320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vandersell Vaata postitust
    Pillid kotti ja saarele palmi alla kokteile luristama? Jah, see on ju nii wengerlik kui üldse olla saab, iga väiksema takistuse juures alla anda.
    See oleks aumehelik asi mida teha.Jah, Wenger on aastaid vastuvoolu rassinud - staadioniehitamise rakkeis, õliklubide esilekerkimisel nii kodusel kui ka rahvusvahelisel tasandil. Ja hetkel tundub, et meeskond on siiski tema enda piiratusse lõpuks uppumas. Saada Citylt ka Liverpoolilt selline kolakas ja astuda kolmas kord ühe hooaja jooksul sama reha otsa on ebapädevuse tipp kõige kõrgemal tasemel.

    Jah, päeva lõpuks on mängijad need kes tulemuse välja mängivad aga Wenger on ju nende kindral, mentor ja mida kõike veel. Tema on nad sinna valinud, treeninud, motiveerinud, õpetanud ja väljakule võitlema saatnud. See 0:6 on tema tehtud töö peegepilt, või kui soovite siis see 17:4. See on 5,3 väravat mängu kohta, otseste konkurentide vastu. Jah, ülejäänud 27s mängus on sisselastud keskmine miski 0.63 aga see minu arust tõstab veelgi rohkem fookusesse seda ebakompetentsi mis nendes kolmes mängus valitsenud on. Juba aastaid on meie suurimaks probleemiks liigas suured mängud, ja selles vallas on see hooaeg ilmselge regress ju toimunud. Peale kõike seda renessansijuttu...oleme selles kategoorias lausa mitu tiigrihüpet tahapoole teinud.

    Ja olgem ausad, mis siin nüüd kokkuvõttes nii hästi on? V.a. FA Cup, on olnud tegelikult täiesti tavapärane hooaeg...palju vigastusi ja igaaastane katuse sisse kukkumine veeb-märts vahemikus. Sama sitt, teine hooaeg. Jah, juhtisime vahepeal natuke tabelit aga hooaja bisnesfaasis oleme end jälle täis lasknud, 17:4 täis lasknud.

    Veel üks huvitav statistika, Arsenal Wengeri aja jooksul on Premieris lasknud endale lüüa viis või rohkem väravat nüüdseks siis viiel korral. KOLM neist viiest on tulnud see hooaeg, neljas tuli teate küll millal. Ja asi pole ju tegelikult ainult selles, et järjekordselt on Wenger end taktikaliselt ebapädevana paljastanud. Asi on selles igaaastases vigastustenimekirjas mis ilmselgelt ei saa enam halb õnn olla vaid ebapädevus struktuurides. Asi on Wengeri suutmatuses mängijaid motiveerida, kui tema 1000ndal mängul mängijad toodavad tõenäoliselt tema karjääri kõige alandlikuma kaotuse, on jutud selles vallas selged. Asi on Wengeri tilulilutamises mängijateturul, juba mitu aastat oleme uut ründajat vajanud, Wenger lollitas suvi läbi kuni ostis järjekordse ründava poolkaitsja(ok, küll potentsiaalselt maailma üks parimaid) selle asemel et rahakotti käristada ja lappida ära see auk mis juba pikemat aega lappimist vajab.

    Jah, mänku on hea näide mis võib juhtuda kui dinosaurus vahetusse läheb aga kas siis elame selles muutusehirmus ja naudime seda igaaastast 4ndat kohta kuni härra lõpuks paratamatult jalad ees minema läheb? Mingeid garantiisid ei ole aga noori ja võimekaid managere on küll ja veel keda sõelale saada. Paraku ilmselgelt peab antud otsuse tegema mees ise, selline on tema staatus ja võim klubis.

    Kommentaar


      ma ei hüsteeritse seekord ja oei oska isegi öelda kas tahan Wengeri jätkamist või lahkumist. Aga kaks negatiivset asja tooks välja
      1. Kui poleks avanenud võimalust Özili ostmiseks, siis ega ta kedagi muud ka ei oleks ostnud - leidnud enam nii akna lõpus - võibolla Ba oleks siis laenule saand.
      2. Ühes teises foorumis pandi selline tore statistika kokku Arsenali viimase 5 hooaja võõrsil mängudest top 4 vastu
      Arsenal: Last 5 seasons Away results vs top 4 finishers (incl. this season):
      P 15
      W 1
      D 1
      L 13
      F 13
      A 44
      Lisaks mind vaevab üks küsimus. Miks kurat loobus Arsene peale võitmatuid oma seni edu toonud füüsiliselt tugevate keskväljameeste strateegiast, mida tänaseni Chelsea ja City edukalt rakendavad ja hakkas kokku ostma päkapikke ? Matic võttis Cazorlalt nii palli ära, et ei pand tähelegi, et viimane seal oli. Ma ei arva, et päkapikke ei võiks olla aga asi peaks balansis olema.Meil on ta ehk ainult siis balansi lähedal kui kõik terved on.
      Aga muidu ma ei tea. Ühelt poolt kardan muutust ja hindan Wengeri tehtud tööd ja tahan, et ta õnnestuks ometi. Samas on murettekitav see viimase aja trend, et tuleme küll ilusti nelja hulka aga põrume tugevalt tabelitippude vastu. Ja see on juba liiga sage teema, et neid juhuslikeks tulemusteks lugeda. Ja omamoodi oleks ehk värskendav, kui keegi uus prooviks .
      Aga noh võtab rahulikult eks näis mida elu toob

      Kommentaar


        Algselt postitas coco Vaata postitust
        Veel üks huvitav statistika, Arsenal Wengeri aja jooksul on Premieris lasknud endale lüüa viis või rohkem väravat nüüdseks siis viiel korral. KOLM neist viiest on tulnud see hooaeg, neljas tuli teate küll millal.
        Igaks juhuks, kui kellelgi on meelest läinud või ei tea siis tuletan meelde.
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Algselt postitas coco Vaata postitust
          Ja olgem ausad, mis siin nüüd kokkuvõttes nii hästi on? V.a. FA Cup, on olnud tegelikult täiesti tavapärane hooaeg...palju vigastusi ja igaaastane katuse sisse kukkumine veeb-märts vahemikus.
          Ärme nüüd oma klubi toetajate keskis üksteist demagoogia pasarahega üle vala, eks. Kord on alati veebruaris-märtsis lõpp, siis jälle väidame, et sealt alates on tõus alanud (mis viimastel aastatel on ka nii olnud).

          Eks ta lõppude lõpuks (mitte päeva, vabandage emakeelenatsi), sama välja teeb, tõsi. Ainult et... kuuldused hooaja lõpust on tugevasti liialdatud.

          Nagu ütlesin, olen Wengeri lahkumise mõttega peas mänginud ja mingist kategoorilisest välistamisest minu puhul rääkida ei saa. Lihtsalt erinevus seisneb selles, et mina näen tal veel tulevikku, siin ja selles klubis.

          Mis puutub teravmeelsesse videopostitajasse, siis need haavad on ammu paranenud, sool pudeneb lihtsalt maha.
          Supplies!

          Kommentaar


            Noh jah, viimased kaks hooaega oleme olnud hooaja esimeses pooles nii kehvad, et oleme pidanud tõsiselt hooaja viimaseks kaheks-kolmeks kuuks oma jama kokku võtma, et Wengeri miinimumeesmärk, Top4 karikas, koju tuua. Et selles võtmes jah, ajasin jama. Katus oli juba ammu sisse kukkunud, sellel kurikuulsal 8:2 hooajal kukkus katus lausa esimese 5 mänguga sisse. AGA. Nendel hooaegadel kus oleme püsinud tiitlikonkurentsis - neid kordi on olnud siiski miski 3-4 korda ka nendel kuulsusetutel aastatel - on kevadine külmetushaigus, mida arstiringkondades võiks tunda kui annualis-arsenalitis-hüperkollapsis, ka alati ülesse korjatud. Ainult tavapärasest rõõmsamaks teeb selle hooaja asjaolu, et ühel rindel oleme veel seekord sees. Tavaline haiguskulg kätkeb endast 2-3 nädala pikkust rasket põdemisperioodi, mille vältel langetakse nii kodusest kui mandrikarikast ning pühitakse suu puhtaks ka tiitliväljavaadetest.

            Wengeril on nii palju aega olnud oma atra õigeks seada. Liiga palju. Need samad vead, need samad puudujäägid-vajakajäämised aastast-aastasse. Vanale koerale tõepoolest vist enam uusi trikke ei õpeta. Ma enda jaoks olen juba mitu head aastat alati hooaja esimeses pooles öelnud-mõelnud, et vaatame hooaja ära ja siis otsustan mis ma asjast arvan. Viimased kaks hooajalõppu on olnud sellesmõttes magusad ja mõnes mõttes ka eufoorilised, et mõlemal korral tulime kuskilt mahakantud maalt tagasi ja tõime selle TOP4 trofee ja St Totteringhami päeva ikkagi ära. Aga see hooaeg sai kõrgemad sihid seatud ja Wengeri 43 milkune manööver näitas ka seda, et enam ei saa 'rahapole' kaardi taha pugeda. Ja selle 0:6 tulemusega minu giljotiinitera ka langes. Aitab küll. Proovime midagi muud vahelduseks.

            Kõige lihtsam ja parim viis Arsenali toetaja jaoks Wengeri jätkamise/mittejätkamise dilemma lahendamiseks on küsida endalt, kas ta näeb seda Arsene Wengerit, 2010+ aasta versiooni, võitmas uuesti Inglise kõrgliigat või...(vaiksel toonil)seda suurt Euroopa kõigesädelevamat? Minu vastus on resoluutne Ei.

            Kommentaar


              No kevad pole vaevu nädalatki kestnud ja juba loeme tibusid? või noh, jah, nii ta vist käib.

              Ega endalgi on raske seda silver liningut hetkeolukorra juures näha, kuid igaks juhuks ikkagi mainin ära, et kuigi Chelseal on top10 tiimidest vaja mängida ainult Liverpooliga (mis teeb nad vaieldamatult tiitlipretendendiks), siis Liverpool mängib lisaks Chelseale ka City ja Tottenhamiga, City siis lisaks Liverpoolile veel Manu, Arsenali ning ka Evertoniga ja Arsenalil siis on suurematest vaid City ja Everton.. mõnel veel on top10 alumisest otsast mõni klubi, nt newcastle graafikus, kuid suurem osa on alumise 10 meeskonnad, kust võiks eeldada enamasti maksimaalseid punkte.

              Seega kui Arsenal juba Citylt 3 punkti kätte saaks, (City omakorda liverpoolilt ja Liverpool Chelsealt ) võiks asi natuke pingelisemaks minna jälle.

              Raske on seda praegu näha, tõenäosus ei ole suur, kuid siiski kõik on veel võimalik

              Kommentaar


                Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
                No kevad pole vaevu nädalatki kestnud ja juba loeme tibusid? või noh, jah, nii ta vist käib.

                Ega endalgi on raske seda silver liningut hetkeolukorra juures näha, kuid igaks juhuks ikkagi mainin ära, et kuigi Chelseal on top10 tiimidest vaja mängida ainult Liverpooliga (mis teeb nad vaieldamatult tiitlipretendendiks), siis Liverpool mängib lisaks Chelseale ka City ja Tottenhamiga, City siis lisaks Liverpoolile veel Manu, Arsenali ning ka Evertoniga ja Arsenalil siis on suurematest vaid City ja Everton.. mõnel veel on top10 alumisest otsast mõni klubi, nt newcastle graafikus, kuid suurem osa on alumise 10 meeskonnad, kust võiks eeldada enamasti maksimaalseid punkte.

                Seega kui Arsenal juba Citylt 3 punkti kätte saaks, (City omakorda liverpoolilt ja Liverpool Chelsealt ) võiks asi natuke pingelisemaks minna jälle.

                Raske on seda praegu näha, tõenäosus ei ole suur, kuid siiski kõik on veel võimalik
                Hooajalõpus alumise otsa satsidel maksimum punkte eeldada on äraütlemata suur naiivsus.
                FC Flora

                Kommentaar


                  Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                  Hooajalõpus alumise otsa satsidel maksimum punkte eeldada on äraütlemata suur naiivsus.
                  No samas alumise otsa meeskonnad ongi Arsenali toitnud viimastel hooaegadel.
                  (nismo postituses oli muidugi sõna "enamasti maksimum" peidetud)

                  Muidugi Spursi oleks ka võinud statistikas arvestada

                  Kommentaar


                    Ei no ma tõingi esile pigem need raskemad mängud, et see paneks asjad veits perspektiivi.
                    Väiksematele võib igaüks nendest top4 meeskondadest punkte kaotada pea sama suure tõenäosusega, see teeb loomulikult olukorda veel põnevamaks. Aga no ma siis eeldan, et üldjoontes võiks keskmine punktide arv, mis nõrgemate vastu saavutatakse, suht samaväärne olla, ehk tiitel otsustatakse suures osas nendes suuremates mängudes (kuna mitu neist pmts "six pointerid").

                    Kommentaar


                      Gibbs vabastati kaardist ning ka Ox ei saanud mängukeeldu, kuna Arsenal apelleeris sellele, et löök ei olnud väravale. FA nõustus. Mõlemad võivad homme mängida.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sleepwalking Vaata postitust
                        gibbs vabastati kaardist ning ka ox ei saanud mängukeeldu, kuna arsenal apelleeris sellele, et löök ei olnud väravale. fa nõustus. Mõlemad võivad homme mängida.
                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Kohtunik eksis 2 korda. Kaardi sai vale mees ja kaardi värv oli vale.
                        Olen 100% kindel, et Arsenal esitab apellatsiooni. Selle tulemusena tühistatakse Gibbsi punane, Ox karistust ei saa ja see kohtunike brigaad puhkab pikemalt jalga.

                        m.o.t.t
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          m.o.t.t
                          Tubli on. Ainult Marriner puhkust ei saand

                          Kommentaar


                            Retsept FA!

                            Kommentaar


                              Tundub, et Wengeri eneseuhkus sai väga kõva hoobi laupäeval. Ilmselt pani mehe tõsiselt mõtlema, et kas poleks mitte aeg amet
                              kellegile teisele edasi anda. Endal on Wengeri minemisega kahetised tunded.

                              Esiteks: mees on teinud kõik endast oleneva Arsenali püsimiseks liiga ülemise otsa lähedal. Ja seda on ta teinud hästi, keegi ei saa selle vastu vaielda. Aga see mis Arsenali siiani on toonud ei vii klubi enam edasi järgmisele tasemele, seega poleks mul midagi selle vastu kui keegi uus proovida saaks

                              Teiseks: Kui Wenger peaks tõesti lahkuma.. siis kedagi kuradit sinna asemele palgata? Kes kannaks edasi klubi väärtushinnanguid? Kes kasvataks noortest talendikatest mängijatest euroopa tasemel superstaarid? Kes tänases olukorras tooks koju paremad tulemused liigas hooaja lõpuks? Martinez ja Klopp on nimed keda on siin-seal ringi keerutatud aga ma pole kindel, et esimene nendest on up-for-the-task ja teine vist pole enne 2018 saadaval.

                              Üks Wengeri saavutusi iseloomustav pilt ka siia juurde:


                              Ja lisaks üks aegade tagune qoute:
                              “We do not buy superstars. We make them.”
                              Mind That Gap!

                              Kommentaar


                                pildil oleks sisu kui meeskond oleks tiitleid sellel ajal ühtlasi võitnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X