320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Striimi kellegil?
    Mul ei jookse see leht täna kust tavaliselt vaatan.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Bloodzeedi sopcast - Channel - 106723

      Kommentaar


        Midagi normaalset pole Veetlet ntx, ei taha sopcasti.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          vaata atdhenet.tv-sse seal normaalse kvaliteediga ja veetle

          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            vaata atdhenet.tv-sse seal normaalse kvaliteediga ja veetle

            Suured tänud.
            Kõrge viis.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              situtakse kõik kiirrünnakud ära polegi võimalik võita

              Kommentaar


                Korealane Põhja- Koreasse, marokolane tagasi kõrbe ja juut tagasi Chelseasse. Miquelile võib veel võimaluse anda.
                Teised vedasid enam vähem välja.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Raisk, nii kehva väravaga on alati kehva kaotada. City esimene löök raamidesse ja tehtud. Aga miskit teha pole, kui ise ei löö siis pannakse sulle. See City vv tegi ikka suht head tõrjed Parki ja Oxi löökidele.

                  Aga positiivne oli ikkagi see, et suurem enamus poisse tegid väga tubli mängu. Ox on staar, Frimps ja Coq olid keskväljal väga tublid ja Djourou ning Kos kaitses head. Chamakhil oli tumedamaid ja heledamaid hetki. Vahepeal tundus, et hakkab otsi andma ja ei jaksa enam üldse joosta, kuid siis leidis endas uue hoo peale Parki väljavahetamist. Gervinho suudab ka 0.1 seki jooksul teha ühe briljantse liigutuse ja selle samas hukata.

                  Üldiselt väga meeldis peaaegu kõik, va. tulemus. Tublid.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Ai kurja, ilusti tegid tegelikult, Shitty lõi oma ühe võimaluse ära ja nende vv tegi paraku head tööd. Meeldiv üllatus, et teine meeskond polnudki light weight vaid täitsa mõnusalt jõuline.
                    Oleks säärane meeskond Fulhami vastu platsil ringi jooksnud. Eriti kiidaks Oxi, too tegi paremal äärel Zabaletta elu ikka aeg ajalt üpris kibedaks. Kõlbab Theo'le kuklasse hingama küll. Erinevalt venelasest paraku.

                    Kommentaar


                      Arsenal tegi minu arust väga ilusa mängu täna. Kahju muidugi, et skooris ei kajastunud. Kõik mängijad võitlesid endast kõik andes. Kahjuks ründeliini tase ei vedanud välja. Koscielny tegi supermängu üldiselt, aga pildilt väljas oli ta kahjuks värava ajal....
                      Ja OX näitas oma võimeid.

                      Et vaatasin SKY striimi siis meenus mulle veelkord, et inglise jalgapalliga seoses on olemas üks indiviid, keda ma päriselt ja südamest vihkan ja seda kõige halvemas mõttes. Üllatus, aga see polegi mõni irriteeriv tegelane siit foorumist või Robbie Savage, Dennis Wise, Ryan Shawcross või John Terry. Ega ka Tony Pulis või Sam Allardyce. See on see faking Jamie Redcunt sealt SKY stuudiost! Oma scouseripunased prillid ees pole tal grammi võrragi respekti teatud klubi suhtes ja sellesarnast totaalset äärmust pole mujal mitte kunagi elus kohanud. Täiesti ausalt ütlen ära, et vajan viharavi iga kord, kui tema kommentaare oma elus olen kuulanud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas erxx Vaata postitust
                        Diaby on vigastatud????????
                        Kuigi see on ilmselt sarkasm, siis selgituseks, et "minor muscular problem" - pole väga suur üllatus peale pikka pausi. Kuigi minuarust Almunia võiks ka midagi kasulikku oma elus teha, elundidoonoriks hakata, ning küll uues meedikumis Aboule need uued ankle'id külge keevitataks.

                        SKY stuudiost niipalju, et ennastki natuke häirib viimasel ajal külaliste valik Arsenali mängudele. Teiste klubide mängudele leitakse pea alati vastava klubiga seotud olnud isik vähemalt üheks külaliseks aga täna olid Mark Hughes ja Redknapp. Alles hiljuti CLi mängul olid külalisteks Gullit (Chelski), McLaren (Manu) ja Hoddle (Spurs). Arvata võib, et selliselt seltskonnalt eriti positiivset juttu ei kuule Arsenali aadressil - küll oli Arsenal ainult ühemehetiim, küll oli Per erakordselt halvasti alustanud oma inglise liiga karjääri, küll olid need "tavalised" mitte-staarid kes osteti mõistetamatud nende jaoks ja küll mainitakse koguaeg lahkunud suurt staari Nasrid. Lihtsalt naerma ajas. Vihastada ei viitsigi hülgemöla peale.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          küll oli Arsenal ainult ühemehetiim, küll oli Per erakordselt halvasti alustanud oma inglise liiga karjääri, küll olid need "tavalised" mitte-staarid kes osteti mõistetamatud nende jaoks ja küll mainitakse koguaeg lahkunud suurt staari Nasrid.
                          Millega sa siin ekspertidega ei nõustu siis?
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            marokolane tagasi kõrbe ja juut tagasi Chelseasse.
                            Chamakh tegi mu arvates käesoleva aasta parima mängu. OK, see ei pruugi mingi eriline saavutus olla, aga mingisugunegi progress. Jalad olid kogu tiimil kõhu alt välja võetud ja oldi vastasel kogu aeg kukil. Selline tunne, nagu Pat Rice oleks mängueelse ergutuskõne pidanud. Ja Yossi paneks ma koos Oxiga meie parimate hulka. Aga noh, mäng käis kiirel tempol, kohtunik ei törtsutanud iga väiksema puute peale, vbla ma lihtsalt ei saanud asjale pihta.

                            Algselt postitas fitti Vaata postitust
                            Millega sa siin ekspertidega ei nõustu siis?
                            Hmmm. Ühe mehega ei lasta väljakule vaid kirjutatakse tabelisse +:-, sakslane on mänginud tõusude ja mõõnadega, kumbki loodusnähtus pole erakordne, ostud on mõistlikud ja Nasri polnud staar.
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                              Chamakh tegi mu arvates käesoleva aasta parima mängu. OK, see ei pruugi mingi eriline saavutus olla, aga mingisugunegi progress. Jalad olid kogu tiimil kõhu alt välja võetud ja oldi vastasel kogu aeg kukil. Selline tunne, nagu Pat Rice oleks mängueelse ergutuskõne pidanud. Ja Yossi paneks ma koos Oxiga meie parimate hulka. Aga noh, mäng käis kiirel tempol, kohtunik ei törtsutanud iga väiksema puute peale, vbla ma lihtsalt ei saanud asjale pihta.
                              Nõustun täielikult!

                              Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                              ja Nasri polnud staar
                              Pole muidugi võrreldav, aga eilse mängupildi juures kui Nasri oleks mänginud Arsenali poolel ja kui mina olnuks Wenger, siis ma oleks Nasri üldse välja vahetanud poolajal. Tema tegemistel (nii vähe kui seda üldse oli eile) oli väga lihtne silm peal hoida. Mitte, et see teemasse nüüd oli, aga tema lahja mäng lausa üllatas.

                              Kommentaar


                                Kui see ongi marokolase parim tase, siis pole küll temaga enam midagi rääkida. Ühegi läbijooksu peale ei osanud minna, sest ei saanud lihtsalt aru mida kaaslased ootavad ja seda korduvalt. Korra kui sai aru, siis ei osanud ka palliga midagi teha, jooksis ennast kinni ja kõmmutas palli taevasse. Lisaks see lõpuminuti pealöök. Ei tea kas kuses, et soeng läheb sassi?

                                Juudi koha pealt jään samuti enda juurde. Vennal kellel vanust ja skilli peaks olema, nii palu eksimisi sisse ei tohi tulla. Loodetavasti läheb aastavahetusel tagasi teise juudi juurde.

                                Need raskete nimedega poiste koha pealt nõustun. Jõudsid, tahtsid ja oskasid tööd teha.

                                Edit:korealase unustasin sootuks. Poiss on nii nõrkuke ja õbluke, et iga vend lükkab ta võitluses ära. Jalgpalli ABC st tal ka erilist ettekujutust pole, vahepeal oli tunne, et vend on tivolis ja tulnud just karusellilt maha. Ega ta eriti adunud mis platsil toimus, kõik käis tema jaoks liiga kiiresti.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X