Lehekülg 1710, kokku 1720 EsimeneEsimene ... 7101210161016601700170617071708170917101711171217131714 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 34 181 kuni 34 200, kokku 34394

Teema: Arsenal

Kahur Kasutaja marv3llous avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Fuck it. Ma lubasin endale, et ma ei tee seda ... aga mingid imelikud märgid viitavad tasapisi kõik selles suunas, et ...

Victoria Concordia Crescit

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Ma võtan julguse korra enda küsimust korrata - kas päriselt oleks Arsenali fännid õnnelikud Sanchez-> Auba vahetuse üle (oki, saan aru, et kui oleks Miki+Auba siis teine asi, prg küsin konkreetselt selle kohta....).

EI, ma ei väida nagu Auba oleks kehv mees.
    EI, ma ei väida, et see oleks Laccale kehva sõnumi saatmine
    ega midagi muud sellist.

Ma ütlen seda, et Arsenali probleem ei ole absoluutselt tipuründes. Auba on tipuründaja ja minu meelest on tipurünne Lacca ja Giroud näol üks absoluutselt kõige paremini mehitatud positsioone Arsenalil üldse ja näeks mitut-mitut-mitut positsiooni mis oleks olulisemad. Veelgi enam - kurat, Auba on viimase mingi poole aastaga olnud põhimõtteliselt full-balotelli mode. Väga tujukas, nõudlik, distsiplinaarprobleemidega... (ja ei imestaks kui suvel juba jälle Reali armastus tuleb) aga noh kellele ema ja kellele tütar muidugi. Ja täitsa võimalik, et näen ainult negatiivset külge siin. Heas vormis Auba on kõva mees, selle vastu keeruline vaielda.

Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Ma võtan julguse korra enda küsimust korrata - kas päriselt oleks Arsenali fännid õnnelikud Sanchez-> Auba vahetuse üle (oki, saan aru, et kui oleks Miki+Auba siis teine asi, prg küsin konkreetselt selle kohta....).

ega midagi muud sellist.

Ma ütlen seda, et Arsenali probleem ei ole absoluutselt tipuründes. Auba on tipuründaja ja minu meelest on tipurünne Lacca ja Giroud näol üks absoluutselt kõige paremini mehitatud positsioone Arsenalil üldse ja näeks mitut-mitut-mitut positsiooni mis oleks olulisemad. Veelgi enam - kurat, Auba on viimase mingi poole aastaga olnud põhimõtteliselt full-balotelli mode. Väga tujukas, nõudlik, distsiplinaarprobleemidega... (ja ei imestaks kui suvel juba jälle Reali armastus tuleb) aga noh kellele ema ja kellele tütar muidugi. Ja täitsa võimalik, et näen ainult negatiivset külge siin. Heas vormis Auba on kõva mees, selle vastu keeruline vaielda.
    Ok, kerime selle makilindi kohe algusesse tagasi ja alustame sealt, et Arsenali fännidel puudub igasugune põhjus, õigus ja võimalus üldse seda transferit sellisel kujul hinnata. Esiteks on klubi pannud end ja fänne sellisesse olukorda, kus Alexis läheb 6 kuu pärast tasuta klubist ära. Teiseks, on Alexise vastu hetkel kaubeldamas hoopis Mkhitaryani ning kolmandaks on raskeid karaktereid jalgpallis olnud enne Aubameyangi ja on ka peale Aubameyangi. Mõningaid muudab keskkonnavahetus, mõni ei korrigeeri end kuni surmani. Ennetavalt ette nutta, et ta idioot on, on veel naljakam. Või oli Auba ka siis täielik risk kui Dortmund ta ostis ja kokkuvõtvalt pole ta ennast seal õigustanud sinu arust? Selliseid jonnipunne on ennegi olnud küll ja küll ning vaatamata keerulisele iseloomule on neid ikka võimalik positiivselt rakendada.

Taktikaid on samuti jalgpallis küllalt, ning minu mälu mööda sai teda kunagi St. Etienne'i eest vaadatud kus ta mängis täitsa edukalt paremal äärel. Lausa nii edukalt, et Arsenal juba siis tahtis teda osta ja samuti Dortmund. Kindlasti on võimalik ka tekitada mingisugune versioon kahe ründajaga mängimisest koos Lacaga. Ning iga variant mis hoiab Welbecki või Iwobit algrivist eemal, on pigem positiivne variant. Eks elu näitab ja pigem on klubil vaja selliseid positiivsema noodiga muresid, kui käsi laiutav Alexis.

Seega, hetkeseisuga ma olen rahul, kui tehakse transferid Walcott -> Auba ja Alexis -> Miki.

Eesti koondislane Kasutaja malagar avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust

ega midagi muud sellist.

Tead ausalt, see on üks kuradi keeruline ja samas hea küsimus. Minu jaoks on siin mitu tahku.
    Kui Sanchez oleks lepingut uuendanud, siis ma ei vahetaks teda mingil juhul kellegi vastu, sest ta on seda tüüpi psühh, kes mulle meeldib ja ma olen poisil silma peal hoidnud ammu enne Arsenali ja Barcelonat. See on muidugi üsna ebaoluline aspekt. Mulle meeldib Alexise never surrender terjeri suhtumine, aga teisalt ta pole ikka oma vigadest vabanenud - isetseb ja saab palju pallikaotusi. Sellest hoolimata on ta üldiselt ilgelt hea ja kindlasti ära ei oleks andnud kui oleks pikk leping ja oleks tuldud Aubat või Mikit pakkuma.

Kuna aga lepinuga on perses selgelt, siis praegune meeleolu on, et tuleb võtta, mis võtta annab ja ikka parem kui tasuta läheb. Seega Miki on minu jaoks ok diil ja võibolla sobitub ka hetkel meie kehvasti toimivasse satsi isegi veidi paremini kui Sanchez. Ehk siis hoiab paremini palli ja äkki tuleb rohkem mõtestatumaid rünnakuid. Noh eks näis.

Auba on minu jaoks müstiline teema, kui tõesti see diil peaks sündima. Täpselt nagu sa ütlesid, on meil juba tipuründajad olemas. Palju rohkem oleks tegijad DMi vaja, sest Xhaka ei vea välja. Ja Alexist ei asenda Auba kindlasti- tema suunamine äärele oleks raiskamine. Lacazette ka väga äärele ei sobi. Tont teab mis siit tuleb. Ei usu et kumbagi väga pingile jäetaks.. Naaseme 2 ründaja juurde ?? Ma ei tea.
    Teisalt jälle, iga koloriitne ja kõrge tasemega signing tõstab veidi tuju Alexise mineku üle ja hind pole ka praegusel turul väga segane vist. Nii et noh tulgu ja toogu veidi rõõmu siia pasamerre.

Ei tea kas nüüd täpselt su küsimusele vastasin aga nagu ma ütlesin - segased lood on meil siin.

Eesti koondislane Kasutaja Mehhanisaator avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Mikiga saate veel kamaluga pallikaotusi juurde, pluss tsenderdused mis üle küljejoone veerevad 🙂
    after this kind of goal - is Vasisiljev still homo sapiens or a man from another planet ?

Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Mikiga saate veel kamaluga pallikaotusi juurde, pluss tsenderdused mis üle küljejoone veerevad ��
    20-30 pallikaotust per mäng ta ikka ei tee

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Emotsioonid on toredad asjad, kuid vaatame korraks kuiva infot ka:

Miki: 931 minutit, 22 korda on pall ära võetud, söödutäpsus 82,5 %
    Alexis: 1508 minutit, 48 korda on pall ära võetud, söödutäpsus 72,4 %

Järeldusi võite ise teha
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Mina järeldan, et Alexis on rohkem palli vallanud kui Miki. Samuti saab siit järeldada seda, et Sanchez on löönud 6 väravat rohkem kui Miki.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Hmm. Ei saa nõustuda. Sest hetkel sa ei arvestanud Alexise juustele kuluvat raha ja seda, et Miki on kitsedega harjunud.

e: mägikits
    Viimati muudetud Daz Booob poolt : 19.01.18 at 13:31 Põhjus: esmane väljend võib olla solvav

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Emotsioonid on toredad asjad, kuid vaatame korraks kuiva infot ka:

Järeldusi võite ise teha
    Viitsid de bruyne ja erikseni statid ka kõrvale panna?
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

KDB: 1971 minutit, 35 korda on pall ära võetud, söödutäpsus 83,1 %
    Eriksen: 1966 minutit, 49 korda on pall ära võetud, söödutäpsus 81,4 %

ja boonusena

Paul: 1134 minutit, 19 korda on pall ära võetud, söödutäpsus 84,6 %

Eesti koondislane Kasutaja Mehhanisaator avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    KDB: 1971 minutit, 35 korda on pall ära võetud, söödutäpsus 83,1 %
    Eriksen: 1966 minutit, 49 korda on pall ära võetud, söödutäpsus 81,4 %

ja boonusena

Paul: 1134 minutit, 19 korda on pall ära võetud, söödutäpsus 84,6 %
    Elagu Paul.

Ma julgeks igaljuhul väita, et Alexis on rohkem mängumees kui Miki.

Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Elagu Paul.

Ma julgeks igaljuhul väita, et Alexis on rohkem mängumees kui Miki.
    sellele ei vaidlegi vastu ju keegi . Ma mõtlesin, et erinevat tüüpi ja rolliga mängijad.
    Ma ei tea, ma olen näinud numbreid, kus Alexis püstitas mingeid pallikaotuse rekordeid ühe mängu siseselt, äkki keegi statistikaguru oskab kommenteerida.

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Mees on sisuliselt üksi juba pikka aega Arsenali tassinud ja kaitsjaid ette võtnud ja teinud asju, kui teised hakkama ei saa ja nüüd on pask, sest kaotab palju palli?
    Tundub, et Arsenali fännid ei saa päris täpselt aru, kellest nad ilma on jäämas.
    Ja jutt, et ükski mees pole asendamatu ja küll leiab uue... Alexis pole mingi Walcott, kelle võid Iwobiga asendada.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Tundub, et Arsenali fännid ei saa päris täpselt aru, kellest nad ilma on jäämas.
    Kas te olete lollid või mängite lolli? Ta läheb nagunii minema! Variant A-suvel tasuta. Variant B-tuleb Miki asemele. Ma olen rahul, kui Miki asemele tuleb ja kui Auba ka veel tuleb oleks see juba jackpot arvestades seda mis diile tavaliselt Arsenal jaanuaris teeb.

Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Mees on sisuliselt üksi juba pikka aega Arsenali tassinud ja kaitsjaid ette võtnud ja teinud asju, kui teised hakkama ei saa ja nüüd on pask, sest kaotab palju palli?
    Ja jutt, et ükski mees pole asendamatu ja küll leiab uue... Alexis pole mingi Walcott, kelle võid Iwobiga asendada.
    Jumal, sa näed ja sa ei mürista!

Ükski Arsenali fänn pole siiani veel öelnud, et väga hea, et Alexis ära läheb. Ükski Arsenali fänn pole öelnud, et Alexis pole olnud üks meie parimaid mängijaid viimastel aastatel. Mida Arsenali fännid hetkel ütlevad on see, et praeguses vormis/motiveerituse tasemel mängiv Alexis ei ole meeskonnale enam nii suur kasutegur nagu eelnevatel hooaegadel - pigem on tal ette tulnud mänge, kus tema 30 pallikaotust mõjuvad meeskonnale negatiivselt. Kuna on selge ka see, et ta ei soovi lepingut pikendada siis on kõikidele osapooltele parimaks lahenduseks lahkuminek. Õigupoolest oli õige hetk selleks suvel ning ilmselt peame ootama härra Wengeri memuaare, et teada saada mis siiski suvel viltu läks, et asju juba siis korda ei aetud. Praegusel ajahetkel on 6 kuu pärast tasuta äramineva Alexise vastu Mkhitaryani saamine veel isegi okei saak. Loomulikult ei ole 1:1-le võttes mängijad võrdsel tasemel ning Arsenal kaotab selles osas kindlasti, kuid see jääb juba klubijuhtide südamele, et olukorral selliseks lasti kujuneda.

See on selge, et mõlemale mängijale ongi vaja hetkel keskkonna muutust. Alexis ilmselt leiab endas uue tuhhi Manchesteris ning Mkhitaryani jalgpalluriomadused sobivad ilmselt päris hästi Arsenali filosoofiaga. Võitja on selles olukorras ilmselt United, kuid nende rahasummade juures mida Alexisele kuuldavasti pakutakse, peabki natukene kvaliteeti vastu ju saama.

Ning kordan veelkord, et praegu viitavad kõik märgid sellele, et Walcotti on asendatamas Aubameyangiga ning selle diili juures ei ole küsmustki kumb on oma karjääri jooksul kõrgema lennu teinud, vaatamata sellele kummal on hea pea õlgadel ja kumb on lihtsalt rumal neeger. Walcott oli ikkagi väga sügavale pingile vajunud praeguseks ning Welbeck/Iwobi just märkimisväärseid numbreid ei ole tootnud tema asemel.

You win some, you lose some. Aga kui need kaks diili saaks reaalsuseks, siis ma ütleks, et Arsenali algrivi tulejõus kaotajaks ei jääks.

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futpoller Vaata postitust
    Kas te olete lollid või mängite lolli? Ta läheb nagunii minema! Variant A-suvel tasuta. Variant B-tuleb Miki asemele. Ma olen rahul, kui Miki asemele tuleb ja kui Auba ka veel tuleb oleks see juba jackpot arvestades seda mis diile tavaliselt Arsenal jaanuaris teeb.
    Mis see siia peaks puutuma?
    Ma räägin suhtumisest tema minekusse.

Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

Segast peksad või? Keegi ei ütle et Alexis pask on. Tema pallikaotused paraku on fakt ju, aga see on asi mis tema vormisoleku korral ei ole väga probleem tavaliselt. Sai lihtsalt tõdetud, et ehk ilma temata saab veidi meeskondlikum mängustiil olema ja et Miki ehk nii palju ei kaota. Samuti kõik teavad et world class mängija on lahkumas aga kuna see on vältimatu siis üritame näha positiivset asemele tulijates ( juhul kui nad tulevad muidugi).

Öösel Kasutaja ChiefK avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2015

Algupärane

Üleüldiselt küsiks igasuguste ninjode ja co käest nahh see teie mure on? ... ning vaevalt kedagi siin arsenali fännidest huvitab Teie subjektiivne arvamus kuna:
    Lahmitakse.
    Tiritakse juttu kontekstist välja nagu kollane press seda teeb.
    Teatakse mis on parim Arsenalile vs inimesed kes reaalselt toetavad ning vaatavad iga mängu ning on rohkem kursis infoga mis klubis liigub.
    Naljaninad kel see nali väga ei ônnestu.

See alexise palli kaotused oli siin teemaks eelmine hooaeg, see hooaeg - scrollige tagasi ja viige kurssi end.

Môtted mis siin erinevad arsenali toetajad on postitanud on asjalikud, vaadates asju positiivses vôtmes ning keegi pole lahminud ega süüdistanud. Inimesed vôtke kokku end nüüd!

Perfektsuse Etalon Kasutaja Devil avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2002

Algupärane

Mis see siia peaks puutuma?
    Ma räägin suhtumisest tema minekusse.
    Minu arust käituvad siinsed härrad vägagi väärikalt. Mis nad peaksid teda taga siunama või?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud