320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      Mulle tulevad millegi pärast selle videoga meelde Aleksandr Pistoletovi meistriteosed. Kvaliteet suht sama.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Ei oleks ise osanud paremini sõnastada. Mina ei tea, kes ja miks teda Liverpooliga seostas. Ennem võtaks mõne laheda nimega düüdi, nagu Mahrez.
        võtke palun see Mahrez, minu poolest võite paarikümne milli eest Oxi ka saada.

        Kommentaar


          Ära aja. Ses suhtes kui Barkley eest küsitakse 50milli siis Oxi eest peaks küsima veel rohkem. Ja minu poolest meeskonnas võiks ta küll veel püsida, viimane hooaeg oli ju tegelikult täitsa ok. Äkki teeb veel hüppe edasi kui terve püsib. Iga kell tuleks enne Walcott, Gibbs, Wilshere rahaks teha kellest on näha, et meie särgis asja ei saa.

          Kommentaar


            Algselt postitas Katk Vaata postitust
            Ära aja. Ses suhtes kui Barkley eest küsitakse 50milli siis Oxi eest peaks küsima veel rohkem. Ja minu poolest meeskonnas võiks ta küll veel püsida, viimane hooaeg oli ju tegelikult täitsa ok. Äkki teeb veel hüppe edasi kui terve püsib. Iga kell tuleks enne Walcott, Gibbs, Wilshere rahaks teha kellest on näha, et meie särgis asja ei saa.
            Mul Oxiga üsna ükskõik. Kui püsib meeskonnas on ok. Kui müüakse maha, siis on ka ok. Mu meelest õudselt ebastabiilne tüüp, kes arvab kohati endast rohkem kui ta tase tegelt on. Kui on hea päev on tõesti väga hea, aga need head päevad pole stabiilselt saadaval väga. Lisaks üsna kergelt saab viga ka. Wengerile ta ilmselt meeldib aga reservatsioonidega. Hetkel minu silmis on Oxi parim koht konkurent RWB kohale Bellerinile. Aga kas see OXile endale sobib? Keskväljale ta kindlasti ei kanna kohta välja ja äärel on sõltuvalt päevast jälle.

            Kommentaar


              Uus vorm?
              Arsenal.jpg

              Kommentaar


                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                võtke palun see Mahrez, minu poolest võite paarikümne milli eest Oxi ka saada.
                Ostaks nad siis aga nad toovad veel suurema raha eest mingi egiptuse theo. Roomlased ei suutnud oma ônne uskuda, kahju, et sellised meile ei komista shoplema

                Kommentaar


                  Chesney siis ilmselt Vanale Daamile menopausi puhul lohutuseks ära kingitud, sest teisiti ei saa hetke turul 10 milli suurust üleminekutasu nimetada. Ju need suitsud siis ikkagi Arseniga ristis olid, kui ka head hooajad Roomas poisile ust meeskonda uuesti ei avanud.

                  Kommentaar


                    Kas mängu ka kusagilt näha saab?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Haron Vaata postitust
                      Kas mängu ka kusagilt näha saab?
                      See, et sa aastal 2017 veel sellise küsimuse esitad, on natukene kurb..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Haron Vaata postitust
                        Kas mängu ka kusagilt näha saab?
                        Setanta Sport näiteks, kel see kanal televusseris on.

                        Kommentaar


                          keskaitse on päris humooikas täna

                          Kommentaar


                            Arsenal võitis penaltitega Bayernit? Ebareaalne.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas erxx Vaata postitust
                              Arsenal võitis penaltitega Bayernit? Ebareaalne.
                              ja kõige parem on, et tõenäoliselt me algaval hooajal nendega enam ei kohtu-

                              Kommentaar


                                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                                Chesney siis ilmselt Vanale Daamile menopausi puhul lohutuseks ära kingitud, sest teisiti ei saa hetke turul 10 milli suurust üleminekutasu nimetada. Ju need suitsud siis ikkagi Arseniga ristis olid, kui ka head hooajad Roomas poisile ust meeskonda uuesti ei avanud.
                                Just lugesin uudist. No mismoodi on võimalik, et ta nii odavalt ära antakse? Arsenalis olnud esiväravavaht peale mida Itaalias viimased hooajad head mängu näidanud mees. Oli ka vist kõige rohkem nullimänge Itaalia liigas eelmisel hooajal. Rahvuskoondise esikinnas peaks vast ka olema ning alles jõuab väravavahi parimasse ikka, ja siis täiesti olematu hind. Ebanormaalne lihtsalt. Ainult Arsenal suudab sellise mehe eest nii vähe raha saada/küsida. Palju õppida ikka Levy käest kes suudab ka täiesti lambi vennad hea raha eest maha ärida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X