320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale 'Arsenal'

    David Seaman otsustas jätkata oma edukat ja kuulsusrikast karjääri veel ühe aasta võrra ja seda loomulikult Arsenalis. arsenal.com

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Arsenal\'

      uus poiss blokis on seni lille`is pallinud pascal cygan

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Arsenal\'

        Tänu Cygani tulekule sai suurem avalikkus näha Arsenali uut kodusärki, kus kõhul pesitseb uue sponsori logo. Asi vajab harjumist...

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Arsenal\'

          pole kahtlust, et cygan oli eelmisel aastal lille\'i ja terve fra 1 div-ni parimaid mängijaid. ta on väga jõuline ja samas mõistusega mängija - ideaalne kooslus. samuti on tal olemas mõningane euroopa karikasarja kogemus eelmisest aastast.

          loodan, et temast saab vääriline adamsi kohatäitja - kuigi kindlasti mitte nii tasemel

          ainukese takistusena näen seda, et cygan ei räägi sõnagi englishi keelt ja kaitseliinis võib see väga karmilt kätte maksta. loodame parimat:P :P :P

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Arsenal\'

            loodan, et temast saab vääriline adamsi kohatäitja - kuigi kindlasti mitte nii tasemel

            ainukese takistusena näen seda, et cygan ei räägi sõnagi englishi keelt ja kaitseliinis võib see väga karmilt kätte maksta. loodame parimat

            -----
            nojah jälle tüüpiline arsen*li fänni stiilinäide. kaitseliini meeste leksikon, et edukalt hakkama saada, peakski olema miinimum 10000 sõna kohalikus keeles.
            samas tottenhami ründajad teavad prantsuse keeles väljendeid \'sööda tagasi\' \'lase läbi\'
            \'ära puutu\' jm.



            What do you call an Arsenal fan with half a brain ??
            Gifted.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Arsenal\'

              Hmm... võib-olla ei ole ma tõeline arsenali fänn, kuigi see on mu lemmikklubi aga mina ei oska vihata näiteks Tottenhami või ManU-t... ju siis olen f*** s**t f*** A**i fänn.
              (jutt tugineb sellele kui ülespoole vaadata)
              Supplies!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Arsenal\'

                What do you call an Arsenal fan with half a brain ??
                Gifted.

                Ma siis tõlgin selle ära...Kust kurat leida Tottenhami fänni, kel oleks vähegi mõistust peas? Ära otsi, neid polegi olemas

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Arsenal\'

                  ma kasutaks parem enda tõlkimise oskusi, sest tembu põrus

                  -What do you call an Arsenal fan with half a brain ??
                  Gifted.-

                  Kuidas kutsuda poole ajuga Arsenali fänni ??
                  Andekas
                  Pärtel Tomberg

                  isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                  http://www.isepankur.ee
                  info@isepankur.ee

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Arsenal\'

                    Jollu, mis sa mõtled, et keegi ei saanud enne aru või?
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Arsenal\'

                      Keown jääb Arsenali veel kaheks aastaks! Loe lisaks siit

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Arsenal\'

                        Originally posted by muurek
                        nojah jälle tüüpiline arsen*li fänni stiilinäide. kaitseliini meeste leksikon, et edukalt hakkama saada, peakski olema miinimum 10000 sõna kohalikus keeles.
                        samas tottenhami ründajad teavad prantsuse keeles väljendeid \'sööda tagasi\' \'lase läbi\'
                        \'ära puutu\' jm.
                        kaitseliini meeste leksikon peaks olema 10000 sõna? tottenscumi ründajad võivad prantsusekeelseid väljendeid mõista, aga abiks see ju ikka pole - esiründepaar : te*dy ja les ferdi*and ... toob meeldiva muige huulile. nad ju kahepeale juba 74 aastat?

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Arsenal\'

                          Minu arvates hakkab siin Arsenali ja Tottenhami omavaheline vaidlemine vahepeal päris mõttetuks muutuma. Rivaalitsemine on mingil tasandil okei, kuid mulle tundub, et Spursi fännid keskenduvad pigem oma vastase mahategemisele kui enda klubi kiitmisele. Aga samas mis sa ikka kiidad, kui nagu midagi eriti kiita pole. Kui endal ei lähe, tuleb ikka teiste kallal vinguda. Samas on seda mõttetut jura mul, kõrvalvaatajal, niivõrd lahe lugeda, nii et sõimake ikka üksteist täie rauaga edasi

                          P.S Mul pole kummagi klubi vastu absoluutselt mitte midagi.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Arsenal\'

                            arturi jutt on täiesti omal kohal.
                            kuigi olen tulihingeline arsenali fänn, ei tule mul mõttessegi hakata siin lehekylgedel spurse maha tegema.
                            samas eks igayks leia oma kompleksidest jagu saamiseks väljundeid
                            samas võin tot\'hami kiituseks (poolvõhikuna kyll) öelda, et teil on yks kuradima hea kaitsja ledley king\'i näol.
                            nii et vähem möla yksteise aadressil

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Arsenal\'

                              Arsenal on vahepeal hoolsalt mängijatega lepinguid teinud ja seega mängivad uuel hooajal valitseva liigameistri värvides:

                              väravavaht Fabien Carini (Uruguai) liitub Arsenaliga Juventusest aastase laenulepingu alusel, klausliga sõlmida aasta lõppedes üleminekuleping. Carini on mänginud 36 mängu Uruguai koondise eest sh ka kõik 3 mängu justlõppenud MMil.

                              keskväljamees Gilberto Silva (Brasiilia) on ostetud £4,5M eest Atletico Minerost. Härra on mänginud Brasiilia koondise eest 26 mängu sh. kõik 7 mängu äsjalõppenud MMil ning löönud koondise eest ka 3 väravat. Tegemist on nn. holding midfielderiga, kes on kõige parimini kodus keskvälja keskel, kuid on võimeline mängima ka äärtel.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Arsenal\'

                                Atletico Mineros on Brasiilia klubi muideks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X