320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    lol, nagu keegi seda aega tänapäeval annaks. Kaks mängu, kaks kaotust. Tik-tok.
    Sign of the times. Generatsioon Z ja sotsiaalmeedia influencerid vajavad muidugi instant gratificationit ning iga mõte ja peeretus on vaja avaldada, mida kõlavam ja vastuolulisem, seda parem.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      See on tore, kui vahelduseks tuleb pundit ja räägib törtsu mõistlikku juttu ja ei karda "omade" pihta paar lasku tulistada seda tehes (Allardyce).

      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Need, kes hetkel Unaid kritiseerivad kahe mängu põhjal, mis mängiti kõige kõvema ja ka väga kõva vastase vastu, ei tea lihtsalt jalkast suurt midagi. Eeldada, et mees tuleb selle vusserdise juurde, milleks on Arsenal muudetud viimase kümnendi jooksul, ning kohe lammutab, veidi totakas. Vaevalt Arsenal sel hooajal meistriks tuleks näiteks Guardiolaga pukis. Isegi tal oli vaja hooaega, et selekteerida puujalad välja ja me kõik teame, mis teisel hooajal juhtus. City sealjuures polnud pooltki nii sitas seisus omadega kui hetke Arsenal.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Peab tõdema ja, et Gary Neville on kujunenud väga asiseks punditiks. Tüüp ei aja mingit oma ega ammugi ka populaarset agendat taga vaid jagab üsna neutraalseid ja pädevaid kommentaare. Kui kellelegi hagu alla paneb siis pigem asja eest. Ja see Emery ja Allardyce meeskondade erinevuse välja toomine oli tase . Lisaks mainis ka oma Valencia kogemust, mis oli talle ikka väga ....

          Kommentaar


            Te lootsite siin keegi kohe säravaid tulemusi v? Puha kukkunud peab olema ikka.

            Kommentaar


              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
              Te lootsite siin keegi kohe säravaid tulemusi v? Puha kukkunud peab olema ikka.
              Süvenemata on hea sisse lennata jah nii. Mitu Arsenali vapiga siin on kohe tulemusi oodanud? Või üldse kes siin meie foorumis on seda oodanud?
              See on jälle mingi kollane p*sk nagu ikka, millele üritavad õli tulle visata Paksu Sämmi laadsed.Ehk siis no news jutud tegelikult.

              Kommentaar


                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                Te lootsite siin keegi kohe säravaid tulemusi v? Puha kukkunud peab olema ikka.
                Mu naine vaatab jälle jalgpalli ja ma näen väljakul rohkem mental strengthi ja üritamist kui viimase 5 aasta peale kokku. Lisaks on läbi saanud favoriitide eelistamine ja mulle meeldib Emery arendatav mängustiil, kuigi Cechi palliga mäng paneb südame värisema. Kokkuvõttes ootasin säravaid tulemusi küll muutuste näol ja olen neid ka kahes esimeses mängus saanud See, et proua mänge jälle vaatab ja kaasa elab on lausa sädelemine ja ise ka tunnen, et elan uue energiaga kaasa jälle.

                Muidu oleks olnud sillas kui oleks neist kahest mängust saanud 3 punni ja rahul ühe punniga. Hooaja peale loodan hea õnnestumise korral esineliku kohta ja arvan et see on võimalik ka. Samas ei ole mingi 5-6 ka liiga pettunud, kui näen hooaja jooksul, et Emery skeemi hakkatakse korralikult jälgima ja et tal õnnestub terad sõkaldest eraldada. Peaasi et vanale viisakalt aega antakse.

                Kommentaar


                  Eks Unai ole end juba tõestanud nii Sevillas kui ka PSG juures, kuigi Prantsuse liiga võit PSG puhul on samakohustuslik kui Bayernil Saksamaal. Kuid ikkagi usutavasti ka õige mees Arsenali edasi viima. Samas mehele endalegi proovikivi missugune. Õiglane oleks talle aega anda paar aastat, enne kui võllanööri määrima hakata. Teades Arsenali juhtkonda, selle ta ka saab.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                    Eks Unai ole end juba tõestanud nii Sevillas kui ka PSG juures, kuigi Prantsuse liiga võit PSG puhul on samakohustuslik kui Bayernil Saksamaal. Kuid ikkagi usutavasti ka õige mees Arsenali edasi viima. Samas mehele endalegi proovikivi missugune. Õiglane oleks talle aega anda paar aastat, enne kui võllanööri määrima hakata. Teades Arsenali juhtkonda, selle ta ka saab.
                    Sevilla osas nõus, midagi seal tõestas, eriti Euroopa mängudes. Liigas nii ja naa, aga pigem nii. Eelkõige tõestas ta end esialgu Valencias, küll seda ikkagi klausliga, sest nõudlikud valencialased lasid talle lõpus muidugi konstantselt vilet.
                    PSG-ga kärssas ta aga tõsiselt, igas mõttes. Ja sellest minu hetkeveendumus, et tippklubis tal asja siiski pole, pole selleks meeste juhendamisoskust.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Ma ei nimetaks seda kärssamiseks. Meistrite liigas langeti muidugi veidralt aga ka vilemeeste abiga nahhui aga eks tiimi ongi raske oma käpa all hoida, kui rahaboss käseb sul enne igat mängu keelega üle Neymari kottide tõmmata. Treener peaks nii mängijate kui juhtkonna jaoks olema igast mängijast autoriteetsem.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                        Ma ei nimetaks seda kärssamiseks. Meistrite liigas langeti muidugi veidralt aga ka vilemeeste abiga nahhui aga eks tiimi ongi raske oma käpa all hoida, kui rahaboss käseb sul enne igat mängu keelega üle Neymari kottide tõmmata. Treener peaks nii mängijate kui juhtkonna jaoks olema igast mängijast autoriteetsem.
                        Jah. Kui seda ei suuda, tuelb treeneril endal peeglisse vaadata, mitte öelda, et ou, Ney ja see teine mees, lahendage oma asjad omavahel.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Või siis nagu Liverpoolil endal pärast Sir Kenny esimest lahkumist. :P
                          Päriselt? Oot, aga see üleminek kestab ju veel. Ülim jõhkard oled.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                            Sevilla osas nõus, midagi seal tõestas, eriti Euroopa mängudes. Liigas nii ja naa, aga pigem nii. Eelkõige tõestas ta end esialgu Valencias, küll seda ikkagi klausliga, sest nõudlikud valencialased lasid talle lõpus muidugi konstantselt vilet.
                            PSG-ga kärssas ta aga tõsiselt, igas mõttes. Ja sellest minu hetkeveendumus, et tippklubis tal asja siiski pole, pole selleks meeste juhendamisoskust.
                            Järelikult on õiges kohas?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Devil Vaata postitust
                              Päriselt? Oot, aga see üleminek kestab ju veel. Ülim jõhkard oled.
                              Ma loodan ka Manule ja Arsenalile 20 aastat põuda .

                              Kommentaar


                                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                                Ma loodan ka Manule ja Arsenalile 20 aastat põuda .
                                Classic Live fànn. Ise ei suuda kuidagi võita ja siis hakatakse lootma teiste tiimide altminekuid, et ise nats kõrgemal olla.
                                Parem vaadake endale otsa ja mõelge. Miks viimati Liverpool siis laineid lõi, kui sa veel sügelus isa pükstes olid?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X