320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
    Ebaõiglus ebaõigluseks, shit happens. Küll aga pole väga tihti mu kõrvu jõudnud keisse, kus kohtunikke ka järjepidevate lolluste eest kolmandasse liigasse istuma saadetakse (üks oli eelmine hooaeg, nimi ei meenu)
    Ma arvan, et kohtunike otsestel ülemustel on oma kindel süsteem, kus igale mängule antakse hinnang (kui on mingeid suuremaid eksimusi, siis küsitakse, et kuule äss, mida sa nüüd enda arvates mõtlesid jne) ja vastavalt mingile koefitsendile lükatakse vajadusel pikali ning võetakse raha ära.

    Kas seda võiks teha tihedamalt? Raske öelda, sest mis on nüüd see eksimus (need eksimused mingi hulga mängude jooksul), mille pärast peaks kohtuniku saatma "puhkama"? See polnud ju penalti, see oli punane, selle nurgalöögi pärast ei saanud Wenger jopet kinni... see oli käega löödud värav, see polnud sukeldumine, nüüd me peame Firminole 50 000 rohkem raha maksma ju... sa oled kiilakas, kole ja 69% pede ning muidu ka lihtsalt on su sitt vedel ja sama ka su vile.
    Lisaks, kas peaks arvestama ka eksimuse osakaalu mõjutavaid faktoreid?

    Krt, ma ei viitsi (vähemalt praegu) rohkem kirjutada.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Ma arvan, et kohtunike otsestel ülemustel on oma kindel süsteem, kus igale mängule antakse hinnang (kui on mingeid suuremaid eksimusi, siis küsitakse, et kuule äss, mida sa nüüd enda arvates mõtlesid jne) ja vastavalt mingile koefitsendile lükatakse vajadusel pikali ning võetakse raha ära.

      Kas seda võiks teha tihedamalt? Raske öelda, sest mis on nüüd see eksimus (need eksimused mingi hulga mängude jooksul), mille pärast peaks kohtuniku saatma "puhkama"? See polnud ju penalti, see oli punane, selle nurgalöögi pärast ei saanud Wenger jopet kinni... see oli käega löödud värav, see polnud sukeldumine, nüüd me peame Firminole 50 000 rohkem raha maksma ju... sa oled kiilakas, kole ja 69% pede ning muidu ka lihtsalt on su sitt vedel ja sama ka su vile.
      Lisaks, kas peaks arvestama ka eksimuse osakaalu mõjutavaid faktoreid?

      Krt, ma ei viitsi (vähemalt praegu) rohkem kirjutada.
      Nahui võiks saata kohtuniku päeva pealt kui on eksitud reegli vastu. Ei, väravavaht ei või penalti ajal joosta 5 meetrit sulle vastu; ei käsi on ainult siis kui see on tahtlik jne.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Wenger jutustab praegu.
        Sanchez:
        "That is a story that is well documented in the media, so I’ve not got a lot to add. It may or may not happen. It’s at that stage. If it doesn’t happen he will play on Saturday. I’ve worked on transfer for 30 years so it’s likely to happen but at any moment things can break down, that’s how the market is. As long as it is not over the line, you have to accept that it could not happen. These kind of things are never guaranteed."
        Aubameyang:
        No, I have nothing to add to that. With these kind of things it is better when it is are secret and don’t come out on it, then you announce it when it’s over the line. Apart from the deal I spoke about – Sanchez and Mkhitaryan, which could happen – nothing else is close.”
        Algselt postitas Stok
        Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

        Kommentaar


          Kieran Gibbs, Theo Walcott ja Alex Oxlade-Chamberlain mängivad nüüd kuskil mujal. Mõelge sellele korraks! Praktiliselt terve banter-era briti tuumik on nüüdseks edasi liigutatud. Rambo Jack on veel alles, näis kui kauaks neidki jätkub.

          Eeldusel, et metsapõleng tõeks osutub siis, Miki + Auba - Alexis = Progress. Alexise vorm alates suvest oli suht kaootiline, rassis mis ta rassis - palli kaotas ära rohkem kui kunagi varem. Ja juba varem oli tema mängustiil kergeks probleemiks just nende pallikaotuste pärast kuid lõpp-produkt oli siis paigas.

          Kommentaar


            Just.

            Alexis on üks maailma tippmängijatest, aga mitte sellisena nagu see hooaeg. Ning mitte ainult ei tähenda tema numbrite ärakukkumine seda, et meeskonnal on puudu tema väravad ja söödud vaid kui ta kaotab 30x palli ja ei sööda lisaks ka 20x õigesse kohta palli kui peaks siis sellel on meeskonna mängule üsna laastav mõju. Isegi parimatel aegadel oli tema "iseärasustel" küsitav väärtus, aga see hooaeg pole olnud kahtlustki, et see ei tööta meie kasuks.

            Üldiselt on mul täiesti pohhui, kas ta läheb Unitedisse, Citysse või kuskile mujale - müüma oleks pidanud juba suvel. Kui nüüd veel sellest asjast mingi raha või vastutulev mängija välja pigistada, on väga hästi. Inimesena ei tekkinud temaga mingit erilist sidet nende aastate jooksul, kuna isiksusena on ta ikka vägagi kuiv tegelane. Edu talle ja ta koertele Manchesteris.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Nii armas kuidas kui mängija ära läheb unustatakse kui hea ta tegelikult on.

              Poleks Crystali vastu ta kahte tootnud oleks teil käsil päris päris kurb seeria.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                Nii armas kuidas kui mängija ära läheb unustatakse kui hea ta tegelikult on.

                Poleks Crystali vastu ta kahte tootnud oleks teil käsil päris päris kurb seeria.
                Kas võiks nii, et sa prooviks vahepeal oma nokka mitte avada? Kus täpsemalt on midagi unustatud? Kus on keegi väitnud, et ta pole see aasta meile Palace'i mängus kasu toonud? Jutt on üldisest asjade käigust ja tema kasutegurist meeskonna mängule hooaja läbilõikes.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Kas võiks nii, et sa prooviks vahepeal oma nokka mitte avada? Kus täpsemalt on midagi unustatud? Kus on keegi väitnud, et ta pole see aasta meile Palace'i mängus kasu toonud? Jutt on üldisest asjade käigust ja tema kasutegurist meeskonna mängule hooaa läbilõikes.
                  Eks ma seletan siis lahti. Eestlaslik komme on kiruda mõnuga - räägime parem halvast.

                  Sanchez oli ainukene koos oziliga kes arsenali nii mõnegi mängija jaoks ahvatlevaks võis muuta, kui nüüd dortmundist mees ära toodaks saaks olukorra päästa, aga kui ei, siis siit tuleb suurem langemine kui viimane stagnante seisund seda olnud on.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    kui nüüd dortmundist mees ära toodaks saaks olukorra päästa,
                    Benitez: "In football, everything is a lie".

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Saver Vaata postitust
                      Naljaks küll mõelda, et "MA PEAN SAAMA REAL MADRIIDI REAL MADRIID PALUN PALUN" stiiliga vend kuskil Arsenalis maha potsataks.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Nii armas kuidas kui mängija ära läheb unustatakse kui hea ta tegelikult on.

                        Poleks Crystali vastu ta kahte tootnud oleks teil käsil päris päris kurb seeria.
                        #pepuvalu

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Eks ma seletan siis lahti. Eestlaslik komme on kiruda mõnuga - räägime parem halvast.

                          Sanchez oli ainukene koos oziliga kes arsenali nii mõnegi mängija jaoks ahvatlevaks võis muuta, kui nüüd dortmundist mees ära toodaks saaks olukorra päästa, aga kui ei, siis siit tuleb suurem langemine kui viimane stagnante seisund seda olnud on.
                          Ainukene lootus sinu puhul on, et sa ehk kasvad natuke suuremaks, vaatad natuke kauem jalgpalli ja saad aru, et ei ole vaja koguaeg oponeerida kõigele ja kõigile kui selleks põhjust ei ole. Ei, ei ole kirunud Alexist - alustasin sellest, et Alexis on WORLD CLASS mängija. Lihtsalt see, mismoodi ta praegu mängib, ei too meeskonnale kasu. Numbrid näitavad seda, silmaga mängu vaatamine näitab seda. Milline lause sellest võrrandist, on sinu jaoks hoomamatu suurus?

                          Ning see, milline allakäik võib või ei või tabada Arsenali peale Alexise lahkumist on ainult sinu märg unenägu. Reaalsuses toimivad asjad enamasti natuke teistmoodi. Ei ole ainult üks lahendus. Alexise numbrid kaovad - asemele tuleb keegi teine, need löögid ja söödud saab proovida keegi teine ja alati ei pruugi see isegi halb olla. Kui Cesc või RvP lahkusid, siis arvati samuti, et nüüd on lõpuks Arsenal top4st väljas - asemele tulid lõpuks hoopis Özil ja Alexis ning Arsenal võitis FA karikaid ja lõpetas liigas kõrgemal kui läinud meestega suudeti. Arsenali praegune madalseis on tingitud millestki muust kui nende ostujõust või mängijatest väljakul praegu või tuleval hooajal.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Ainukene lootus sinu puhul on, et sa ehk kasvad natuke suuremaks, vaatad natuke kauem jalgpalli ja saad aru, et ei ole vaja koguaeg oponeerida kõigele ja kõigile kui selleks põhjust ei ole. Ei, ei ole kirunud Alexist - alustasin sellest, et Alexis on WORLD CLASS mängija. Lihtsalt see, mismoodi ta praegu mängib, ei too meeskonnale kasu. Numbrid näitavad seda, silmaga mängu vaatamine näitab seda. Milline lause sellest võrrandist, on sinu jaoks hoomamatu suurus?

                            Ning see, milline allakäik võib või ei või tabada Arsenali peale Alexise lahkumist on ainult sinu märg unenägu. Reaalsuses toimivad asjad enamasti natuke teistmoodi. Ei ole ainult üks lahendus. Alexise numbrid kaovad - asemele tuleb keegi teine, need löögid ja söödud saab proovida keegi teine ja alati ei pruugi see isegi halb olla. Kui Cesc või RvP lahkusid, siis arvati samuti, et nüüd on lõpuks Arsenal top4st väljas - asemele tulid lõpuks hoopis Özil ja Alexis ning Arsenal võitis FA karikaid ja lõpetas liigas kõrgemal kui läinud meestega suudeti. Arsenali praegune madalseis on tingitud millestki muust kui nende ostujõust või mängijatest väljakul praegu või tuleval hooajal.
                            Kui sul on paha tuju, siis hinga 10 korda sisse ja välja enne postitamist.

                            Ma isegi ei quotinud sind, spets sellepärast, et sa kirjutasid täiesti okeilt. Üleüldine arvamus igalpool on hetkel selline negatiivne, sest parim poeg läheb võõrastesse kätesse.

                            Jah, pärast lahkumist ei tea me keegi mis ees ootab, see on lihtsalt MINU ISIKLIK arvamus - palun tee vahet sellel, mis keegi ütleb, et kohe KINDLASTI JUHTUMA HAKKAB vs mis mina arvan, et juhtub. Mina ei arvanud, et pärast rvp lahkumist midagi sellist juhtub, aga seda stagnantset seisu on juba kaua tunda olnud. Ma arvan, et nüüd on kõik endast niipalju pigistanud kui üldse võimalik ja järgmiseks hooajaks on võhm otsas - aga how the fuck seda mina peaks teadma? Järgmine suvi ostate äkki 5 super täiendust ja olete top2.

                            Aga no ehk on sinu arust see tõesti normaalne kuidas tüüpiline meedia ja wengeri läbipestud ajudega fänn arvab, et united ostab rahaga sanchezi ja see on ainukene põhjus miks ta manchesteri valib jne jne



                            BTW: sinu palli kaotamise jutt sancheze kohta - de bruyne on premis koos erikseniga kõige rohkem palli kaotanud. (Detsembri seisuga premis)
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Linnupoja, sa võiksid vahepeal ka midagi muud teha kui soccerneti foorumis postitada, ma ei viitsi sinu toodetud paska igal lehel lugeda.
                              Tee vahepeal tööd või midagi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                Naljaks küll mõelda, et "MA PEAN SAAMA REAL MADRIIDI REAL MADRIID PALUN PALUN" stiiliga vend kuskil Arsenalis maha potsataks.
                                Mul tekkis sama mõte Sancheziga ja ManU-ga. Ma juba kujutan vaimusilmis ette, kuidas Alexis ahastusest käsi laiutab ja kaaslasi pressima anub, kui 'spetsiaalne üks' käsib ülejäänud meeskonnal City või Sevilla vastu bussi parkida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X