320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Mul tekkis sama mõte Sancheziga ja ManU-ga. Ma juba kujutan vaimusilmis ette, kuidas Alexis ahastusest käsi laiutab ja kaaslasi pressima anub, kui 'spetsiaalne üks' käsib ülejäänud meeskonnal City või Sevilla vastu bussi parkida.
    Ei tea kas city't ja sevilla't tasub võrrelda, aga jah, ootan huviga mis väljakul näha saab kui Pogba ja Sanchez koos väljakul on, ehk midagi liigub paremuse poole.

    Sooviks tänada kuuraa'd sisuka postituse eest.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Kui sul on paha tuju, siis hinga 10 korda sisse ja välja enne postitamist.

      Aga no ehk on sinu arust see tõesti normaalne kuidas tüüpiline meedia ja wengeri läbipestud ajudega fänn arvab, et united ostab rahaga sanchezi ja see on ainukene põhjus miks ta manchesteri valib jne jne

      BTW: sinu palli kaotamise jutt sancheze kohta - de bruyne on premis koos erikseniga kõige rohkem palli kaotanud. (Detsembri seisuga premis)
      Asi ilmselt selles kuidas sa selle postituse sõnastasid, vabandust aga ka mina lugesin mingi pool terava siit Marvi suunas välja. Võibolla mõtesta end natuke teistmoodi teinekord. Pole hullu. Mis puutub Alexisesse siis ka mina siitpoolt ei süüdista ega näita näpuga, mõistan inimlikust perspektiivist ning tänan tehtud töö eest. Jah kaotada teda ei taha aga sundida ka ei saa ning nagu Marv tabavalt sõnastas siis võibolla isegi parem ongi, et lahkub. Ta on võitleja ja võitja aga seda näeb igaüks, et seda tuhhi, tahtmist on vähem ja toorelt sundida ei saa - isegi sellise mängija nagu Alexise puhul. Avalikult ei jonninud, trenni tegi, mängudel andis parima ka madala motivatsiooniga, lõi palju väravaid, söötis palju (viimaselajal pigem tahtis ise teha)...see kõik on mõistetav. ManU saab kindlasti hea mehe, kes annab ründes juurde. Võib ta ju mängida ükskõik mis positsiooni ees ründes ja ka täita mänguehitaja rolli. Antud hetkel ilmselt suurim üllatus on see, et me vorstid seal üleval suudavad selle olukorra niigi positiivselt lahendada. No hard feelings ning elu läheb edasi, tuleb uus mees ja annab oma parima - Jalgpall.

      Kommentaar


        Arsenal and Pierre-Emerick Aubameyang have agreed on a 3-and-a-half year contract with a €10m-a-year wage.

        Benitez: "In football, everything is a lie".

        Kommentaar


          Kommentaar


            Rebjata davaite zhit druzna, eks näha kas tuleb või ei! Aga sellegipoolest on tore meenutada mida tegi RVP pärast arsest lahkumist 🍺🤩✌️💥
            Manchester United Forever

            Kommentaar


              Fuck it. Ma lubasin endale, et ma ei tee seda ... aga mingid imelikud märgid viitavad tasapisi kõik selles suunas, et ...

              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Ma võtan julguse korra enda küsimust korrata - kas päriselt oleks Arsenali fännid õnnelikud Sanchez-> Auba vahetuse üle (oki, saan aru, et kui oleks Miki+Auba siis teine asi, prg küsin konkreetselt selle kohta....).

                EI, ma ei väida nagu Auba oleks kehv mees.
                EI, ma ei väida, et see oleks Laccale kehva sõnumi saatmine
                ega midagi muud sellist.

                Ma ütlen seda, et Arsenali probleem ei ole absoluutselt tipuründes. Auba on tipuründaja ja minu meelest on tipurünne Lacca ja Giroud näol üks absoluutselt kõige paremini mehitatud positsioone Arsenalil üldse ja näeks mitut-mitut-mitut positsiooni mis oleks olulisemad. Veelgi enam - kurat, Auba on viimase mingi poole aastaga olnud põhimõtteliselt full-balotelli mode. Väga tujukas, nõudlik, distsiplinaarprobleemidega... (ja ei imestaks kui suvel juba jälle Reali armastus tuleb) aga noh kellele ema ja kellele tütar muidugi. Ja täitsa võimalik, et näen ainult negatiivset külge siin. Heas vormis Auba on kõva mees, selle vastu keeruline vaielda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Ma võtan julguse korra enda küsimust korrata - kas päriselt oleks Arsenali fännid õnnelikud Sanchez-> Auba vahetuse üle (oki, saan aru, et kui oleks Miki+Auba siis teine asi, prg küsin konkreetselt selle kohta....).

                  EI, ma ei väida nagu Auba oleks kehv mees.
                  EI, ma ei väida, et see oleks Laccale kehva sõnumi saatmine
                  ega midagi muud sellist.

                  Ma ütlen seda, et Arsenali probleem ei ole absoluutselt tipuründes. Auba on tipuründaja ja minu meelest on tipurünne Lacca ja Giroud näol üks absoluutselt kõige paremini mehitatud positsioone Arsenalil üldse ja näeks mitut-mitut-mitut positsiooni mis oleks olulisemad. Veelgi enam - kurat, Auba on viimase mingi poole aastaga olnud põhimõtteliselt full-balotelli mode. Väga tujukas, nõudlik, distsiplinaarprobleemidega... (ja ei imestaks kui suvel juba jälle Reali armastus tuleb) aga noh kellele ema ja kellele tütar muidugi. Ja täitsa võimalik, et näen ainult negatiivset külge siin. Heas vormis Auba on kõva mees, selle vastu keeruline vaielda.
                  Ok, kerime selle makilindi kohe algusesse tagasi ja alustame sealt, et Arsenali fännidel puudub igasugune põhjus, õigus ja võimalus üldse seda transferit sellisel kujul hinnata. Esiteks on klubi pannud end ja fänne sellisesse olukorda, kus Alexis läheb 6 kuu pärast tasuta klubist ära. Teiseks, on Alexise vastu hetkel kaubeldamas hoopis Mkhitaryani ning kolmandaks on raskeid karaktereid jalgpallis olnud enne Aubameyangi ja on ka peale Aubameyangi. Mõningaid muudab keskkonnavahetus, mõni ei korrigeeri end kuni surmani. Ennetavalt ette nutta, et ta idioot on, on veel naljakam. Või oli Auba ka siis täielik risk kui Dortmund ta ostis ja kokkuvõtvalt pole ta ennast seal õigustanud sinu arust? Selliseid jonnipunne on ennegi olnud küll ja küll ning vaatamata keerulisele iseloomule on neid ikka võimalik positiivselt rakendada.

                  Taktikaid on samuti jalgpallis küllalt, ning minu mälu mööda sai teda kunagi St. Etienne'i eest vaadatud kus ta mängis täitsa edukalt paremal äärel. Lausa nii edukalt, et Arsenal juba siis tahtis teda osta ja samuti Dortmund. Kindlasti on võimalik ka tekitada mingisugune versioon kahe ründajaga mängimisest koos Lacaga. Ning iga variant mis hoiab Welbecki või Iwobit algrivist eemal, on pigem positiivne variant. Eks elu näitab ja pigem on klubil vaja selliseid positiivsema noodiga muresid, kui käsi laiutav Alexis.

                  Seega, hetkeseisuga ma olen rahul, kui tehakse transferid Walcott -> Auba ja Alexis -> Miki.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Ma võtan julguse korra enda küsimust korrata - kas päriselt oleks Arsenali fännid õnnelikud Sanchez-> Auba vahetuse üle (oki, saan aru, et kui oleks Miki+Auba siis teine asi, prg küsin konkreetselt selle kohta....).

                    EI, ma ei väida nagu Auba oleks kehv mees.
                    EI, ma ei väida, et see oleks Laccale kehva sõnumi saatmine
                    ega midagi muud sellist.

                    Ma ütlen seda, et Arsenali probleem ei ole absoluutselt tipuründes. Auba on tipuründaja ja minu meelest on tipurünne Lacca ja Giroud näol üks absoluutselt kõige paremini mehitatud positsioone Arsenalil üldse ja näeks mitut-mitut-mitut positsiooni mis oleks olulisemad. Veelgi enam - kurat, Auba on viimase mingi poole aastaga olnud põhimõtteliselt full-balotelli mode. Väga tujukas, nõudlik, distsiplinaarprobleemidega... (ja ei imestaks kui suvel juba jälle Reali armastus tuleb) aga noh kellele ema ja kellele tütar muidugi. Ja täitsa võimalik, et näen ainult negatiivset külge siin. Heas vormis Auba on kõva mees, selle vastu keeruline vaielda.
                    Tead ausalt, see on üks kuradi keeruline ja samas hea küsimus. Minu jaoks on siin mitu tahku.
                    Kui Sanchez oleks lepingut uuendanud, siis ma ei vahetaks teda mingil juhul kellegi vastu, sest ta on seda tüüpi psühh, kes mulle meeldib ja ma olen poisil silma peal hoidnud ammu enne Arsenali ja Barcelonat. See on muidugi üsna ebaoluline aspekt. Mulle meeldib Alexise never surrender terjeri suhtumine, aga teisalt ta pole ikka oma vigadest vabanenud - isetseb ja saab palju pallikaotusi. Sellest hoolimata on ta üldiselt ilgelt hea ja kindlasti ära ei oleks andnud kui oleks pikk leping ja oleks tuldud Aubat või Mikit pakkuma.

                    Kuna aga lepinuga on perses selgelt, siis praegune meeleolu on, et tuleb võtta, mis võtta annab ja ikka parem kui tasuta läheb. Seega Miki on minu jaoks ok diil ja võibolla sobitub ka hetkel meie kehvasti toimivasse satsi isegi veidi paremini kui Sanchez. Ehk siis hoiab paremini palli ja äkki tuleb rohkem mõtestatumaid rünnakuid. Noh eks näis.

                    Auba on minu jaoks müstiline teema, kui tõesti see diil peaks sündima. Täpselt nagu sa ütlesid, on meil juba tipuründajad olemas. Palju rohkem oleks tegijad DMi vaja, sest Xhaka ei vea välja. Ja Alexist ei asenda Auba kindlasti- tema suunamine äärele oleks raiskamine. Lacazette ka väga äärele ei sobi. Tont teab mis siit tuleb. Ei usu et kumbagi väga pingile jäetaks.. Naaseme 2 ründaja juurde ?? Ma ei tea.
                    Teisalt jälle, iga koloriitne ja kõrge tasemega signing tõstab veidi tuju Alexise mineku üle ja hind pole ka praegusel turul väga segane vist. Nii et noh tulgu ja toogu veidi rõõmu siia pasamerre.

                    Ei tea kas nüüd täpselt su küsimusele vastasin aga nagu ma ütlesin - segased lood on meil siin.

                    Kommentaar


                      Mikiga saate veel kamaluga pallikaotusi juurde, pluss tsenderdused mis üle küljejoone veerevad 🙂

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                        Mikiga saate veel kamaluga pallikaotusi juurde, pluss tsenderdused mis üle küljejoone veerevad ��
                        20-30 pallikaotust per mäng ta ikka ei tee

                        Kommentaar


                          Emotsioonid on toredad asjad, kuid vaatame korraks kuiva infot ka:

                          Miki: 931 minutit, 22 korda on pall ära võetud, söödutäpsus 82,5 %
                          Alexis: 1508 minutit, 48 korda on pall ära võetud, söödutäpsus 72,4 %

                          Järeldusi võite ise teha
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Hmm. Ei saa nõustuda. Sest hetkel sa ei arvestanud Alexise juustele kuluvat raha ja seda, et Miki on kitsedega harjunud.

                            e: mägikits
                            Last edited by Daz Booob; 19.01.18, 12:31. Põhjus: esmane väljend võib olla solvav
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Emotsioonid on toredad asjad, kuid vaatame korraks kuiva infot ka:

                              Miki: 931 minutit, 22 korda on pall ära võetud, söödutäpsus 82,5 %
                              Alexis: 1508 minutit, 48 korda on pall ära võetud, söödutäpsus 72,4 %

                              Järeldusi võite ise teha
                              Viitsid de bruyne ja erikseni statid ka kõrvale panna?
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Miki: 931 minutit, 22 korda on pall ära võetud, söödutäpsus 82,5 %
                                Alexis: 1508 minutit, 48 korda on pall ära võetud, söödutäpsus 72,4 %
                                KDB: 1971 minutit, 35 korda on pall ära võetud, söödutäpsus 83,1 %
                                Eriksen: 1966 minutit, 49 korda on pall ära võetud, söödutäpsus 81,4 %

                                ja boonusena

                                Paul: 1134 minutit, 19 korda on pall ära võetud, söödutäpsus 84,6 %
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X