320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks Arsenal üldse vahetusmehed kaasa võttis? Pannakse f***cking 80ndal minutil sisse?

    Kommentaar


      Täielik impotentsus! Millegagi hakkama ei saada. Lihtsalt masendav vaadata neid puuhobuseid seal väljakul.

      Kommentaar


        Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
        Miks Arsenal üldse vahetusmehed kaasa võttis? Pannakse f***cking 80ndal minutil sisse?
        Eino milles küsimus, Ramsey oli nii hea et ta lihtsalt pidi seal 80 mintsa tiksuma. Muidugi on ka geniaalne lahendus 90 minutil hakata vahetust tegema ning Coq Santi asemel sisse tuua kui me PEAKSIME väravat taga ajama.
        Lõpus pandi savilt palle kuhugi suunas teele (ka lühikesi sööte) ning siis söödu panija kukkus vehkima, et kus sa nüüd jooksid. tramaeivõi

        Kommentaar


          kogu meeskond oli täna hunnik sitta.ja vägisi tekkib tunne, et sellest sittast juba saia ei tee.kogu fa**ing süsteem on mäda.head ööd

          Kommentaar


            PS Santile peab puhkust andma. Ei ole enam seda värskust/liikuvust mis hooaja algul.

            Kommentaar


              huvitav mida wenger järgmiseks mänguks välja mõtleb.kui järgmine mäng jälle haledalt feilitakse võib vist juba õelda, et hooaeg on p***es

              Kommentaar


                1-1 Goodisonilt ei ole mitte ühestki otsast halb tulemus, aga mängupilt ...

                Viimased 3 minutit sisaldasid kõiki frustreerivaid elemente meie mängus ja võtsid asjade seisu perfektselt kokku. Pidevalt oskame ennast ise raskesse olukorda panna oma kastis või selle lähistel idiooti mängides, rünnakusse lülitudes on omavahel söötmine ja üksteise jooksudest aru saamine maailma kõige-kõige-kõige kuradima keerulisem asi üleüldse. Ma ei kuule sind, sa ei kuule mind. Nje panimõm noh. Lühis.

                Oskab keegi mulle ära selgitada mis valemiga meie mänguplaanis üldse värava löömine saavutatav peaks olema? Mina ei saa aru mida me täpselt teha üritame väljakul. Keskel on 3 kuud kõik mängud peaaegu ilma vahetusteta mänginud ja nüüdseks juba silmnähtavalt lödijalgseteks muutuvad tiki-taka spanjaardid ning vigastusest taastuv noor. Kaitsefaasis oleme keskväljalt üks suur läbisõiduhoov, rünnakul on kõigil kombeks oodata palli jalga selle asemel, et proovida mõni penetreeriv jooks teha kuhugi või tihti isegi ei viitsita vastu tulla. Milleks noh? Äärel on maailma kõige lödim jalgpallur kel on harukordne oskus iga oma liigutusega olukorda oma meeskonnale järjest sitemaks muuta. Kui ma sellest saaks veel üle, et ta palju positiivset korda ei saada siis liig kerged pallikaotused ajavad mu täiesti marru. Ning ees on meil ründaja kes vajaks kas partnerit, toetust keskväljalt või toitmist äärtelt, et midagi teha aga mida ei ole seda ei ole. Ning lõpuks üks poiss kes ootab jõule ja uut aastat nagu lasteaialaps kuna kuuse alt leiab ta ilmselt 100k+ nädalas maksva palgatseki mõnest teisest klubist. Kuna ta on seda väärt. Ning kuna ta on kõige teravam ja ohtlikum mängija platsil ning väärib enda ümber samasuguseid kaaslasi.

                Vahetusi meile ka teha ei meeldi, et mängupildis vähegi mingi muudatus võiks tekkida. Hoidku jumal selle eest, eks? Või see pisike mure ka loomulikult, et ega sealt kedagi ju tegelikult võtta ei olegi. Coquelin äkki? Teist mängu järjest viimase sekundi rünnakul pall metsa virutada mõtestatud söödu asemel. Merci.

                Vot milleni viib poolteist kuud täiesti frustreerivat mängupilti ja tulemusi. Ma olen kurjaks saamas.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Arsenal: Szczesny, Jenkinson, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs, Arteta, Wilshere, Cazorla, Walcott, Podolski, Gervinho.
                  Substitutes: Mannone, Squillaci, Coquelin, Ramsey, Rosicky, Oxlade-Chamberlain, Giroud.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    oh jah gervinho, milleks?!

                    Kommentaar


                      vähemalt on ramsey pingil, krt kui nüüd ka võidulainele ei saa on midagi väga viltu.

                      Kommentaar


                        6pointer Swanseaga!

                        Let's goo!!

                        Kommentaar


                          seni ikka jätkub asi sealt kus evertoni vastu pooleli jäi, 20 minti ja ei mingit sädet, rääkimata reaalsest ohust väravale.masendav.

                          Kommentaar


                            korralik!!!!!!

                            Kommentaar


                              Nagu külvad, nõnda lõikad...

                              Kommentaar


                                väga putsis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X