320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    arvestades, kui suur underdog Arsenal oli, on viik igati kobe tulemus

    Kommentaar


      Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
      Frustreeriv Iwobi
      Tea kas pani pidu jälle

      Kommentaar


        0-0 oli täitsa kobe tulemus. Parem kui Nottinghami metsa poistelt 4-2 sisse saada. Mis aga üllatas oli see, et Alexis oli pingil ning mängu sai. Ma arvasin, et diil juba paigas ning ei riskita tervisega.

         

        Miks ta üldse mänguaega sai peale eelmist horror-show'd + sellele eelnenud pidu? Muidu ideepoolest mängis paremini kui viimased korrad kuigi ta otsused viimasel kolmandikul, viimane pall ja löök on jätkuvalt kohutavad. Aga tekib küsimus mis see klubisisene karistus nüüd siis tal täpsemalt oli, näpuviibutus?

        Kommentaar


          ???

          Arsenal have approached Carlo Ancelotti to replace Arsene Wenger at the end of the season. While the Frenchman is under contract until 2019, the Gunners' hierarchy have decided he'll leave in the summer. The Italian has agreed a contract in principle worth €10m (£8.85m) a year. (Corriere dello Sport)
          Benitez: "In football, everything is a lie".

          Kommentaar


            Algselt postitas Saver Vaata postitust
            ???

            Arsenal have approached Carlo Ancelotti to replace Arsene Wenger at the end of the season. While the Frenchman is under contract until 2019, the Gunners' hierarchy have decided he'll leave in the summer. The Italian has agreed a contract in principle worth €10m (£8.85m) a year. (Corriere dello Sport)
            Ma võtaks selle pakkumise paugupealt vastu. Peamiseks küsimuseks Ancelottiga saaks ilmselt see, et kas Arsenal on valmis uute mängijate jaoks kõvasti raha lauale laduma.
            Iseenesest eelistaks kedagi nooremat kellega ehitada (Tuchel nt), aga praegu olen ma nous pmst ükskõik kellega edasi minema, sest Arsenega seda rallit enam ei sõida.

            Loodetavasti hoiaks uue peatreeneri palkamine ka Özili tiimis, aga see läheb juba helesiniste unistuste mängumaale

            Kommentaar


              Ancelotti v, no thx...Selles suhtes, et Arsenal v6iks erinevalt teistest, valida treeneri, kes valdavalt j2tkab sama stiiliga. V6i on liiga palutud
              "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

              Kommentaar


                Algselt postitas -21- Vaata postitust
                Ancelotti v, no thx...Selles suhtes, et Arsenal v6iks erinevalt teistest, valida treeneri, kes valdavalt j2tkab sama stiiliga. V6i on liiga palutud
                mis stiiliga ? peata kanad world 11 ? Mul hetkel stiilist kama, tahaks mõtestatult ühtse tiimina mängivat meeskonda, kellel on ka korralik tatkika, mida ka täidetakse.
                Ja nagu eespool öeldi, peaaegu kõik sobivad ka sellised feilid nagu Papa Carlo või Tuchel

                Kommentaar


                  Kohe võtaks Ancelotti ainult, et minu arvamus ei ole juhatuse liikme oma ja veelgi enam mitte keegi seal pole isegi mõelnud Wengeri välja vahetamisele. Fake news. Juhul kui see keegi ka nii mõtles siis oli ta vähemuses, miks muidu prantslasele uus leping anti pool aastat tagasi.

                  Selle stiili osas - wtf dude- olematu jama ehk müüt on see "stiil". Minu pärast mängime mõned aastad kasvõi kinnist/kaitsvat ja võidame või vähemalt paneme 100ga , kui et wengeri stiilis aastaid platsil soiuvat sideways&backwards *****, mis kuhugi ei ole viinud väga väga pikka aega(va FA cupis).

                  Kommentaar


                    Algselt postitas malagar Vaata postitust
                    mis stiiliga ? peata kanad world 11 ? Mul hetkel stiilist kama, tahaks mõtestatult ühtse tiimina mängivat meeskonda, kellel on ka korralik tatkika, mida ka täidetakse.
                    Ja nagu eespool öeldi, peaaegu kõik sobivad ka sellised feilid nagu Papa Carlo või Tuchel
                    S66tva, kontrolliva, domineeriva m2ngustiiliga. P6hjus, miks mulle see klubi meeldib. Mitte, et ma Wengeri j2tkamise poolt oleksin ja mitte, et sellise stiili viljelemine tal viimasel ajal v2lja oleks tulnud. Minu silmis on v6idul ja v6idul vahe, aga eks see ole maitse asi. Pigem tahaks n2ha Simeone sugust motivaatorit v6i m6nda paindlikumat noort treenerit.
                    "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                    Kommentaar


                      Ühe sauruse juurest otse teise juurde... See oleks küll omaette tase juba. Ancelotti parim enne on ammu läbi juba.

                      e: Bayerni periood tõestas, et ega kõlblik kuni ka enam kaugel ole...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -21- Vaata postitust
                        S66tva, kontrolliva, domineeriva m2ngustiiliga. P6hjus, miks mulle see klubi meeldib. Mitte, et ma Wengeri j2tkamise poolt oleksin ja mitte, et sellise stiili viljelemine tal viimasel ajal v2lja oleks tulnud. Minu silmis on v6idul ja v6idul vahe, aga eks see ole maitse asi. Pigem tahaks n2ha Simeone sugust motivaatorit v6i m6nda paindlikumat noort treenerit.
                        domineerivad pole me enam 10 aastat old. Ainult söödame. Ja ega Simeone ka seda söötvat domineerivat stiili ei esinda. Mulle selles mõttes Carlo sobiks, et peaks basic jutud ilusti toimima panema, ehk meeskonnatöö ennekõike. Sealt saas siis edasi põruta ilusa ja ründava stiili peale või midagi. Praegu on see vanker taktikaliselt nii ligadi logadi et jube

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Ühe sauruse juurest otse teise juurde... See oleks küll omaette tase juba. Ancelotti parim enne on ammu läbi juba.

                          e: Bayerni periood tõestas, et ega kõlblik kuni ka enam kaugel ole...
                          võimalik, aga tundub ikkagi parem kui praegune variant hetkel.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust

                            Ma võtaks selle pakkumise paugupealt vastu. Peamiseks küsimuseks Ancelottiga saaks ilmselt see, et kas Arsenal on valmis uute mängijate jaoks kõvasti raha lauale laduma.
                            Iseenesest eelistaks kedagi nooremat kellega ehitada (Tuchel nt), aga praegu olen ma nous pmst ükskõik kellega edasi minema, sest Arsenega seda rallit enam ei sõida.

                            Loodetavasti hoiaks uue peatreeneri palkamine ka Özili tiimis, aga see läheb juba helesiniste unistuste mängumaale
                            Tõenäoliselt mitte, sest Carlo oli just see, kes Özili Realis pingile kukutas ja peamine põhjus, miks Özil Realist leegid tegi. Kui Ancelotti confirmed, siis Özil tõenäoliselt väga kindel mineja. Özil on väidetavalt selline mees, kes vajab treeneri usaldust ja toetust ning kuna Ancelottiga on korra juba hapuks asi läinud, siis vaevalt, et uuesti tema juhendamise all mängida sooviks. RIP

                            Kommentaar


                              Saaks Jardim-i siis saaks kaitse, ründe ja 442 taktika paika 🙂

                              Kommentaar


                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X