320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja miks me kogu aeg kõrgeid palle äärelt Unitedi alasse peksime ?
    Ainult Vidicile puhtaks lüüa. Rünnakud olid mõttelagedad ja kui ka midagi õnnestus, siis oli ees ründaja, kes täna vaatas paremini haleda näoga taevasse, selle asemel, et palli väravasse saada.

    Kommentaar


      Kui juba süüdistamiseks läheb, siis minu arust ei saagi Artetaga sellist mängu võita, kus on ise väravaid vaja lüüa. Tema oleks minu tänane pakkumine halvimale Arsenali mängija tiitlile platsil. Üldse on ta imo kuidagi väga nüri sel hooajal olnud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Joks Vaata postitust
        Jumal sa näed ja ei karista.. Tõesti mindi viiki mängima või milles häda oli? Viimastel minutitel kõigutatakse palli omal poolel ja ei ole absoluutselt mitte mingisugust initsiatiivi väravat lüüa. Peale selle kõnnib juba üks härra juba mitmendat mängu sirge näoga lati alt läbi. Miks seda kuradi türgi flegma mõneks mänguks pingile ei võeta? Täiesti piinlik vaadata.
        Kus kuradi kohast täna Özil kõige pasema mängu tegi? Ainuke vend, kes midagi lõi, aga kui Giroud seal nagu tükk sitta ees vahib, siis polegi midagi teha. Otsige ründaja omale, mitte et üldse asjad praegu laabuks, aga Giroud ei vea välja seal. Jack müttas mehiselt, seda oli fun vaadata, Arteta oli ikka väga pask ja noh, Rosicky oli ka kehv, Ox ei toonud midagi juurde.

        Kommentaar


          Viik, mis tundub sisuliselt kaotusena. Oleks RVP selle vähese Manu võimaluse, mis latti tõrjuti, ära löönud, oleks küll vist must masendus olnud. Seal alates 60. minuti paiku kui Kosi pealöök joonelt ära võeti, tundus, et asi läheb elavamaks, aga ainult paariks minutiks seda jätkuski. Oleme raudselt ainsad, kes see hooaeg kahe mängu peale ei suuda Manu väravat lahti muukida.

          Kommentaar


            Özil oli isegi suhtkoht ok täna, kuid tunda andis see, et tal ei olnud kellegagi kombineerida. Sai vastase poolel palli ja oli üksinda kolme tilli vahel. Ramseyt on tagasi vaja.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
              Kus kuradi kohast täna Özil kõige pasema mängu tegi? Ainuke vend, kes midagi lõi, aga kui Giroud seal nagu tükk sitta ees vahib, siis polegi midagi teha. Otsige ründaja omale, mitte et üldse asjad praegu laabukas, aga Giroud ei vea välja seal.
              Nõus. Özil oli igati ok täna. Parim meie poolikutest. Teised olid sõna otsese mõttes nagu oleks neil poolik hinge all. Arteta kinkis kohe 1 minutil sellise väravavõimaluse, et mul jäi süda kurku kinni.

              Kommentaar


                Özil oli tänase mängu parim? Päriselt?
                See kuidas vend selle mängu iga teine rünnak kuhugi äärejoone juurde kokku tõmbab ja seal meetriseid sööte lükkama hakkab? Hetkene kasutegur tundub tema puhul ikka väga väike olevat. Tüübi vorm on olematu.

                Özilit Cazorlale eelistada tänase mängu puhul on ikka eriti huvitav valik.

                Kommentaar


                  Kelle käest ma oma raisatud kahte tundi elust tagasi peaksin küsima?

                  Ma ikka mõtlesin/lootsin, et see Liverpooli käest saadud kolakas tekitab Arsenali meestes mingitki sportliku viha ja ManU vastu tehakse korralik mäng aga selle asemel on viimanegi julgus ja tahtmine kadunud.

                  Oxlade-Chamberlie oleks pidanud Wilshere'i välja vahetama. Väga kehva mäng Arsenali #10 poolt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Selline tunne nagu keegi oleks mind silma pussitanud kaks tundi. No tõsiselt minge munni, kui kuradi arglikult ja ideetult võib mängida? Wilshere halvim Arsenali mees platsil, konkurentsitult. Vastastel oli umbes 2,5 võimalust mis me kõik neile ise kätte kinkisime. Meie võimalused olid paar Santi lööki ja hunnik Giroudi lootusetuid üritusi. Podolski ei saa enam vahetusestki sisse, fucking disgrace Arsene, tõsiselt. Özilil ei ole mitte kui kellegiga mängida seal ees - nii kuradi kahju, et selline raiskamine tundub tema mängus olek. Ilmselt meie parim koos Kosiga täna.
                    Võtab mängu hästi kokku.

                    Ja nagu tõsiselt ka, kas me läksime viigi peale mängima? Rünnakutele mindi aegluubis, kaitses absoluutselt mitte mingisugust survet ei tehtud. Manu oli nagu vana libu kes viskas jalad laiali et ennast võtta kuid meie otsutasime, et mis me ikka teda rautame, vaatame lihtsalt distantsilt. Nad oleks pidanud lihtsalt ära nülgima.
                    Wilshere oli nagu Denilson oma "parimatel" päevadel, no ei saanud millegagi hakkama. Ei tea kas asi on tema kiirustatud vigastusest tagasitoomisega seotud. Giroudi võimalused olid sellised veerandkõvad v.a üks kus Vidic pani talle kõva tõuke ja teine kus ta pallile vist pihta lõpuks ei saanudki (no oleks pidanud ikka raami ära lööma). Lisaminutid olid ka imelised, isegi ei proovitud rünnata. Eriti meeldis olukord kus BFG söötis Artetale ning see siis kiirelt Kosile ja kukkus seepeale BFG'le kätega vehkima, et nahhui sa minule siia ettepoole söödad. Suhteliselt mannetu. Wengeril on mille peale mõelda sest praegu see asi lihtsalt ei toimi ja kõikide väide, et omad järeldused on tehtud ilmselgelt ei pidanud paika. Nüüd tehti aga väikesele ponile ja rahapussudele korralik kingitus.
                    Özilile tunnen ma juba kaasa. No mitte sittagi pole tal teha kui keegi kaitsjate taha joosta isegi ei proovi ning see on leib mille peal sina elad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Joks Vaata postitust
                      Özil oli tänase mängu parim? Päriselt?
                      See kuidas vend selle mängu iga teine rünnak kuhugi äärejoone juurde kokku tõmbab ja seal meetriseid sööte lükkama hakkab? Hetkene kasutegur tundub tema puhul ikka väga väike olevat. Tüübi vorm on olematu.

                      Özilit muidugi Cazorlale eelistada tänase mängu puhul on ikka eriti huvitav valik.
                      probleem on selles, et ülejäänud kamp on enamasti ründes nii staatilised, et sööta pole kuhugi. Sellepärast maandubki äärel ja teeb meetriseid sööte.

                      Kommentaar


                        Kui jätta kõrvale Wilshere, kes nagu soovis vastastele täna 3 punkti kinkida, siis kõige pettunum olen ma Artetas. Mees on kreatiivsuselt praegu sama mees, kes enne teda oli Denilson - kahemeetrised küljesöödud. Mõni üksik sööt kogu mängu jooksul laia kanalisse mehele, kes oli markeeritud. Ja mõned südarid.

                        Koscielny oli ainus väljakumängija täna üleüldse, kes võib enda mängu üle uhkust tunda.

                        Kommentaar


                          Gibbs oli ka minu arust täitsa okei, vähemalt üle poole platsi olles.

                          Kommentaar


                            Mina olen pettunud Giroudis. Võite rääkida, et katab palle hästi ja võtab neid hästi maha. So what? See ongi tema ainuke kasutegur. Ette on vaja meest kes oskab palli hästi maha võtta, seda katta ja vajadusel selle palliga ka midagi teha. Viimane oskus Giroudil puudub täielikult.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              täpselt nii oligi, Ösilil polnud kuhugi palli panna, ülejäänud olid üsna staatilised (ehk passisid ühe koha peal ja ei avanenud)

                              Wilshere oli hunnik sõnnikut. Ilmselt tahab end teiste suurte vastu tõestada, aga täna küll midagi välja ei tulnud.

                              Kommentaar


                                Giroud on pask, aga jällegi tuleb mõelda miks? Ta tegi oma parimad esitused siis kui tal olid äärtel sirgjoonelised jooksjad kellele pall edasi kõksata või kui sügavalt tõusis jõuliselt Ramsey kellel polnud probleem peale vajutada või ise läbi minna. Ilmselgelt hetkel keegi midagi sellesarnast ei paku. Santi ja Rosicky äärtel üritavad temaga 5x omavahel söötu kõksida ja lõppkokkuvõtteks ei tehta sealt ei läbiminekut ega lööki. Özil omakorda elaks selle pealt, et keegi äärte pealt jookseks kaitse taha, kust siis löögile mittejõudmise korras oleks variant see Giroudile jala peale sokutada (a la Spurs kodus). Lihtsalt kogu see krempel seal ees on täiesti lühises omadega ja sügavamal toimuv jama Arteta-Wilshere'i näol just samuti kaasa ei aita hetkel. Andke mulle Flamini-Ramsey iga ilmaga ja iga kell hetkel.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X