320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Miki: 931 minutit, 22 korda on pall ära võetud, söödutäpsus 82,5 %
    Alexis: 1508 minutit, 48 korda on pall ära võetud, söödutäpsus 72,4 %
    KDB: 1971 minutit, 35 korda on pall ära võetud, söödutäpsus 83,1 %
    Eriksen: 1966 minutit, 49 korda on pall ära võetud, söödutäpsus 81,4 %

    ja boonusena

    Paul: 1134 minutit, 19 korda on pall ära võetud, söödutäpsus 84,6 %
    Elagu Paul.

    Ma julgeks igaljuhul väita, et Alexis on rohkem mängumees kui Miki.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
      Elagu Paul.

      Ma julgeks igaljuhul väita, et Alexis on rohkem mängumees kui Miki.
      sellele ei vaidlegi vastu ju keegi . Ma mõtlesin, et erinevat tüüpi ja rolliga mängijad.
      Ma ei tea, ma olen näinud numbreid, kus Alexis püstitas mingeid pallikaotuse rekordeid ühe mängu siseselt, äkki keegi statistikaguru oskab kommenteerida.

      Kommentaar


        Mees on sisuliselt üksi juba pikka aega Arsenali tassinud ja kaitsjaid ette võtnud ja teinud asju, kui teised hakkama ei saa ja nüüd on pask, sest kaotab palju palli?
        Tundub, et Arsenali fännid ei saa päris täpselt aru, kellest nad ilma on jäämas.
        Ja jutt, et ükski mees pole asendamatu ja küll leiab uue... Alexis pole mingi Walcott, kelle võid Iwobiga asendada.

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
          Tundub, et Arsenali fännid ei saa päris täpselt aru, kellest nad ilma on jäämas.
          Kas te olete lollid või mängite lolli? Ta läheb nagunii minema! Variant A-suvel tasuta. Variant B-tuleb Miki asemele. Ma olen rahul, kui Miki asemele tuleb ja kui Auba ka veel tuleb oleks see juba jackpot arvestades seda mis diile tavaliselt Arsenal jaanuaris teeb.

          Kommentaar


            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
            Mees on sisuliselt üksi juba pikka aega Arsenali tassinud ja kaitsjaid ette võtnud ja teinud asju, kui teised hakkama ei saa ja nüüd on pask, sest kaotab palju palli?
            Tundub, et Arsenali fännid ei saa päris täpselt aru, kellest nad ilma on jäämas.
            Ja jutt, et ükski mees pole asendamatu ja küll leiab uue... Alexis pole mingi Walcott, kelle võid Iwobiga asendada.
            Jumal, sa näed ja sa ei mürista!

            Ükski Arsenali fänn pole siiani veel öelnud, et väga hea, et Alexis ära läheb. Ükski Arsenali fänn pole öelnud, et Alexis pole olnud üks meie parimaid mängijaid viimastel aastatel. Mida Arsenali fännid hetkel ütlevad on see, et praeguses vormis/motiveerituse tasemel mängiv Alexis ei ole meeskonnale enam nii suur kasutegur nagu eelnevatel hooaegadel - pigem on tal ette tulnud mänge, kus tema 30 pallikaotust mõjuvad meeskonnale negatiivselt. Kuna on selge ka see, et ta ei soovi lepingut pikendada siis on kõikidele osapooltele parimaks lahenduseks lahkuminek. Õigupoolest oli õige hetk selleks suvel ning ilmselt peame ootama härra Wengeri memuaare, et teada saada mis siiski suvel viltu läks, et asju juba siis korda ei aetud. Praegusel ajahetkel on 6 kuu pärast tasuta äramineva Alexise vastu Mkhitaryani saamine veel isegi okei saak. Loomulikult ei ole 1:1-le võttes mängijad võrdsel tasemel ning Arsenal kaotab selles osas kindlasti, kuid see jääb juba klubijuhtide südamele, et olukorral selliseks lasti kujuneda.

            See on selge, et mõlemale mängijale ongi vaja hetkel keskkonna muutust. Alexis ilmselt leiab endas uue tuhhi Manchesteris ning Mkhitaryani jalgpalluriomadused sobivad ilmselt päris hästi Arsenali filosoofiaga. Võitja on selles olukorras ilmselt United, kuid nende rahasummade juures mida Alexisele kuuldavasti pakutakse, peabki natukene kvaliteeti vastu ju saama.

            Ning kordan veelkord, et praegu viitavad kõik märgid sellele, et Walcotti on asendatamas Aubameyangiga ning selle diili juures ei ole küsmustki kumb on oma karjääri jooksul kõrgema lennu teinud, vaatamata sellele kummal on hea pea õlgadel ja kumb on lihtsalt rumal neeger. Walcott oli ikkagi väga sügavale pingile vajunud praeguseks ning Welbeck/Iwobi just märkimisväärseid numbreid ei ole tootnud tema asemel.

            You win some, you lose some. Aga kui need kaks diili saaks reaalsuseks, siis ma ütleks, et Arsenali algrivi tulejõus kaotajaks ei jääks.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas futpoller Vaata postitust
              Kas te olete lollid või mängite lolli? Ta läheb nagunii minema! Variant A-suvel tasuta. Variant B-tuleb Miki asemele. Ma olen rahul, kui Miki asemele tuleb ja kui Auba ka veel tuleb oleks see juba jackpot arvestades seda mis diile tavaliselt Arsenal jaanuaris teeb.
              Mis see siia peaks puutuma?
              Ma räägin suhtumisest tema minekusse.

              Kommentaar


                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                Mees on sisuliselt üksi juba pikka aega Arsenali tassinud ja kaitsjaid ette võtnud ja teinud asju, kui teised hakkama ei saa ja nüüd on pask, sest kaotab palju palli?
                Tundub, et Arsenali fännid ei saa päris täpselt aru, kellest nad ilma on jäämas.
                Ja jutt, et ükski mees pole asendamatu ja küll leiab uue... Alexis pole mingi Walcott, kelle võid Iwobiga asendada.
                Segast peksad või? Keegi ei ütle et Alexis pask on. Tema pallikaotused paraku on fakt ju, aga see on asi mis tema vormisoleku korral ei ole väga probleem tavaliselt. Sai lihtsalt tõdetud, et ehk ilma temata saab veidi meeskondlikum mängustiil olema ja et Miki ehk nii palju ei kaota. Samuti kõik teavad et world class mängija on lahkumas aga kuna see on vältimatu siis üritame näha positiivset asemele tulijates ( juhul kui nad tulevad muidugi).

                Kommentaar


                  Üleüldiselt küsiks igasuguste ninjode ja co käest nahh see teie mure on? ... ning vaevalt kedagi siin arsenali fännidest huvitab Teie subjektiivne arvamus kuna:
                  Lahmitakse.
                  Tiritakse juttu kontekstist välja nagu kollane press seda teeb.
                  Teatakse mis on parim Arsenalile vs inimesed kes reaalselt toetavad ning vaatavad iga mängu ning on rohkem kursis infoga mis klubis liigub.
                  Naljaninad kel see nali väga ei ônnestu.

                  See alexise palli kaotused oli siin teemaks eelmine hooaeg, see hooaeg - scrollige tagasi ja viige kurssi end.

                  Môtted mis siin erinevad arsenali toetajad on postitanud on asjalikud, vaadates asju positiivses vôtmes ning keegi pole lahminud ega süüdistanud. Inimesed vôtke kokku end nüüd!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    Mis see siia peaks puutuma?
                    Ma räägin suhtumisest tema minekusse.
                    Minu arust käituvad siinsed härrad vägagi väärikalt. Mis nad peaksid teda taga siunama või?

                    Kommentaar


                      Ja üldse läheb kõik pekki nagunii.
                      2 nädala päras pallib Alexis Unitedis, Miki on naasnud Dortmundi. Aubameyang on Chelsea tiputormaja ja Malcom on kas Tottenhamis või Liverpoolis.
                      Johnny Evans jääb praegusesse klubisse pensionipõlve veetma. Lacazette ei leiagi Inglismaal oma mojot üles ja Özil saadab uue lepingu potile ja läheb ka Unitedisse suvel. Wilshere ja Welbeck saavad aga uued aastased vigastused.

                      Kommentaar


                        Marv ütles kõik ära, mis sellel Alexise teemal öelda olnuks vaja.

                        Malagar on ka optimismi täis ma näen.

                        Sellesmõttes, mehed, pole hullu. Ükskord me võidame niikuinii!

                        Kommentaar


                          Ma enda arust ei lahminud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas malagar Vaata postitust
                            Ja üldse läheb kõik pekki nagunii.
                            2 nädala päras pallib Alexis Unitedis, Miki on naasnud Dortmundi. Aubameyang on Chelsea tiputormaja ja Malcom on kas Tottenhamis või Liverpoolis.
                            Johnny Evans jääb praegusesse klubisse pensionipõlve veetma. Lacazette ei leiagi Inglismaal oma mojot üles ja Özil saadab uue lepingu potile ja läheb ka Unitedisse suvel. Wilshere ja Welbeck saavad aga uued aastased vigastused.
                            ilus.
                            THEO HERNANDEZ

                            Kommentaar


                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X