320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Miks Giroud nii underrated on, imo läheb iga aastaga ainult paremaks. Hea meelega võtaks ta manusse põhiründajaks enne moratat.
    Miks mõned (kaasaarvatud mina) teda piisavalt ei hinda? Sest Giroud algrivistusest platsile minnes mängus Premmi TOP 6 tiimide vastu on suht... nigel. Ning kogu ründeliin sel juhul samamoodi. Ta skoorib ja mängib paremini impact subina või siis algrivistuses 10-20 tiimide vastu. Ja päris hästi isegi.

    Kommentaar


      Algselt postitas erxx Vaata postitust
      Miks mõned (kaasaarvatud mina) teda piisavalt ei hinda? Sest Giroud algrivistusest platsile minnes mängus Premmi TOP 6 tiimide vastu on suht... nigel. Ning kogu ründeliin sel juhul samamoodi. Ta skoorib ja mängib paremini impact subina või siis algrivistuses 10-20 tiimide vastu. Ja päris hästi isegi.
      Pigem on asi ikkagi taaskord kurikuulsas Wengeris, kes ei suuda stabiilselt meeskonda suurteks mängudeks ülesse kütta? Mõni üllatus hooajal ikka tehakse, aga sellist vormi nagu Chelsea/Tottenham/Liverpool jne suurtes mängudes ei näidata. Kuidas peakski ründaja suutma hästi mängida kui probleem on meeskonna häälestuses tähtsateks mängudeks? Lacazette on kiire, kes lööb väravaid, saab palli hästi omaks ning sobiks Özili ja Sancheze ja co palju paremini kokku mängima. Arsenali lühike sööt ja domineerimine peaks talle hästi sobima. Suudetakse Chamberlain ka klubis hoida, oleks kaks kiiret äärt, kiire ründaja ning Özili näol hea playmaker ründaja all. Arsenalil peaks olema nüüd tõestamise koht ja võimekust on ju piisavalt, et suuta mängijad klubisse jätta. Giroudi raha eest saaks tuua kindlasti mõne palju parema Central Midfieldi kui seda on Coquelin,Eleny,Ramsey ning see positsioon karjub teil lausa täienduste järgi.

      Kommentaar


        Algselt postitas erxx Vaata postitust
        Miks mõned (kaasaarvatud mina) teda piisavalt ei hinda? Sest Giroud algrivistusest platsile minnes mängus Premmi TOP 6 tiimide vastu on suht... nigel. Ning kogu ründeliin sel juhul samamoodi. Ta skoorib ja mängib paremini impact subina või siis algrivistuses 10-20 tiimide vastu. Ja päris hästi isegi.
        Millel põhineb su statistika? Vaatasin, et lõi see hooaeg 2 väravat top(manu, chelsea, tegelikult isegi 3 kui sinna PSG lisada) tiimide vastu, ei ütleks, et siin palju mängijaid on rohkem löönud. Anti nii vähe mänguaega ja kõmmutas ikka väga korralikult. Jah, subina on hea, mina ütleks jällegi, et põhimehena on veel parem.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Millel põhineb su statistika?
          Nähtud mängudest, alates Giroud liitumisest klubiga.

          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Vaatasin, et lõi see hooaeg 2 väravat top(manu, chelsea, tegelikult isegi 3 kui sinna PSG lisada) tiimide vastu, ei ütleks, et siin palju mängijaid on rohkem löönud. Anti nii vähe mänguaega ja kõmmutas ikka väga korralikult. Jah, subina on hea, mina ütleks jällegi, et põhimehena on veel parem.
          vs Liverpool 3-4 kodus, ei mänginud - Alexis tipus, löödi kolm väravat
          vs Chelsea 3-0 kodus, ei mänginud - Alexis tipus, löödi kolm väravat
          vs PSG 1-1 võõrsi, ei mänginud - Alexis tipus
          vs Tottenham 1-1, tipus oli Alexis-Walcott, Giroud tuli vahetusest sisse - väravat ei löönud
          vs Man Utd 1-1 võõrsil, tipus olid Alexis-Walcott, Giroud tuli vahetusest sisse - lõi viimase minuti värava oxi tsenderdusest
          vs PSG 2-2, Giroud algkoosseisus, Giroud lõi värava penaltist
          vs Man City 1-2, tipus, olid Alexis-Walcot, Giroud tuli vahetusest sisse - väravat ei löönud
          vs Chelsea 1-3, tipus olid Alexis-Walcott, Giroud tuli vahetusest sisse - lõi Monreali tsenderdusest viimasel minutil, kui mäng oli juba kaotatud
          vs Bayern 1-5, tipus olid Alexis, Giroud tuli vahetusest sisse - väravat ei löönud
          vs Liverpool 1-3, algkoosseisus, Giroud väravat ei löönud
          vs Bayern 1-5, algkoosseisus, Giroud väravat ei löönud
          vs Man City 2-2, tipus olid Alexis-Walcott, Giroud tuli vahetusest sisse - väravat ei löönud
          vs Tottenham 0-2, algkoosseisus, Giroud väravat ei löönud
          vs Man Utd 2-0, tipus oli Welbeck, kes lõi värava Giroud tuli vahetusest sisse - väravat ei löönud

          Ülalmainitud mängudest alustas Giroud neljas mängus. Ainsa värava nendes lõi PSG vastu penaltist.
          Vahetusest tuli sisse seitsmel korral. Nendest lõi kaks väravat. Manu vastu supervärav. Chelsea vastu samuti lõpuminutitel, aga mäng oli selleks ajaks juba kaotatud ning pinge mängust maas.

          Nagu sa siiski tabavalt ütlesid, Giroud sai vähe võimalusi. Aga seda põhjusega, mis põhineb statistikal sellest eelnevatel hooaegadel, kus ta sai piisavalt võimalusi Premmi top klubide vastu. Selle statistika võid ise otsida

          Sellegipoolest ma ei müüks Giroud ning ei vahetaks teda Morata või Mandzukici vastu - ta on tõesti väärt omas mahlas ning vajalik mees vahetusest tähtsates mängudes viimastel minutitel ning täiest omas elemendis algrivis Stõukide, Westbrommide ja Westhammide vastu.

          Kommentaar


            Algkoosseisu mängudes polnud tal seal midagi teha, terve meeskond sai korralikult kotte. Costa lõi eelmine hooaeg suurte vastu näiteks vaid 3.

            Lihtsalt minuarust ääretult underrated ja peaks ikkagi alustama, tundub sellist tüüpi mängija kes läheb aastatega paremaks. Võrdluseks näiteks zlatan kes on löönud rohkem väravaid olles 30+ kui 30-

            Aga jah, muidu saan su mõttest aru, hea vastus - tahtsin lihtsalt mainida, et selliseid vastuseid on meeldiv saada, inimestel ongi eri arvamused ja see ei tähenda, et ühel või teisel õigus oleks, muidu enamus ässasi siin kukuvad lihtsalt sõimama, sest ainult neil võib ju maailmas kõiges õigus olla.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Eks ma mängin siis jälle saatana advokaati.

              Giroud oli tõepoolest võrdlemisi kasutu esiotsa klubide vastu oma esimesel kahel hooajal. Kolmandal ja neljandal hooajal oli selgeid paremuse märke näha selles vallas - mitmed väravad City, Pooli, Spursi jt vastu. Eelmist hooaega tõsise argumendina arvestada on väga raske, 10 minutit mängu lõpus siin-seal mängida saades on keeruline midagi ära teha. Ja ometigi mäntsesterist tõi üliolulise viigipunkti ära.

              Aga peamini punkt on ikkagi see, et Giroudi sittus suurtes mängudes ei ole ainult tema probleem. See on kogu meeskonna probleem olnud aastaid. Arsenal on iga aasta top 6 omavaheliste mängude tabelis kas viimane või eelviimane. St et mitte Giroud ei ole nn 'flat track bully' vaid Arsenal üleüldiselt on. See aasta ei olnud erand: vs Chelsea - võit/kaotus, vs Spurs - viik/kaotus, vs City - kaotus/viik, vs Pool - kaotus/kaotus, vs ManU - viik/võit. 10 mängu 9 punkti. Võrdluseks nt Liverpoooli rekord: vs Chelsea - võit/viik, vs Spurs - viik/võit, vs City võit/viik, vs Arsenal - võit/võit, vs Manu - viik/viik. 10 mängu 20 punkti.

              Peamine probleem suurtes mängudes on ikkagi läbivalt olnud pigem nõrk keskväli, kes ei suuda mängu ohjeid enda kätte haarata. Hooaja lõpus Xhaka-Ramsey tandem näitas märke, et sealt võib midagi tulla. Aga üleüldiselt Coq ei tohiks algrivistuse lähedalgi olla, mängu lõpus 10-15 minutit lõhkuma tulla on tema roll.

              Aga teemasse tagasi tulles, Giroud on olnud suurtes mängudes mitte rohkem sitt, kui meeskond tervikuna. Valed taktikad, vale häälestatus võrdub sellega, et meeskond kaotab ja ründajal on raske seal ees üksi midagi ära teha. Õigesti manageeritud Giroud on väga hea relv kellele iganes, mingi paarikümne milku eest mehel minna lasta ja aasta pärast teda taga nutta tundub täiesti idiootne käitumine. Ja me oleme selleks kahtlemata võimelised! Kas te arvate, et Lacazette tuleks ja hakkaks kohe paugutama w? Giroudile on piisavalt mänguaega saadaval, Lacazette või mitte Lacazette.

              Kommentaar


                Algselt postitas coco Vaata postitust
                Peamine probleem suurtes mängudes on ikkagi läbivalt olnud pigem nõrk keskväli, kes ei suuda mängu ohjeid enda kätte haarata. Hooaja lõpus Xhaka-Ramsey tandem näitas märke, et sealt võib midagi tulla. Aga üleüldiselt Coq ei tohiks algrivistuse lähedalgi olla, mängu lõpus 10-15 minutit lõhkuma tulla on tema roll.
                Siia on meil tõesti vaja kedagi, karjub lausa. Ise lootsin, et äkki võibolla Tolisso aga tema kvaliteeti nägi Bayern ning nii ta läks. Seri teine sihuke ideaalne nii-öelda #8 aga tundub, et Rooma ta uus kodu. Kolmas, kes erutaks veel oleks Goretzka aga ilmselt ka see jääb unistuseks ning tuleb leppida järjekordselt tõdemusega not meant to be!

                Kommentaar


                  Mul on sama kartus, et isegi kui me vbla venitame kuskilt selle ründaja välja, ning oleme juba täiendanud vasakut äärt, siis seekord jätame end keskelt ikkagi haavatavaks. Xhaka-Ramsey näitas tõepoolest märke, et võiks asja saada. Samas backupiks on Coquelin-Elneny ... iga inimene näeb, et kvaliteeti ja sügavust ei ole piisavalt. Cazorla on surnud. Wilshere müüakse kindlasti maha. Ma olen väga mures selles #8 positsiooni pärast ning arvan, et 1. setembril ei ole seisud teistsugused.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Ma olen väga mures selles #8 positsiooni pärast ning arvan, et 1. septembril ei ole seisud teistsugused.
                    Võibolla on see ainult iga aastane juunikuine õhkõrn lootusesäde, kuid ma nii pessimistlik ei ole. Huviga Lemari ja Goretzka vastu seostavad Arsenali üsna usaldusväärsed allikad, nii et ilmselt klubi ikkagi tegeleb ka sellele positsioonile täienduse otsimisega. Kui valida saaks siis eelistaks isiklikult Schalke meest.
                    Minu murekoht on pigem see, et kui Lacazette on potentsiaalne Giroud asendus või upgrade (kuidas kellelegi) siis Alexisele asenduse (hetkel tema lahkumine ikka tõenäolisem kui uus leping) leidmine ei tundu üldse teemas olevat.

                    Kommentaar


                      Alexist ei saagi asendada kui aus olla ning Lemar on vasakäär (äkki seepärast mõeldakse temale). Worst case scenario Alexise lahkumise puhul, sama 3 taga formatsioon aga 2 puhast ründajat ees ning Mesut nende taga #10 aga mu mõtteviisis on juba 2 viga:
                      1. Wenger ja 2 ründajat ees tipus ... aasta siis oli ____
                      2. Can MÖ10 do it alone?

                      Kommentaar


                        Lemari kohta ma ei oska üldse seisukohta võtta. Ta on ju peamiselt vasak? Seal on meil ründavaimast kaitsvamani Iwobi, Kolasinac, Monreal. See kõlab pigem nagu Alexise replacement vasakründaja koha peal. Või siis Iwobi laenule.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Lyon president Jean-Michel Aulas has revealed it is unlikely Arsenal target Alexandre Lacazette will leave the club this summer.

                          When asked by Canal + if Lacazette would depart this summer, Aulas said: "I don't think so, no."
                          Benitez: "In football, everything is a lie".

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saver Vaata postitust
                            Lyon president Jean-Michel Aulas has revealed it is unlikely Arsenal target Alexandre Lacazette will leave the club this summer.

                            When asked by Canal + if Lacazette would depart this summer, Aulas said: "I don't think so, no."
                            Ta räägib üldse palju, ilmselt imetleb end peeglist ka rohkem kui korra päevas. All is good!

                            Kommentaar


                              Tüüpiline Aulas` ja tema mind games. Ülemäära tõsiselt ei tasu võtta. Samas äkki suutis Griezmann, kes Lacazette`iga koos kuskil USA-s chillimas käis, mehe ära veenda, et ta talveni Lyonis oleks, et siis bani lõppedes saaks Atleticosse liikuda.

                              Kommentaar


                                Benitez: "In football, everything is a lie".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X