Lehekülg 1719, kokku 1749 EsimeneEsimene ... 71912191619166917091715171617171718171917201721172217231729 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 34 361 kuni 34 380, kokku 34978

Teema: Arsenal

Eesti koondislane Kasutaja malagar avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

Mis siin vaielda, teine poolaeg oli nii sitt, et teenitult saime tappa. Enne midagi ei muutu kui Arsene arseeni sööb

Meeskonnaliige Kasutaja Levenstein avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Mis teema Mikil nende tsenderdustega jätkuvalt on...

Allez l'OM Kasutaja Mask avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Joppenpuhh! Ma oma arvates väljendasin ennast küll piisavalt selgelt ja eesti keeles aga mõni jaurab ikka siin võidu väärimisest/mitte väärimisest, mille üle ma ju ei vaidlegi. Coco kirjutas, et Wenger pani taktikaga puusse. Mina kirjutasin seevastu, et minu arvates valis just võõrsil mänguks Spursiga õige taktika ja kohtumine oleks võinud vabalt vastupidise tulemusega lõppeda, kui välja toodud ülimalt vaieldavad olukorrad oleks vastupidiselt lõppenud (jään jätkuvalt arvamusele, et Kane tegi Koscielnyle vea ja Auba ei olnud selles ja veel ühes teises olukorras, mida ma paraku leida ei suutnud, sulus). Ehk eilne tulemus oli Spursi üleolukust olenemata, mille tunnistamises, veel kord, mul mingit probleemi ei ole, väikestes asjades kinni. Esimesel poolajal Spursil ju tegelikult eriti võimalusi ei olnud. Teine poolaeg oli muidugi Arsenali poolt s*t

Ainukene nö taktikaline valik, millest ma aru ei saanud, oli see, et miks Cechiga peaosas kangekaelselt kõrgeid palle sinna ette tambiti Aubale, kes üksi eluilmaski neid Spursi kahe pika keskkaitsja vastu võitma ei hakka. Kontrate peale saab ju ka maast mängides panustada. Niiviisi kingiti pall tihtipeale Spursile vabatahtlikult ja jäädi surve alla.

Edit: Nüüd coco postitust uuesti lugedes, polegi enam kindel, et kas ta ironiseeris või tõesti kiitis taktikat ja meeste võitlusvaimu... Kui teine variant, siis minu viga ja vabandused.

ei ole oleg ega toivo Kasutaja olegtoivo avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Edit: Nüüd coco postitust uuesti lugedes, polegi enam kindel, et kas ta ironiseeris või tõesti kiitis taktikat ja meeste võitlusvaimu... Kui teine variant, siis minu viga ja vabandused.
    Ma panustaks sellele, et tegemist on max irooniaga, vähemalt mulle tundub nii.

Võõrsilvorm üleüldiselt on juba päris pikalt täiesti masendav olnud. See oli ju alles mingi hooaeg-paar tagasi kui Arsenal oli hoopis võõrsil üks tugevamaid tiime. Müstiline mis toimub.

Eesti koondislane Kasutaja Raitsu avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

"Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Joppenpuhh! Ma oma arvates väljendasin ennast küll piisavalt selgelt ja eesti keeles aga mõni jaurab ikka siin võidu väärimisest/mitte väärimisest, mille üle ma ju ei vaidlegi. Coco kirjutas, et Wenger pani taktikaga puusse. Mina kirjutasin seevastu, et minu arvates valis just võõrsil mänguks Spursiga õige taktika ja kohtumine oleks võinud vabalt vastupidise tulemusega lõppeda, kui välja toodud ülimalt vaieldavad olukorrad oleks vastupidiselt lõppenud (jään jätkuvalt arvamusele, et Kane tegi Koscielnyle vea ja Auba ei olnud selles ja veel ühes teises olukorras, mida ma paraku leida ei suutnud, sulus). Ehk eilne tulemus oli Spursi üleolukust olenemata, mille tunnistamises, veel kord, mul mingit probleemi ei ole, väikestes asjades kinni. Esimesel poolajal Spursil ju tegelikult eriti võimalusi ei olnud. Teine poolaeg oli muidugi Arsenali poolt s*t

Ainukene nö taktikaline valik, millest ma aru ei saanud, oli see, et miks Cechiga peaosas kangekaelselt kõrgeid palle sinna ette tambiti Aubale, kes üksi eluilmaski neid Spursi kahe pika keskkaitsja vastu võitma ei hakka. Kontrate peale saab ju ka maast mängides panustada. Niiviisi kingiti pall tihtipeale Spursile vabatahtlikult ja jäädi surve alla.
    Oki fair enough.

Taktikaga puusse panemist nagu ei näe väga. Nõus, et esimesel poolajal oli mäng üsna tasakaalus ja täitsa võimalik, et sellist kompaktsust hoides oleks mängu II pooles Spurs võinud ründes uljamaks muutuda ja oleks kontratest olnud võimalusi. KUIGI ma pean tunnistama, et 25 minutil oli natukene harjumatu vaadata, et Arsenali 11st mehest 10 olid põhimõtteliselt viimase kolmandiku peal.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Hea pilt, näitab täpselt ära, mis toimus sel hetkel, kui hüppe õigesti ajastanud Kane palli lõi ja pani käed tema ees oleva hüppe valesti ajastanud Koscielny õlgadele, et distantsi hoida. On suur vahe, kas ta ronib mööda Koscielnyt kribinal-krabinal üles või juba teisel korrusel olles paneb käed ette. See on juba nagu mudaliigas, kus iga kord, kui keegi kellegi selga puudutab, karjutakse, et käed seljas. On küll jah, keda huvitab?

Üldiselt nukker mäng. Mitte ühtegi punast kaarti, mitte ühtegi vigastust, isegi veepudelid jäid terveks. Aga Wengeri uus jope on lahe.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

kusagil struktuurides ... Kasutaja SleepWalking avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Algupärane

Ma natuke eile ruslannide mängu esimest poolaega eile vaatasin, lõpuosa pigem. Giroud oli täitsa asine nagu ikka. Muidugi kolki sai kõvasti (korkidega tõmmati pea katki ning Evans üritas jalaluud murda) aga võitles täitsa hästi, õhus oli hea, hold up play korralik ning esimene värav tuli tema seinasöödust. Selline mees kuluks meile marjaks ära küll.

Eesti koondislane Kasutaja Mehhanisaator avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Kes teil Euroopas ründama hakkab nüüd ? Iwobi ja Welbeck ? 😂 Soovituseks ütlen kallid Arsenali fännid. Ega närv pole pood kuhu peab minema.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Kõikvõimsa Östersundi vastu peaks Danny ka välja vedama.

Giroudi koha pealt, ühte ilmselt nüüdisaja lemmikut Chelsea särki selga tõmbamas näha on pehmelt öeldes üsna nukker. Ma olen teda alati tunnustanud ja hoolimata mõningatest puudujääkidest mängijana on tegemist omas rollis maailma ühe parimaga. Me ei osanud alati tema tugevustele mängida ja halval päeval võis ta väga frustreeriv olla aga õnneks oli häid päevi ikka rohkem. Ma ei tea kas see on juhus või otsene tagajärg aga peale Giroudi pingilejätmist sai 2-4 koha tiimist 5-6 koha tiim.

Öösel Kasutaja ChiefK avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2015

Algupärane

Päris ok lugemine, pole pikk ka. Võtab lühidalt kokku vast mida me kõik teame juba. Samas CEO räägib, et me saavutame üle...well thats that!

Schmeeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Mingi kanal näitab tänast mängu ka, ei tea keegi?

Edit: Mac Bar õnneks näitab mingi soome kanali pealt.

Algupärane

Et siia päris tolmukihti ka peale ei tekiks siis natuke uudiseid:
    1)Emirates and Arsenal sign record deal
    Kuni 2023/2024 hooajani oleme ikka veel emiraatide särkidega, väidetavalt £40m aastas. Nii mängu kui treeningvarustus siis. Käised on vabad ehk sinna saab tulevikus vajadusel Buttfuckersi logo läkitada. Staadioni nimi on siiani kuni 2028 lukus.
    2) Bellerini draama oli vahepeal. Bellerinilt küsiti AFTV kohta ning vastas ausalt (ja õigesti), et tema jaoks tundub vale kuidas ennast fänniks kuulutatakse ning siis teenitakse Arsenali kehvade tulemuste pealt. Sellele järgnes AFTV regulari(de?) hala ning siis veel fake leak kus "Bellerin" rääkis taksos oma agendiga kuidas ta suvel jeehat tahab tõmmata. Nalja kui palju.
    3) Särgimajandusest veel. Oli ametlikult juba kirjas, et Miki finaalis pidime kandma punaseid pükse Õnneks on õiglus jalule saanud ning lubatakse siiski traditsiooniliselt väljakul eksisteerida.
    4) Täna see eest saame koduväljakul oma sinist vormi kanda. Miks te küsite? Aga loomulikult seetõttu, et meie vormid ei kattuks Östersundi poistega. Suht ebanormaalne lahendus. Loogiline oleks, et võõrsilmeeskond peab oma vormiga jebama, mitte kodumeeskond, aga mis sa teed. Meie vorm selle vormiga on täiesti vormist väljas (hooaja peale - LWLLDLLL).
    5) Ja tiimiuudiseid ka - Ramsey on pühapäevaseks finaaliks kahtlane, Laca on loodetavasti nelja nädala pärast tagasi, Dannyboy saab täna ees alustada, Ospina mängib täna kui ka pühapäeval ning kuna Miki on cup-tied liigakarikaks siis tema on täna ka platsil kindlasti.

Kahur Kasutaja marv3llous avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Victoria Concordia Crescit

Algupärane

Veidraid valikuid saab ikka näha. Bellerin võinuks küll enne finaali pingile jääda, Wilshere võinuks ka pigem pühapäeval mänguaega saada kui täna ning vastupidine Xhaka suunas. Loodame, et 3-0 edust piisab.

Eesti koondislane Kasutaja Ibanez avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

2-0. Võib veel kino saada.

Algupärane

Oleks siis 2-0, kahjuks on 0-2. Vähemalt ollakse veel kokkuvõttes 3-2 ees. Muidu mängupilt on meeliülendav. Tulevad meelde põhjused miks enam ei ole nii suurt motti mängu vaadata (miks ma peaks vaatama kui mehed platsil ise ilmselgelt ei viitsi mängida?). Kui nüüd üks veel ära imetakse tuleb suurem paanika. Õnneks on meil aga korralikud mehed pingil olemas keda platsile tuua kui vaja teravusi... oh wait.

Öösel Kasutaja ChiefK avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2015

Algupärane

Eilne mäng vôtab selle hooaja kenasti kokku. Palju ônne meile! 2 more years palun.

Eesti koondislane Kasutaja Ibanez avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Ma pean nüüd Maski ees vabandama, et jutuks toon aga no joppenpuhh see Wenger. On enam kui kindel, et need vennad on kui uuestisündinud uue treeneriga. Kindlasti pole Arsenali parim 11 piisavalt tasemel ega pink piisavalt pikk, et liigas tiitlile suure hurraaga mängida aga kui avaks rahakotirauad ja ostaks portsu maailmaklassist kaitsjaid ja poolkaitsjaid Holdingute, Wilsherede ja Xhakade asemele, ning liita sinna mängijaid motiveeriv treener, oleks see punt tipus tagasi. Raha on aga kõike muud ei ole. Kõige lollim on see, et Arsenaliga kunagi suuri tegusid teinud prantslane on oma põikpäisusega asjad nii kaugele viinud, et 20a pärast meenutatakse teda nii "see oli see jopevend, kes meie tiimi p*tsi keeras kunagi?". Kui oled teinud esimesed 6-7 aastat head tööd ja järgmised 11 paska, meenub paratamatult ikkagi lähiajalugu.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud