320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
    nagu siin teemas korduvalt nenditud, võinuks kõik need 20 aastat esinelikus lõpetanud vanahärra paar aastat tagasi auga erru minna, nüüd aga visatakse enne lepingu lõppu ukse taha nagu vana koer



    hea tähelepanek, esimeste kohtade asemel seitsmendatega harjumine võinuks ka raskemalt minna,

    erinevus on ehk selles, et Wenger tegi selle CList ELi kukutamise faasi ise ära ja edasi väga palju hullemini minna ei saa
    See on tõsi. Selle positsiooni saavutamine, mis meil praegu on liigas, peaks Arsenali ressursside juures enamikule treeneritele jõukohane olema. Trikk on leida keegi, kes ikka siit ülespoole rühib. Ja pagan ükskõik kes, aga mitte Rodgers või mõni muu briti debiilik palun.

    Kommentaar


      Peaks ka mingit tribuuti jagama ja viisakusavaldusi jagama, aga paraku lugesin seda uudist üsna emotsioonitult ja see teebki, vähemalt minu silmis, kogu selle loo üsna kurvaks. Kui ikka usk ja usaldus on kadunud, ei saa ka vanade teenete eest kohe sitaks propsi viskama hakata, ehk juhtub see kunagi hiljem. Hetkel meenuvad just need valusamad ajad ja luhta läinud trofeed alates 2007/2008 big fuck upiga lõpetades CL finaaliga Barca vastu. Kusjuures isiklikult too 2007/08 hooajaga mingi tükike minust kadus ja olen tihtipeale ennast vaevanud küsimustega what if jne. See oli esimene hooaeg Henryta, mõnusalt uute tuultega koosseis, üle poole hooaja juhtida tabelit kuniks üks mees invaliidiks sõideti. Olen tänase päevani veendunud, et see liigatiitel kaotati just tol päeval. Kõike arvesse võttes oleks see tiitel tol ajal suurt rolli mänginud (eriti järgnevate aastate suhtes) ja ehk kirjutaksin täna vähe heledamates toonides, mitte ei nostalgitseks siin oleksite ja poleksitega. Huvitavaks tõotab minna sellegipoolest, jääme ootele ja monsjööle - head teed.

      Ja noh, see Euroopa Liiga...las ta tuleb ära siis, kasvõi Galatasaray eest.
      "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

      Kommentaar


        Prantsuse meedia

        Le Parisien are reporting that despite preliminary discussions with Chelsea, Carlo Ancelotti's priority this summer is to become Arsenal's next manager.
        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          Ma olen korra seda juba maininud, aga oleksin äärmiselt üllatunud, kui Ancelotti tuuakse. Öziliga jooksis ju Ancelottil ju Realis asi kiirelt kraavi ja tema oli üks peamine põhjus, miks sakslane sealt lahkus. Vaevalt oleks Özil uuele lepingule alla kirjutanud teadmisega, et Arsenal plaanib Ancelotti pukki tuua. Teine variant on muidugi see, et talle kinnitati Wengeri jätkamist ja nüüd on väikene üllatus.

          Kommentaar


            Bayerni fännina:
            Kas sinu klubi või sinu vana treener on hakanud aastatega väsima?
            Muuda oma vana ja võib-olla veidi väsinud klubi pehmest nn mäluvahust ning osaliselt värske ja sileda Ancefloppiga kaetud kattetreeneriga Realcalyptus võidukaks meeskonnaks. Tellides täna saate tasuta kaasa libisemiskindla põhja ja pestava kattega Paul Clementi. Pakkumine kehtib kõigile Londoni Tarbijate Ühistu toidukauplustes LTÜ liikme põhikaardi esitamisel. Pereliikme kaardile soodustus ei kehti. Kaasas kingitus: anatoomiline 3D Davide Ancelotti. Palun võtke see rott meie palgalehelt.

            Sõbraliku saarlasena:
            Loodan, et see on lihtsalt kuulujutt (olete niigi viimased aastad pidanud palju kannatama) ja toote omale asjalikuma treeneri, kes sobib sellesse keerulisse olukorda paremini. See on pelgalt minu arvamus aga Arsenal vajab pigem mõnda värsket uuendajat, näiteks Tuchel aga tema on juba PSGega liitumas. Jardim? Marco Rose?

            Kommentaar


              ESPN on Wengeri lahkumisest loo teinud.

              Officially, he wasn't pushed. He jumped. But it's the sort of leap you take into thin air when a group of board members with machetes have chased you to the top of the building and there's no way out. At some point the haze will clear, the retrospectives will end, the tributes will fade and we'll be left with one incontrovertible fact.

              Arsene Wenger was asked to leave.

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                See on pelgalt minu arvamus aga Arsenal vajab pigem mõnda värsket uuendajat, näiteks Tuchel aga tema on juba PSGega liitumas. Jardim? Marco Rose?
                Sa nagu arvad, et see on juhus, et Kristal ameti maha pani?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  ESPN on Wengeri lahkumisest loo teinud.
                  Kollane vaht.
                  Me ei tea sellest, mis klubis päriselt toimub, mitte midagi. Või miks muidu oli levinud retoorika kohaselt Arsenal viimasel kümnendil ühe mehe bänd? Kumb siis on tõsi - Wenger otsustas kõike või ei? Kas ei ole tegelikult loogilisem olnud kogu aeg arvata (ja see pole mingi tagantjärele teooria, seda on korduvalt ju ka varem siin teemas käsitletud), et too viimane kahe-aastane leping oligi mõeldud tegelikult aastasena? Et just selle aasta jooksul määrati ametisse kogu see seltskond - Barcelona Raul jalkadirektoriks, see Dortmundi Sven talendikütiks. See Sky tiimi lepingutemees, kelle nime ma olen unustanud ja ei viitsi guugeldada. Ja veel terve hunnik taustategijaid, kasvõi noorem Kroenke, kes pühendab isast rohkem aega jalgpallile. Kas see kõik polnudki lahkumisplaani osa? Kas tõesti on mõistlik eeldada, et tahetigi üht järjekordset viimast lepinguaastat ja sellega seonduvaid värinaid? Spekuleerimist hommikust õhtuni kas ta jääb, kas ta läheb. Ja kui läheb, siis kes tuleb. Ma ei ole näinud põhjust eeldada, et Wengeri taandumine polnud nii mõeldud. Siin viidatud kolm ja viis aastat tagasi oli lahkumine suhteliselt mõeldamatu. Tänaseks on rollid klubis suures plaanis jagatud selliseks, et on võimalik saabuda kellelgi, kes hakkabki pühenduma meeskonnale, treenimisele ja taktikale. Mitte ei disaini treeningkeskust ja ei vali bussis muusikat.

                  Kommentaar


                    Kas tõesti saab hakata jälle Arsenali mänge vaatama hakata

                    Wenger oleks pidanud minema juba siis kui Champions Leagues saadi Monacolt sisse kaheksandikfinaalis. Oli see vist 3 aastat tagasi. Lõpuks-.. Ma ise arvan ka, et surve oli lihtsalt juba liiga rets ja siis tehti nüüd asi viisakalt ära. Seda on ta kahtlemata väärt. Loodan, et nüüd lõppeb see prantslaste pidev import Arsenali ja enda silmaringi avardatakse.

                    Ja just täna mõtlesin ka seda. Naljakas kui vähenõudlikuks on Arsenali fännid läinud. Nüüd juba unistatakse Euroopa Liiga võidust, mis on täielik mudaliiga ja keegi seda eriti ei vaata. Ainuke tore asi oleks sealt tõesti CL koht ja sealt tulevad rahad.

                    Loodame parimat!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mted Vaata postitust
                      Kas tõesti saab hakata jälle Arsenali mänge vaatama hakata

                      Wenger oleks pidanud minema juba siis kui Champions Leagues saadi Monacolt sisse kaheksandikfinaalis. Oli see vist 3 aastat tagasi. Lõpuks-.. Ma ise arvan ka, et surve oli lihtsalt juba liiga rets ja siis tehti nüüd asi viisakalt ära. Seda on ta kahtlemata väärt. Loodan, et nüüd lõppeb see prantslaste pidev import Arsenali ja enda silmaringi avardatakse.

                      Ja just täna mõtlesin ka seda. Naljakas kui vähenõudlikuks on Arsenali fännid läinud. Nüüd juba unistatakse Euroopa Liiga võidust, mis on täielik mudaliiga ja keegi seda eriti ei vaata. Ainuke tore asi oleks sealt tõesti CL koht ja sealt tulevad rahad.

                      Loodame parimat!
                      Miks need prantslased nüüd sulle silma jäid?. Kohe aru saada, et pole arsenali mänge vaadanud, kui arvad, et prantslased halbades tulemustes süüdi.

                      Kommentaar


                        Euroopa Liiga mudaliigaks tembeldamine on ka ikka natuke liig kui vaadata klubisid kes seal mängivad. Pühapäeva fännide jaoks on kohta jah ainult CL aga paandunud fännide jaoks on EL samuti väga emotsioone ja põnevust pakkuv. Tõsi selleks tuleb ennast kursis hoida natukene laiahaardelisema liigavalikuga kui top 4-5.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mted Vaata postitust
                          Kas tõesti saab hakata jälle Arsenali mänge vaatama hakata

                          Wenger oleks pidanud minema juba siis kui Champions Leagues saadi Monacolt sisse kaheksandikfinaalis. Oli see vist 3 aastat tagasi. Lõpuks-.. Ma ise arvan ka, et surve oli lihtsalt juba liiga rets ja siis tehti nüüd asi viisakalt ära. Seda on ta kahtlemata väärt. Loodan, et nüüd lõppeb see prantslaste pidev import Arsenali ja enda silmaringi avardatakse.

                          Ja just täna mõtlesin ka seda. Naljakas kui vähenõudlikuks on Arsenali fännid läinud. Nüüd juba unistatakse Euroopa Liiga võidust, mis on täielik mudaliiga ja keegi seda eriti ei vaata. Ainuke tore asi oleks sealt tõesti CL koht ja sealt tulevad rahad.

                          Loodame parimat!
                          Kurb lugeda seda juttu siin kui aus olla. Ma pikemalt ei viitsi siin arutlema hakata teemal prantslased arsenalis vôi CL vs EL aga ütlen üht, et aastast 98 vaadatud ja kaasaelatud. On olnud häid aegu, halbu aegu, vahvaid ônnestumisi ja not so vahvaid. Sôltuvalt vôimalustest püüdnud alati jälgida enamus mänge, viimased aastad olnud jah suht nukker aga mis sa teed? Kui klubi südames siis nii heas kui halvas! See lootus, et nüüd järsku kôik hea on ka veits labiilne. Tegelt üldse häirib see wengeri peks eriti nüüd. Otsus olemas, arutleda vôime kas 1,3,5a too late - see ei muuda midagi enam. Jääme viisakaks ning tänud tehtud asjade eest ning liigume edasi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mted Vaata postitust
                            Kas tõesti saab hakata jälle Arsenali mänge vaatama hakata

                            Wenger oleks pidanud minema juba siis kui Champions Leagues saadi Monacolt sisse kaheksandikfinaalis. Oli see vist 3 aastat tagasi. Lõpuks-.. Ma ise arvan ka, et surve oli lihtsalt juba liiga rets ja siis tehti nüüd asi viisakalt ära. Seda on ta kahtlemata väärt. Loodan, et nüüd lõppeb see prantslaste pidev import Arsenali ja enda silmaringi avardatakse.

                            Ja just täna mõtlesin ka seda. Naljakas kui vähenõudlikuks on Arsenali fännid läinud. Nüüd juba unistatakse Euroopa Liiga võidust, mis on täielik mudaliiga ja keegi seda eriti ei vaata. Ainuke tore asi oleks sealt tõesti CL koht ja sealt tulevad rahad.

                            Loodame parimat!
                            Anna andeks, aga Euroopa Liiga on ka ikkagi karikas mida võita. Ja mis sul prantslaste vastu on? Ja ausalt ega meil nüüd viimasel ajal nii palju ka pole.

                            Kommentaar


                              Suht meh 4-1, selline sõprusmängu või hooaja eelse Aasia/Ameerika turnee vaib oli.

                              Kommentaar


                                No igal juhul Jardim keerab Monacoga etkel paska kokku.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X