320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olgu siis tänased löödud ja löömata võimalused ka ära märgitud ja üle vaadatud, kes tahavad:











    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Cech oli võimas. Lenol hea õppida.

      Kommentaar


        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
        Cech oli võimas. Lenol hea õppida.
        Ei ütleks, et Cech tegi midagi sellist, mida Leno ei peaks olema suuteline tegema.

        Cechi jalaga mäng on nii kohutavalt halb, et nii ta ise kui terve kaitseliin on alati hirmust kanged, kui seda tegema peab.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Mentaalselt kõige nõrgem tiim liigas

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            Mentaalselt kõige nõrgem tiim liigas
            Peale liverpooli, kes alati hetkel kui kuld käeulatuses libiseb saatuslikult suvalisele jobile. Got that right!

            Kommentaar


              Wen.er on saadaval!
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas budu Vaata postitust
                Wen.er on saadaval!
                Olgu edasi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas budu Vaata postitust
                  Wen.er on saadaval!
                  Budu võiks rohkem postitada foorumis üldiselt. Väärt kraam.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    City ja Chelsea mängude järel kuulutada maailmalõppu. Tule taevas appi kui klassikuid tsiteerida.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      City ja Chelsea mängude järel kuulutada maailmalõppu. Tule taevas appi kui klassikuid tsiteerida.
                      kusjuures pea kõik lõpu kuulutajad on rivaalide toetajad

                      Kommentaar


                        Natuke juhtusin isegi nägema seda viimast mängu.

                        Kuigi ma arvan endiselt, et vana hea 80/20-teooria täies hoos (seda, mis on, ei hinnata) ja kahjuks Arsenali fännid ei tahtnud Wengeri kohta kihlvedu teha (et järglane on sitem), siis need kaks esimest suhkamit on saadud ikkagi eeldatavalt tugevamalt. Seega pole jauruks eriti vajadust.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Natuke juhtusin isegi nägema seda viimast mängu.

                          Kuigi ma arvan endiselt, et vana hea 80/20-teooria täies hoos (seda, mis on, ei hinnata) ja kahjuks Arsenali fännid ei tahtnud Wengeri kohta kihlvedu teha (et järglane on sitem), siis need kaks esimest suhkamit on saadud ikkagi eeldatavalt tugevamalt. Seega pole jauruks eriti vajadust.
                          Ning täpselt nii ju ka on. Ma ei viitsi kõiki lehti ja poste läbi kammida siin alates juunist, aga ma ei mäleta, et ükski Arse avatariga postitaja oleks kordagi maininud kordagi Wengerit sellises kontekstis. Arvestades, et uuel treeneril oleks vaja 2-3 akent oma käe järgi tegutsemiseks turul ja lisaks ka veel aega, et need mängijad kokku sulatada ja mängima saada siis 2 aastat võiks treenerile ikkagi anda, enne kui lennukeid rentima hakata.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Natuke juhtusin isegi nägema seda viimast mängu.

                            Kuigi ma arvan endiselt, et vana hea 80/20-teooria täies hoos (seda, mis on, ei hinnata) ja kahjuks Arsenali fännid ei tahtnud Wengeri kohta kihlvedu teha (et järglane on sitem), siis need kaks esimest suhkamit on saadud ikkagi eeldatavalt tugevamalt. Seega pole jauruks eriti vajadust.
                            kindlasti on Emery juba praegu parem kui Wenger. Mul lihtsalt pole hetkel võimalik millegi peale kihla vedada

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Ning täpselt nii ju ka on. Ma ei viitsi kõiki lehti ja poste läbi kammida siin alates juunist, aga ma ei mäleta, et ükski Arse avatariga postitaja oleks kordagi maininud kordagi Wengerit sellises kontekstis. Arvestades, et uuel treeneril oleks vaja 2-3 akent oma käe järgi tegutsemiseks turul ja lisaks ka veel aega, et need mängijad kokku sulatada ja mängima saada siis 2 aastat võiks treenerile ikkagi anda, enne kui lennukeid rentima hakata.
                              Mina hoian Wengeri teemat veel sütel vanamehehaisu teemaga. Aga minu arust ka selliste vastastega mingit võrdlust tuua on ennatlik.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                siis 2 aastat võiks treenerile ikkagi anda, enne kui lennukeid rentima hakata.
                                lol, nagu keegi seda aega tänapäeval annaks. Kaks mängu, kaks kaotust. Tik-tok.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X