320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas malagar Vaata postitust
    Tubli on. Ainult Marriner puhkust ei saand
    Vist küll. Seoses sellega ringles twitteris järgnev pilt:


    Kommentaar


      Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
      pildil oleks sisu kui meeskond oleks tiitleid sellel ajal ühtlasi võitnud.
      Uue staadioni soetushind on ilmselt kallim kui nii mõnelgi tiitlil.

      Kommentaar


        Algselt postitas coco Vaata postitust
        Aga see hooaeg sai kõrgemad sihid seatud ja Wengeri 43 milkune manööver näitas ka seda, et enam ei saa 'rahapole' kaardi taha pugeda. Ja selle 0:6 tulemusega minu giljotiinitera ka langes. Aitab küll. Proovime midagi muud vahelduseks.
        Kõrgemad sihid sinu kui toetaja või klubi enese poolt? Wenger loomulikult seab igal aastal kõrgemad sihid kui lõpuks saavutatud on. Siin foorumis on see ilmselt märkimata jäänud, kuid teistes vestlusringides mainisin hooaja alguses, et minu jaoks on õnnestumine see, kui võidetakse mingisugunegi karikas ja tullakse kolme hulka. Esimene saavutus oleks suure emotsionaalse ja psühholoogilise väärtusega, teine näitaks progressi üldisemas plaanis ning oleks tähtis MM-le järgneva lühikese ajaperioodi ja CL kvalifikatsiooni vältimise tõttu. Mõlemad on siiani saavutatavad. Liiga võitmisest ma ei unistanud ja kuigi hooaja kestel anti selleks lootust, hoidis pragmaatiline pessimism liigse optimismi siiski vaka all. Kõrgelt kukkumine jne.

        Rahakaardi väljakäimisest ei saa aru. 43 milli kulutatud, ühe mängija peale, aga kas nüüd ootad, et selliseid tehinguid tuleb igas üleminekuaknas ja mitu? Eks ta ebaseksikas põhjendus ole, aga iga ülemineku puhul on vaja rohkemate tegurite kokkulangevusi, kui vaid raha olemasolu. Veelkord illusioonidest: see et klubil aastate jooksul 100+ miljonit arvele on kogunenud, ei tähenda et saame selle paari hooaja jooksul mängijate ostu ja palga peale laiaks lüüa. See lihtsalt ei lähe klubi filosoofiaga kokku.

        Sulle vastamise lõpetuseks: ilmselt ei sa mõelnud seda proovimist sõnasõnalt, sest see oleks viimane asi mida teha tasuks. Kui uus mees tüüri juurde tuua, peaks kandidaatide ring olema varakult teada ja pind eelnevalt sondeeritud. Arvestades kuidas asjad meie klubis käivad, siis näeb see välja ilmselt nii, et Wenger läheb sobiva mehe juurde ja küsib. Igatahes on tema see, kes otsustab, millal lahkub. Kuigi ei taha kuulujutte levitada, siis viimaste uudiste kohaselt peaks uus leping olema kaheaastane, mis juba iseenesest viitab sellele, et vana mõtleb lahkumise peale. Aga mitte nüüd.

        Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
        pildil oleks sisu kui meeskond oleks tiitleid sellel ajal ühtlasi võitnud.
        Ja sinu jutul oleks sisu, kui suudaksid tabeli ajatelge, PL ning FA Cupi võitjate nimekirja jälgida ning üleüldiselt veidi seoseid luua.
        Supplies!

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Esiteks puudub palliveeretamise kõrvalt plaan B ja teiseks on teil mingi vigastuste viirus majas.
          Vaidlen esimesele väitele vastu. Kuidas hooaja esimeses pooles väravaid löödi? Kiirusega äärelt ja keskvälja toel, ilma tippy-tappy-horsecunt´ita. Vigastused on seda relva kõvasti räsinud, praeguseks on jäänud keskväljale vaid Rosicky, kes veidi energilisemalt palli üles viib ja söödu järel uuesti "avaneb".
          Supplies!

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Seejuures on esialgsest plaanist pisut kõrvale nihkutud, s.t. praegune põlvkond pidanuks juba tiitleid tooma, mitte parimaid mehi Manchesteri müüma.
            Ma ei tea, kes on mida lubanud aga finantsaruanded näitavad usutavasti jõnksu üles (emiraatide uus leping ja kogu muu kama) küll alles sel/järgmisel hooajal.

            Kommentaar


              See varahommikul postitatud 1998-2014 pilt on muidu päris vahva. Näitab kuivõrd finantsiliselt ühel pulgal oldi siis ja kui jõhker on olukord praegu. Sellega seoses tuleb mitu mõtet pähe. Esiteks tekib tahtmine tunnustada ja kiita üheksakümnendate tiitlivõitjaid - eelkõige muidugi ManU - kes niivõrd võrdses rahalises konkurentsis hooaeg hooaja järel ilma tegid. Aga teisalt tekib küsimus, kas ühel hetkel see astronoomiline nullide arv enam niipalju maksabki. Seda tabelit vaadates peaksid ju klubide vahed liigatabelis olema täna märksa tuntavamad kui nad tegelikult on.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                See varahommikul postitatud 1998-2014 pilt on muidu päris vahva. Näitab kuivõrd finantsiliselt ühel pulgal oldi siis ja kui jõhker on olukord praegu. Sellega seoses tuleb mitu mõtet pähe. Esiteks tekib tahtmine tunnustada ja kiita üheksakümnendate tiitlivõitjaid - eelkõige muidugi ManU - kes niivõrd võrdses rahalises konkurentsis hooaeg hooaja järel ilma tegid. Aga teisalt tekib küsimus, kas ühel hetkel see astronoomiline nullide arv enam niipalju maksabki. Seda tabelit vaadates peaksid ju klubide vahed liigatabelis olema täna märksa tuntavamad kui nad tegelikult on.
                Noh eks see on see vana hea teema, et lõpuks mahub platsile ikka iand 11 meest. Tõsi suur papp tagab stabiilselt hea koosseisu, mis aitab vigastuste ja pika hooajaga ja praktiliselt tagab stabiilselt tipuosas lõpetamise.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                  Kõrgemad sihid...
                  ...seadis pigem meeskond ise oma hea mänguga hooaja esimeses pooles. Minu sihid enne hooaja algust olid sarnased sinu omale, mingisugune karikas(reaalselt siis miki v FA) ja top3 liigas. Wenger on korduvalt see hooaeg öelnud, et nad on konkurentsis. Vbla peaks ponikasvatajast õppust võtma ja tulevikus sellised väited ümber lükkama kui see meie õrnadele tuhkatriinudele üle jõu käivaid mentaalseid blokke tekitab. Ma olen terve hooaeg öelnud, et Arsenal võib liiga võita....KUI peaks joppama vigastustega, ei jopanud. Nagu ikka. Aga selliseid tulemusi nagu mängiti välja City, Pooli ja Tselski vastu...neid ei vabanda millegagi välja. Ja nagu siit juba läbi jooksis, siis tegemist ei ole anomaaliaga, probleem TOP4 away-mängudes eksisteerib juba pikemat aega. Selle hooaja mänguskoorid tõid selle koletu tõsiasi väga ereda rambivalguse kätte.

                  Mis puudutab rahakaarti. Ma mõtlesin, ja eeldasin et see on iseenesest mõistetav, selle all pigem seda et enam ei saa Wengeri apologistid põhjendada klubi stagnatsiooni rahast tingitud piirangutega mängijateturul. Özili ost ületas klubi varasema rekordostu ligi 3-kordselt ja ühtlasi markantselt purustas nüüd lõplikult need kaitseargumendid. Tegelikult on see raha juba mõnda aega seal olnud, erinevatel põhjustel pole Wenger lihtsalt soovinud kõrgklassi butiikides shoppama hakata. Alles nüüd kui uued sponsorlepingud ametlikult kinnitatud olid, julges vanahärra oma käigu teha. Ja tegi tegelikult ju vale käigu, vajasime maailmaklassi ründajat mitte mängujuhti. Me oleks vabalt võinud van Judase alles jätta või asendada ta samaväärselt. Aga Wenger unistas nähtavasti jällegi odavast prantslasest, kes Arsenalis superstaariks muudetakse.

                  Kui FA Cup ära vusserdatakse olen jäädavalt teisel pool tara. Kui see kauaoodatud karikas siiski ära tuuakse ja liigas soliidne lõpp tehakse, olen nõus vaatama ära mis lahendused on vanahärral välja mõeldud. Välja mõeldud meie ründajaprobleemile, vigastustetondile ja 'suurte mängude' probleemile. Progress viimaste hooaegadega on justkui toimunud, üleüldises mõttes. Punkte on meil liigas kindlasti rohkem koos kui eelmistel hooaegadel samal ajal. Kas selle progressi nimi on peamiselt Aaron Ramsey, see on juba omaette arutelu.

                  Kommentaar


                    Kindlasti ei taga ka suured rahapakid momentaalselt edu. Wengeri puhul hakkab silma, et peale seda kaotusteta hooaega ette nähtud põlvkondade vahetus oli natuke liiga järsk ning sellest pole siianigi korralikult toibutud. Liidritest on puudus väljakul ning see annab just suurtes mängudes silmnähtavalt tunda. Per küll karjub kõigi ja kõige peale, kuid kui ise eeskujuks pole väljakul, siis tundub see lõugamine natukene kohatu. Hetkel pole väljakul liidreid, kes vajaliku hetkel võtaks mängu enda peale ja teeks asja ära ning nagu eelpool mainiti, siis suuremate liidriomadustega mängijaid pole kas Wenger suutnud veenda klubi jätkusuutlikuses või siis on rahapakkid ära uinutanud. Nüüd, kui Arsenalil raha on, siis pole ma kõige kindlam, kas Wenger on õige mees, kes sellega oskaks hästi ümber käia. Tema "10 korda mõõda 1 kord lõika" lähenemine mängijateturul on ta nii mõnegist heast talendist ilma jätnud. Maailmatasemel talendid ei kasva aga puu otsas ning alternatiive on üldjuhul väga vähe. Kui hetkel city ja chelsea saavad lubada endale noorte ja lootustandvate mängijate soetamist natukene väiksema summa eest, kuna meeskondadel on tuumik, mille ümber asi ehitada, siis Arsenalil ma sellist ühest tuumikut hetkel ei näe, kes suudaksid iga mäng stabiilselt oma ära teha. Seni pole aga nende odavate leidude soeatmine eriti mõtekas. Seega tore muidugi, et uus stata on ehitatud ja võlgu pole, aga minu silmis pole te suurt arengut teinud ning mul on tunne, et Arseeni käe all seda ei tulegi. Tundub pigem selline same shit, different year teema.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                      Per küll karjub kõigi ja kõige peale, kuid kui ise eeskujuks pole väljakul, siis tundub see lõugamine natukene kohatu.
                      Selle osaga ei anna küll nõustuda. Korralik kaitse tugitala. Pole justkui nagu tema (ega Kosi) viga kui hommikustes mängudes poolikud kergelt palle vastastele kingivad ning tekitavad siis kontra olukordi kus nemad kahekesi peaksid siis hakkama saama + vahest ka üks äärekaitsja (kuna teine on juba kindlasti lootusetult pildist väljas). Positsioonivaliku ning mängu lugemise osas kaitses paremat meest annab leida. Pluss peaks mainima et ega tal see palliga mäng ka väga kurta ei ole. Söötu paneb täitsa viisakalt ning vajadusel teeb ka dragbacke.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                        siis Arsenalil ma sellist ühest tuumikut hetkel ei näe, kes suudaksid iga mäng stabiilselt oma ära teha.
                        Minu meelest on küll olemas see tuumik, vigastused räsivad lihtsalt. Kas tõesti täiskoosseisus arsenalist ei näe sa tiimi kes tiitlile heitleks(ja heitleb praegugi)?
                        Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                          pildil oleks sisu kui meeskond oleks tiitleid sellel ajal ühtlasi võitnud.
                          Sorry aga see statement on kõige suurem bs ever. Ning kuigi sulle juba vastati üsna lühidalt ja konkreetselt siis mind tegelikult lausa üllatab kui kummaline on siin mõningate vastasfännide arusaam (või selle puudumine) olukorrast. Esiteks, tiitlid lõppesid 2005. Teiseks - mõtle ise kas teised klubid kes samas seisus oleksid suutnud oluliselt paremini hakkama saada? Liiga on üldiselt viimase paarikümne aasta vältel pea alati suurimate kulutajate+palgamaksjate oma olnud. Rahatabelite ja liigatabelite positsioonilised kõikumised on alati olnud üliväikesed. Arsenal alates ca 2004 aastast tabeli kõrgematel ridadel kummaski kategoorias ei ole olnud ehk stabiilselt on lihtsalt "oma koht" välja mängitud. Eks vastastel on hea ironiseerida top 4 trofee üle rõõmustamises ja omadel hea sellega klubi ja Wengerit ambitsioonide puudumises süüdistada.

                          Algselt postitas Stok
                          Seejuures on esialgsest plaanist pisut kõrvale nihkutud, s.t. praegune põlvkond pidanuks juba tiitleid tooma, mitte parimaid mehi Manchesteri müüma.
                          Ja ka siinkohal vaidlen vastu. Esialgne plaan pandi paika juba 90-ndate lõpus ning sel ajal ei olnud veel kuskil sellist buumi märgata kogu jalgpallis. Ei olnud etteaimatav Chelsea ja City suguste klubide areeniletulek ega ka sponsorrahade meeletu tõusu tendents. 2004-2014 sõlmitud sponsorlepingud olid Arsenali jaoks suuresti 'front-loaded' ehk papp saadi kätte + võeti pankadelt laenu. Ja sealt edasi pidi 10 aastat majandama klubi pmst 0-iga samas kui konkurendid kõrval maksid palju suuremaid palkasid ja kulutasid £100m+ per suvi rohkem. Samas veel tehes totaalne põlvkondadevahetus '04 meeskonnale.

                          Loomulikult oleks võinud ja pidanud natukene rohkem selle perioodi vältel saavutama - 1-2 mikit või FA-d oleks täitsa tehtav olnud. Aga väita nagu kogu periood oleks meeletu lati alt läbi jooksmine olnud nüüd küll ei saa. Meeskonna igapäevasemad probleemid on muidugi omaette ooper mida ma praegu lahkama hakata ei viitsi. Aga mina olen hetkel igatahes seda meelt, et Wenger on ära teeninud selle uue 2 aastase lepingu (mis ilmselt juba tegelikult allkirjastatud on) puhtalt sellepärast, et nüüd on tal lõpuks võimalik oma töö vilju maitsma hakata. Ning siis vaatame kes üle võtab.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Katk Vaata postitust
                            Selle osaga ei anna küll nõustuda. Korralik kaitse tugitala. Pole justkui nagu tema (ega Kosi) viga kui hommikustes mängudes poolikud kergelt palle vastastele kingivad ning tekitavad siis kontra olukordi kus nemad kahekesi peaksid siis hakkama saama + vahest ka üks äärekaitsja (kuna teine on juba kindlasti lootusetult pildist väljas). Positsioonivaliku ning mängu lugemise osas kaitses paremat meest annab leida. Pluss peaks mainima et ega tal see palliga mäng ka väga kurta ei ole. Söötu paneb täitsa viisakalt ning vajadusel teeb ka dragbacke.
                            Kindalsti mängib suurt rolli tõesti see liinide kõrgel olek. Kuid kõrge liiniga tulevad selle saksa tala puudused just eriti ilmekalt välja. Kui ikka võidujooksuks Navase, Hazardi või Sterlinguga läheb, siis võitjas ei teki kahtlustki. Nii et suur osa oli ka siin Wengeri taktikal. Viimane mäng Chelseaga tundus ka, et mees oli juba ise valget lippu lehvitamas selle kõige peale, mis minu arust on ühele "liidrile" eriti ei sobi. Mainin ka, et ei vaata Arsenali mänge iganädalaselt nii et tegu on vaid isikliku vaatevinkliga.

                            Kommentaar


                              Szczesny, Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs, Arteta, Flamini, Oxlade-Chamberlain, Rosicky, Cazorla, Giroud

                              subs:Fabianski, Jenkinson, Bellerin, Kallstrom, Sanogo, Gnabry, Podolski

                              Kommentaar


                                Ma ei saa aru mis keiss Ramseyga on? Terve ei peaks olema juba ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X