320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Poolakas võib mõelda igasuguseid asju, tõsiasi et poolakal on kehtiv leping Arsenaliga kuni 2019 paneb asjad paika. Kui Wenger ütleb, et tuled ja oled Cechile nr 2 perspektiiviga mõne aasta pärast esiväravavahi kindad üle võtta, siis tuleb tulla.

    Ongi hea võimalus näidata, mida ta seal Itaalias õppinud on. Mõni Roma fänn võibolla viitsib kommenteerida tema mängu - teil siin teemas meeldib seletamas käia küll tavaliselt, nüüd võimalus midagi huvitavat rääkida.

    Kommentaar


      Algselt postitas coco Vaata postitust
      Poolakas võib mõelda igasuguseid asju, tõsiasi et poolakal on kehtiv leping Arsenaliga kuni 2019 paneb asjad paika. Kui Wenger ütleb, et tuled ja oled Cechile nr 2 perspektiiviga mõne aasta pärast esiväravavahi kindad üle võtta, siis tuleb tulla.

      Ongi hea võimalus näidata, mida ta seal Itaalias õppinud on. Mõni Roma fänn võibolla viitsib kommenteerida tema mängu - teil siin teemas meeldib seletamas käia küll tavaliselt, nüüd võimalus midagi huvitavat rääkida.
      Ega see lasteaed pole või põhja korea, et kasvataja arsene tuleb ja ütleb, et jääd siin teiseks kindaks ja kõik. Ei tahaks väga uskuda ka, et lubataks midagi rohkem kui teise kinda kohta, tulevikus toodaks uus kutt sisse ja kõik. Kui ikka tahab väga ära minna, siis lastakse ka, mingit vihast mitte motiveeritud venda pole sinna pingile vaja.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Kust üldse mingi spekulatsioon Chesney üle siin. Selline eetrivaikus on selles vallas olnud ju. Ei ole hetkel midagi kummalegi suunale ehk siis ei sellest et jätkab meil ega sellest, et Rooma ostmisest huvitatud oleks. Tundub et tuleb tagasi koju aga see ka ainult tunde küsimus. Ja nüüd selline heietamine siin tühja koha pealt

        Kommentaar


          Algselt postitas coco Vaata postitust
          Poolakas võib mõelda igasuguseid asju, tõsiasi et poolakal on kehtiv leping Arsenaliga kuni 2019 paneb asjad paika. Kui Wenger ütleb, et tuled ja oled Cechile nr 2 perspektiiviga mõne aasta pärast esiväravavahi kindad üle võtta, siis tuleb tulla.

          Ongi hea võimalus näidata, mida ta seal Itaalias õppinud on. Mõni Roma fänn võibolla viitsib kommenteerida tema mängu - teil siin teemas meeldib seletamas käia küll tavaliselt, nüüd võimalus midagi huvitavat rääkida.
          Tsiteerides BeiN Spordi viimase Rooma mängu kommentaatorit Horncastelit, siis Šhzeszny puhul on tegemist hetke Serie A valitsejaga, temast paremat meest vähemalt saapamaal ei mängi. Esitlused on olnud kõik väga kõrgest klassist ja ei meenu ühtegi konkreetset prohmaka mängu, pigem mitmed mängud, kus mees on üksi oma imetõrjetega kolm punni meeskonnale toonud. Hetkeseisuga 14 puhta lehega liigas on talle ka garanteeritud Serie A selle hooaja kuldne kinnas(Vermääleni ja Juan Jesuse individuaalsete prohmaka mängudeta oleks neid puhtaid lehti vähemalt 20). Tugevused on reflekstõrjed, maast mängimine(kõvasti arenenud selle paari aastaga) ja pikad ohtlikud söödud ette. Kuna kastis on kõrgeid palle noolimas kolm koljatit, siis kõrgete pallidega pole pidanud ta väga palju tegelema ja seda võiks äkki pidada mingiks tema "nõrgaks" kohaks. Rusikatega lööb palli väga hästi puhtaks, aga kinni püüdmisel võib olla vähe ebakindel.
          Kuskil Arsenali Redditi teemas juhiti hiljuti sellele ka tähelepanu, et poolakas on tegemas imede hooaega ja on statistiliselt hetkel euroopa tippude tipus, aga selle peale tuli 40 lehekülge Arsenali fännide playa hate-i ja juttu kuidas Serie A-s väravavaht olla on palju lihtsam ja Premmis mängides ei maksa need numbrid ega näitajad midagi, sest premm on maailma parim liiga ja ainult seal tehakse tegusid. Niiet mine võta kinni, kus see tõde siis on.

          Algselt postitas malagar Vaata postitust
          Kust üldse mingi spekulatsioon Chesney üle siin. Selline eetrivaikus on selles vallas olnud ju. Ei ole hetkel midagi kummalegi suunale ehk siis ei sellest et jätkab meil ega sellest, et Rooma ostmisest huvitatud oleks. Tundub et tuleb tagasi koju aga see ka ainult tunde küsimus. Ja nüüd selline heietamine siin tühja koha pealt
          Viimased nädalad on mitu sõnavõttu Šhezny poolt tulnud, kus väidab et ta on Arsenali mängija ja mängiks uuel hooajal heameelega oma koduklubi eest edasi ja Arsenal on tore koht jne jne.


          e: paar vooru tagasi tehtud võrdlus premmi parimate poegadega





          e2: squawka statside põhjal saab näha kuidas näiteks DeGea on saanud 15 negatiivset auhinda ja Šhzehzny kõigest 4

          Lisatud failid
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Aitäh Countile ülevaate eest. Ja ma ütlen ise siiralt, et mulle meeldiks kui poolakas tagasi tuleks küll ( kindlasti leiab nüüd soovija kuskilt paari aasta tagant mõned mu postid, kus ma teda idioodiks sõimasin või midagi ). Mulle üldiselt meeldivad pisut hullud väravavahid ja Chesney läheb sinna kategooriasse, kui hullust oskused ka kannavad siis on ju ainult vahva.

            Kommentaar


              Tänud jah.

              Mulle meeldiks ka kui ta tagasi tuleks. Cech on hooaja lõpus tugev olnud aga vahepeal väristas päris korralikult koos ülejäänud satsiga. Eks muidugi vv-l on raske Arsenalis kui Wenger mingil hetkel jälle pragmaatilise lahenduse aknast välja viskab ja oma gung-ho Wengerballi mängima hakkab. 5-se kaitseliini taga tahaks iga vv mängida. Paraku ajalugu on näidanud, et Wenger pöördub kaitsetaktikatele vaid siis, kui asi päris jama on ja niipea, kui meeskond end kogunud on, läheb jälle ründavale taktikale üle.

              Seda olen kuulnud jah, et poolakas on statistiliselt see hooaeg üks Euroopa parimaid väravavahte. Pallijaotus tagant/jalaga mängimine, nagu ükspäev kirjutasin, on tema trump alati olnud. Nagu ka reflekstõrjed. Nõrk koht oli vanasti pudistamine kõrgetel pallidel ja kauglöögid. Cechiga on vähemalt standardite ajal rahulik, poolakate ajast mäletan et igasugune kõrge pall alasse oli närvivapustuse äärel olemine. Sellesmõttes Seria A-d ei jälgi ja ei oska öelda, palju seal satse on kes 'long-ball' ja 'set-piece' taktikaid kasutavad aga premmis on neid satse teadupärast päris palju. St et premmi vv üks tähtsamaid atribuute peaks olema kindlus teise korruse mängus.

              Wenger tavaliselt hard-balli ei mängi ja kui keegi siin olla ei taha siis ta pigem müüb ta maha, aga kehtiv leping ikkagi midagi nagu maksab ka. Ma saan aru, et linnupoegade maailmavaade on teen mida taha, situn kuhu tahan. Aga kui Wenger ütleb, et ma tahan et sa koju tagasi tuled, küll ta tuleb.

              Kommentaar


                In an exclusive interview the Arsenal goalkeeper, on loan at Roma, talks about his love for his parent club and how his spell in Italy has helped on and off-field


                Aga palun, nagu naksti, on ka poolakast artikkel ilmunud lovely Amy Lawrence'i sulest ning kõik viited mis siin klubi ja tuleviku osas on, ei ole kindlasti kuskilt otsast vihased ega viita soovile lahkuda. Otse vastupidi. Szczesny räägib kuidas ta siiani iga mängu kaasa elab ja kuidas Arsenali käekäik talle kõige tähtsam on. Reaalsus on see, et kui nüüd tulla, pikendada lepingut ja üks aasta Cechi taga ära oodata, siis võiks esikindad taas kätte tulla. Kui klubi sama meelt on, siis nii ilmselt ka läheks. Kui klubi nii ei arva, siis pole ka võimatu, et keegi kosilane kuskil ehk meile £15m käe peale laob.

                Samas pole ka võimatu, et kui ta tõepoolest tohutu arenguhüppe on teinud nii mänguliselt kui mentaalselt, siis ta kohe esiväravavahiks uuesti saab. Elame-näeme.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Põnevad uudised läksid täna liikvele, et Usmanov on teinud klubis enamusosaluse ostmiseks pakkumise 1,3 miljardi dollari väärtuses.

                  Allikas on Financial Times, ehk siis päris kollane uudis ei tohiks olla.

                  Iseasi muidugi, kas Kroenke müügist huvitatud on.

                  Kommentaar


                    Pidavat mitte olema.



                    Selle kuramuse võhikust ja ambitsioonideta rednecki keskpärasusse me ka mandume, nagu kõik tema teised franchise'id.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Tundub ju nagu korralik kasum olevat tondile. Et ehk vaatab selle pilguga peale, et mis ma seda 3 miljonit iga aasta lüpsan kui praegu saan korraliku noosi kohe korraga kätte.

                      Kommentaar


                        Kroenke ilmselt ei näe seda asja nii. Tema on pikaajaline investor mitte day-trader. Ta on isegi kuskil ka välja öelnud, et tema on Arsenalis 'for the long-term'.

                        Ühesõnaga, perses

                        Kommentaar


                          Alisher Usmanov fails with £1bn bid to buy out Stan Kroenke at Arsenal

                          Kommentaar


                            Loodame, et Jabba tuleb suurema pakkumisega tagasi.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
                              Põnevad uudised läksid täna liikvele, et Usmanov on teinud klubis enamusosaluse ostmiseks pakkumise 1,3 miljardi dollari väärtuses.

                              Allikas on Financial Times, ehk siis päris kollane uudis ei tohiks olla.

                              Iseasi muidugi, kas Kroenke müügist huvitatud on.
                              need oleks veel põnevamad kui Kroenke ka müüks. Aga vaevalt, et sitapea meile seda rõõmu teeb. Ma olen küll piisavalt meeleheitel, et vene pätti Teksase ätile eelistada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                                need oleks veel põnevamad kui Kroenke ka müüks. Aga vaevalt, et sitapea meile seda rõõmu teeb. Ma olen küll piisavalt meeleheitel, et vene pätti Teksase ätile eelistada.


                                Oma viis aastat tagasi ei olnud mõeldavgi, et suudaks klubi omanikuna seda Uzbeki limukat näha.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X