320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas erxx Vaata postitust
    Miki agent on Mino Raiola ning Wengeri klubis viibimiseni on too raudpolt Arsenali blacklistis. Tõenäoliselt jääb sama ka peale Wengerit, arvestades klubi ostupoliitikat. Hankimise tõenäosus seega 0%.
    See (ületulek) on tegelikult üks indikaator sellest, et midagi on klubis siiski toimumas. Viimase aasta jooksul on kaadri taga ametisse määratud 11 uut inimest, nähtavamad või siis olulisemad ilmselt too saksa Sven ja hispaania Raul, kes kahtlemata ei ole jalgpallidirektor. Üks variant on, et Wenger on vanuigi muutunud leebemaks ja saanud aru, et tule vastu tuleb tulega võidelda (kahtlen). Kõige loogilisem teooria on siiski, et käesolev on tõesti Wengeri viimane aasta ja alternatiivsed lahendused toimetamiseks kasvõi üleminekuturul on taustal rakendumas.

    Kommentaar


      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
      See (ületulek) on tegelikult üks indikaator sellest, et midagi on klubis siiski toimumas. Viimase aasta jooksul on kaadri taga ametisse määratud 11 uut inimest, nähtavamad või siis olulisemad ilmselt too saksa Sven ja hispaania Raul, kes kahtlemata ei ole jalgpallidirektor. Üks variant on, et Wenger on vanuigi muutunud leebemaks ja saanud aru, et tule vastu tuleb tulega võidelda (kahtlen). Kõige loogilisem teooria on siiski, et käesolev on tõesti Wengeri viimane aasta ja alternatiivsed lahendused toimetamiseks kasvõi üleminekuturul on taustal rakendumas.
      Ei julge veel loota, et Arseen mõõga otsa end kukutab, aga mingid suured muutused on käimas küll klubistruktuuris. Ehk tõesti saab nahka veel.

      Kommentaar


        Miki väga hea mängumees ning sobib Arsenali kindlasti palju rohkem kui unitedisse! Saaks sama vormi mis Dortmundi parimatel aegadel. Väga ok!
        Ole sõber alati, muidu teen sust salati

        Kommentaar


          Algselt postitas the Kop Vaata postitust
          Miki väga hea mängumees ning sobib Arsenali kindlasti palju rohkem kui unitedisse! Saaks sama vormi mis Dortmundi parimatel aegadel. Väga ok!
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Tegelt pole teil ju nuriseda midagi. Pole veel küll Done deal aga muidu oleks suvel lihtsalt tasuta ära läinud ja oma rahasi pidanud kulutama. Miki on väga hea mängija ka lisaks.

            Özili osas veel lootusi on?
            ..ja nii ongi

            Kommentaar


              Siin käib nagu Laika lohutamine kellelt kosmosesüstik ära võetud ja purilennuk asemele antud. "See on jumala hea, saab lennata küll ".

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust

                Lisaks:



                The Telegraph say Arsenal are ready to increase their bid for Pierre-Emerick Aubameyang after an opening £45m offer was rejected. Dortmund want around £55m.

                Hea - Giroudi ei tohi müüa. Giroudile tuleb ehitada kuju Ashburton Grove'i ette. Andke Dortmundile lihtsalt mis nad küsivad ja pole vaja sinna kedagi lisaks saata. Kui, siis Welbecki ehk.
                Selliseid kaikaid nagu Welbeck osatakse ikka ainult Inglismaal hinnata. Olen veendunud, et Dortmund sellist tegelast küll ei soovi isegi kui ta tasuta mängiks.

                http://www.last.fm/user/kurat_

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                  Selliseid kaikaid nagu Welbeck osatakse ikka ainult Inglismaal hinnata. Olen veendunud, et Dortmund sellist tegelast küll ei soovi isegi kui ta tasuta mängiks.
                  Absoluutselt. Kui ainult tuleks mingi Sunderland ja paneks £20m lauale.

                  Samas, teistes uudistes - Ivan, Huss ja Sven on Dortmundis (teise pildi taustal Aubameyangi auto):









                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                    Siin käib nagu Laika lohutamine kellelt kosmosesüstik ära võetud ja purilennuk asemele antud. "See on jumala hea, saab lennata küll ".
                    Kas nii loll on väga raske olla?
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Kas nii loll on väga raske olla?
                      Mees vaatab, et naaber jube jooma hakanud. Näeb naabrimeest hoovis juhuslikult ja küsib siis teiselt üle aia : "egas sa juba neid vaikeseid kuradikesi pole nägema hakanud". Joobar mõtleb ning ütleb siis: "Ise ei ole aga ükskord nägin kuidas sinu juurde küll tulid".



                      Mu eelmine post oli tegelikult natuke läbi arooniate tulnud.
                      Sellest kui loll ma olen või kui raske mul olla on loll...Ma ei oska isegi vastata su küsimusele. See võib ka muidugi tulla sellest mis sa küsisid !?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                        Siin käib nagu Laika lohutamine kellelt kosmosesüstik ära võetud ja purilennuk asemele antud. "See on jumala hea, saab lennata küll ".
                        Miks sa mind ei lohutanud kui mu naine ära läks ja su ema asemele tuli.

                        Kommentaar


                          Pole paha kui Dortmundi aegne duo ära tuuakse. Saab asja
                          Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Miks sa mind ei lohutanud kui mu naine ära läks ja su ema asemele tuli.
                            Sest ma sain mampsi jutust aru, et kui ta Kiirabiga sinu juurde jõudis siis sa olid oma homodest sōpradega toas paljalt ja tegid asju mille peale Martin Helme tahaks, et sinu pea veereks.
                            Aitab teema risustamisest vast kah !

                            Kommentaar


                              Lõpuks siis ametlik

                              Kommentaar


                                Benitez: "In football, everything is a lie".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X