Lehekülg 1713, kokku 1713 EsimeneEsimene ... 713121316131663170317091710171117121713
Näidatakse tulemusi 34 241 kuni 34 243, kokku 34243

Teema: Arsenal

Kahur Kasutaja marv3llous avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas coco Vaata postitust
    Tšiili kaevurilinna poisist on ka mõneti täitsa kahju. Ei õnnestunud lihtsa sinikrae taustaga mehel Londoni ärahellitatud suurlinna aristokraatide seas isegi ühtainsat sõpra leida, kes talle uue teekonna eel head teed oleks soovinud. Raske on see vaese inimese elu.
    Just, kuid nüüd on ta oma õnne kuulsas tööstuslinnas Manchesteris leidnud ning lõpp hea, kõik hea! Adios.

Samas pakib ühes teises hallis väikelinnas aga pakke üks glamuuri ja suurlinnasära järgi ihalev noormees. Nimeks tal Pierre. Wenger küll ütles, et ta ei tea sellest midagi ja ta ei tunne ühtki Pierre'i. Samas ega tema töö olegi kõiki ja kõike teada - meil on selleks teised mehed, nagu näiteks Sven ja Ivan. Igatahes Londoni ööklubid võivad rõõmustada, Londoni markantsemad preilnad võivad rõõmustada, ning Londoni ajalehetoimetused võivad ka kindlasti rõõmustada. Pierre'il saab kindlasti huvitav olema suures linnas.

Victoria Concordia Crescit

Perfektsuse Etalon Kasutaja Devil avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2002

Algupärane

Aitäh marv3llous ja coco, kuld.

Ma muideks olen nende leeris, kes arvavad et Arsenal tõmbas pikema õlekõrre, eriti kui PEA ka tõesti Arsenalis maandub.

Linnupojakesed muidugi arvavad, et Alexis on sajandi steal. Selle peale oskaks vaid öelda, et jube lühike mälu(või siis teadmiste puudulikkus).

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Devil Vaata postitust
    Aitäh marv3llous ja coco, kuld.

Ma muideks olen nende leeris, kes arvavad et Arsenal tõmbas pikema õlekõrre, eriti kui PEA ka tõesti Arsenalis maandub.

Linnupojakesed muidugi arvavad, et Alexis on sajandi steal. Selle peale oskaks vaid öelda, et jube lühike mälu(või siis teadmiste puudulikkus).
    Raske elu peab sul olema. Tunnen kaasa.
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud