320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Group B: Arsenal, Schalke, Olympiakos, Montpellier

    Head vastased minu silmis.

    Kommentaar


      Grupp B: Arsenal, Schalke, Olympiakos, Montpellier.

      Võidetav grupp, vältisime Valenciaid, Juvesid, PSGsid ja Dortmunde.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        hea grupp huvitavad vastased..kaugele reisima ka väga ei pea..noh mudugi olympiakos välja jätta nad on pea iga aasta meil grupis
        1979,2004...Have you ever seen Tottenham win the league?

        Kommentaar


          Deja vu? Kuigi Schalke ja Montpellier on eeldatavalt nõrgemad kui Dortmund ja Marseille siis Olympiakos on sama tugev kui Olympiakos.

          Neutraalne grupp mu silmis, oleks kindlasti lihtsamat andnud kokku panna kuid tuleb õnne tänada, et hullemini ei läinud. Lisaks kesknädala reisid keskeuroopas on ok, idabloki klubisid õnnestus jälle vältida. Loodetavasti Olympiakos võõrsil on jälle viimanem äng, et saame poolreservidega peale minna.

          Kommentaar


            Algselt postitas coco Vaata postitust
            Loodetavasti Olympiakos võõrsil on jälle viimanem äng, et saame poolreservidega peale minna.
            Seda väikest asja ikka saab.

            Sept 18 Montpellier (a)
            Oct 3 Olympiakos (h)
            Oct 24 Schalke (h)
            Nov 6 Schalke (a)
            Nov 21 Montepllier (h)
            Dec 4 Olympiakos (a)

            Kommentaar


              mitte ühtegi ruumorit ega midagi et me kellestki huvitatud oleks...väga masendav kui me kedagi ära ei võta...loodetavasti homme hakkavad mingid asjad liikuma.
              1979,2004...Have you ever seen Tottenham win the league?

              Kommentaar


                Peamiselt liiguvad asjad ja ruumorid väljaminekute osas täna (mis on loogiline, kuna meil on vaja enne müüa kui osta saab). Bendtner Juvesse on 'done-deal', paistab (päris ametlikud allikad kinnitanud homme toimuvat medicali). Park Celtasse on ka vist ikka jõus. Chamakhi minekust Malagasse või Besiktasi pole küll palju kuulda, aga keegi neist kolmest täna hommikul trennis ei olnud. Kuigi Malaga vist kuulu järgi muretses omale Saviola ja Santa Cruzi. Niiet ei tundu loogiline, et sinna mahuks enam. Loodame türklaste peale. Või äkki ikka Berbast ilma jäänud Fiorentina.

                Sissetulekutel ei ole hetkel palju toimumas, avalikult. Kuuldavasti pidavat meil hetkel karm meedia lockdown olema ja mingit infot ei jagata. Teatud, ning üsnagi usaldusväärsed ITK'd räägivad meie huvist kolme PLi mängija ja ühe Ligue 1 mängija vastu. Nimi mis endiselt ei kao spekulatsioonidest: Tiote. Homme tõotab lõbus tulla.

                EDIT: Ei tahtnud Katku juttu korrata esimeses osas, jäi eelmiselt lehelt märkamata lihtsalt viimane post
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Nufc vs Atromitos mängu vaadates, solistas kommentaator mingit juttu, et Tiote oleks Arsenalile saadaval, 22milli + klausel mida ei teata.

                  Hind sutsu krõbe mu arvates ja loodan et Tiote ikka Nufc jääb, Arsenal ju palka ei maksa eriti nagunii
                  The One and Only

                  Kommentaar


                    COCi kolmandas raundis vastaseks Coventry City.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas decrakas Vaata postitust
                      Nufc vs Atromitos mängu vaadates, solistas kommentaator mingit juttu, et Tiote oleks Arsenalile saadaval, 22milli + klausel mida ei teata.

                      Hind sutsu krõbe mu arvates ja loodan et Tiote ikka Nufc jääb, Arsenal ju palka ei maksa eriti nagunii
                      Ma endiselt loodan, et isegi kui meil midagi NUFCiga susiseb, siis Cabaye. Naiivitar olen ilmselt, aga mis siis. Tiote on umbes kolmas mees keda ma tahaks sealt meeskonnast.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Ei usu mina seda Tiote juttu. 1. Newcastle pole sunnitud müüma - seega kallis. 2. Ehk liiga lõhkuja kuju Wengeri maitse jaoks.

                        Kommentaar


                          Benayoun?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
                            Benayoun?
                            Nah, me oleme ühe teise Chelsea rejecti (?) jälil.

                            3-4 aastat tagasi üks lemmik mitte-Arsenali mängija. Ei tea palju ta suudaks panustada 40 aastasena, aga Frimpsile isafiguuri eest ta oleks, Jacki tagasitulekuni ehk välja aitaks keskel, Jenksist RB peal ka äkki parem ning £20m aafrikasse mineva Tiote eest me anyway ju ei maksa niiet äkki ei oleks paha variant isegi? Yossi üle kirtsutati ka nina alguses, aga lõppeks oli täitsa tore.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              David Ornstein reports: "We've been given word that, as things stand, it is unlikely there will be any major arrivals at Arsenal before the transfer deadline.

                              "Reports linking them with a move for Newcastle midfielder Chieck Tiote are wide of the mark, while there have been informal conversations with Chelsea about midfielder Michael Essien - the Blues are open to him leaving on loan - but this move will not happen unless Arsene Wenger changes his mind on a player he has not been tracking."
                              1979,2004...Have you ever seen Tottenham win the league?

                              Kommentaar


                                Esimene ametlik liigutus ka meilt täna: Park Celta Vigosse
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X