320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Frustratsioon oli väga suur lihtsalt, tahtsin ventileerida, et mitte õudukaid näha. Kohtunikud on alati eksinud ja jäävadki alati eksima, aga see, kuidas tähtsad otsused järjest Milani kahjuks langesid, ajas mu prantsust pardonnima.
    Mäng lõppes muide 5-1. Ma ei oska küll erapooletu olla, aga kõike seda nüüd teise poolaja kohtunik ära ei korraldanud.

    Tegelikult on see siiski mõistetav, narratiivi kohaselt ju Arsenal murdub alati pinge all. Seetõttu on täiesti narratiivne süüdistada kohtunikku, kes Arsenali pinget vähendas, sest kohe oleks ju tulnud grandioosne koomiline murdumine. Tuleb ausalt tunnistada, et väga amüsantne on vaadata narratiivi ohvreid haaramas õlekõrsi, mis võimaldaks kõike selgitada toimunut, ilma selle kohtumise osas tehtud õigeid otsuseid tunnustamata. Peaaegu sama naljakas, kui too rahvuslik häbi, mis eileõhtust põlvitamist saadab.

    Kommentaar


      Jah, on.

      Kommentaar


        Tahaks minna mais Arsenali kodumängule, kas kellegi kaudu saaks soodsamalt mängule piletit ka? Kui reaalne on see, et ma lähen lihtsalt kohale ja ostan kohapealt pileti, kas on võimalus, et ei pääse mängule (kohad väljamüüdud or sth)?

        Kommentaar


          Arvestades Arsenali võimsat minekut sel hooajal, siis kohalikud maksavad sulle ilmselt peale, et sa mängu vaatama läheksid.

          Kommentaar


            Seda nüüd küll. Eks ma siis proovin õnne niisama kohale minnes, kui siin kellegi kaudu odavamalt ei saa.

            Kommentaar


              Alusta Twitterist, @arsenal_tickets
              Supplies!

              Kommentaar


                Küsimus on siiski selles, et palju pileti n.ö tavahinnast pead üle maksma. Suures plaanis on ühekordse visiidi puhul pileti saamise hind kahekordne. Kõik sellest allapoole jääv on sisuliselt "odavam" hind.

                Minu soovitus on sihtida ELi mängu, sest sinna pole vaja (ma eeldan, et see on ka Arsenali puhul nii) end liikmeks teha, huvi pole nii kõrge (EL + see, et mäng nädala keskel), hinnad soodsamad jne - ma arvan, et saab rahulikult arseka kodukalt pileti osta. Oli see nii Liverpooli, kui ka Tottenhami puhul.

                Peaks vist isegi minema Russe ju saab olema palju ning tribüünil atmosfäär ka vast pull.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  No hangeldajatele 2x hinna maksmist küll promoma ei peaks, tegelikult see teeb lihtsalt teiste elu halvemaks ja tore oleks, kui nad hoopis kõrbeksid.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Sellega on nagu prügi sorteerimisega. Me võiks ju siin ühekomakolmemiljonikesi prügi sorteerida ja loodust päästa, samal ajal kui tuhat korda suurem Hiina reostab nagu jaksab. Kui Sina ei maksa hangeldajale küsitud hinda, tuleb järgmine vend ja maksab.
                    arsenali puhul äkki praegu ei tule?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      No hangeldajatele 2x hinna maksmist küll promoma ei peaks, tegelikult see teeb lihtsalt teiste elu halvemaks ja tore oleks, kui nad hoopis kõrbeksid.
                      Olukorra eitamine, peitmine, ignoreerimine, ilustamine... muidugi sobib viimastel aastatel Arsenali teemasse üsna hästi.

                      Mine tee end liikmeks ja osta pilet (kui on saada) ning võrdle summat edasimüüjalt ostetud pileti hinnaga
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Sellega on nagu prügi sorteerimisega. Me võiks ju siin ühekomakolmemiljonikesi prügi sorteerida ja loodust päästa, samal ajal kui tuhat korda suurem Hiina reostab nagu jaksab. Kui Sina ei maksa hangeldajale küsitud hinda, tuleb järgmine vend ja maksab.
                        Prügi sorteerides ning loodust säästes ei hoia me võib olla ära küll Jääkarude sitta seisu, küll aga teeme vähemalt oma elukeskkonna ilusamaks ja elutervemaks.

                        Offtopic - Arsnealil ju kirjade järgi kõik viimased mängud olnud väljamüüdud. Et neid piletiomanikke, kes kodus istuvad, peaks päris hulgim olema.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Sellega on nagu prügi sorteerimisega. Me võiks ju siin ühekomakolmemiljonikesi prügi sorteerida ja loodust päästa, samal ajal kui tuhat korda suurem Hiina reostab nagu jaksab. Kui Sina ei maksa hangeldajale küsitud hinda, tuleb järgmine vend ja maksab.
                          Tänapäeval võiks loota, et inimesed mõtlevad natukene kaugemale. See kui keegi kuskil midagi reostab ei tähenda, et ka meie seda tegema peaksime.

                          Kasutage vähem plastikut, sorteerige prügi ja olge toredad.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Väidetavalt on taas teineteist leidmas Mislintat ja Tuchel, mis oleks natuke isegi naljakas teades, et Sven putkas Dortmundist just Tucheli tõttu minema lõpuks.


                            http://www.last.fm/user/kurat_

                            Kommentaar


                              Natuke tähtsamaid uudiseid kah:

                              Mkhitaryan valiti vahepeal Armeenia eelmise aasta parimaks jalgpalluriks. Juba 8 tal seda auhinda nüüd. Käisin vaatasin üle ka kohe kiirelt, et alates 2011. aastast on ainult tema seda auhinda (millegipärast) saanud. Tegelt sai juba ka 2009.a, kuid siis 2010.a suutis Karlen Mkrtchyan selle endale mängida.

                              Edasi minnes siis "Mo Elneny signs contract extension"


                              Xhaka mängis esimese 19 minuti jooksul oma buutsa ribadeks


                               

                              My Look.jpg
                              Tegelt ka ta võiks oma maltsa maha ajada ning inimesemoodi rohkem taas välja näha

                              Kommentaar


                                Pühime natuke tolmu. Kaks asja mis eile meeldisid:
                                1. Stoke sammu lähemal kohale kuhu nad truly kuuluvad, meeldiv et saime abiks olla.
                                2. Chambersilt korralik esitus kaitses. Palju teha polnud aga kui oli vaja tegi kindlalt mida ei saa öelda Mustafi kohta, kes pani oma 2 per game suitsiid söötu nagu ikka.

                                Lisa: Ahjaa see hetk ka kui mesut belleriini korralikult läbi mölises peale mida teine ka hakkas mõistlike sööte mängima ning Laca sai oma värava kirja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X