320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    See mitte nii hea algus ja siis teise poolaja torm hakkavad juba tavaliseks saama. Özil võttis Lesteri ribadeks.
    Tahaks, et kohe alguses mängitaks aga samas minnes sisse imedes närvi ja tômmatakse puur täis ning veel kaunilt - i take that. Nuriseda ei saa ikka üldse hetkel.

    Iwobi - Tubli!

    Kommentaar


      Lausa lust (seos Katrin Lustiga puudub või on pelgalt juhuslik) oli vaadata, kena mõtestatud mäng, nii jätkata.

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Emeryball.
        Väga apetiitne värk, ja järjestikuste võitude klubi rekord on käe ulatuses. Kes oleks osanud sellist asja veel augustis oodata?

        Kommentaar


          Deem, kolmas värav võtab sõnatuks.
          "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

          Kommentaar


            väga kõva et Emery nii kiirelt mängima saanud selle meeskonna.

            Kommentaar


              Väga mõnus hommikul mängu kokkuvõte lahti teha ning lihtsalt nautida, mis meeskond rünnakul teeb :P Päev sai igaljuhul kena alguse.

              Kommentaar


                Kõrge viis. Mõnus oli vaadata.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                  Iwobi - Tubli!


                  Eilne MOTM.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Arsenal pikendas oma võitude seeria võimsa kümne mänguni pärast eilset 3:1 võitu Leicesteri üle. Niivõrd head hoogu pole näidatud juba üksteist aastat ning Jalgpall24 uuris Eestis elavatelt Arsenali fännidelt, mis on nende meelest oivalise seeria tagamaadeks.Thierry Henry legendaarses



                    Fännid ütlesid oma sõna sekka. Kas kiidad või laidad?
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Natuke juhtusin isegi nägema seda viimast mängu.

                      Kuigi ma arvan endiselt, et vana hea 80/20-teooria täies hoos (seda, mis on, ei hinnata) ja kahjuks Arsenali fännid ei tahtnud Wengeri kohta kihlvedu teha (et järglane on sitem), siis need kaks esimest suhkamit on saadud ikkagi eeldatavalt tugevamalt. Seega pole jauruks eriti vajadust.
                      Tuleb välja, et Wenger oli täiesti puss ikkagi.

                      Tänu jumalale, et ükski Arsenali fänn kihla ei tahtnud vedada ja olid sama pussud. Ostan nüüd teie raha eest endale veini, cheers!

                      Aga credit where credit is due. Tip-top.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Katk Vaata postitust
                        Happy 69 to Wenger!

                        Wengeri sünnipäeva auks suutis meeskond mängida isa ehitatud staadionil sellist jalgpalli millega see staadion ehitati. Ilus.



                        Sellega seoses hakkasin mõtlema, et see on vist tehnilise soorituse ja iluduse mõttes nüüdsest mu lemmik Emirates-era värav. Norwichi oma oli ilus, aga eilne oli ilusam.

                        PS. Palun mitte segi ajada tähtsusega. Emotsionaalse laengu osas on olnud ka "paremaid" ehk suuremaid väravaid.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Özili eeltöö kolmandale väravale oli lihtsalt niivõrd fantastiline, et:

                          1. Ma postitasin Arsenali teemasse vist esimest korda peale täisealiseks saamist (vana mant ei loe).
                          2. Ma salvestasin selle omale arvutisse (ainus muu jalgpalliteemaline klipp/video mu arvutis on üks paarihooajatagune Neymari rõige kossitagumine).
                          3. Ma olen kogu mängu (eriti teise poolaja) tipphetki täna mitu korda järgivaatanud, kuigi ma nägin mängu eile "laivis".



                          Katsun kindlasti tihemini mänge jälgida - glory või mitte, kuid ilusat ründavat jalgpalli on nauding vaadata ning mitu tuttavat nägugi tegusid tegemas (Mesut, Miki, Auba, Graniit jne.)

                          Kogu eilse ainus miinus? LENO. Võin garanteerida, et tegemist pole Leverkuseni-Lenoga - mees oli mitmes olukorras ebakindel kui mitte hädas...
                          et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                          Kommentaar


                            Leno osas jäi meelde mulle üks eksimus. See kui ta korneri ajal palli puhtaks läks lööma kuid feilis sajaga ning Lester lõi latti. Esimesel poolajal ehk vb oleks saanud ka värava ära võtta kuid ei saa nagu pahaks ka panna kui see rikošetist sedasi põrkas. Muidu tegi ka paar head tõrjet, eriti Maguire oma. Milles ta veel eksis muidu? Vb väljalöögid paar olid ka sellised kahtlased kuid siiski kõvasti paremad kui Cechi omad olnud.

                            Muidu aga see hooaeg neid vigastuste kohta laotavaid uudiseid on tore näha kodulehel. Seda siis asjaolul et asi on nähtav ning üheselt mõistetav mitte nii nagu Wengeri ajastul "3 weeks" mis läheb 1 aasta ja 3 nädala peale sujuvalt üle.

                            Kommentaar


                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Xhaka jätkab sealt kus viimases pelis lôpetas ehk LB ? 😂

                                Kommentaar

                                Working...
                                X