Lehekülg 1705, kokku 1731 EsimeneEsimene ... 70512051605165516951701170217031704170517061707170817091715 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 34 081 kuni 34 100, kokku 34607

Teema: Arsenal

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Wilshere....

Reservmängija Kasutaja Arsenaalium avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

See on ime, et kaotusseisus ei ole. Frustreeriv ei võta kõike seda asja kokku mis seal platsil toimub. Ainuke asi mida Iwobi ja Welbeck teha oskavad on palli ära anda ja siis tujutsedes tagasi lonkida

Algupärane

arvestades, kui suur underdog Arsenal oli, on viik igati kobe tulemus

Öösel Kasutaja ChiefK avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
    Frustreeriv Iwobi
    Tea kas pani pidu jälle

Algupärane

0-0 oli täitsa kobe tulemus. Parem kui Nottinghami metsa poistelt 4-2 sisse saada. Mis aga üllatas oli see, et Alexis oli pingil ning mängu sai. Ma arvasin, et diil juba paigas ning ei riskita tervisega.

Miks ta üldse mänguaega sai peale eelmist horror-show'd + sellele eelnenud pidu? Muidu ideepoolest mängis paremini kui viimased korrad kuigi ta otsused viimasel kolmandikul, viimane pall ja löök on jätkuvalt kohutavad. Aga tekib küsimus mis see klubisisene karistus nüüd siis tal täpsemalt oli, näpuviibutus?

YNWA Kasutaja Saver avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2015

Algupärane

???

Arsenal have approached Carlo Ancelotti to replace Arsene Wenger at the end of the season. While the Frenchman is under contract until 2019, the Gunners' hierarchy have decided he'll leave in the summer. The Italian has agreed a contract in principle worth €10m (£8.85m) a year. (Corriere dello Sport)
    Benitez: "In football, everything is a lie".

Reservmängija Kasutaja Arsenaalium avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Saver Vaata postitust
    ???

Arsenal have approached Carlo Ancelotti to replace Arsene Wenger at the end of the season. While the Frenchman is under contract until 2019, the Gunners' hierarchy have decided he'll leave in the summer. The Italian has agreed a contract in principle worth €10m (£8.85m) a year. (Corriere dello Sport)
    Ma võtaks selle pakkumise paugupealt vastu. Peamiseks küsimuseks Ancelottiga saaks ilmselt see, et kas Arsenal on valmis uute mängijate jaoks kõvasti raha lauale laduma.
    Iseenesest eelistaks kedagi nooremat kellega ehitada (Tuchel nt), aga praegu olen ma nous pmst ükskõik kellega edasi minema, sest Arsenega seda rallit enam ei sõida.

Loodetavasti hoiaks uue peatreeneri palkamine ka Özili tiimis, aga see läheb juba helesiniste unistuste mängumaale

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Ancelotti v, no thx...Selles suhtes, et Arsenal v6iks erinevalt teistest, valida treeneri, kes valdavalt j2tkab sama stiiliga. V6i on liiga palutud
    “The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.”

Eesti koondislane Kasutaja malagar avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -21- Vaata postitust
    Ancelotti v, no thx...Selles suhtes, et Arsenal v6iks erinevalt teistest, valida treeneri, kes valdavalt j2tkab sama stiiliga. V6i on liiga palutud
    mis stiiliga ? peata kanad world 11 ? Mul hetkel stiilist kama, tahaks mõtestatult ühtse tiimina mängivat meeskonda, kellel on ka korralik tatkika, mida ka täidetakse.
    Ja nagu eespool öeldi, peaaegu kõik sobivad ka sellised feilid nagu Papa Carlo või Tuchel

Nino Kasutaja Parlour avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2016

Algupärane

Kohe võtaks Ancelotti ainult, et minu arvamus ei ole juhatuse liikme oma ja veelgi enam mitte keegi seal pole isegi mõelnud Wengeri välja vahetamisele. Fake news. Juhul kui see keegi ka nii mõtles siis oli ta vähemuses, miks muidu prantslasele uus leping anti pool aastat tagasi.

Selle stiili osas - wtf dude- olematu jama ehk müüt on see "stiil". Minu pärast mängime mõned aastad kasvõi kinnist/kaitsvat ja võidame või vähemalt paneme 100ga , kui et wengeri stiilis aastaid platsil soiuvat sideways&backwards *****, mis kuhugi ei ole viinud väga väga pikka aega(va FA cupis).

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas malagar Vaata postitust
    mis stiiliga ? peata kanad world 11 ? Mul hetkel stiilist kama, tahaks mõtestatult ühtse tiimina mängivat meeskonda, kellel on ka korralik tatkika, mida ka täidetakse.
    Ja nagu eespool öeldi, peaaegu kõik sobivad ka sellised feilid nagu Papa Carlo või Tuchel
    S66tva, kontrolliva, domineeriva m2ngustiiliga. P6hjus, miks mulle see klubi meeldib. Mitte, et ma Wengeri j2tkamise poolt oleksin ja mitte, et sellise stiili viljelemine tal viimasel ajal v2lja oleks tulnud. Minu silmis on v6idul ja v6idul vahe, aga eks see ole maitse asi. Pigem tahaks n2ha Simeone sugust motivaatorit v6i m6nda paindlikumat noort treenerit.
    “The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.”

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Ühe sauruse juurest otse teise juurde... See oleks küll omaette tase juba. Ancelotti parim enne on ammu läbi juba.

e: Bayerni periood tõestas, et ega kõlblik kuni ka enam kaugel ole...

Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -21- Vaata postitust
    S66tva, kontrolliva, domineeriva m2ngustiiliga. P6hjus, miks mulle see klubi meeldib. Mitte, et ma Wengeri j2tkamise poolt oleksin ja mitte, et sellise stiili viljelemine tal viimasel ajal v2lja oleks tulnud. Minu silmis on v6idul ja v6idul vahe, aga eks see ole maitse asi. Pigem tahaks n2ha Simeone sugust motivaatorit v6i m6nda paindlikumat noort treenerit.
    domineerivad pole me enam 10 aastat old. Ainult söödame. Ja ega Simeone ka seda söötvat domineerivat stiili ei esinda. Mulle selles mõttes Carlo sobiks, et peaks basic jutud ilusti toimima panema, ehk meeskonnatöö ennekõike. Sealt saas siis edasi põruta ilusa ja ründava stiili peale või midagi. Praegu on see vanker taktikaliselt nii ligadi logadi et jube

Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Ühe sauruse juurest otse teise juurde... See oleks küll omaette tase juba. Ancelotti parim enne on ammu läbi juba.

e: Bayerni periood tõestas, et ega kõlblik kuni ka enam kaugel ole...
    võimalik, aga tundub ikkagi parem kui praegune variant hetkel.

Bavarian Kasutaja Mõmmik avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust

Ma võtaks selle pakkumise paugupealt vastu. Peamiseks küsimuseks Ancelottiga saaks ilmselt see, et kas Arsenal on valmis uute mängijate jaoks kõvasti raha lauale laduma.
    Iseenesest eelistaks kedagi nooremat kellega ehitada (Tuchel nt), aga praegu olen ma nous pmst ükskõik kellega edasi minema, sest Arsenega seda rallit enam ei sõida.

Loodetavasti hoiaks uue peatreeneri palkamine ka Özili tiimis, aga see läheb juba helesiniste unistuste mängumaale
    Tõenäoliselt mitte, sest Carlo oli just see, kes Özili Realis pingile kukutas ja peamine põhjus, miks Özil Realist leegid tegi. Kui Ancelotti confirmed, siis Özil tõenäoliselt väga kindel mineja. Özil on väidetavalt selline mees, kes vajab treeneri usaldust ja toetust ning kuna Ancelottiga on korra juba hapuks asi läinud, siis vaevalt, et uuesti tema juhendamise all mängida sooviks. RIP

Öösel Kasutaja ChiefK avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2015

Algupärane

Saaks Jardim-i siis saaks kaitse, ründe ja 442 taktika paika 🙂

Kahur Kasutaja marv3llous avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Victoria Concordia Crescit

Goal Goal.. Kasutaja Metslane89 avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2017

Algupärane

Tekib küsimus kas Alexis minemas? Imelik võiks siis City'ga või Manuga mingi vahetus diili teha siis kasvõi.
    ..ja nii ongi

Kahur Kasutaja marv3llous avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Läheb siis läheb, jumal temaga. Tuleb keegi uus ja elu läheb edasi.
    Victoria Concordia Crescit

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
    Tekib küsimus kas Alexis minemas? Imelik võiks siis City'ga või Manuga mingi vahetus diili teha siis kasvõi.
    tuleb punasele poolele, kui veab saate miki vastu.
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud