320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas N4pster Vaata postitust
    Kui usaldusväärne see Palmeri on?
    Küsige ta venna käest - kui ma ei eksi, siis peaks ta siinse veebikeskkonna tihe külaline olema

    Aga pull lüke oleks see - Balotelli mõikab saareriigi vutti ju kenasti, iseasi jah, kuidas Wenger tema ohjamisega hakkama saaks. RVP asja ei kommentaari. Piinlik oleks.

    Kommentaar


      See sild mis Arsenalist välja viib, rvp roojas sellele ja lasi selle suure pauguga vastu taevast õhku. Lisaks saab knutface suvel 31 ja on mingitel absurdsetel palganumbritel. Mõistagi raha polnud ju tema puhul kunagi motivaatoriks.

      Seega üks korralik avalik teadaanne, kuidas ManU-l pole ambitsiooni ja nende fännid on kõige jälestusväärsemad gloorikad siin linnuteel ja kuidas ta oli meeltesegaduses ning vanakuradi enda poolt ära nõiutud. Vanakurat ise läks muidugi teadupärast pensile. Seejärel südamlik, pisaratega vabandus kõigi Arsenali fännide ees, lubadustega veri ninast välja jooksta igas meie eest väljakule jookstud mängus. Ning mõistagi palgakärbe, mis on kohane 31 aastasele vigastustealdile ründajale kellel on korralik knutiajalugu-70k pw peaks asja ära ajama.

      Kui need tingimused oleksid täidetud, siis ma võiksin isegi mõelda sellest mõttest. Niikauaks nautigu aga oma maapealset paradiisi seal edasi.

      Kommentaar


        Ei ole Persit kunagi kritiseerinud selle eest, et minema läks. See on iga mehe enda otsus, mis ta oma karjääriga teeb. Arsenali särgis on teinud suurepäraseid sooritusi, millest osad sooritused on isegi top viies. Ka praegu on tegu top top mängumehega.
        Persie tagasi -ei! Nii need asja ikka ei käi.
        Gunner since 97

        Kommentaar


          Kui valida oleks Balotelli ja van C*nti vahel, siis valiksin esimese.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Kui valida oleks Balotelli ja van C*nti vahel, siis valiksin esimese.
            Hüpoteetiline asi täiesti aga nõustun. Ka eelistaks noort ullikest

            Kommentaar


              Algselt postitas malagar Vaata postitust
              Hüpoteetiline asi täiesti aga nõustun. Ka eelistaks noort ullikest
              Ok, tegelikult tahtsin öelda- mina seda hollandlast tagasi ei taha. Sai oma tiitli kätte, nüüd peaks elu ju ilus olema. Võidelgu oma koha eest, nagu Wenger soovitas Songile.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas szandor Vaata postitust
                RVP asja ei kommentaari. Piinlik oleks.
                Suhteliselt piinlik mõlema klubi fännidele.

                Kommentaar


                  Olge ausad, kardate natuke seda mängu ? Ma ei oska midagi oodata tänasest. Igasse auku võib minna. Kes rohkem võita tahab see võidab,

                  Kommentaar


                    Pigem ootan huviga. Eelmise mängu seisu võib heaga ära unustada, kuna midagi sarnast ei saa juhtuda. Arsenal arvestab Liverpooli kontratega (mida ka eelmine mäng tehti aga mehed vist unustasid) ja lasevad liinid natukene alla, et SS-le vähem ruumi jätta. Seega tuleb selline veeretamise mäng, mis võib lõppeda 1 väravalise eduga. Ütleme, et siis arsenali kasuks.
                    Gunner since 97

                    Kommentaar


                      Viik, et siis Anfieldil korralikult jälle sisse saada

                      Kommentaar


                        Giroud sai ühise omaduse Giggsi, Rooney ja Terryga. Premier League on imeline.

                        Kommentaar


                          Skoorib nii, et vähe pole.
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Arsenal team: Fabianski, Jenkinson, Koscielny, Mertesacker, Monreal, Flamini, Arteta, Oxlade-Chamberlain, Ozil, Podolski, Sanogo
                            Arsenal subs: Viviano, Sagna, Gibbs, Wilshere, Cazorla, Gnabry, Giroud

                            Koosseise võrreldes on kuradi raske positiivselt meelestatud olla... Jenko + Monreal = katastroofi retsept. Flamini + Arteta kontrollimaks, et me ühtegi väravat ei lööks ning Sanogo (???).

                            Kommentaar


                              Noh jah, ega 1-5 vist hullemaks minna saa?

                              Kommentaar


                                Krt, selline tunne on nagu oleks ründaja ees meil.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X