320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Arsenal boss Arsene Wenger is convinced Theo Walcott will remain at the club, with contract talks set to continue.


    No hetkel tundub, et Walcott on jäämas pärast jutuajamist bossiga

    Kommentaar


      PALUN EI ! Mida rohkem ma asja üle mõtlen, seda selgemaks mulle saab, kuidas ma seda tolgust ei seedi. Palun tee ometi midagi õieti tatikas ja kao Arsenalist nagu sitajunn peldikupotti.

      Kommentaar


        Algselt postitas malagar Vaata postitust
        PALUN EI ! Mida rohkem ma asja üle mõtlen, seda selgemaks mulle saab, kuidas ma seda tolgust ei seedi. Palun tee ometi midagi õieti tatikas ja kao Arsenalist nagu sitajunn peldikupotti.
        dafuq...
        Ma saan aru kui sellist asja räägitakse deadwoodi: Squib, Denilson, Diaby, Park, Chamakh, Bendtner kohta, aga Theo? Mees on olnud viimased hooajad üks resultatiivsemaid (assist+goals). Mõistetav, et ta on väga frustreeriv mängija, arvatavasti kõige frustreerivam mängija planeedil, aga isegi kui tal on selline ei midagi ütlev mäng on temalt võimalik tulle see 'moment of magic/speed' ning värav on tõsiasi.
        Ütlesin ka enne, et kui toodaks korralik 'upgrade' asendus siis minu poolest võib temast lahku öelda, aga mida enam ma asja peale mõtlen leian, et seda nagunii ei juhtu (upgrade'i siis) ning Theo on reaalselt hea mees keda kasutada kas algrivistuses või ka supersubi rollis.

        Kommentaar


          Algselt postitas malagar Vaata postitust
          PALUN EI ! Mida rohkem ma asja üle mõtlen, seda selgemaks mulle saab, kuidas ma seda tolgust ei seedi. Palun tee ometi midagi õieti tatikas ja kao Arsenalist nagu sitajunn peldikupotti.
          Kirjutan kahe käega alla.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Katk Vaata postitust
            dafuq...
            Ma saan aru kui sellist asja räägitakse deadwoodi: Squib, Denilson, Diaby, Park, Chamakh, Bendtner kohta, aga Theo? Mees on olnud viimased hooajad üks resultatiivsemaid (assist+goals). Mõistetav, et ta on väga frustreeriv mängija, arvatavasti kõige frustreerivam mängija planeedil, aga isegi kui tal on selline ei midagi ütlev mäng on temalt võimalik tulle see 'moment of magic/speed' ning värav on tõsiasi.
            Ütlesin ka enne, et kui toodaks korralik 'upgrade' asendus siis minu poolest võib temast lahku öelda, aga mida enam ma asja peale mõtlen leian, et seda nagunii ei juhtu (upgrade'i siis) ning Theo on reaalselt hea mees keda kasutada kas algrivistuses või ka supersubi rollis.
            Ei ole küsimus jalgpallis. Saad aru nägu ei meeldi. Selline pailapse näoga ja imagoga tolgus. Läila ja käib pinda. Niikuinii tegi nüüd mingi lühiajalise lepingu ja jätkab . Kurat nagu malaaria - kui korra külge saad siis enam lahti ei saa. Eks ma cheerin ikka kui raibe vravaid lööb või midagi aga korra tekkis lootus, et viimane puss ka läinud nüüd. See muu deadwoodi nimekiri ei tule niikuinii eriti arvesse.

            Kommentaar


              Jah, tema ebaefektiivsus on aegajalt frustreeriv. Samas. Uue hooaja mänguskeem selle hooaja personaliga on mõnevõrra varasemast erinev. Diaby-Arteta keskvälja põhjal on olnud julgustavad (kuigi tõsi, Arteta loovusest on ehk tuntud pisut puudust) ning koos Cazorla orkestreerimisega võiks see Theo stiili jaoks olla küllaltki sobiv skeem. Vähemalt teoorias. Aga no kui müüakse, siis Ox pidigi ju olema tema täiustatud versioon.

              Edit: hoopis teine küsimus on klubi võetav risk tema jätmisega ilma lepinguta jätmisega. Aasta pärast saabuv finantsmaasikas on väga magus. Isegi võimalike aatemeeste jaoks. Kui ta ei signeeri, siis mina müüks.

              Kommentaar


                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                PALUN EI ! Mida rohkem ma asja üle mõtlen, seda selgemaks mulle saab, kuidas ma seda tolgust ei seedi. Palun tee ometi midagi õieti tatikas ja kao Arsenalist nagu sitajunn peldikupotti.
                Mõmmi serenasse!
                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                Kommentaar


                  Kuna täna CL alagrupi loosimine siis loodaks näha midagi sellist:
                  Arsenal, Valencia, Anderlecht, FC Nordsjælland. Oleks asjalik ning selgelt võidetav + retked võõrsile poleks väga pikad
                  Teades Arsenali õnne tuleb üks neist:
                  a) Arsenal, Zenit, Galatasaray, BATE
                  b) Arsenal, Valencia/Shakhtar, Juventus/PSG, Dortmund

                  Kommentaar


                    Mina pooldaks ilmselgelt Walcotti jäämist. Esiteks sellepärast, et tippmängijate väljavoolavusele tuleb piir panna. Lisaks on ta britt.
                    Ning Walcott on siiamaani olnud ainus alternatiiv aeglasele "tika-taka-liigutame-palli-ümber-vastaste-trahvikasti" mängule. Kui Walcott lahkub, siis jääb Arsenali rünnak veelgi üheülbalisemaks ning vastastele veelgi etteaimatavamaks. Ning aeglasemaks. Tema positiivsed omadused kaaluvad negatiivse üles.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                      Sotsialism tuleb lõpetada ja tasustada vastavalt panusele. Mis muidugi ei tähenda mõttetut ülemaksmist.
                      Algselt postitas erxx Vaata postitust
                      Lisaks on ta britt.
                      Ning Walcott on siiamaani olnud ainus alternatiiv aeglasele "tika-taka-liigutame-palli-ümber-vastaste-trahvikasti" mängule. Kui Walcott lahkub, siis jääb Arsenali rünnak veelgi üheülbalisemaks ning vastastele veelgi etteaimatavamaks. Ning aeglasemaks. Tema positiivsed omadused kaaluvad negatiivse üles.
                      Klubi poliitika paistab minevat sinnapoole, millest jyriöö räägib. Saan ka erxxi argumentatsioonist aru, aga need kaks asja ei klapi kokku. Maksta klubi kõrgemat palka puhtalt rahvustunnuse või passi pärast. Samas ma pole nõus sellega, et rünnak muutuks üheülbaliseks - Ox on kiire ja terav, Gervinho võtab pidevalt vastaseid ette (OK, frustratsioonitasemelt on Theoga samal pulgal), Poldi pole ka tikitakataja.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Arsene Wenger confirms that Laurent Koscielny will be back in the squad for the Liverpool game!

                        Szczesny will have a test tomorrow and on Saturday to see if he will be fit in time!

                        Wenger also said that after the international break, Sagna and Wilshere won't be far away from ready to train!

                        Also confirms that they are active in the transfer market, but won't buy any average player!
                        Press Conferenceil siis selline jutt
                        1979,2004...Have you ever seen Tottenham win the league?

                        Kommentaar


                          James Olley of the Evening Standard reports that Marouane Chamakh, Nicky Bendtner and Park Chu Young were not at the Arsenal training ground, and Park left with 'two big suitcases.'

                          Vähemalt hakkab deadwood kuskile minema. Kahjuks on enamus meie mehi suure tõenäosusega ainul laenuga lahkumas. Park - Celta Vigo, Bendtner - Juve, Chamakh - kurat teab kuhu (Besiktas?).
                          Ja nagu on juba ka öeldud teiste poolt siis: "Hopefully Squillaci was in one of the suitcases that Park took with him"

                          Imelik ikkagi see, et meid seostatakse väga väheste meestega hetkel..

                          Edit: Väike lisa juurde
                          Millions (£) spent in the last 9 years - Chelsea £693m. Man City £572m. Liverpool £414m. Man United £352m. Spurs £350m Arsenal £214m. (BBC)

                          Kommentaar


                            Huvitav kas Bosnia maffia Dzeko poleks võimalus meile? Mees tahtis ju vahepeal cityst minema saada. Arsenalis saaks ta mänguaega ning rahalises mõttes ei tohiks palju maksta ka teades city ostu- müügitaktikat, st osta kallilt müü odavalt. Iseasi kuidas seis citys hetkel temaga on ja kas city tahaks teda inglise liigasse müüa

                            Kommentaar


                              Dzeko ostust olen ise ka paar aastat mõelnud, aga tundub, et mees Mancinile meeldib piisavalt ja kuhugi ära andmiseks ta pole.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                                Arsenal £214m[/I]
                                Mis kajastub ka paraku selle ajavälba liigatulemustes. Kuigi vaadates Liverpooli ja Spursi siis saab kinnitust veelgi tõsiasi, et suurte summade kulutamine ei ole kunagi mingi garantii edule.

                                Aasta keskmine tuleks ca 23M kanti, seega selle numbri valguses on tänavune aken senini olnud vägagi produktiivne. Kuigi mainimata ei saa jätta, et 1 päev enne akna sulgumist saame vaikselt shampused külma panna ja need ilmselt homme õhtul avada ja tähistada...järjekordset kasumiga lõppenud üleminekuperioodi. Ei ole hetkel uutest mängijatest haisugi, ainus jutt on võimalikest lahkujatest.

                                Kui kuu aega tagasi oli meelestatus selline, et tegemist on ehk Wengeriajastu parima aknaga, siis VanPayMe ja Songa lahkumised on selle emotsiooni paraku tühistanud. Hollandlase lahkumine oli muidugi prognoositav kuid siiski kujutan ette, et enamus fänne siiski vargsi lootsid, et saab see kõver sinna paberile ikkagi pandud. Retrospektiivis polnud muidugi klubil kavaski tal lasta Rooneyt teha ja sellise suupruukimise ja klubi disrespekteerimise eest teda monsterlepinguga premeerida. Selle tõestuseks tuleb vaid vaadata, kes on tema praegune leivaandja. Songa lahkumine ei ole iseenesest probleem, eeldusel et tooduks adekvaatne asendus sisse. Seda mõistagi ei tehtud ja hetke lahendus Wengerilt on hoopis Arteta liigutamine sügavamale ja Diabyle box-to-box rolli andmine. Kaks nullimängu justkui tõestaks, et selline lahendus on kaitsefaasis toiminud hästi, lisaks nullimängudele oleme ka kõige vähem pealelööke endale lüüa lasknud. Paraku ründefaasis on selle arvelt jällegi asi hambutum. Song oma chip-sööduga istub kataloonia pinkidel ning Arteta sügavam roll vähendab oluliselt tema mõju ründetegevusele. Ning vigastuste korral on hetke tõsiasi
                                üks Ramsey, mis ei tekita just väga elevust. Erinevalt Wengerist, kellele meeldib laatsaretis puhkavatest meestest rääkida kui uutest signeeritutest, on karm tõsiasi Arsenali see, et järjekord nendele voodikohtadele ei lõppe kunagi. Selleks ajaks on Wilshere peaks naasma on tõenäoliselt Diaby hooaeg juba lõppenud. Isegi hästi kestnud teine.

                                Luban meelsasti oma pessimistlikud sõnad endale mõne shokkostu poolt kurku kinna lüüa. One time, Arsenal!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X