320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
    Teine pilt ei ole just kõige parem aga kui jalad on ühel joonel ja Auba kere on Spursi värava suunas, siis ei ole vist raske oletada, et seal suluseis ikkagi on.
    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Kas need 10 ülikindlat võimalust mis spurs teisel poolajal tegi on ära unustatud???
    @mask, sellel pildil on auba sulus, keha on eespool joonest.
    Nagu ka Spursi kaitsja kand. Minu jaoks tundub ühel joonel olevat.
    ManU mäng Arsenaliga Emiratesil meenub? Mitukümend rohkem ülikindlat võimalust Wengeri meestel võrreldes Mourinho omadega oli ja kuidas mäng tegelikkuses lõppes. Ehk rohkem loodud võimaluste ja reaalse tulemuse vahel ei saa alati võrdusmärki tõmmata.

    @ Katk. Vaatasin üle. Mina mingit tagurdamist küll Kosi poolt ei näinud. Kane tuli lihtsalt suurema hooga, aga raske on kõrge palli peale hüpata, kui vastane sind redelina kasutab, et pallile esimesena küündida.

    @ zelee. Seda "london on sinine" kõvatamise juttu võid mõnele padu Arse toetajale ajada, kellele see tõesti hinge võib minna. Minu point oli selles, et olenemata Spursi mängulisest ülekaalust oleks võinud kohtumine hoopis teistpidi lõppeda. Ehk mina nii väga Wengerit valitud taktika eest ei kritiseeriks, sest Spursi kodus pea ees ründama minnes oldaks ilsmelt nagunii endale näppu lõigatud nagu näiteks Liverpool sügisel. Taktika töötas kenasti, kuniks vilemehe paari mängu otsustanud otsuseni.

    Kane`i dive`i puhul. Fair enough. Ei meenunud esimese raksuga kohe see tore reegel. Aga see muidugi ei muuda fakti, et Kane Pooli vastu sukeldus ja kohtunikuhärra selle taas läbi lasi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Nagu ka Spursi kaitsja kand. Minu jaoks tundub ühel joonel olevat.
      ManU mäng Arsenaliga Emiratesil meenub? Mitukümend rohkem ülikindlat võimalust Wengeri meestel võrreldes Mourinho omadega oli ja kuidas mäng tegelikkuses lõppes. Ehk rohkem loodud võimaluste ja reaalse tulemuse vahel ei saa alati võrdusmärki tõmmata.

      @ Katk. Vaatasin üle. Mina mingit tagurdamist küll Kosi poolt ei näinud. Kane tuli lihtsalt suurema hooga, aga raske on kõrge palli peale hüpata, kui vastane sind redelina kasutab, et pallile esimesena küündida.

      @ zelee. Seda "london on sinine" kõvatamise juttu võid mõnele padu Arse toetajale ajada, kellele see tõesti hinge võib minna. Minu point oli selles, et olenemata Spursi mängulisest ülekaalust oleks võinud kohtumine hoopis teistpidi lõppeda. Ehk mina nii väga Wengerit valitud taktika eest ei kritiseeriks, sest Spursi kodus pea ees ründama minnes oldaks ilsmelt nagunii endale näppu lõigatud nagu näiteks Liverpool sügisel. Taktika töötas kenasti, kuniks vilemehe paari mängu otsustanud otsuseni.

      Kane`i dive`i puhul. Fair enough. Ei meenunud esimese raksuga kohe see tore reegel. Aga see muidugi ei muuda fakti, et Kane Pooli vastu sukeldus ja kohtunikuhärra selle taas läbi lasi.
      "mulle tundub" Sellel pildil on keha selgelt ees pool piiri mis on tõmmatud sellest "kannast"

      Oleks arsenal ees olnud poleks spursi sellise surve üle midagi imestada, ehk väga halb võrdlus arse-unitedi mänguga

      Esimesed 30 minti jäid vahele, aga teise poolaja järgi võib kindlalt öelda, et võitis tugevam võistkond kes tekitas oluliselt rohkem võimalusi, arsenal oli kaotusseisus väga mannetu.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        @ zelee. Seda "london on sinine" kõvatamise juttu võid mõnele padu Arse toetajale ajada, kellele see tõesti hinge võib minna. Minu point oli selles, et olenemata Spursi mängulisest ülekaalust oleks võinud kohtumine hoopis teistpidi lõppeda. Ehk mina nii väga Wengerit valitud taktika eest ei kritiseeriks, sest Spursi kodus pea ees ründama minnes oldaks ilsmelt nagunii endale näppu lõigatud nagu näiteks Liverpool sügisel. Taktika töötas kenasti, kuniks vilemehe paari mängu otsustanud otsuseni.
        No see on jälle see olukord kus lõpuni kunagi teada ei saa, et "mis siis kui". Muidugi võiks üks ja teine otsus mängule erinevalt mõjuda, aga minu meelest on ainult sellele keskendumine ja selle kommenteerimine natukene veider (seda enam, et see suluseisu olukord pole ju siin praegu pilte ja kõiki kordusigi vaadates 100% selge; keegi isegi pole maininud, et joonekohtunik pidi võtma vastu otsuse live'is ilma igasuguste abivahenditeta ja olukorras kus teine Arsenali mees oli passiivses sulus - selle eest ei tohiks sulgu vilistada muidugi, aga puhtfüüsiliselt oli see punane särk tema vaateväljas ja võis mõjutada). Mainiks lihtsalt fakti, et 90 minuti peale jäid pealelöögid 17:4; pealelöögid raamidesse 6:1 ja esimest korda pääses Arsenal kastist löögile alles lisaminutitel...

        Kommentaar


          Mis siin vaielda, teine poolaeg oli nii sitt, et teenitult saime tappa. Enne midagi ei muutu kui Arsene arseeni sööb

          Kommentaar


            Mis teema Mikil nende tsenderdustega jätkuvalt on...

            Kommentaar


              Joppenpuhh! Ma oma arvates väljendasin ennast küll piisavalt selgelt ja eesti keeles aga mõni jaurab ikka siin võidu väärimisest/mitte väärimisest, mille üle ma ju ei vaidlegi. Coco kirjutas, et Wenger pani taktikaga puusse. Mina kirjutasin seevastu, et minu arvates valis just võõrsil mänguks Spursiga õige taktika ja kohtumine oleks võinud vabalt vastupidise tulemusega lõppeda, kui välja toodud ülimalt vaieldavad olukorrad oleks vastupidiselt lõppenud (jään jätkuvalt arvamusele, et Kane tegi Koscielnyle vea ja Auba ei olnud selles ja veel ühes teises olukorras, mida ma paraku leida ei suutnud, sulus). Ehk eilne tulemus oli Spursi üleolukust olenemata, mille tunnistamises, veel kord, mul mingit probleemi ei ole, väikestes asjades kinni. Esimesel poolajal Spursil ju tegelikult eriti võimalusi ei olnud. Teine poolaeg oli muidugi Arsenali poolt s*t

              Ainukene nö taktikaline valik, millest ma aru ei saanud, oli see, et miks Cechiga peaosas kangekaelselt kõrgeid palle sinna ette tambiti Aubale, kes üksi eluilmaski neid Spursi kahe pika keskkaitsja vastu võitma ei hakka. Kontrate peale saab ju ka maast mängides panustada. Niiviisi kingiti pall tihtipeale Spursile vabatahtlikult ja jäädi surve alla.

              Edit: Nüüd coco postitust uuesti lugedes, polegi enam kindel, et kas ta ironiseeris või tõesti kiitis taktikat ja meeste võitlusvaimu... Kui teine variant, siis minu viga ja vabandused.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Edit: Nüüd coco postitust uuesti lugedes, polegi enam kindel, et kas ta ironiseeris või tõesti kiitis taktikat ja meeste võitlusvaimu... Kui teine variant, siis minu viga ja vabandused.
                Ma panustaks sellele, et tegemist on max irooniaga, vähemalt mulle tundub nii.

                Võõrsilvorm üleüldiselt on juba päris pikalt täiesti masendav olnud. See oli ju alles mingi hooaeg-paar tagasi kui Arsenal oli hoopis võõrsil üks tugevamaid tiime. Müstiline mis toimub.

                Kommentaar


                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Joppenpuhh! Ma oma arvates väljendasin ennast küll piisavalt selgelt ja eesti keeles aga mõni jaurab ikka siin võidu väärimisest/mitte väärimisest, mille üle ma ju ei vaidlegi. Coco kirjutas, et Wenger pani taktikaga puusse. Mina kirjutasin seevastu, et minu arvates valis just võõrsil mänguks Spursiga õige taktika ja kohtumine oleks võinud vabalt vastupidise tulemusega lõppeda, kui välja toodud ülimalt vaieldavad olukorrad oleks vastupidiselt lõppenud (jään jätkuvalt arvamusele, et Kane tegi Koscielnyle vea ja Auba ei olnud selles ja veel ühes teises olukorras, mida ma paraku leida ei suutnud, sulus). Ehk eilne tulemus oli Spursi üleolukust olenemata, mille tunnistamises, veel kord, mul mingit probleemi ei ole, väikestes asjades kinni. Esimesel poolajal Spursil ju tegelikult eriti võimalusi ei olnud. Teine poolaeg oli muidugi Arsenali poolt s*t

                    Ainukene nö taktikaline valik, millest ma aru ei saanud, oli see, et miks Cechiga peaosas kangekaelselt kõrgeid palle sinna ette tambiti Aubale, kes üksi eluilmaski neid Spursi kahe pika keskkaitsja vastu võitma ei hakka. Kontrate peale saab ju ka maast mängides panustada. Niiviisi kingiti pall tihtipeale Spursile vabatahtlikult ja jäädi surve alla.
                    Oki fair enough.

                    Taktikaga puusse panemist nagu ei näe väga. Nõus, et esimesel poolajal oli mäng üsna tasakaalus ja täitsa võimalik, et sellist kompaktsust hoides oleks mängu II pooles Spurs võinud ründes uljamaks muutuda ja oleks kontratest olnud võimalusi. KUIGI ma pean tunnistama, et 25 minutil oli natukene harjumatu vaadata, et Arsenali 11st mehest 10 olid põhimõtteliselt viimase kolmandiku peal.

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Ma natuke eile ruslannide mängu esimest poolaega eile vaatasin, lõpuosa pigem. Giroud oli täitsa asine nagu ikka. Muidugi kolki sai kõvasti (korkidega tõmmati pea katki ning Evans üritas jalaluud murda) aga võitles täitsa hästi, õhus oli hea, hold up play korralik ning esimene värav tuli tema seinasöödust. Selline mees kuluks meile marjaks ära küll.

                        Kommentaar


                          Kes teil Euroopas ründama hakkab nüüd ? Iwobi ja Welbeck ? 😂 Soovituseks ütlen kallid Arsenali fännid. Ega närv pole pood kuhu peab minema.

                          Kommentaar


                            Kõikvõimsa Östersundi vastu peaks Danny ka välja vedama.

                            Giroudi koha pealt, ühte ilmselt nüüdisaja lemmikut Chelsea särki selga tõmbamas näha on pehmelt öeldes üsna nukker. Ma olen teda alati tunnustanud ja hoolimata mõningatest puudujääkidest mängijana on tegemist omas rollis maailma ühe parimaga. Me ei osanud alati tema tugevustele mängida ja halval päeval võis ta väga frustreeriv olla aga õnneks oli häid päevi ikka rohkem. Ma ei tea kas see on juhus või otsene tagajärg aga peale Giroudi pingilejätmist sai 2-4 koha tiimist 5-6 koha tiim.

                            Kommentaar


                              Päris ok lugemine, pole pikk ka. Võtab lühidalt kokku vast mida me kõik teame juba. Samas CEO räägib, et me saavutame üle...well thats that!

                              Kommentaar


                                Mingi kanal näitab tänast mängu ka, ei tea keegi?

                                Edit: Mac Bar õnneks näitab mingi soome kanali pealt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X