vahet pole.

                          Welpz on universaalne mees aga ta pole selline mees nagu Alex on kes enamus oma võimalused kindlalt ära lööb. Ta aga suudab nii tipus kui ka ääres edukalt pallida. Väärtuslik talent kindlasti. Perez ilmselt läheb nagu marv ütles ning ilmselgelt suurim kaotaja siinkohal peaks olema meie kullatükk theo. Ma eeldan, et AW näeb welpz-is seda rolli mida Theo siiani täitnud ehk äär ja ka vajadusel ründaja.

                          I say: Sell Theo! ... palun.

                          Kommentaar


                            Mulje on jäänud, et enamus Arsenali fänne sooviks Giroud jäämist klubisse aga nendest vaid vähesed sooviksid teda näha esiründajana järgmisel hooajal (kuulun nende hulka). Siin tekibki konflikti koht sest Giroud kindlasti tahab mängida klubis, kus ta oleks põhikoosseisu mängija, seda enam, et MM on ukse ees.
                            Ma ka ülearu palju pole Lacazette-i mängimas näinud aga vähemalt prantuse liigat rohkem jälgivamad inimesed kiidavad teda.

                            Kommentaar


                              Miks Giroud nii underrated on, imo läheb iga aastaga ainult paremaks. Hea meelega võtaks ta manusse põhiründajaks enne moratat.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar

                              Working...
                              X