320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Minu arvamus põhineb sellele, et ma olen oma elus näinud Ever Banegat mängimas ning mul poleks midagi selle vastu, kui ta meie keskväljal oleks üheks optsiooniks. Nagu ma ka oma esialgses postituses ütlesin.

    Rixxeri arvamus temast, Arsenali ambitsioonidest mängijateturul, treenerivalikust või kõigest muust on tore, aga ultimately just lihtsalt "kõvatamine", nagu sa end väljendasid. Sellest ka minu vastus. Kui see sind miskipärast häirib, siis soovitan edaspidi mitte siia teemasse vaadata, või mind ignoori panna. Sinu panus üldisesse teemaarendusse oli just anyway totaalne 0.
    Millal sa teda mängimas oled näinud? Siin on suur vahe, kas kaks aastat tagasi ELi finaalis või lõppenud hooajal. Tore ka muidugi, et sa tead mitu Sevilla mängu ma hooaja jooksul olen vaadanud. Aga mul oleks ääretult hea meel, kui ma eksin. Ei tahtnud kõvatada vms, banegat on sel hooajal olnud Evertoni tase, koondise eest ka. Ju siis see on arsenali ambitsioon.
    Ma oleks Emery klientide tasumisel klubisse äärmiselt ettevaatlik. Aga siin teemas pole mõtet arvamust ju avaldada, Marc teab ja tal on iga posti jaoks pilt või kaks.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
      Millal sa teda mängimas oled näinud? Siin on suur vahe, kas kaks aastat tagasi ELi finaalis või lõppenud hooajal. Tore ka muidugi, et sa tead mitu Sevilla mängu ma hooaja jooksul olen vaadanud. Aga mul oleks ääretult hea meel, kui ma eksin. Ei tahtnud kõvatada vms, banegat on sel hooajal olnud Evertoni tase, koondise eest ka. Ju siis see on arsenali ambitsioon.
      Ma oleks Emery klientide tasumisel klubisse äärmiselt ettevaatlik. Aga siin teemas pole mõtet arvamust ju avaldada, Marc teab ja tal on iga posti jaoks pilt või kaks.
      Jumala eest, postita aga. Lihtsalt ma ei näe mismoodi sa saad eeldada, et sinu arvamus = absoluutne tõde ning sealt pealt veel edasi panna patroniseerivalt, on ka kindlasti hea moodus mismoodi seda teha.

      Aga, et kust saaks siis kuskilt sarnaste oskustega kogenud mängija, kes poleks "Evertoni tase" ning oleks nõus rotatsioonis mängima meil ja maksaks sama raha? Loodame, et Banega jutt on siis agent-talk ja klubi skaudid võtavad nõu kuulda ja teavad paremini.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Jumala eest, postita aga. Lihtsalt ma ei näe mismoodi sa saad eeldada, et sinu arvamus = absoluutne tõde ning sealt pealt veel edasi panna patroniseerivalt, on ka kindlasti hea moodus mismoodi seda teha.

        Aga, et kust saaks siis kuskilt sarnaste oskustega kogenud mängija, kes poleks "Evertoni tase" ning oleks nõus rotatsioonis mängima meil ja maksaks sama raha? Loodame, et Banega jutt on siis agent-talk ja klubi skaudid võtavad nõu kuulda ja teavad paremini.
        Mis siin täpsemalt patroneerivat oli? Oligi ju minu arvamus, kes ma Banegat olen pisut jälginud ja natuke sevillaga läbi suuremate fännide jutu kursis olen. Arsenal minu meelest ei vaja rotatsiooni mängijaid, vaid rebuildi noorte ümber, kus tuleb võtta riske, sest noori superstaare muidugi turul nagu värsket kartulit võtta ei ole. U nagu arsene tulles tegi ( mitte võtta üks ühele, vaid vaadata suunda). Senised valikud alates peatreenerist kuni lichtsteinerini....ongi see õnnetu nojah. Kahju. Banega asemel juba on need özilid, Ramsey d jne. Päris otsas ka maailmas need noored ja potentsiaali kas mängijad ei ole.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
          Arsenal minu meelest ei vaja rotatsiooni mängijaid, vaid rebuildi noorte ümber, kus tuleb võtta riske, sest noori superstaare muidugi turul nagu värsket kartulit võtta ei ole. U nagu arsene tulles tegi ( mitte võtta üks ühele, vaid vaadata suunda). Senised valikud alates peatreenerist kuni lichtsteinerini....ongi see õnnetu nojah. Kahju. Banega asemel juba on need özilid, Ramsey d jne. Päris otsas ka maailmas need noored ja potentsiaali kas mängijad ei ole.
          Ma ei tea, aga see on puhas oma fantaasia sul kõik. Aga olgu, räägime siis asjad rahulikult lahti.

          Esiteks, nimetad sa järjepidevalt Emery valikut peatreeneriks, ambitsioonituks. Olgu, ju siis on temast selline arvamus sul kujunenud - seda ma muuta ei saa hetkel. Seega jätame praegu selle osa kõrvale.

          Teiseks, Arsenal vajab rebuildi, aga mitte mingisugust noorte ümber ehitamist ning õnneks on klubijuhid ka ilusti aru saamas, mis valesti läks viimased kaks Wengeri aastat ja kuidas rebuildi teha.

          Arsenalil on ilus tuumik põhimängjaid oma parimas vanuses olemas. Justnimelt need "özilid". See on ju selgemast selgem, et viimased kaks aastat oli igatepidi lati alt läbiminek, oma potensiaali väljamängimise osas. Misiganes need põhjused olid, aga Arsenal oli kaks viimast aastat täielikus kaoses. Kas oli Wenger ebapädev, oli klubi sees käimas võimuvõitlus Arsene vs Ivan, olid mängijad kaotanud usu Wengerisse ... misiganes ...

          Praegu tuleb alustada sellest, et vaadata mis juhtub kui Wengeri "vabastiili" asemele tuleb treener, kes vähemalt tundub olema taktikaliselt ja ettevalmistuselt tänapäevaste meetoditega. Kui endiselt jääb meeskonna laeks top6, mitte top4, siis on kahe aasta pärast paras aeg kõik need "nimed" nahherit saata ja hakata panustama noorte teemandite otsimisele.

          Sel suvel on alustatud täpselt sealt, kust Arsenal kõige enam katki oli eelmised kaks aastat - selgroo alumisest lülist. Cech-Kos-Mustafi-Xhaka-Elneny, ehk vundament. Siiani on turul liigutatud täpselt sellel eesmärgil, et vähemalt pooled nendest nimedest oleks uued: Leno, Sokratis, Torreira.

          Muidugi, suurte tiimide vaatevinklist pole tegu mingite nimedega, aga kuskilt peab alustama. Emery peab saama sisse tuua omad eelistused ning Wengeri misfitid tuleb välja rohida. Vahetada algrivis suvega 3-4 meest, on juba päris arvestatav rebuild iseenesest. Pluss, oleks vajalik mõned kogenumad ja paati stabiilsena hoidvamad mehed rotatsiooni. Sellest ka Lichsteiner (Bellerinil sisuliselt puudus backup) ning ... "Banega".

          Algrivi jaoks on justkui päris piisavalt arvestatava tasemega mehi juba olemas ka:

          ------------------Leno-----------------------
          Bellerin - Mustafi - Sokratis - Kolasinac
          ---------Xhaka ------- Torreira -------------
          -------------------Ramsey-------------------
          -----Mkhitaryan-------------Özil-----------
          -----------------Aubameyang---------------

          + võimalik pink kogenud sõdureid, kes Europas kannataks kindlasti peale minna: Cech, Lichsteiner, Kosielny, Monreal, Elneny, Welbeck, Lacazette.
          + nooremaid mehi nagu Holding, Iwobi, Maitland-Niles jne.
          + kuulukad nagu siis "Banega", "Martins" või isegi mõni CB veel, vms.
          - eks mõni ülevalpool loetletust võib ka veel müüduks saada, aga üldiselt ma usun, et müügiartiklid on: Ospina, Chambers, Perez + muu pudi-padi mis kuskil laenudel laiali oli.

          Eks igal on nende meeste tasemest ja potensiaalist omad arusaamad, aga mina ei näe mitte üht põhjust, miks see meeskond ei võiks mängida top4 peale järgmised 2 aastat või kust saaks (või oleks saanud) praegu meie ~£60mil budgeti eest supertalente, kes algrivvi sisse kõndinuks üle nende meeste? Kui CL koht uuesti käes, hakkame vaatama, kas on võimalik täiesti teravama tipu jaoks mõeldud talente või superstaare taas hakata klubisse meelitama.

          Võib olla see kõik tundubki ühe suure ambitsioonitu klubi fänni sinisilmse jutuna sulle, aga mina olen igatahes esimest korda väga mitme aasta jooksul põnevil ja lootusrikas, kuna "kõik on võimalik" taas.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Kahtlemata on kõik põnevil. Selles suhtes on see ideaalne lähtestart uuele treenerile, sest minu hinnangul juba selle olemasoleva satsiga enam kehvemat hooaega teha ei ole võimalik (Premmi vaatevinklist), seega ainult ülesmäge. Ülimalt tore oleks näha sellist vanakooli suust-veri-väljas-klubi nimel suhtumist või kasvõi midagigi paremat selles suunas kui seni on olnud. Treeneri kohta suurt taustainfot teinud pole, kuskil riivas kõrva tema meeletu videoanalüüsi tähtsus nii vastaste kui omade suhtes. Pole nagu halb märk. Mis iganes ka ei juhtuks, soovin talle pikemat iga kui 2 hooaega.
            "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

            Kommentaar




              Kommentaar


                Ah leidsid ka selle esikaane. Ma naersin eile juba naba kõverasse. Kas meil tõesti ajakirja toimetuses pole kedagi, kes seda märganuks ptui koomikud

                Kommentaar


                  Kusjuures Peri pealkiri on ka justkui teemasse

                  Kommentaar


                    Elus peab huumorit ka saama ja ongi väsitav, et igast tühjast tähjast sageli imetakse mingi draama.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Ma ei tea, aga see on puhas oma fantaasia sul kõik. Aga olgu, räägime siis asjad rahulikult lahti.

                      Esiteks, nimetad sa järjepidevalt Emery valikut peatreeneriks, ambitsioonituks. Olgu, ju siis on temast selline arvamus sul kujunenud - seda ma muuta ei saa hetkel. Seega jätame praegu selle osa kõrvale.

                      Teiseks, Arsenal vajab rebuildi, aga mitte mingisugust noorte ümber ehitamist ning õnneks on klubijuhid ka ilusti aru saamas, mis valesti läks viimased kaks Wengeri aastat ja kuidas rebuildi teha.

                      Arsenalil on ilus tuumik põhimängjaid oma parimas vanuses olemas. Justnimelt need "özilid". See on ju selgemast selgem, et viimased kaks aastat oli igatepidi lati alt läbiminek, oma potensiaali väljamängimise osas. Misiganes need põhjused olid, aga Arsenal oli kaks viimast aastat täielikus kaoses. Kas oli Wenger ebapädev, oli klubi sees käimas võimuvõitlus Arsene vs Ivan, olid mängijad kaotanud usu Wengerisse ... misiganes ...

                      Praegu tuleb alustada sellest, et vaadata mis juhtub kui Wengeri "vabastiili" asemele tuleb treener, kes vähemalt tundub olema taktikaliselt ja ettevalmistuselt tänapäevaste meetoditega. Kui endiselt jääb meeskonna laeks top6, mitte top4, siis on kahe aasta pärast paras aeg kõik need "nimed" nahherit saata ja hakata panustama noorte teemandite otsimisele.

                      Sel suvel on alustatud täpselt sealt, kust Arsenal kõige enam katki oli eelmised kaks aastat - selgroo alumisest lülist. Cech-Kos-Mustafi-Xhaka-Elneny, ehk vundament. Siiani on turul liigutatud täpselt sellel eesmärgil, et vähemalt pooled nendest nimedest oleks uued: Leno, Sokratis, Torreira.

                      Muidugi, suurte tiimide vaatevinklist pole tegu mingite nimedega, aga kuskilt peab alustama. Emery peab saama sisse tuua omad eelistused ning Wengeri misfitid tuleb välja rohida. Vahetada algrivis suvega 3-4 meest, on juba päris arvestatav rebuild iseenesest. Pluss, oleks vajalik mõned kogenumad ja paati stabiilsena hoidvamad mehed rotatsiooni. Sellest ka Lichsteiner (Bellerinil sisuliselt puudus backup) ning ... "Banega".

                      Algrivi jaoks on justkui päris piisavalt arvestatava tasemega mehi juba olemas ka:

                      ------------------Leno-----------------------
                      Bellerin - Mustafi - Sokratis - Kolasinac
                      ---------Xhaka ------- Torreira -------------
                      -------------------Ramsey-------------------
                      -----Mkhitaryan-------------Özil-----------
                      -----------------Aubameyang---------------

                      + võimalik pink kogenud sõdureid, kes Europas kannataks kindlasti peale minna: Cech, Lichsteiner, Kosielny, Monreal, Elneny, Welbeck, Lacazette.
                      + nooremaid mehi nagu Holding, Iwobi, Maitland-Niles jne.
                      + kuulukad nagu siis "Banega", "Martins" või isegi mõni CB veel, vms.
                      - eks mõni ülevalpool loetletust võib ka veel müüduks saada, aga üldiselt ma usun, et müügiartiklid on: Ospina, Chambers, Perez + muu pudi-padi mis kuskil laenudel laiali oli.

                      Eks igal on nende meeste tasemest ja potensiaalist omad arusaamad, aga mina ei näe mitte üht põhjust, miks see meeskond ei võiks mängida top4 peale järgmised 2 aastat või kust saaks (või oleks saanud) praegu meie ~£60mil budgeti eest supertalente, kes algrivvi sisse kõndinuks üle nende meeste? Kui CL koht uuesti käes, hakkame vaatama, kas on võimalik täiesti teravama tipu jaoks mõeldud talente või superstaare taas hakata klubisse meelitama.

                      Võib olla see kõik tundubki ühe suure ambitsioonitu klubi fänni sinisilmse jutuna sulle, aga mina olen igatahes esimest korda väga mitme aasta jooksul põnevil ja lootusrikas, kuna "kõik on võimalik" taas.
                      Nagu ütlesin, loodame. Emery ei ole meestel suud vahtu ajav piitsatreener ja man management on nõrk. Taktikaliselt pädev, va suurtes mängudes, kus mõtleb üle. Ettevaatlikuks teeb, et kipub oma lemmikuid puiduna kaasa tassima.
                      Aga äkki suudab selle koosseisu mängima panna, igas liinis on ju täitsa korralikke mehi ja loodetavasti roogib mentaalsuse probleemi välja.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                        Nagu ütlesin, loodame. Emery ei ole meestel suud vahtu ajav piitsatreener ja man management on nõrk. Taktikaliselt pädev, va suurtes mängudes, kus mõtleb üle. Ettevaatlikuks teeb, et kipub oma lemmikuid puiduna kaasa tassima.
                        Aga äkki suudab selle koosseisu mängima panna, igas liinis on ju täitsa korralikke mehi ja loodetavasti roogib mentaalsuse probleemi välja.
                        Su maha kantud Banega harutab hetkel korralikult Nigeeriat..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          Su maha kantud Banega harutab hetkel korralikult Nigeeriat..
                          Ja jah, pane mingi wiki artikkel ka siia Banega kohta. Youtube videod viska ka sisse.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Why the hate? Samas eriti naljakas, et mingid batsa logoga kutid tulevad ja räägivad siin: see ja too on eri sitad, et arsenal peaks ikka toni kroose ja sarnast mehu ostma ning lisaks ainult noortega edasi panema ise arusaamata kus Me hetkel tegelt oleme. Me pole barca vaid #6 koha sats premmis hetkel. Punkt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                              Why the hate? Samas eriti naljakas, et mingid batsa logoga kutid tulevad ja räägivad siin: see ja too on eri sitad, et arsenal peaks ikka toni kroose ja sarnast mehu ostma ning lisaks ainult noortega edasi panema ise arusaamata kus Me hetkel tegelt oleme. Me pole barca vaid #6 koha sats premmis hetkel. Punkt.
                              Ma pakun, et ma olen Arsenali kauem jälginud kui nii mõnegi arse logo/vapiga kaasaelaja/fänn. Mida krt see vapp näitab? Foorum peaks olema arvamuse avaldamise kohta, kui tahad mingit fännide kiidulaulu ja üksteisekallistamist logo kaupa, siis palun, kustutage ära ja ignoreerige. Wengeri ajastu lõpp oli agoonia (mis ei tähenda, et prantslase ees mütsi ei tuleks kergitada) lõpp, kuid kartus on, et institutsiooniliselt siiski mitte. Mitmed Arsenali taharuumidesse toodud mehed on Hispaania jalkat jälgivatele inimestele üsna tuttavad, sestap julgen ka sõna võtta. Ja mõned märgid ei ole head. Kui nüüd Banega MMil teeb mõne ilusa liigutuse, tore, aga jah, see nüüd küll ei tõesta midagi. Selle peale võiks veidi provotseerivalt küsida, et kui Arsenali keskne mees on keskväljur, kelle hooaeg sai üsna kuulsusetu lõpu Lõuna-Korea vastu, siis? Üle võlli võib muidugi rääkida Kroosist vms näidetest, kuid parem eeskuju Arsenali jaoks vist praegusel hetkel oleks üks üleaedne vihatud naaber paar hooaega tagasi, aga ma ei hakka seda meeskonda siin välja ütlema. Banega, Lichsteiner vms seda suunda kahjuks ei kehasta minu jaoks. Loodame, et eksin. Punkt.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Keegi ei keelagi sul arvamust avaldada aga see on ka kahepoolne tee. Kui sa vihjad minule siis pole saladus, et ise jälginud ja toetanud alates 97/98, vôibolla oli see punt üldine ja mitte suunatud. Su point oli well taken samas marv ju seletas kenasti lahti mis vôib olla point ta hankimisel. Meil on väga asjalikke noori ja nad saavad ka oma vôimaluse. Täitsa usun sellesse, viimane aasta Wengeri all said pôllule ju: niles, mavro, nkethia, nelson, willock. Lisaks akadeemias neid kes vääriks veel. Meie seis selline, et pingil hetkel kogemust vähe ja vigastused on Arsenali sisse kodeeritud. Ma vôtaks gomeze isegi hetkel - vot selline on see seisund. Enne kui maha kanname kôik annaks uutele nägudele vähemasti mingi vôimaluse? Isiklikult arvan, et Ivan on korralik usa pr spets kes räägib sita kullaks (olles ise aastaid töötanud ameerika suur corp-is) tean kuda see asi käib. Samas eksimine on inimlik ja enne boo-sid ... ootame, vaatame ja siis vôtaks kokku asja. Üks on kindel, et huvitav on meil kôigil jälle ja see on esimene positiivne asi mis viimaste aastate jooksul juhtunud, lisaks FA karikatele. Peace!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X