320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Wikat Vaata postitust
    Kas Arsenal ja Burnley ei ole mitte mõlemad praegu Euroopa Liiga kohtadel? Southamptoni võit muidugi muudaks olukorra põnevaks, sest mõlema meeskonnal on veel omavaheline kohtumine pidamata.
    5. koht: pääs Euroopa liiga alagruppi - Chelsea 60p
    6. koht: pääs Euroopa liiga kvalifikatsioonifaasi - Arsenal 54p
    7. koht: kadakast medal tubli saavutuse eest - Burnley 52p

    Kommentaar


      Ma saan nii aru, et EL koha saavad nii 5 koht, FA Cupi võitja ja EFL Cupi võitja ehk hetkeseisuga tagab ka seitsmes koht tabelis õiguse järgmisel hooajal Euroopa liigas kaasa lüüa. Seda muidugi juhul kui Southampton karikat ei võida.

      Kommentaar


        Tegelt nagunii poogen. Kui jääks välja siis jääks. Saabki liigale ning sealsete võõrsilmängude kaotamisele keskenduda.

        Kommentaar


          Algselt postitas Katk Vaata postitust
          Tegelt nagunii poogen. Kui jääks välja siis jääks. Saabki liigale ning sealsete võõrsilmängude kaotamisele keskenduda.
          Olen sada prossa kindel, et lüües jopevenna nihhi kohe pärast viimast mängu ja andes uuele treenerile sajad miljonid, mida teil raudpolt leidub, ollakse tuleval aastal tagasi kõvade pähklite hulgas. Rünne ja suures osas ka keskväli on teil piisavalt hea, et tiitlile mängida. Teema on kaitseliin ja pink. Tuleb raudkindel kaitseliin mehitada ja pingil luua olukord, kus ei pea validoli järgi kätt sirutama igakord, kui Özilile või Aubale kossi sõidetakse. Kes minu hinnangul peaks kotid pakkima oleks suvel:
          Cech (aeg on ümber)
          Mertesacker (aeg on ümber)
          Holding (et ei tekiks mingit ideed platsile toppida, saatke laenule)
          Monreal (pole seda klassi mees, kellega tiitlit küsida)
          Santi (muidu super aga sellisest jamast endise tasemele välja ei pruugi sipelda)
          Mustafi (pole see tase)
          Xhaka (loiva mujal)

          Rohkem ei oska hetkel öelda. Kolasinac oli sügisel kõva ja miks ei peaks uue treeneriga taas seda olema. Özil, Laca ja Miki pole küsimust. Elneny on vist hea küll, et pingil olla?

          Vaielge.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
            Olen sada prossa kindel, et lüües jopevenna nihhi kohe pärast viimast mängu ja andes uuele treenerile sajad miljonid, mida teil raudpolt leidub, ollakse tuleval aastal tagasi kõvade pähklite hulgas. Rünne ja suures osas ka keskväli on teil piisavalt hea, et tiitlile mängida. Teema on kaitseliin ja pink. Tuleb raudkindel kaitseliin mehitada ja pingil luua olukord, kus ei pea validoli järgi kätt sirutama igakord, kui Özilile või Aubale kossi sõidetakse. Kes minu hinnangul peaks kotid pakkima oleks suvel:
            Cech (aeg on ümber)
            Mertesacker (aeg on ümber)
            Holding (et ei tekiks mingit ideed platsile toppida, saatke laenule)
            Monreal (pole seda klassi mees, kellega tiitlit küsida)
            Santi (muidu super aga sellisest jamast endise tasemele välja ei pruugi sipelda)
            Mustafi (pole see tase)
            Xhaka (loiva mujal)

            Rohkem ei oska hetkel öelda. Kolasinac oli sügisel kõva ja miks ei peaks uue treeneriga taas seda olema. Özil, Laca ja Miki pole küsimust. Elneny on vist hea küll, et pingil olla?

            Vaielge.
            Karta on, et keegi uute mõtetega ning mingisugustegi nõudmiste ning mänguplaaniga treener suudaks antud satsist rohkemat välja pigistada
            Cechil on 2 hooaega julgelt parim enne möödas. Mertesackeriga pole selgi hooajal väga ju arvestatud ning juba 2017 suvest teada, et praegu on ta viimane hooaeg ning ta hakkab akadeemia tööd juhtima. Holding tundub nagu mees kes oleks 2 miljoniga ostetud Boltonist, mu poolest võiks maha müüa. Monreali osas vaidleks julgelt vastu, räigelt alahinnatud kõikide mitte-Arsenali toetajate poolt miskipärast. Santil saab leping läbi ning enam vast nagunii temaga ei arvestata, kurb, loodetavasti saab ka ambassadoriks vm. Mustafi on väga-väga hea, närvirakkude tapmises siis, Gabriel oli ka kindlam mees kui tema. Xhaka võiks korraliku treeneriga töötada küll.

            Mis sul aga puudu jäid olid Wilshere ja Welbeck. Esimene mängib kuidas jumal juhatab. Viimased 3-4 mängu äärmist paska. Teise peale ei anna loota kui tahad väravaid saada. Hooaja peale 3 mängu teeb kus meelega saab väravaid sisse löödud, muidu on tal kõik väravad mingid kogemata kondipõrked.

            Teised kõik on piisavalt asised, et edasi püha särki kanda.

            Kommentaar


              Õigus jah, Wilshere tahtsin ka lisada. Wellbeck ei tulnud meeldegi.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Wenger lahkub ise see hooaeg, kui lõppeb.

                Manager Arsene Wenger is to leave Arsenal at the end of the season, bringing to an end a near 22-year reign at the club.
                ..ja nii ongi

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Fakk.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Oo õudust! Äkki võidavad EL-i ja ikkagi pikendab veel 20-ks aastaks? Pliis!!

                      #wengerin
                      Kallis Stok! Kas tõesti midagi andekamat ei tule ? Eeldasin võibolla liiga palju sult, kahju.

                      Muidu Merci Arsene teemasse ka: Ma kurb, ma rõõmus, ma üllatunud, ma kurb jälle.

                      Kommentaar


                        On mis on siin viimased aastad, aga olgem ausad, kõva töö on tehtud ja mees väärib korralikult respecti.

                        Kommentaar


                          Arsenali klubi ajalukku on nagunii kirjutatud suurte algustähtedega, aga jäi natukene hiljaks enda lahkumisega. Oleks pidanud paar hooaega tagasi lahkuma nagu legend mitte praegu, kus 99% Arsenali poolehoidjatest on nagu JUMAL TÄNATUD.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Arsenali klubi ajalukku on nagunii kirjutatud suurte algustähtedega, aga jäi natukene hiljaks enda lahkumisega. Oleks pidanud paar hooaega tagasi lahkuma nagu legend mitte praegu, kus 99% Arsenali poolehoidjatest on nagu JUMAL TÄNATUD.
                            Tugevad protsendid sul ikka.

                            Aga Arsene läheb ikka pea püsti. Massiivne respekt mehele kes on teinud Arsenalist selle klubi mida ma armastan. Kuigi viimased aastad ajas ta ihukarvad püsti siis mina hindan teda pikemas plaanis massiivselt. Nüüd on aeg uuele ajastule Arsenalis ning loodame, et see tuleb veel parem, veel kirkam ja veel rohkemate karikatega. Merci Arsene!

                            Kommentaar


                              Lõpuks ometi. Paremat asja kui wengeri lahkumine ei saa tahtagi. Isegi kui esimese uue peatreeneriga ei õnnestu siis wengeri kui iganenud türanni lahkumine on igatahes edasiminek. 🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺🎉🎉🎉🎉🎉 Party all night

                              Kommentaar


                                Kes asemele?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X