320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sissetulekute osas on vist joon ka nüüd tõmmatud kui kuskilt mingit välja ei tõmmata. Imelik hea tunne kuna üpris palju tehinguid tehtud ning me pole juuli keskpaigaski veel. Wengeri all jäeti ikka asjad ligadi logadi venima ja viimasele minutile. Nüüd veel vaja Ramsey uue lepingu kallal töötada.

    Ja ilmselt tarvis ka väljumistele hakata aega kulutama. Ospina, Jenks, Joel, Akpom on vast kindlalt minekul. Lisaks veel keegi või lausa 2 kaitsest peaks vähemalt laenule minema.

    Unistustes müüks Wele ka maha...

    Kommentaar


      World Cup läbi nüüd ning pilgud pöörduvad tagasi klubijalgpallile. Siinkohal õnnitlused ja rõõm Ollie üle - kes on lõpuks maailmameister. Kurb, et Lolo ei saanud osaleda aga vähemalt kuldset karikat sai ka tema katsuda.

      Kommentaar


        Arsenali uus ametlik auto BYD ei pruugi nüüd ollagi PÄRIS ametlik. Lõbus lugu.
        Wengeri valvekorra ajal poleks selliseid asju juhtunud.

        BYD signed up Leonardo DiCaprio to represent the company’s new-energy vehicles in 2016 and became the official global car and bus partner to English soccer club Arsenal in April.

        BYD informed Arsenal that it believes it is the victim of a fraud related to various advertising agreements, including the carmaker’s partnership with the soccer club, Arsenal said on July 13. The club said it is investigating the situation while talking to senior management of BYD.

        Kommentaar



          vs


          gotta love china.
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            See Gazidis on mingi asjalik vana?

            Kommentaar


              Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
              World Cup läbi nüüd ning pilgud pöörduvad tagasi klubijalgpallile. Siinkohal õnnitlused ja rõõm Ollie üle - kes on lõpuks maailmameister. Kurb, et Lolo ei saanud osaleda aga vähemalt kuldset karikat sai ka tema katsuda.
              Tõesti, on väga hea meel. Olivier Giroud maailmameister! Kahel MMil järjest finaalis kaasa elada ja näha oma lemmikmängijate triumfi - ilus.

              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Tõesti, on väga hea meel. Olivier Giroud maailmameister! Kahel MMil järjest finaalis kaasa elada ja näha oma lemmikmängijate triumfi - ilus.

                +1
                Özil to Giroud. Ma siiamaani ei saa aru though miks ta Chelseasse müüdi... Nii vale kui olla saab teda seal särgis näha.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Katk Vaata postitust
                  Ma siiamaani ei saa aru though miks ta Chelseasse müüdi
                  Ma ei tea millest sa räägid Olivier Giroud on ju Arsenali mängija.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Samas, kui oli Arsenalis, siis sai tihtipeale puid alla. Ma nüüd ootan põnevusega seda aega, kui ka Wengerit taga nutma hakatakse.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Samas, kui oli Arsenalis, siis sai tihtipeale puid alla. Ma nüüd ootan põnevusega seda aega, kui ka Wengerit taga nutma hakatakse.
                      Jääb tulemata. Isegi kui Emery meid relegatsiooni viib oleks see ka uus ja huvitav vähemalt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Samas, kui oli Arsenalis, siis sai tihtipeale puid alla. Ma nüüd ootan põnevusega seda aega, kui ka Wengerit taga nutma hakatakse.
                        Otsi minu poolt neid puid Giroudi suunas. Palun. Tõesti tahaks teada mitu halba sõna ma tema suunal olen aegade jooksul õelnud. Kas on 0 või mitte.
                        Wengeri algusaegu saab alati taga nutta

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Samas, kui oli Arsenalis, siis sai tihtipeale puid alla. Ma nüüd ootan põnevusega seda aega, kui ka Wengerit taga nutma hakatakse.
                          Ehhh? Kas ma pean tõesti nüüd Hr. Maski jaoks lahti seletama mõtet, mida antud avaldused endas kannavad?

                          Ei, ei hakka keegi Wengerit taga nutma. Wengeri aeg oli läbi. Oli läbi 2 aastat enne kui ta ise mõistis, et see läbi oli. Klubi peab liikuma edasi ning viimased 2 aastat "lõputa õudust" oli selleks piisavaks tõestuseks, et igatsema jääda pole siin midagi.

                          Giroudist rääkides, siis mul poleks midagi selle vastu, kui ta endiselt meie palgalehel oleks. Puude allapanek on ka selline suhteline teema. Kes ütles lihtsalt mänguajal, et "FFS, GIROUD" kui ta järjekordselt midagi kuskil löömata jättis, kel oli suurem agenda, et ta pole Arsenali kaliibriga ründaja ja meil oleks vaja paremat. Üldine meeleolu tema suhtes oli siiski, et ta on kasulik, enamus fännibaasi oli rahul tema panusega (ja kirusid Wengerit, et talle paremat abiväge ei võimaldatud) ning enamusel oli ka kahju, et mees talvel lahkuma sunniti. Vähemalt minu vaatenurgast foorumites ja twitteris on inimeste meeleolu selline, ning täpselt nagu suurem enamus meie fännibaasist on Özili seljataga, oldi ka enamasti ning eriti eile Giroudi toetuses üksmeelel.

                          Lihtsalt seda lärmakat vähemust ei tasu alati kuulata ja hinge võtta ning selle põhjal arvamusi kujundada ja neid üldise vaatenurgana etendada, nagu sa praegu teha üritasid.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Jätan selle märke siia maha. Aasta pärast hea öelda "ma ütlesin". (Umbes nagu Salahi puhul sai öeldud, et see vend on selline jooksuloom ja Premmi nii ideaalne, et hakkab räigelt lammutama. Olenemata sellest, et tšelsis esimene käik oli feil ja tundus reject.)

                            Torreira lüke on mu meelest Arsenalilt super. Ma pikalt imestanud, et miks Premm pole Itaaliast neid rämedaid jooksuhärgi ära võtnud, kes hüpoteetiliselt ideaalselt liigasse sobiks. Näiteks ma olen 100% kindel, et Vidal ja Nainggolan oleks Inglismaal räigelt lammutanud. Ma siiani ei saa aru, et miks keegi ühte kahest ära ei toonud. Torreira on küll ainult pool superhooaega seljataga, aga kui ta vähegi peaks mängijana kasvama*, siis on sisuliselt 30m järgmine Ngolo Kante sugune vend teil olemas. Hetkel turul toimuvat arvestades on see 30m sellise upside eest ülimalt hea käik.

                            * Teisalt muidugi mine sa tea neid Lõuna-Ameeriklasi. Kole ilm, sitt toit ja pesemata naised võivad tuju alla viia.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Katk Vaata postitust
                              Otsi minu poolt neid puid Giroudi suunas. Palun. Tõesti tahaks teada mitu halba sõna ma tema suunal olen aegade jooksul õelnud. Kas on 0 või mitte.
                              Wengeri algusaegu saab alati taga nutta
                              Ei pidanud kedagi nimeliselt silmas. Oli lihtsalt perioode, kus ta sai ikka väga palju omade fännidelt teenimatult kriitikat. Nüüd nutetakse taga.

                              Kommentaar


                                Peaks päris meeleheitel olema kui nutaks Giroudi sugust kohutavat tänavaposti taga. Good riddance. Veel meeleheitlikum on mm'il null väravat löönud, 0 lööki postide vahele löönud ja veel pool aastat juba Chelsea's palliva (keskründaja) Giroudi maailmameistritiitlit kuidagi veel Arsenaliga seostada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X